inloggen

familieberichten op internet

Berichten van april 2010

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

vrijdag 30 april

Freek Venus
Marianna Diaz - Roorda
Judith Dijkstra Mol
Simon Hoogland
Jantje Fenje Schut - Ritsema

donderdag 29 april

Simon Jacob Sluis
Regina Kthe Gertrud Kan - Klein
Anna Maria Mossel-Ouderling
Johannes Mattheus van Assema
Ella de Lange-Geuzebroek
Rachel Maria Schaap-Lansen
Maria de Jong - Zorgdrager
Anne Marie Tijsen
Jacob Langeveld
Simon Berend Dikstaal
Sara Weima - van de Wijngaard
Paulus Johannes Jozef Maria Konst
Klaas de Boer
Roel Blei
Gijsbertus Jacobus Buijs
Gijsje Francisca de Best
Thilde Stuiveling
Wiebertus van den Berg
Godfrida Zwart Mulder
Elisabeth Maria Laan-Leek
Ina Schuit-Klaver
Gerardus Johannes Weel
Johanna Hendrika Raav - Moos
Dirk Kwantes
Gerardus Jacobus Melker
Nicolaas Cornelis Schipper
Tinus Mulder
Joke Sijm - Boos

woensdag 28 april

Hilliena Grietje Heikens
Jacob de Geus
Maria Dieuwertje Luining-Vos
Leendert de Ruiter
Riek van Warmerdam-Beukman
Petronella Cornelia Maria Clijnk Feekman
Trijntje Looij-van Til
Guus Bouman - van Twuiver
Wybrechtje Keijser Pinguele
Dien IJzer-Hijmans
Johannes Gerardus Veldmeijer
Harry Peters
Sebastiaan Johannes van Vliet
Adrianus Wilhelmus Zoon
Coby Miner - van Breen
Jur Duits
Gezina Petronella Wohrmann-Sonius Gezina
Reinier Beukers
Pieter Johannes Arzbach
Maria Nicolaia Bos
Hendrik Horn
Jan Vessies
Elisabeth Boon - Bisschop

maandag 26 april

Cornelis Heinis
Lies Nelis - Kayen
Ellen Vollebergh - Huijbers
Map Klijnsoon-Plas
Frits de Wilde
Gabri Klootwijk
Hendrika Steeman - de Boer
Cees Wever
John Hiemstra
Wilhelmus Reumerman
Johannes Petrus Maas
Catharina Schleiffert - Steffens
Dirk Mensch
Boukje Olie-Poelsma
Sipke Stuart
Grietje Kramer - Beumkes
Wilma Folkerts
Johannes Weijers
Dirk Willem Hendrik Postma
GEZINA LAMBERTHA VAN DER WIELEN-VAN DIJK
Geertje Mink
MANUS BOS
Gerrit Verhoef
Trijn Koopman Busscher
Nelly Adriaantje van Ketel - Vollebregt
Hannie Kastermans - Zieltjens
Hendrikus Johannes Caspar Dupon
Jacques Min
Frederika Geertruida Fit - Rood

dinsdag 27 april

A. van Duinhoven
Cornelia Anna Willemina Heddes - van IJzendoorn
Carolus Anthonius Smolders
Ilse Vorstenbosch-Kleiss
Johanna Maria Schleper-Smit
Francina Spek
Franciscus Hermanus Joannes Schouten
Rob van Leeuwen
Klaas Kuijt
Jan Weltevreden
Marie Hellemons Koot
Gerard Engel
Alida Jacoba van der Willik-van Maaren
Leo Jongejans
Marcel Bokhove

maandag 26 april

Adriana Helena van Daalen - Okker
Hendrikus Josephus Kroft
Gerrit Haakman

dinsdag 27 april

Jan Groot
Dorothea Moransard
Martinus Anthonius van der Sluis
Adrianus Theodorus Burger
Alie de Groot
Antonius Christiaan Kahlman
Jan van Berkel
Geertruida Jannie Bouwman
Wilhelmina Snijders Bakker

zaterdag 24 april

Janny Otten - Havekotte
Coby Wakelkamp - Blom
Maartje van der Kooi - Klingeler
Catharina Weij - Hoogland
Sytze David van der Werf
Jeroen Michiel Houweling
Willem Amens
Klaas Groot
Rudolf Gerhardus Knol
Marijke Petronella Guiot - Bakker
Grietje van der Plas - de Bruijn
Adriana Vonhoff - van Roon
Isabella Krijger
Pieter van Wijngaarden
Sytze David van der Werf
Antonius Joseph Kallenberg
Willem Zijm
Adriaan Meijer
Willem van der Plas
Tiny Castricum - van der Stel
Wietske Bakker - Stroo
Jacoba de Vreugd - Duijndam
Simon P. Stam
Lous Robert
Johanna Cornelia Rigter Koot
Ren Goossens
Cornelis Egbert de Boer
Grietje Woud-Pellanders
Jet van Midden - Ides
Bob Victor Kallen

vrijdag 23 april

Hildegard Out-Schneider
Elisabeth Siekerman - Stam
Cornelia Goes Slijkerman
Hindrikje Aukes - Bosch
Petronella Cornelia Stefina van der Meer
Lucas Klamer
Henricus Antonius Zuiker
Annie van Egmond-van Stralen
Suzanna Margaretha Hederik - van Loef
Astrid Geertruida Wiedijk
Hans Koster
Christianus Jacobus Veenman
Alphonsus Maria Winder
Catharina Alida Reijnders - van der Stam
Cornelia Lokkerbol
Henritte Jantina van der Beek - Koopal
Riet Keijzer - van Egmond
Japke Douma Fokkema
Karin Waij
Anna Groen Bakker
Maartje van der Kooi - Klingeler
John Vleeskens
Reina Stam - Commandeur

donderdag 22 april

Toon Vermeulen
Antonius van den Hout
Frederika Christina Boonstra-van den Berg
Petrus Gerardus Joseph Hubertus Jonkers
Petronella Maria Pronk
Tiddo Sipsma

woensdag 21 april

Jacob Roelof Nicolaas Jonkhart

donderdag 22 april

Arie Janssen
Agnes Kerkvliet - Schoenmaker
Mandy Wubs-de Wilde
Evert Dijkman
Aaf de Vries
Ren Edwin Petrus
Afra Catharina Bouwman Schooneman
Ruud Bunck
Johanna Grietje Spigt-Geerligs

woensdag 21 april

Marion Out - de Jager
Harry van Haelen
Johanna Maria Libochant-Pouw
Tine Kuit-de Poel
Carla Sam - van Berkel
Ewald Wehl
Sander van der Aar
Sander van der Aar
N.I. Mooij-Kromhout
Adriaan Gijsbert van de Hoef
Pieter Dekker
Gerardus de la Rie
Menno Pettinga
Geertje Leentje Dontje Blank
Lenie van Velzen-Cambier
Arnold Poot
Cornelia Wilhelmina van Regenmortel - van Egmond
Riet van Wonderen-Zijp
Saartje Frankfort
Hendrikje Knol-Rijfkogel
Agatha Maria Scholtens-Kuijpers

woensdag 27 januari

Annie Koppenol Andra

maandag 19 april

Hendrina Fracisca Out
Cornelia Maria Bruin-Groen
Johanna Cornelia Kortekaass
Aath Boudens-Oudhuis
Ans de Vries-Forrer
Dorus Hoggeland
Petronella Maria van Paridon-Oosterlaan
Ria Straver-Nederhoff
Sietske Johanna Theebe-Koorda

dinsdag 20 april

Cor van Lammeren
Adrianus Johannes Duin
Theodorus Hendrikus Pompert

maandag 19 april

John de Mooij
Jan Rozemeijer
Antje de Vries
Annie Heermans - Breg
Hennie Dekker
Hans Veenman
Hendrik Cornelis Eiling
Marinus Menke
Henk Jansen
Timothy Bruin
Mike Visser
Bets Neefjes
Ton Boukens
Henk Toby
Piet de Haas

dinsdag 20 april

Jozina Jacobaas Maas ~ van den Merkenhof
Ernst van Dorresteijn
Jacobus Frauenfelder
Margaretha van den Berg] van Dijk
Martina Maria Damen v. Bentem
Hendrina Geertruida Dekker - van 't Ende
Johannes Cornelis Polman
Tine Kuit-de Poel
Gerridina Broekhoff - Berendsen
Gerrit van Aalst
Clasina van Ek - Visser
Bernardina C. C. M. van Dril
Jansje Veldt - Fokker
Joanna Petronella Maria Lieshout
An Garsten - Zwanenburg
Augustina Mansholt - van Katwijk
Marianne Langeveld
Guustaaf Grootveld
Elisabeth Geertruida Meister
Margaretha van Leijden - Wernke
Henk Willemze
Arie Meertens
Pieter Dirk Kort
Maria Berendina van der Ende - Schuttenhelm
Jacoba Johanna Eijgenhuijsen
Nellie Jansje Lub
Fred Mol
Tineke Bergen - Tamis
Petronella Adriana Rol - Muntjewerff

zaterdag 17 april

Marten Hoekstra
Els Koppen-Lampe
Wilhelmus van Nooij
Christina Pendleton
Dien Snijder Siffels
Willemeijntje den Dulk
Willemeijntje den Dulk
Maarten Koster
Sjaan Stikkelorum-van den Berg
Jannie Schoonenberg-Klein
Ben Mesman
Trijntje Booij Jaapies
Harmpje Dekker - de Vries
Mathieu Wilhelmus Gerardus Maria van Bommel
Robert Justus de Jong Schouwenburg
Pieter Goodijk
Walter Moes
Maartje Wilhelmina Noordeloos-Visser
Bets van den Brink-Grimbergen
Wijntje Lize Leene - Kuiper
Lau Weel
Maartje Watses - van Dijk
Naboth Cornelis Lindeman
Hans van Dam

vrijdag 16 april

Bep Prins - Bunschoten
Margaretha Catharina Ferne
Gerlof Nicolaas Zijlstra
Sophia Wilhelmina Knip - Urbanus
Johanna Maria de Jong - Swormink
Marinus Johan van Wolferen
Teunis Pieter Smit
Maria Catharina Duijs - van de Geer
Karin den Bakker
Margje Veling - Korf
Jo Kemper-Hoogduin
Thomas Jacobus Touw
Geertruida Emma Boots-Neuvel
Antonius Gerhardus Lesscher
Wilhelm Arnold Deden
Frans Oude Groen
Johannes Franciscus de Groot
Willem Greeuw
Johanna Catharina Vast - Ekelmans
Rie van Os Grter

donderdag 15 april

Grietje Boeder - Gorter
Gr Roosloot-Dekker
Cornelia Wilhelmina te Voortwis-van Dam
Dirk van Ginkel
Sonja Anthoinette van der Heiden-van Kleef
Jan Jacet
Maartje Boode - Groot
Jan Broekman
Arie Meiland
Maria Tervoort-Soonius

vrijdag 16 april

Johanna Catharina Kemper-Hoogduin

donderdag 15 april

Josje Geserick Geerlings
Marinus Christianus Pieters
Karst Hette Dragstra
Hendricus Antonius Alders
Gerrit Marinus Oord
Ruud de Graaf
Pieter Kranenburg
Arnolda Kok - Veldman
Map Peetoom - Zwaan
Dieuwke Haijtema-van der Laan
Gerlof Nicolaas Zijlstra

woensdag 14 april

Martina Christina de Mooij-Brink
Margaretha Hubertina Elisabeth Welboren
Evert Aalbertus Slijkhuis
Janna Coul
Theodorus Nicolaas Kerkvliet
Hans de Voogd

dinsdag 13 april

Nelly Jinssen-Al

woensdag 14 april

Johannes Wilhelmus van Duin
Cornelis Karel Musch
Gerke Postma
Jacques Sommeling
Johanna Antonia Dubbelaar-Olivier
Hendrika Elisabeth Hazenberg
Cornelia Zeck - Post
Jo Verswijveren
Daatje Koelink Somer
Johanna Cornelia Koppen
Marlies Kouthoofd - Groen
Gladys Groenveld-Gilaard
Daatje Koelink Somer
Cornelis Adrianus Kuilboer
Jan van Lierop
Henk Geels
Greet Hooijberg
Johannes Karel Mesker
Jaap Schoen
Gr Dekker Staa
Peter Spekman
Ineke Margreeth Bouma- Boontjes
Fekke de Jager
Gerritje Maaike Brinks-Bins
John Hekelaar

maandag 12 april

Marco Koeckhoven
Liedje Gerdes-Twickler
Cornelis Johannes Antonius Schroots
Gerritje Veenstra - Greiner
Dirk Hendrik van der Horst
Martinus Theodorus van der Poel
David Vijlbrief

dinsdag 13 april

Jannetje Prins-van der Plas
Johannes Hendrikus Wildschut
Bijke Perfors-Oostland
Cornelia Stefels
Cornelis Rengert Segers
Arianne Sophie Hedeman-Engelage

maandag 12 april

Una Angela Hoogenboom-Renier
Henri Herman Jozef Kamps
Petra Velzeboer - Wassenaar
Judith Catharina de Wekker-van Staden
Mary Langelaar - Steur
Cornelia Johanna Figee-Zuidgeest
Molle van Dam
Aaf Rietveld-van Veen
Maria Geertruida Levering - Hekkelman
Peter van der Kruis
Klaas Bes
Jan Hoogland
Jan Kaan
Wolter Bouwknegt
Jan de Vries
Anne Jan Blaauwbroek

dinsdag 13 april

Willem van de Gugten
Albertus Johannes van Zonneveld
Henk Overman
Mien van Empelen - de Greeff
Petronella Levering
Nelly Jinssen-Al
Anna Maria Sombroek - Wessel
Klaas Wieringa
Nicolaas de Haas
Theodorus Nicolaas Kerkvliet
Kitty Hendriks
huub klompenhouwer
Mathilda Margaretha Johanna de Birk ] Franken
Simon Kuip
Susanna Kikkert-Hansen
Hilgonda Reini Schepers
Annie ten Wolde-Coert
Carry Smit
Piet Kiezeling
Karel Petrus Johan van Zijl
Cornelis Martinus Duinmaijer
Robin Schildmeijer
Hendrika Stend - Voogd
Geertruida Maria de Gast - Sern
Johannes Gerardus Laurentius Tervooren
Jan Menger
Adriana Hasselo-de Visser
Wim Reede
Charles de Waard
Henk Fijnheer

zaterdag 10 april

Francina Anna Maria van den Nouwland-Roelen
Diena Schaap-Noordeloos
Frederikus Hermanus Rijkenberg
Hendrik van der Luit
Alida Catharina Tijssen-Ganzeman
Drs. Eduard Peter de la Parra
Dirk Brink
Ans Clijnk - Rijn
Adriaan Buijs
Maria Hermina Koomen Zoon
Andr Hopman
Johannes Cornelis Geerts
Gert Hazeleger
Jack Koomen
Kees Kooger
Johannes Jozef Noordermeer
Maria Stouten
Gr Poel - Jonk
Sietske Veenman - Westerbeek
Berry Dekker-Danenberg
Adle Gabeler Joseph
Jos Nooij
Tiny van Bergen van der Grijp-Komduur
Catharina Isabella van Assema
Cornelis Theodorus Jozef Bruin
Astrid Witteveen
Corry Wesselink-van der Plas
Elisabeth van Bruinswaardt
Ludek Novak
Petrus Johannes de Greeuw
Pieter Schuurman
Cornelis Pels

vrijdag 9 april

Johannes Petrus Nooij
Maartje Betlem - van der Spek
Evert Edel
Theodorus van Sikkelerus
Wim Ouburg
Anna Johanna Kappert-Brand
Mathilde Snijders Bonstra
Gerard Droog
Diena Schaap-Noordeloos
Martha Alida Vaneman

zaterdag 10 april

David Vijlbrief

vrijdag 9 april

Marietje Engelenburg - Kooij
Florentius Schuit
Martha Broodwinner
Johanna Maria Laan
Marie Boots-Groot
Corry Distelvelt - Colijn
Gustaaf Johannes Kloes
Anna Gutter

donderdag 8 april

Lena Dikkes
Lucie Zwaan-van der Weijden
Joep Kos
Loes Haring
Cornelis Martinus Langelaan
Zofia Karolina van der Linden - Kubica
Christine Catharine Dorothea Begemann
Cornelis Maria Kuijs
Jacob-Jan Meinema
Alida Johanna van Vegten Tom
Arend Hollander
Hendrik Christiaan Beier
Johanna Jacoba Kroon - Langbroek
Jos Taekema Luinstra
Corrie Philippo
Arendje Duijndam van der Meij
Alle Terpstra
Ton van Noort
Rita Schertzing
Joke Inniger-Klompmaker
Everdina Verkaik-Ockhuizen
Tilly Snijders-Bonstra
Petronella Wagenaar
Jeltje de Jong
Pieter Manshanden
Rie Span - Bijwaard
Bertha Vos-Veerman
Aagje Zuiderduin-Hoeks

woensdag 7 april

Guus Karsemeijer - van Leeuwen
Anna Klink - Duijnker
Anna Klink - Duijnker
Jeanne Bontje
Neeltje de Jager-Duits
Cees Kabel
Nettie Brouwer Gresel
Johannes Wilhelmus van der Vaart
Vincent Jepkes
Johannes Oorthuysen
Lies Potters-Verbeeten
Gesina Maria Bhm - van Wier
Bart van der Wiele
Arendje Dubbelaar-Vlieland
Hendrik Christiaan Beier
Richard Karl Keur
Franciscus Johannes Antonius van der Helm
Leen Tegelaar
Jan Vriend
Hendrik Verkerk
Ingrid Kempkes - Schrijvers
Neeltje Antje Breet - Steenis
Arjen Valkhoff
Hanneke Welagen
Henny Gladon -Janssen
Jan de Vries
Ferdinand Gustaaf Adolf Huber
Bep Schouten van Kuik

dinsdag 6 april

Geertruida Jacoba Broersma
Emma Zeiler
Anna Maria Smal Schilder
Loes Broek - Schellinger
Klaas Wielenga
Frieda Bakker - Westervaarder
Jacoba Maartje Hoogendoorn - Tanger
Leendert de Vries
Nicolaas Jozef Buijsman
Richard Kamp
Yme Molenaar
Pieter Willem van der Heide
Klaas Baarsen
Ans Boersma Schaap
Ali Ben Mohamed
Alie Adrichem - Steenbeek
Bep Pot - Emmerig
Pieter Willem Pols
Dirk Pieter van Iren
Petronella Catharina Pepping-vanWesterop
Jan van der Meij
Andr Leek
Christianus Jacobus van Meurs
Bets van Belkom - Burgers
Theresia Gerarda Goes
Matthieu van Straaten
Gerarda Frederika Christina van den Berg
Piet Beers
Chris van der Lee
Johanna Maria Poland-Zuijdam
Nicolaas Wilhelmus Bruns
Klaas Cornelis Battem
Grie IJpelaan Tabak
Marcel Kruyning
Gabrille Henritte ter Laag - du Pui
Piet Lak
Jan van der Tuin
Maartje Koster-Kuut

zaterdag 3 april

Jaap Admiraal
Henk Ouwerkerk
Adrianus Johannes Maria de Boer
Cedric Lourens
Alice Eleonore Geluk-Wstenhoff
Gerarda Johanna Kraan / Zuster Hilaria
Mieke de Ruiter Verhoeff
Cornelia van Gammeren-de Lat
Wilhelm Pronk
Ben Bijl
Antoon Henri Joseph Hendriks
Hendrik Barend Lodewijks
Maria Duindam-Verbruggen
Franciscus Waltherus Maria Hendriks
Christina Appolonia van der Kuil-Aardenburg
Martha Maria van der Lans - Onderwater
Gerarda Ludovica Hartloper-Timmers
Jan de Vink
Johanna Maria Lakeman van Duin
Jos Kraakman-de Rooij
Hendrik Jongerden
Hinderkien van Balen Venema
Jan Aris van den Berg
Petrus Franciscus Maria Valent
Petronella Catharina Schreurs-van der Ploeg
Arendje de Jong
Jolanda Oudejans - Zuidervaart
Catharina Anna Theresia Tamis
Gerardus Jacobus Jozef Jong
Janny Nwosu-Kooyman
Jan Kruijer
Willem Oosterbroek
A. van der Kersbergen - van der Kaaij
Truus Bos - Koning

vrijdag 2 april

Mary Kleinveld-Velzeboer
Jacoba Sara Nicolena van Groeningen-Lodeweegs
Albertina Jacqueline Johanna Prins
Jacob Buning
Nel Schreurs-van der Ploeg
Hendrikus Leonardus Johannus Brouwer
Willy Atema-Collee
Jan Brasser
Willemina (Wil) Frederika Schaut-van der Pluijm
Hanny van Berkel-Booms
Cedric Lourens
Pieter Edmond van West de Veer
Wilhelmina Louisa Belder
Hildur Dirkx - Tabingh Suermondt
Theo van Rijnsoever
Joke Bakker - Vlaar
Willemina Heemstra Willemse

donderdag 1 april

Hans van der Maas
Hermanna Geertruida Frima
Raymond Vonk
Jo de Wit - Stengs
Ria Leegwater van der Schaft
Jeannette Antonette Borst - Kiebert
Corry Schothorst
Janneke Warnez-van der Plas
Dirk van den Oever
Mera Hendriks-Dijkema
Rene Smit-Bakker
Christina Blom-Goedknecht

vrijdag 2 april

Wouter Iman Kroone
Veronica Geertruida Slagter - Laan
Gijsje van Duijn - van Duijn
Wijbrechtje de Vries - Zult
Theodoor Richard Brusse

donderdag 1 april

Dirk Buijs
Johannes Karel Zaalberg
Gert Buysman
Sam Stoop
Engelina Koper - Selij
Hendrika de Vries-Haverkamp