inloggen

familieberichten op internet

Berichten van maart 2010

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

woensdag 31 maart

Titia Vlug-Hatzmann
Dora Alida van Dam - Petiet
Simon Nicolaas Boon
Simon Dirk Cromjongh
Carol Joan de Meijer
Tiny Broshuis - Post
Grietje Boor
Aafke Hanna van Wilsem-Kruizenga
Hans de Beer
Jeroen Robert van der Bliek
Edith de Reus - van den Berg
René Christiaan Haverkamp
Willem de Vries
Elisabeth Glijnis - Kaal
Johannes Jacobus Jozeph Wit
Jan Heemskerk
Godeliva Petronella Admiraal-Nannes
Rie de Geus-Dekker
Neeltje Aaltje de Graaf - Swager
Gustaaf Adolf Wiemer
Adrianus Petrus Straathof

maandag 29 maart

Adrianus Petrus Straathof
Bob Straatsburg
Clasien Seijts
Herman Kromkamp
Jacob Tromp
Mart Wijker-Scharff
Anna Geertruida Bakker-Groot
Theodorus Petrus van Steijn
Reinoutje Kaan - Balk

dinsdag 30 maart

Evert Penning

maandag 29 maart

Anna Franziska Elisabeth Blokker-Malina
Jan Blankendaal
Albertus van Haren
Johanna Maria Theresia Rooijers-de Jong
Marga Steltenpool - Kaagman
Marretje Mouw - Bunschoten
Margaretha Staal - Mooij
Wytske Epema-de Jong
Maria Cornelia Schipper – Koeman
Lucas Johannes Roeland
Leonardus Franciscus Luijsterburg
Geertruida Veronica Maria Helena Nieuwenhuis – Jellesma
Hans van den Broek

dinsdag 30 maart

Eleonore Maria Charlotte van Hoven
Pieter Witkamp
Lies Zuiker - Laan
Henri Gerrit Marinus te Boekhorst
Wop de Greeve - Wiemers
Joop Rauwerda
Gerritje van Achterbergh - van Horssen
J.J. Peereboom
Cornelia Meyer - Oomen
Neeltje Immetje van ’t Veer - Koomen
André van Kappel
Etty Gruber - Woltjer
Toos Lucassen
Clasien van der Aar- Mosch
Herman Commu
Klasina Johanna Koster-Slooten
Johannes Martinus Heins
Francijna Wilhelmina Gras-Winterswijk

maandag 29 maart

Dick van der Schilt

dinsdag 30 maart

Leendert Adrianus de Boer
Johanna Petronella Himpers
Serdina van Heusden - Vloon
Margaretha Wilhelmina Siegers - ter Burg
Hans Schouwe

maandag 29 maart

Wilhelmina Engelina Gerver-Jansen
Theodorus Maria de Bruijn

zaterdag 27 maart

Tihamér Miklós Nagy
Dora de Jong - van Wessem
Bep Snik - Tromp
Kees van Bruggen
Hennie Jongerden-Veerman
Jan de Goede
Maria Bos - Gaal
Cornelia Romkes - van Aken
Reinder Boekholt
Willem van Dijk
Hendrikus Wilhelmus van Zon
Bregte Havenaar-van Schie
Tonny Langemeyer - Karskens
Kouis van Laer
Jaaptje Vos - Koers
Maria Christina Sanders - van Hartevelt
Michel Hercules
Leonardus Zwart
Piet Fleur
Gesina Anna Maria Defourny
Adriana Ober-Quint
Antonius Alouis Andries Arthur Beussen
Mieke Roedoe-Steijger
Johanna Lamberts-van Wieren
Maria Catharina Nulkes - van der Klugt
Marretje Bouw-Bunschoten
Maria Bernadetta Theresia van Schie - Bus
Johannes Cornelis Gast
Wilhelmina Rovers-Broeders
Gerbrand Vader
Do Lips - Boon
Emmy Jeanette Stam-Keijzer
Suze Brouwer - Bakker
Jos Wouterson
Titia Hoomoedt - van der Veen
Pieter Jacob Kaspers
Tine Ranzijn - van Dam
Tineke van der Laan
Niko Bastian
Dirk van den Kerkhof

vrijdag 26 maart

Nicolaas Aris Akkerman
Henk Rebel
Jan van den Nouland
Arie Benjamins
Dora van Til - Henneman
Simon den Hengst
Martina Georgina van Looij
Nita Maria Visser
Jacoba Maria Bron
Antoinette Wilhelmina Mathilda Rooke
Tonny van Iperen - Verheul
Frederiek Helena Gerritjen Hoekveld
El Sondorp - van Leeuwen
Cornelia van Kleef
Martha Maria Muetgeert - Wapstra
Allert Wilhelm Noorman
Gerie Tesselaar-Rood
Anny Gorter - Groot
Maarten Butter
Jacobus Antonius Mol
Maarten Butter
Theresia Cornelia Valkering
Franciscus Teunis Oosten
Elssien Blaauw
Hans de Heus
Clasina Anna Maria Schouten - van der Lingen
Albert van der Kolk
Pieter Vink
Ria Peereboom – Snel

donderdag 25 maart

Arnoldus Hendrikus van Walstijn
Jan Schut
Maartje Hoogstraten
Adriana Sinke
Riek Krayema-Lookman
Antonia Gerharda Musters-Doppen
Jantje Boogaard - Dolsma
Anton Adriaan Mark
Job Kikkert
Jan Jozef de Moel
H.A. Dekker
Frans Adriaan Kluizenaar
Cornelis Hoekstra
Michele Angelo Nieddu
Harry van Zoest
Piet Dekker
Rein Bierman
Dirk van Reenen
José Marie Kemmerling-Simons
Maartje Middelburg - Kout
Martien van der Steen
Lies Scharroo-Hulsen
Cornelia Hendriks-Hassink

woensdag 24 maart

Cornelis Herman Kroon
Jan Sanders
Tiny van Elsas - Wienke
Catharina Magdalena Hoevens - van Meurs
Jacoba Berendina van der Wilt
Maria Quant - Bes
Anne-Marie Mul
Hielke Willem Weijer
Cornelis Mooij
Mary Havik - Oudkerk Pool
Frederik Christiaan Willem Monteiro
Cornelia de Vries - Oukes
Jan Piet Klaas Schoos
Gerardus Majella de Beus
Cornelis Staal
Johanna Janssen - van Roode
Annie Watertor-Hink
Albertina van Asselt-Visser
Catharina Helena van der Kuijl-Dwarswaard
Johannes Wilhelmus Rietveld
Nel Ursem – Immink
Leonie de Jong - van Milt
Petrus Martinus Andreas Hoek
Johannes Albert Epke
Johannes Volkers
Cornelis Visser
Richard Alexander Zieck
Geert Kikstra
Adriaan van Kordelaar
Heimen Antonius Franciscus Petrus Kramer
Wil Hink-Beemsterboer
Dick Berkhout
Jetta de Groot - van der Heijden
Sjoukje Hiemstra – Faber

maandag 22 maart

Grietje Schuurman-Nes
Johannes Augustinus Karels
Johanna Hendrika Boers-ter Welle
Simon Anthonius Borst
Johannes Nicolaas Sijjm
Lien van der Oort-van Delft
Cornelis Harlaar
Jaap Detmar
Margot Krijnen
Johannes Cornelis Kuyper
Gerrit Russchenberg
Reina Laarakker-van Woerden
Gerrit Lagcher
Dieneke Vredevoogd
Hermanus Maria Gozeling
Cornelis Kassing
Lia Schrauwen-Holtkamp
Jacobus Johannes Henneman
Ernst van Gelderen
Joyhanna van de Pol-de Jong
Maria van Lenten-Dorgelo
Anna Jacoba Maria Blom-Schalkwijk
Bep van Egmond van Es
Jan Kaldenbach
Clazien Twisk-Koning
Petrus Johannes Nooy
Adriaantje Ton-Akkerman
Joop Visser
Carel Jack Vervliet
Jane Ali Kuijken-Schutter

dinsdag 23 maart

WILLEM (WIM) BENSCHOP
Theodora Marianne Bena Brandini-Smout
Gerrit Zijp
Christina Pool - Naberman
Adrianus Jacobus Vestering
Martje van der Heide - Postema
Cornelis Danenberg
Gerardus Antonius Maria Willemse
Jan Stuurman
Cornelis Adrianus Driessen
Wilhelmus Jacobus Dekker
Joran Bas
Jan Laan
Paul Henricus Kraaijvanger
Jan Theodorus Voorneveld
Antonius van Assema

maandag 22 maart

Cornelis Adrianus Kaandoprp
Truus Wals-Rosema
Gerben Wind
Wilhelmina Henderika Kooij-Van Buuren

dinsdag 23 maart

Adrianus Krom
Eefje Bindt - Kuiper
Johanna Petronella Numan - van Eerden
Martijn Baan
Kees de Vries
Petra Angelique van Eeken - Dam
Maarten Oudshoorn
Mr L. van Cranenburgh-Taverne
Maria Barbara Gerarda Rottschäfer - Graas
Jan van der Meer

vrijdag 19 maart

Dieuwertje de Boer-Oosthof
Margaretha Johanna Helena Bres-Schuijt

zaterdag 20 maart

Rie Walst
Tine de Does
Anna Gerarda Dorothea Spruijt-van Breemen
Elisabeth Hermina Gaulhofer - de Klerck
Max Woudt
Jacoba Cecilia Geertruida Granneman-Groot
Louisa van Acker - van Eck
Hugo Nelissen

vrijdag 19 maart

Jannie van den Brink-Bier
Bregitta Rosenbaum - Smits
Henk van Gemert
Cornelia Hoekstra
Ab Edelenbosch
Betsy Overvliet-Kruik
Cornelia Pardon-van Dijk
Meins Gerardus van Malensteijn
Jacoba Haasnoot - Vis
Magda Lahuis
Johannes Josinus Bootsman
Bets van der Wal-Dukers
Corry Sierhuis-Huizinga

zaterdag 20 maart

Wilhelmina Arnoldine Emiline van Zijl-Beijl
Bregitta Rosenbaum - Smits
A.J. Hamming - Büscher
Gré Breedijk
Michiel Beers
Henk van Koersel
Gerardus Hendricus van der Meer
Teunis Adrianus van der Zwart
Margreet van Hoorn
Hans van Goor
Johannes Cornelis Aland
Rochus Johannes van Gasteren
EVERT HOLDINGA
Clasina Molenaar - Stam
Neeltje Water-Water
Fokke van Eerde
Cornelis Adrianus Hulspas
Johanna Margaretha de Ruiter - Belmer
Adriaan Lorjé
Kees Glorie
Hendrika van Dorp - Keizer
Neeltje Kraaijeveld - van de Graaf
Arie Vis
Gijsbert Lagerman
Cornelis Theodorus van der Maat
Evert Weerstand

donderdag 18 maart

Tim Overdijk
Jacobus Hendrikus Petrus Schouten
Joke Pas - Brouwer
Rina Kluit - van Putten
Corry Groenendijk - Passchier
Alie Portegies-Loerakker
Sjors Leenen
Alie Lust
Marion Maria van Oost
Klasina Maria Braas-Poland
Hendrik Das
Frederik Leonard August Baams
Martinus de Waard
Neeltje Kist – de Ridder
Tiny Rijser – Boots
Cornelis Vis
Gerrit de Jong
Gerrit Schouten
Gerardus Engbertus Johannes Daggers
Sophia Kruijs – Meijer

woensdag 17 maart

Nelly Wessels - Janssen
Catharina Wilhelmina Maria Bakker - Lemstra
Anna Maria Ruiten-van der Meij
Tini Bonkerk – de Groot
Cecilia Petronella Maria van den Berg-Krol
Rieka Schoolderman-Blokker
Johannes Albertus (Jan) Hulselmans
Helene Margaretha Roozenboom - Stadermann
Jacob van der Meij
Teuntje Grietje van Die-van der Veer
Jacobus Hendrikus Petrus Schouten
Aagje van der Wal - Havik
Klaas Stam
Francina Anna Benders - Bok
Albert Smit
Carolina (Cor) Eijpe-Hollegie
Ger Wijtsma
Cornelis Weij
Jurriana Spits
Willem Boon
Aart Schaap
Jeroen van Ham
Maria Philomena Rigter-Visser
Maria Jannesje Huijink – Bakker
Steff Kluft
Ria van der Linden-Bijleveld
Cornelis Butter
Cornelis Jan Nicolaas Wezelman
Leo van Paassen
Anna Mulder - Troost
Neeltje Brouwer-Oudt
Eef Commandeur
Aris van Stipriaan
Teun Bruin
Petrus (Piet) Bos
Marjan Akke Biesheuvel-Walma
Fred Smit
Nelly Bakker - Boogaard
Aafje van Pel

dinsdag 16 maart

Wim Schoemaker
Leendert Orelio
Willem Dirk Beets
Christiaan Bruin
Margriet Groen - Teerink
Trephenna Ida Geertruida van Damme - Postma
Baukje Buma-Ewouds
Rob van Staveren
Bartholomeus Boon
Janna der Nederlanden
Dirk de Waard
Catharina Geertruida Vijzelaar-de Boer
Bep Smit
Gerarda Johanna Warmerdam-Ganzevles
Johannes Hendricus Wilhelmus Thoolen
M.A.M. Kehl-Brom
Sandra Irena Huzen
Johannes Antonius Maria Epskamp
Jozua Coenraad Moerland
Johannes Hendricus Wilhelmus Thoolen
Jacob Breebaart
Sophia Eugster-Cornelissen
Carolina Geertruida Kranenbarg – Meulebeek
Guus Konermann
Jaap van Minnen
Frederik Petrus Dekker
Jan Korevaar
Klaas Schagen
Gerhardus Antonius Oostendorp
Willem van Es
Tiny Schrier-Mors
Willem Adrianus Johannes Smit
Nicolaas Bernardus Schwering
Nicolaas Bernardus Schwering
Henk Donkersloot
Gijsbert de Ruiter
Cornelis Weij

maandag 15 maart

Derk Hermanus Abraham Kooij
Clemens Maria van der Manden
Elisabeth Star
Petrus Richardus van Logtestijn
Johannes Cornelis Verbruggen
Joachim Hermanus Heddes
Roeland Vonk
Maartje Bloothoofd-Rens
Wilhelmus Johannes Vendel
Elizabeth Frederika Maria Leyen-Groot
Magdalena Buninga-Kersten
Clazina Wessel-Den Haan
Siem Schipper
Johan Frans Agema

zondag 14 maart

Guurtje Lautenschutz-De Vrij

dinsdag 16 maart

Fred van Kessel - Godefridus Hendrikus
Peter Willem Christiaan Anne Marius van Vliet
Cornelis Jan van Maanen
Gerarda Theodora Johanna Ostendorf - Boumans
Anna Adriana van Midden - Beemsterboer

maandag 15 maart

Mick Dieperink
Agatha Maria Sely
Hendrika Barendina Maria van Eeden-Weisscher
Johannes Nicolaas Jong
Bregitta Johanna Ruijter-Vlaar
Piet van der Burgt
Florentius Johannes Sul
Wilhelmina Molenaar-Smit

zaterdag 13 maart

Louise Clementine Meijers-van Beever
Jaap Smit
Jordy Delano Klabbers
Gerardina Henriette Bakker
Thresia Hoes-Dekker
Wim Valk
Jan Koeman
Arie Minck
Albert Scheffer
Fredrik Hendrik van Nassau
Pieter Hendrik Lambertus Schaap
Johannes Harm (Jan) de Haas
Hendrikje Koorn
Wiemer Paulus Folkersma
Hermina Ruizendaal-Schotsman
Rika Warmerdam
Annie van den Burg – Bakker
Wilhelmus Bervoets
Haci Davut Zerenli
Jan Leen
Elisabeth Maria van Veen-Koek
Jan Boon
Annie Schreur- van Iwaarden
Carla Josephine Taconis
Catharina Geertruida Kaandorp - Zijp
Klaasje Zwier

vrijdag 12 maart

Ortje van den Ham
Dirkje Cornelia Rensen
Simon Lenting
Johanna Elizabeth Jeeninga-de Jong
Pater Nico Wijte
Johannes Jacobus Korbee
Henricus Petrus Krouwels
Harmke van der Sluis-van der Gaast
Theodora Johanna Maria Louwers
Myriam Hélène Antoinette van der Marel - Lijnkamp
Philippina Helena Bollema - van Aken
Dieuwertje Weijland
Rembertus Werenfridus Neefjes
Rina Apeldoorn-de Graaf
Cornelis Vlug
Sietske Pander
André van der Werf
Jacob Cornelis Over
Sophia Theodora Maria van der Schuit - van Geldorp
Margriet Overbeek-Hermans
Willem Bakker
Jan Spaaij
Alex Minekus
Pieter Johannes Walet

donderdag 11 maart

Hubert Antoliano Inees
Klaas Weij
Teuntje Guldemond-Merbis
Klaas Joon
Geert de Jonge
Klaas Jansen
Lambertus Jongerden
Wilma den Haas
Frans Arno Kerkkamp
Geertje Pelsma - Vos
Drs. Lambertus Ellens
Jo Ruiter – Rus
Albertus Kamman
Jacobus Willebrordus van Westerop
Jan Pranger
Christian Pol
Coenraad Cornelis Blankendaal
Leonard Pieter Wage
Frank Vos
Henk Kuijt
Johan Wesseling
Yvonne Helena Bernardina van der Wiel - van Bakel
Piet Kooter
Petronella Rood - Machtel
Elly Cromjongh–van Klinken
Adrie Kreling
Ivan Strooper
Elizabeth Smit-de Goede
Yvonne Moes-Plemp van Duiveland
Truus de Groot - Grooteman

woensdag 10 maart

Geeske Sterk - Dijkstra
Jacob Ruiten
Jacques Bernardus Broers
Louisa van Dijk - Lakerveld
J.H.G. van den Bergh - Padberg
Paulus de Wilde
Annie Smit-Wilms
Nic Spamer
Gijs van der Meer
Johannes Antonius Petrus Bremmer
Roel Koning
Antonia Cornelia Teeuwiszen
Ida Anna Veenstra - Vis
Adriaan Dirk van Voorst
Catharina Johanna Maria Stoop
Cornelis Johannes Harderwijk

donderdag 11 maart

Annie de Block - Tiel

woensdag 10 maart

Hendrik Schultinge
Rinus van Beijeren Bergen en Henegouwen
Pauloes Leunura
Petrus Henricus van der Hulst
Gerry Hamersma-Lautenbach
Riet Klinkhamer - de Haan
Hillegonda Alida Maria Veldt
Cornelis Jacobs
Wil Meuleman-Breuker
Wouter Tjeerd Feddema
Antje Kramer-Staalman
Anny Ellen Blanken - Deubel
Trien Hoek-de Hart

dinsdag 9 maart

Hillegonda Anthonia Maria Hoven - Vonk
Hendrik Marinis Steutel
Annie Maria Boerebach-van Rosmalen
Aart Jacobus Alders
Aart Veerman
Willem Koomen
Neeltje Dorjee
Heiko Boerma
Leonardus Petrus Cornelis Disseldorp
Leendert Schenkeveld
Theodora Anthonia Lammerse-Pijpers
Willemina van der Werff - Rietveld
Gerrit Olie

maandag 8 maart

Tonia Lerch - Bakker
Johanna Adriana Hosteaux-Keepers
Francisca Christina Maria Admiraal-Stet
Elisabeth Maria Wilhelmina Rolie - Bakker
Cornelia Philomina Maria van der Wardt - Jonker
Henny Hageman – Rijser
Abraham Neuteboom
Andrea Zwart - Noorman
Jacoba van der Wilk-Rol
Gertruida Christina Maria Wouters – Koot
Hans van Leeuwen
Gertrude van Frank-Adler
Adrianus Johannes Ligthart
Laurentius Johannes Bibo
Reinier Petrus Abrahamse
Willibald Kramer

dinsdag 9 maart

Jannetje Schaap-Vlaanderen
Bo Monica Catharina Wijker
Dientje Anslijn - Kaan
Martha Gertrudis Huisman - Klaver
Jannie Visser - van Urk
Jannie Visser - van Urk
Ann Dijkman-Brouwer
Geertruida Theresia Maria Trossèl-Salman
Jan Ossebaar
Agnes Maria van Lingen - van Zuilen
Niesje Buysman - Appel
Johannes Hendrikus Wolters
Kees Schouten
Fred May
Wilhelmina Maria Langendijk - Grannetia
Pieter Jacob Abraham Tol
Simon Petrus Spaansen
Jannette Schröder-van Vonno
Johanna den Ouden-Willigenburg
Petrus Boelens
Cornelia Lust - Kleijn
At (Arie) de Kleijn
Jaap Berkhout
Antonie Molenberg
Gerhard Günther Motz
Elisabeth de Groot - Harteveld
Marnix Jan Diego Kornman
Anna Elisabeth Kloosterboer
Cornelia Arisz – de Munk
Huib Konijn

zaterdag 6 maart

Cor Blokdijk
Jacobus Bartholomeus Stikvoort
Satemie Wongsodrono - Amatredjo
Rens Fillerup
Hendrika van Gessel-Breijer
Frederik Carel van Hartingsveldt
Willemijntje Sloof - Fasol
Catharina Maria Korver
Maria van Hees
Trijntje de Ru-van der Vegte
Maria Cornelia Nijssen - Persoon
Francisca Johanna van Tongeren
Harm Evenhuis
Franciscus Wittebrood
Geertruida Theodora Catharina Willems-Wortman
Joop Verheijde
Antonia Petronella Steenbeek
Richard Brandsma
Hendrik Hartog
Agnes Wilhelmina Johanna Bouvrie
S.M.A. de Joode - Steinecke
Huibertus Hartog
Elza Brouwer – Woertman
E. Aalberts - Bakker
Johanna Anna Alida van den Haak-van Velzen
Henk Kat
Nicolaas Jacobus Blokdijk
Maria de Bruijn - de Leeuw
Henk Kaper
Toon Medenblik
Jan Jacob van der Veen
Eeltje Herder
Bert Smit
Christiaan Derk den Hartog
Leonardus Christiaan Cassee
Guusje van den Berg
Simon Cornelis Maria de Jong

vrijdag 5 maart

Berend Zwiers
Dirk de Ruijter
Gré Drenth - Bakker
Willem Roos
Benjamin Kolman
Jaap Jongejeugd
Agatha Cornelia Lam - de Bont
Gerardus Duijs
Agatha Johanna Hendricks - Briënne
Wilhelm Lodewijk Theodoor Paulini
Henriëtte van der Wel - Struwe
Ton van Luijtelaar
Jan Zonneveld
Maria Montanje-Stoof
Rie Nieboer – Veenboer
Egberdina Christina Hennink
Adrianus Joris Dronkert
Miep de Reuver - Kleijne
Ronald Paul Paulusse
Aukje van Stralen - Dulfer
Harry Handgraaf
Belia Mast - van Meningen
Sjaan de Jong - Tiel
Antonia Adriana Brinkman-Meeuwisse
Arie Landman
Atie Hofman
Jan Jong

donderdag 4 maart

Antoon de Vries
Johan Pieter de Nijs
Tinie Groenewegen-IJsendijk
Paulette Rutten
Dingena Isabella Gerritsen-de Graaf
Franciscus Johannes van Reenen
Jacobus Zitman
Annie de Graaf - Kruit
Jantje Oosterheert - Veenkamp
Nicolaas Karel Wals
Fem Mandemaker-de Wit
Anna Otto-Bakker
Johanna Mijnsbergen - Stam
Cornelis Johannes van Egmond
Henk Piet Ruijgh
Gerrit Laurens van Riemsdijk
Janny de Jong
Gerrit Jan Mulder
Hannie Mes - Vlam
Ans Scheelings - Slootmans
Rie van Roon - de Ruyter
Cornelia de Paepe - Lantink
Lourentius Theodorus van Duin
Jaap Groen
Gerrit Tates
Johanna Braakhuis-Sijtstra
Sara Postma - van der Kooij
Petra Klos

woensdag 3 maart

Gerrit Pranger
Klaziena Bouma - Driesprong
Neeltje Verschoof - Reuijl
Gerry Broxterman
Bertus van Essen
Otto Hoogendijk
Maria Adriana Driessen-Thoen
Maria van Bovene-van Hooidonk
Catharina Wilhelmina Meij - Wiedemeijer
Hans Karremans
Willem Frederik Oudshoorn
Maria Catharina Kloos
Jan Wijnand Zuijderduijn
Jan Eskes
Sophia Clazina Maria Koop-Sieberts
Frans van Aalst
Willem den Toom
Francisca Christina Maria Admiraal-Stet
Johannes Hendrikus Martinus Neerincx
Jacobus Zitman
Coby Veerman-Buitenhuis
Cornelia Lamberta Groot-Splint
Theodorus Johannes Marchand
Marie Immaculée Solange Cijntje
Rudy Hermina Maria Baas - van Wijngaarden
Geertje Taams - Maas
Adriana de Ronden
Maria Peerdeman - Buis
Cornelia Margaretha Scholten-Pronk
Arthur Henri Paul Jonas

dinsdag 2 maart

Betty Buis - Schrieken

maandag 1 maart

Beatrix Elisabeth Maria Veldt- Groenendijk
Wim Lichtendahl
Jaap Schoenmaker
Cornelis van der Linden
Gerda Jannet Kaan
Dorothea Klara Auguste Lodder-Littmann
Trijnie Strijbis-Rens
Trijntje Strijbis-Wagenaar
Petronella Theodora Kaptein-de Groot

dinsdag 2 maart

Lida Maria Verheul - Kortenoever
Adrianus Petrus Groot
Johanna Maria van Cann - Nijssen
Jan Wijnand Zuijderduijn
Sven Sebastiaan Hendrik Antonius Snijder
Cees Brüggemann
Simon van Geest
Johannes Petrus Wilhelmus Groot
Roberdina Wilhelmina Boxum-van Uitert
Willem van der Wijden

maandag 1 maart

Jan Cornelis Kuivenhoven
Catharina Houttuin - Hopman
Flora Prast - van de Laar
Filebertus Nanninga
Anna Maria Kamstra – Scholl
Wim Stadhouder
Jan Julius Brouwers
Lia van der Linden - Koomen
Jan van der Stelt
Thomas Goezinne
Johannes Jacobus Jaspers
Vera Breuker-Verhoef
Popke Stegenga
Helena Wilhelmina Maria Bouwmeester-Stouten
Nelly Stam - Groot
Jantje Dijkstra - Mollema
Han Aufdemkampe
Vic Ursem
Michael Teekens
Anna Cornelia Vergouw – Huijsman
Johanna Rijs - Gisbers

dinsdag 2 maart

Willem Frederik Oudshoorn
Aart Goosensen
Jan Steen
Catharina Maria de Groot - Bakker
Leendert Johannes van Dijk
Diewerke de Vries - Wolda
Brigitta Bras
Gerrit Pranger
Maria Adriana Driessen-Thoen
Nina Geervliet - Gatilina
Daniëlle van Eik
Gré Onderweegs-van Wijngaarden
Wim de Jong
ANNA MARIA PRONK - VAN NESTE
Arnoud Jan Beers
Volkert Slagwater
Petrus Maria Geels
Daniella Wijers – Halderman
Francina (Sini) Toornent
Marinus Wolters
Johannes Kühn
Petrus Maria Oudendijk
Johannes Cornelis Maria Berkhout
Maria Catharina Kloos
Maria Geertruida Smeets - Hemels
Hendrik Lipsius
Brigitta Zethof-Man in ’t Veld
Dora Nellestein-Koopman
Gerard Visser
Rudolph Alexander Wilms

maandag 1 maart

Dirk Meurs

dinsdag 2 maart

Catharina Nanne - Hoogland
Suzanne Granet
Grietje Bakker - Bindt
Johannes Albertus Krabbe
Cornelis Anthonius Kater
Frederik Dirk van Riessen
Dr. Joos Joosse
Maria Helena Timmeren - de Waart
Johannes Gijsbertus Maria Karremans
Joop Ketting