inloggen

familieberichten op internet

Berichten van februari 2010

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 27 februari

Maartje Schmitz-Portegijs
Jacobje Wakker - Verhoeff
Karin Maria Kerkhof
Afra Bouwhuis - Beijer
Nellie de Lange – Schouten
Jaap Betjes
Johanna Jacoba Maria van der Burg – van der Burg
Wilhelmina Cornelia Johanna Bos - Boshuijzen
Florus van Driel
Catharina Besseling-Vis
Aafje Bakker - Boekelaar
Jaap Dijkstra
Hennie Kroonenburg
Maria Christina Roozen - van den Berg
Cornelis Guijt
Anthonius Wester
Riet Bakker - Stavenuiter
Petrus Johannes van Langen
Coby Schouten-Nelis
Jopie Ruijter-Hes
Truus van Vught - van Kreijl
Pieter Bakker
Jantien Hendrika Annechiena Koorn-Compagne
Petrus Anthonius de Jong
Arie Bakker
pater Gerard Schrama
Teunis Besse
Guurtruida Cornelia Bekker
Adrianus Cornelis Antonius Praat
Elisabeth Cramer - Smit
Astrid Marcella Istha-Kloos
Aaltje Hagedooren-Schuurman
Guus de Groot
Loes Bierman – Feije
Anna Afra Maria Rood-Schouten
Elisabeth Anna Frederika Bond - de Boer
Johannes Leek
Neeltje ten Wolde - Remijnse
Aaltje Hendrika Renes - van den Berg
Tiny Hasert-Günther
Arriette Alida Hendrika Detmar
Tikie Swelheim
Willem van Berge
Jan Boersma
Loes van Zanten - van Amerongen
Maria Carola Sara Wolters-Stuart
Martinus Petrus van der Bruggen
Maria Catharina Aukje Adama
Teunis Adrianus van Bemmelen

vrijdag 26 februari

René Wouterus Alexander van Loghem
Petrus Cornelis Jozef Kappelhof
Nel Tims-van der Geer
Johanna Karstens - Geesing
Willem Verspoor
Edwin Robert van Schaik
Cornelis Florijn
Geertje van Velzen - Dirkson
Geertruida Holkers – Boeijink
M. C. van der Kloes-Kamsteeg
Johannes Jacobus Sackers
Ben Glim
Fien Loos-Hakvoort
Petrus Gerardus Leonardus Turk
Geertje Ekema- Krol
Theodora Wieberta Thiel-Schriek
Jacob Kos
Frits Herman Palstring
Marie Troost-Groen
Carolus Jacob Huisman
Tonia de Graaf
Jannie van de Kreeke - Boekestein
Heert Zonneveld
Jacobus Dubbeldam

donderdag 25 februari

Johannes Paulus Aanhane
Simon Cornelis Hendrik Leenheer
Albert van Maanen
Nel Hartsuiker - Dekker
Trijntje Hakkenbroek - Marrees
Willem Knegt
Daan Janssen
Maartje Bossenbroek-Casteelen
Geertje Orchudesch – Heijnen
Jevdolia Olga Scheffer - Köli
Bets Lindeman - Strijbosch
Bep van Kommer-Slegtenhorst
Gijs Albertus Majoor
Ferdinand Hugo Boogert
Anton Hendrik Hill
Geertruida Frederika Kannegieter
Adrianus Cornelis van Spaandonk
Nicolaas Hendrik Schoone
Elisabeth Maria Olsthoorn
Aalt Bakker
Hendrikus Nicolaas Rutten
Nicolaas Andries Kries
Johannes Christiaan Groenwoudt
Leny de Reus - van der Graaf
Jacoba Kort-Heerens
Cornelis Nicolaas Verhagen

woensdag 24 februari

Riek Som de Cerff
Johanna Jansma
Lenie Out - van Willigenburg
Ferry Schoonebeek
Jacob Dekker
Helena Latupeirissa
Ben van de Wouw
Nanda Dukkers
Pieter Gerardus Henricus van Paridon
Pieter Gerardus Henricus van Paridon
Inkjen Johanna Maria de Vries-Bandel
Koos Mark
Jacobus Molema
Irma Schornagel
Margaretha Nederveen - Fenenga
Josephus Marinus Johannes Velten
Gerharda Meulenkamp - Scholten
Ds Mr Maria Benona Kolff-Vos
Klaas van Gelderen
Jacoba Kruijt – van Dijk
Jo Maatje Beker-Antheunisse
Ditje Bakker - Driënhuizen
Anna Duin - Deen
Theo van der Park
Jan Heemstra
Miep van Dalen - Terlien
Cornelis Theodorus van Roomen
Martina de Wit - Schopping
Cornelis Burger
Albert Wuite
Corrie Wortel
Mien Kursten-van Onzen
Gerardus Johannes Rijs
Jacoba Marie Charlotte de Koeijer
Bob van Meegdenburg
Hendrika Johana Peen-Bronsveld

dinsdag 23 februari

Wytske Lourens
Jacob Winter
Cor Steeman
Jan Stuiver

maandag 22 februari

Maartje Anna Wildeboer
Kees Pater

dinsdag 23 februari

Gerhardus Johannes Schols
Gerard Jonkers
Aart Krüse

maandag 15 februari

Wilmar Robert Klein

dinsdag 23 februari

Theresia Maria Manshanden - Meilink
Hendricus Eduard Hartong
Euphemia Johanna Molenaar-Zwanenburg
Grietje Meerdink - van den Burg

maandag 22 februari

Annie Groen-van Kleef
Pieter Bartholdus Molenaar
Geertje Vosslamber - Haak
Wilhelmina Jacoba de Bruijn - van de Kamp
Aaltje Luttik - Brussel
Silvano Drijver
Cornelis van Oostenbrugge
Kees Cornelis Vermeulen
Lijdia Plug – van der Harst
Jannie Wieringa – van der Meulen
Chris Visser
Jan Hendrik de Jong
Clasien de Jong-de Kock
Dora Bougina Stulp-de Vries
Jan Kasius
Aad Zuidervaart

dinsdag 23 februari

Margaretha Maria Kapiteijn - Willegers
Maria de Brouwer – Meinders
Johannes Adrianus Bouwmeester
Beatrix Carolina Leen – Karseboom
Maria Catharina Koenis-Spanjaart

maandag 22 februari

Wilhelmus Gijsbertus Maria Schoorl

dinsdag 23 februari

Ton Visscher
Alfonsus Henricus Hooijmans
Christiaan Schaap
Albert Johannes Crucq
Grietje Wezel
Henny Briër – Ravestein
Trijntje Hakkenbroek - Marrees
Ed Stouten
Hendrika Heringa - Bruijn
Lucie Anna Staats – Wiessing
Hermina van Geldorp - Selhorst
Theodore Henriëtte Schröder
Winfried Leonel Erwin Vilt
Yvonne Renée Kooij-Lépinat
Paulus Thomas
Albertine van Zanten-Woelk
Fransiscus Hubertus Cornelis van den Berg
Rie de Groot - Smit
Feddo Deen
Maria Freni-van Mourik
Reindert Dirk van der Wilt
Gerard Hijman
Maria Robertus Plouvier-van den Broek
Diena Johanna Molenaar – Hilboesen
Hendrikje Maria Schouten-Van der Kwaak
Willem Hendrik Voogt

zaterdag 20 februari

Maria Catharina Smit-Bakker
Kees van den Berg
Karel Jacob Rooth
Ferdinand Theodorus Hoedeman
6830493.pdf
Afra Maria Diependaal - Tam
Anna Bennink - Melk
Elisabeth Hibma - Sloot
John Hazelzet
Cornelia Sophia Zwenk
Ivonne Batten-Simon
Jansje Fris - Koomen
Lucretia Wilhelmina Francina Witmans - Dekker
Everdina van de Stadt
Helena Johanna Kubbe-van der Giessen
Anny Scheffelaar – Happé
Emmy Woud-Knaap
Hendrik Arie de Rooij
Gerard Bom
Piet Goor
Tiny Admiraal - Admiraal
Richard Snijders
Ben Higler
Dirk Wessel

vrijdag 19 februari

Johan Zijm
Maria Catharina Mul
Ruedi Balans
Catharina Margaretha Bos - Twisk
Albertus Gerhardus Westendorp
Margien Stevens - Geerlinks
Maria Cornelia Kramer
Nicolaas Pape
Ada Wiarda - Boot
Jannie Jacoba van Hummel
Geertje Kastelein - de Wit
Anna van Westerop
Gerritje Geertruida van den Berg-Vonk
Gisela Maria Neumann
Petrus Johannes Maria Verhoeven
Maartje Vermeulen - Koeman
Gerard Rijs
Adrianus Anthonius van Goozen
Christiaan Jan Fennema
Adriana Giltjes van den Heerik

zaterdag 20 februari

Herman Leyenaar
Cornelia Maria Kok - de Wit
Bernardus Cornelis Ignatius Voskuilen
Johannes Pieter van Hinte
Geertruida Hendrika Puijk - Kuijer
Cornelia van Rijn - van Duijn
Adrianus de Jager
Jeroen Muller
Albert Hoogschagen
Johan Arend Frederik Haije

vrijdag 19 februari

Lia Zomerdijk - Admiraal
Ansje Henneman-Heere
Roelof Bernardus Kamp
Gerard van der Boon
Hetty Ekkelboom
Sabine Marion Luirink-Verstraten
Truus Kramer – Visser
Candida Catharina Oudeman - Tesselaar
Engelina Kreelekamp-van Enkhuizen

donderdag 18 februari

Jannetje van der Voet-van Ginkel
Dr. Gerardus Johannes Bos
Jurriaan Fontijn
Arie Ykema
Cornelia Maria Smits-Fikkert
Maria Jansen-Koopman
Gerard Verhagen
Elisabeth Johanna Zaal-Keetman
Sonja van Mouruk-Zwagemaker
Johan Hendrik Vogel
Anna Olsthoorn-Nelis
Wil van Heems
André Pieter de Rooy
Peter van Staalduinen
Cornelia Schol-Smids
Piet van Beek
Jacoba Cornelia Lansing
Engel Prins
Jacoba van Beelen-Hartevelt
John Harmsen
Jeanne Molenaar-van Puffelen
Jacob Boeder
Gerrit Jager

woensdag 17 februari

Johannes Wilhelmus Schalekamp
Hendrika Maria den Oudsten ~ van Heerden
Wim Haazelager
Simon Maurits Polak
Bea Prinssen-Kannegieter
John Orth
Kees Oostenrijk
Gerrit Herman Dierkens Schuttevaer
Johannes Theodorus Klos
Geertruida Snel-Kors
Jacoba Anna Abbo
Dirk Rosendal
Jannie Bras
Gerrit Johannes Krijt
Wilhelmina Maria Houtman-van der Kroon
Jacco Kaan
Harmen van den Akker
Petrus Bootsma
Cornelis Eduard Flipse
Francina van Egmond-Binnendijk
Gerard Alders
Nicolaas Groot
Hendrika van der Haagen - van der Pijl
Leendert Cornelissen
Bels Swinkels
Hubertus Simon Maria van Maris
Bep Fokker - Vos
Maarten Cornelis Groen
Cornelis Gerardus Zandbergen

dinsdag 16 februari

Koos La Lau
Wilhelmina Agatha van Leeuwen-Welboren
Gerard Herman de Ridder
Jan Roelofsen
Sijke de Haan-Zwiers
Caylen Koster
Pietertje Slob – Peper
Cornelis Johannes Marinus Kramer
Gerarda Johanna Hartman - Rigter
Gerrit Schras
Maria Johanna Ledder-Peeters
Abram Vroegop
Gijsbertha Charlotte Maria Bus
Neeltje Westerdijk – van der Meer
Judith Stam - Rapati
Marie van Enkhuizen - Schoonhoven
Margaretha Koppes – Wever
Elizabeth Anne Postma
Dina Geerligs-Paarlberg
Geertruida Martha van der Meer-Broxterman
Maria Catharina van den Heiligenberg-Bleijen
Desirée van der Meer-Vogelaar
Alida Maria Mijlhoff
Agnes Helena Theresia van der Horst
Hilda Wijngaarden
Johannes Cornelis de Jager
Jan Rohof
Thijs Blankendaal
Catharina Molenaar - Berbee
Rinus Brouwer

maandag 15 februari

Cornelis Timmer
Marinus Bruin
Johannes van Til
Cornelis Wilhelmus Dekker
Bert-Jan van der Wel
Jan Kok
Hendrikus Johannes van den Anker
Cornelis Wilhelmus Dekker
Jelte Meeuwis
Jacobus Verhulst
Cornelia van der Laan- Henzen
Petrus Cornelis Stam
Piet Molenaar
Johannes Wilhelmus Bleeker
Willem Paarlberg
Dirk van der Plas
Adriana Catharina van Seggelen-van Rooijen
Andries Middeldorp
Johannes Gijsbertus Maria Kouwenhoven
Julia Hogeveen-Overman
Arie Willem Kruit
Quirinus Jacobus Appelman
Louisa Adèle Honing - van den Puttelaar
Elizabeth Rodenburg-van der Geer
Catharina Petronella eodora Hogenboom
Jacoba Huisman - Bakker
Johanna Hendrika Maria Gijsman-Zandvliet
Catharina de Water-van der Aar
Johanna Besseling - Pranger

zaterdag 13 februari

Maria Helena de Jong-Karremans
Sophia Cornelia Maria Sips - Kimman
Tinie Kuiper - Versluis
Marinus Waerts
Adrianus Johannes Lalleman
Pieter Cornelis Jacob Gerrit van Schaik
Jan Sietses
Wil van Eck-van der Horst
Annie Visser - Rabe
Janna Zwitser - Huijsman
Doortje Anna Twiest-Wynia
Gerrit Bakker
Ronald Breugelmans
Josina Jacoba Groenink
Gidion Cornelis Ciggaar
Jannetje van Klaveren
Corrie Anne-Marie Stobbe - Elffers
Martin Grapendaal
Harmannus (Mans) Bos
Werner Kop
Maria Emmarentiana Tames - Laan
Petrus Theodoor Kokke
Arjen Pieter Korver
Anna Maria Ros
Catharina Aloysia Haverkamp / Zuster M. Aloysia
Kasper Uleman
Jan Buijs
Leendert Twigt
Nic. Droog
Hendrik Jan Maria Braams
Ad van Beek
Hendrik Joost van Ginkel
Klaas Meijer
Belia Cornelia Kuiper - van Ledden
Ferdinand Cornelis Ziere
Meinardus Johannes Dekker
Antonius Gerhardus Berendschot
Abel van der Gracht Sr.
Johannes Wilhelmus Bleeker
Cornelis Hoonakker

vrijdag 12 februari

Robert van Ewijk
Nelly Roodenrijs-Groenewegen
Casperina Hendrica van Klaveren - de Bres
Johannes Kampmeijer
Elisabeth Nielen - Steen
Afra Kneppers-Koot
Peter Tromp
Nel Baas - Letter
Hendrik Jan Vonk
Sjef Reffeltrath
Jan de Jong
Johannes Leijdekkers
Martinus Johannes de Vroome
Imelde Bot-Pronk
Maria Cornelia Walgien ~ de Kruijf
Klasina Elizabeth Smits-Petrij
Gonnie Schoenmaker-ten Hoeve
Theodorus Koning
Henk Dolsma
Theodorus Hopman

donderdag 11 februari

Jo Reuzenaar - van der Linden
Jan Walter
Johannes Gijsbertus Esser
Kees Bout
Hendrikus Hubertus Antonius Vanwersch
Ida Spoelstra - Brouwer

vrijdag 5 februari

Dirk Nijman
Dora van ’t Hof - Vreijling

donderdag 11 februari

Marie Blokker - Schild
Hendrika Vergeer / Zuster Wilhelmina
Carla de Boer
Mary Bleek - van Dijke
Trijntje Boon-de Vries
Franciscus Hubertus Nicolaas Herbergs
Chris Knol
Catharina Gerarda Maria Oudejans-Nieman
Ernst Zwaga
Seeske van Maassen - van der Meer

woensdag 10 februari

Wilma van der Linden
Grietje Taams - Olij
Arie Groot
Christina Johanna Hoftijzer - Balkestein
Cornelis Emanuel de Wit
Gerard van Amersfoort
Sietse Taeke Zeijlmaker
Hielkje Falkena - Wind
Geerdina Anna Eggens-Veen
Neeltje van Egmond-van Egmond
Christian Frederick Anton Pfeiffer
Dia Goudsblom-van der Hurk
Jan Visscher
Maaike van der Klugt-Koopmans
Frederik Everardus Buijsman
Jacobus Antonius van Haaren
Tryntsje Faber - Tol
Anne Myrthe den Hoed
Thea Ullers
Annemarie Lute
Catherina Margaretha Kol-Schouten

dinsdag 9 februari

Ferdinand Eduardus Gustenhoven
Christiaan Tom Schrader
Grietje Spruijt - van Zwol
Dirk Wolleswinkel
Johanna Bakker - Bot
Arthur Meijer
Pieter Jacob Greeuw
Catharina Strijk-de Kruiff
Im Duinmaijer - Evers
Jacques Wolfhagen
Elisabeth Johanna Frederika Rot - Kroonenberg
Wilhelmus Johannes Koopmanschap
Luus Snel-Toes
Klaas Schaap
Johanna de Wekker-Overdijk
Cornelis Theodorus Maria Bakkum
Cor Balk
Catharina De Decker - Spil
Pieternella Jacoba Eendebak – van Hartingsveldt
Catharina Johanna Adrichem - Bijwaard
Cornelis Jacobus Antonius de Boer
Leonardus van Zonneveld
Nelie Singer - Langereis
Cees Edel
Johan Gerrit van de Vooren
Tettje Jans Jenner

zondag 7 februari

Hendrik Plomp

maandag 8 februari

Leen de Jong
Hans van de Korput
Lambertus Hoogeboom
Johanna Castelijn-van der Veer
Niek Koopman
Johan Matteus Buis
Jacques La Maître
Gé Monsma
Adrianus Jacobus Willibrordus van der Geest
Arnold Cornelis de Vos
Frans Neuteboom
Hendrikus Ferdinand Wernik
Nelly van Ree - Bernard
Rika Gerdes - Houps
Marie Lub – Duin
Pieter Jongert
Antje Rombout - Gentenaar
Elisabeth Johanna Antonia Harberts-van de Kamer
Annie Keizer - Vroling
Timo Laan
Coby Dam - van Kaam
Anna Michaelis - Mahlberg
Lyda Nijgh - Brussee
Geertruida Peereboom-Fousert
Martha Maria Beemster
Bouwe Beintema
Bea Verbeek
Dirkje Pikee-van der Zee
Frank van Ammers

vrijdag 5 februari

Tettje Jans Jenner

maandag 8 februari

Bella Clementina Hendriksen-Braham
Henk Brussaard

zaterdag 6 februari

Anneke Veeken-Veldhuis
Maartje Dijkman- Krook
Gijsbert Johannes de Geus
Hendrika Boes - van Honschoten
Jan van der Pol
Cornelia Margaretha Johanna Regeer-Florisson
Jaap Wiedijk
Jans van den Brink - Steenbeek
Walter van den Biggelaar
Marta Nieuwenburg-Scherer
Trien Holverda-Zwart
Sijberdina Nieuwland – Bron
Agnes Johanna Ligthart - Hilterman
Johan Alex de Feiter
Ineke Steeman-Otten
Bea Verbeek
Boudewijn Cornelis Klepper
Theun Hoogmoed
Christina Everarda Maria Biesbroeck - Majoor
Aafje van Zelst – Vertelman
Antje Nes-Welters
Dirk van Egmond
Dien van der Voort-Zandbergen
Johan van Zwieten
Nicolaas Cornelis Bakker
Anna Maria Zoon- Commandeur
Klaas de Groot
Tiny Rinkel-Onneweer
Dubbele Romkes

vrijdag 5 februari

Daniella Verweij-Leyten
Nan van Zon-Witteveen
Jacobus Marinus Adam Kolster
Johannes Nicolaas Koster
Henk Stikkelman
Elisabeth Guurtje Groot – Woud

donderdag 4 februari

Jacob van der Made

vrijdag 5 februari

Sapke Buist - Haak
Arjan Bilstra
Neeltje Kramer-Hoogendonk
Anna Soede - Hündgen
Bert Leenslag
Gerard de Vriend
Jeremias Zorge
Petrus Slijkerman
Mary Theodora Schornagel-van Wijk
Antoon Raven

donderdag 4 februari

Jan Bielsma
Siemen Schreur
Taco Alexander Wiarda
Jacomien de Bont-Goulooze
Jannetje de Groot - Essenburg
Cornelis Wilhelmus Maria Bakker
Hugo Johannes Maria Dijkman
Joop Kuijer
Everdina Margaretha Venderbosch
Maria de Vries - Selgert
Johannes Bernardus Jansen
Jan Loos
Hermanus Simon Homberg

vrijdag 5 februari

Janny de Jong-Smit

donderdag 4 februari

Weina Kuijt
Ria/Sas Fransen-Moras
Johannis van de Geijn
Harm Sikkes
Miep Garritsen – van den Eijkhoff
Aaltje Brandjes-de Dood
Alida Tijdeman-Bakker
Wietske Kroon - Ferdinands
Piet de Graaf

woensdag 3 februari

Roelof Sibrands Vlieger
Hendricus Frederik Butter
Jan Leen
Annie Hofstede – de Vries
Co van der Stok
Elly Kluck-van der Vaart
Johanna Geertruida Wiedenhoff-Monsma
Nicolaas Petrus Maria van de Laar
Adrianus Johannes de Vroome
Rob Klerk
Jan de Leeuw
Wilhelmina Hendrika Cornelia Verhoeve
Leo Prosee
Willem van der Mije
Petrus Stephanus Bernardus Loogman
Jacobus Volkert Bijlard
Geertruida Alida Verduijn - Polderman
Hendrik Marinus Bonnes
Hermanus Simon Homberg
Klaas Stammes
Dirk Kort
Marcel Bierhaalder
Nicolaas Jacobus de Groot
Petrus Anthonius Kreuk
Teye Hielke Rooks
Petrus Jacobus van Son
Joannes Antonius Lambertus Polman
Hendricus Cornelis Schavemaker
Maria Apolonia Paardekooper
Truus Postel
Anna Boekhoff - Postt
Bertus Gerardus Gerrit Sinnige
Gerrit Johannes Wets
Cornelis de Bruin
Dieuwertje Baart – Hes
J. Kruijenaar – Smits

dinsdag 2 februari

Johannes Hendrik Mol
Rob van der Pal
Geertruida Maria Roelofsen
Alphonsus Cornelis Maria van Berge Henegouwen
Gerhard Johan Jeursen
Geertruida Antonia Thoolen - de Mol
Leo van Mierlo
Rita Kreijger
Johannes Rob
Johanna Wilhelmina Bleeker - Vet
Christina J.M. Kemming - Raat
Miep Pieters-Turk
Joannes Franciscus de Wolf

maandag 1 februari

Nicolaas Joseph Timmer
Jan Bakker
Hannie Dekker
Cornelia Catharina Vermeulen-Zijp
Wilhelmina Vinke-Timmerman
Maria Hendrika Adriana Hugtenburg - Schoorl
Wilhelmina Vinke-Timmerman
Klaas Kok

dinsdag 2 februari

Johanna Scheerman - Vader
Cornelia Elisabeth MariaBorgstede-Vermeulen
Hendrika Francina Verheule – Nieuwdorp
Adriana Frank-Blikman
Carla Borgmann - van den Brink
Rienk Planjé
Emma de Boer - Kraakman
Geertruida Maria van Diepen - Buisman
Divera Margaretha Bimmerman - Sneeboer
Frank Benjamin Dirkse

maandag 1 februari

Hendricus Hermanus Castelijn

dinsdag 2 februari

Jantje Rietveld – Schotanus
Elisabeth Maria Tijdeman-Blom
Jansje Keijsper - van den Berg
Adriana Cornelia Maria Onstenk – Hulsenboom
Jacobus Cornelis Karssen
Maria Antonia van Saase -van der Kleij
Mathieu Antonius van der Hoorn
Thea Roeleven – Kuhne
Minke Margarethe Koopman
Willem Beer
Robert Martinus Kok
Christina Antonetta Elisabeth Boeschoten - Snijder