inloggen

familieberichten op internet

Berichten van december 2010

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

vrijdag 31 december

Elisabeth Johanna Dammers - van Gulick
Klaas Cornelis Slot
Wim Brandjes
Jaap van Elsland
Maria Schneiders - Endenburg
Fred Dekker
Odilia Gerarda Dashorst-Lanphen
Narda den Hollander - Vrugteveen

vrijdag 24 december

Theodora Maria Aanhaanen

vrijdag 31 december

Jannie van den Berg-van Schoonderwoerd den Bezemer
Ruurd Henstra
Maria Elisabeth Bonninga - Setzpfand
Margo Gladys Molkenboer-Abrahams
Fie Koelemeij - Willems
Maria Hendrika Bakker
Marinus Beens
Kitty Ran-Schutte
Bernardus Wilhelmus Lodewijk Post
Nelly Wüllschleger
Jannie van Kluijve – Schuuring
Dick Jordens
Loes Ketting – Spaans
Maartje Don – ‘t Hart
Cornelia Klos - Nielen
Els van der Gragt – Dekker
Klasina Heins - van den Berg
Adriana Mantje - van Huis
Elisabeth Meirink-Voorn
Marjorie Zwart – van Geest
Elly Mulder-Rozing
Marie Groenleer-Spaans
Truus Berkhout

donderdag 30 december

Nicolaas van den Berg
Nicolaas Butter
Maria Catharina Punt - Stoop
Jan Blaauw
Cornelis Jan van ’t Veer
Jos Dekker
Rinke Troost
Petrus Simon Warmerdam
Jacoba Elisabeth Nijenhuis - Vennik
Reino Voorma
Reino Voorma
Willya Elvira Quitz-Swartz
Teunis Ham
Joan Bolhuis
Maria Hendrika van Bijleveld
Cornelis van der Plas
Jan Deen
Cornelia Gerarda Dekker-Wittebrood
Jenny Sluijs – Schouten
Dirk Bekker
Jacobus Buysman
Annie Vrugt - Dekker
Siem Cok
Janna Martina de Wit – Wisse
Jacobus Hendrikus Maria Dingjan
Catharina Johanna Rietveld - Veen
Paulina Anthonia Buschman - Hamelink
Pieter Johannes Schildwacht
Cornelia Alida Breg

woensdag 29 december

Elly Huisman - Room
Dick van Duijn
Jan Warmerdam
G. Verstappen - de Rooij
Aleid Slingerland
Johanna Adriana de Vries - van de Merbel
Annie de Groot-van Duijvenboden
Kees Koelemaij
Karel Hendrik van der Reyden
Anna Elisabeth van der Reyden – Handgraaf
Henk van de Kieft
Nel van de Nes - Steevers
Anna Maria Dedding - Zijlstra
Herman Schuchhard
Wim de Weijer
Ans Terbach
Wim de Jong
Til van Amsterdam
Cornelia Jacoba van der Ploeg - Zwanenburg
Clasina van Kuyeren
Anna Elisabeth Maria Vertelman-Bosman
Frank Zwaan
Bram Klomp
Theodorus Franciscus Albertus Mulder
Willem Pieter de Mooy
Hermina Johanna Maria Saal-Dassen
Peter Willems
Clazina Johanna Maria van den Hoed-Hermsen
Henk den Boer
Gijsbartha Annetje Vermeulen-Gieskens
Sophia van der Vlugt - Berkhout
Margaretha Theodora Maria Mooij - Bakker

dinsdag 28 december

Hendrikus Heijne
Guurtje Geertruida Vink-van Diepen
Wim Zandbergen
Jan van Santen
Jic van Deutekom
Simon Abbink
Pieter de Leeuw
Berendina Koel – Elzer
Hernando Vasquez
Theodorus Joseph Kuijpers
Martinus Hendricus Verbree
Gerrit Jan Poelarends
Rij Zonneveld - NijmanMoeder
Guurtruida Joosten - Zonneveld
Jacobus Knol
Petrus Joseph Durge
Adriaan Vierhout
Wilhelmus Gerardus van Schie
Gualtherus Hendrik Albert Juynboll
Geertruida (Truus) Tolen - Bruijn
Klaas Cornelis de Boer
Paul Banning
Anna Maria Antoinette Theresia van Nes - van Eerdewijk
Arien Berend Liefhebber
Agatha de Groot - Velzeboer
Jan Luppers
Maria Elisabeth Korse-Ooijevaar
Taeske Michels – Paulusma
Willem Kramer
Pièrre Leering
Hilda Nelly Abbenes - ten Harkel
Gerrit Beijen
Elisabeth Maria Oepts
Maria Catharina Brussee-Schaart
Wilhelmina Valk - de Boer
Dorothea Gerarda Maria Groen-Koning
Jenny Ellen-le Feber
Jaap Zwolsman
Jeroen den Hollander
Robert Cornelis Verëll
Janna van Dijk - Langedijk
Willem Mauritz
Martha Selma Rebel
Gerardus Theodorus Groot

maandag 27 december

Nettie Broek-Bakker
Helena Wilhelmina Maria Derks-Stuurman
Wimke Maria Valk-Schuman
Co Imming
Margaretha Agatha Houting - Kroon
Piet Kos
JET KLINKHAMER - STEKETEE
Hermanus Benedictus Wesseling
Johan Conrad Fischer
Albertien de Vink-van den Boogaart
Johannes Jacobus Swinkels 
Jan Rudolf de Ruig
ROBERT BOSKAMP
Elisabeth Maria de Koning-Blom
Gesina Johanna Wormmeester - Krajenbrink
Johannes Gerardus Brejaart
Cornelis Gerardus Visser
Willem van Eijck
Cornelia Helena Hueting - Star Nauta Carsten
Pieter Kalkman
Ferdinand Langereis
Adriaan Bakker
Catharina Johanna Maria Welling-van der Eerden
Hanneke Lagendijk
Aart Hendrik Blom
Mirjam De Franco - Keijsper
Hans Stigter
Mart Commandeur - Laan
Huberta Catherina Maria Neefjes - de Wit
Rapke Scholte
Koert Willem Wouters
Jan Volkert Petra
Christine Catharina Maria Boom-Slot
Kees Daalder
Sijgje Timmermans – D’hous
Gerrit Jacob Gorissen
Ietje Jantje Bok – Spoelstra
Gerrit Brouwer
Geertruida (Truus) Jacoba Calis
Erica Emma Anna van IJzendoorn
Gerardus Jozef Pronk
Ivonne Sidonia Swiers – van Gelder
Jacobus Petrus Swart
Alie Duin - Borst
Wil Huiberts – Klok
Cornelis Francis
Juliaan Maria Therésè van Dalen

vrijdag 24 december

Cornelis Spiekman
Alida Susanna Margiena Verhagen – Seidel
Monique Cobelens - Melgers
Els Poorter – Zieltjens
Bart Hosman
Cobie J. Kloos-de Swart
Alewijn de Bruijn
Jacoba Johanna van Tongeren-Bink
Mariët van der Werf
Greet Ottens
Cootje Christoffel-Lauterslager
Robert Pieter Blansjaar
Willem Matthijs Bos
Cor Rebel
Annie Sierkstra - Boots
Arvid Asfar Joemrati
Paul van Nobelen
Liesbeth Helder-van der Heyde
Irene van der Drift - Wodrada
Tjitske Elings - Zwier
Alberta Huis - van Gelder
Annette Jongerius-Dekker

donderdag 23 december

Cornelis Gerardus Waarlé
Sjors Schellingerhout
Jan van der Heide
Mieke Kerssemeijer
Louis van der Weijden
Grada van den Kommer - Willemsen
Neeltje Hermina Hoijtink
Doede Visser
Evert de Vries
Frederik Johan Jacques van Heyst
Gerrit de Oude
Nel Boshuisen - den Hartog
Patrick Haggenburg
Cees Zwaan
Jaap Smorenberg
Tiny van Duin-de Boer
Bert Vuijst
Engeltje Pieternella Bol
Jessica van de Pluijm
Olga Henriëtte Hoveling - van der Zee
Maartje Jannetje Paternot – Engel
Elisabeth Johanna van der Ploeg-Disseldorp
Dolf Koomen
Magda van Halm-Davelaar
Nely de Ruiter - van 't Veer
Jeannette Divendal
Hendrik Cornelis Schipper
Gerard van Noort
Cornelia Maria van der Salm- Versteegen
Jan Bosman v.d.m.

woensdag 22 december

Elisabeth Cornelia Frese - van Kleeff
Robert René van Hogen
Johannes van der Loo
Joop Lensen
Jannetje Booij - Kleijn
Marianne Gerda Vermeer
Uilkje Douwes Dekker - Grobbe
Adrianus Euser
Jannie Versnel – de Wit
Jan Ienge Havenaar
Michelle Insing - Bakkum
Adriaan Jacob Dekker
Wilhelmina Alida Jacoba Schouten
Hubert Daleman
Leo Hagenaar
Elizabeth Maria Haakman-Ruijter
Cornelia Langenberg-Moeijes
Willy Hendrika de Jong
Jacobus Petrus van der Zwet
Piet van Zijp
Willem Blokhuis
Hans-Gerhold Velsink
Guurtje Vriesman-Schrieken
Ger van Wengen

dinsdag 21 december

Catharina Geertruida Hoogland - Jonk
Dirk Brand
Leny Twenhaar-Hopma
ANNA JOSEPHINA CHRISTINA VAN DEN TOORN - NIX
Jan de Jong
Roelof Anton Coenraad Koedam
Eduard Bakker
Pieter Martin Vos
ANTJE ZOUTMAN - MEIS
Paulina Roelofsen-van Reenen
Dirk van den Broek
Elisabeth Jacoba Vink - Vermeiden
Teunis Gisbers
Simon Johannes Winder
Wobbegiene van der Weide-Kruiger
Kees Hagenaars
Veronica Schrama- Jong
Hendrika Maria van der Kleij
Cornelis Tjeertes
Rolanda Frakking-Plomp
Henk Lemoine
Willem van Egmond
Pé Brakenhoff
Isis Boaz Vriend
Winnie van Binsbergen-Julicher
Paulus Harry Alphonsus de Rooij
Anneke Zuiderduijn
Hendrikje van der Hert-Winter
Christina Hardon-Vos
Neeltje Lammechien Leijen
Alletta Ohrtmann - van Beek
Floris van Kuijk
Greet Stam-Steevers
Siem Bakker
Marie Himmelreich – Kueter
Elizabeth Johanna Anna Schröder
Johan Emil Albertus Heijkants
Mijndert Jungerling
Christiaan Dekker

zondag 19 december

Joop Stor - Sely
Lien van der Meer-van Gijlswijk
Petrus Cornelis Rood
Cornelia Vries – Geus
Gerardus Dionysius Maria Klingers
Martin Warnaar
Henk Oostindiër
Johannes Antonius Maria Hofstee
Aaltje van ’t Net - Roodhart
Jan Meijer
Leo van der Leden
Albert van der Zwan
Adolf Wilhelm Hermann Fischer
Loes Noordeloos - Kappe
HILLECHIENA JANTIENA NIENHUIS
Abraham Snel
Geertruida Wilhelmina Helena Lammers - van den Hoek
Bep Dam-Langedijk
Wilhelmina Catharina van Kasteel-Ojemann
Catharina van Koningsbruggen – Konijn
Marinus Theodorus Frijn
Neeltje Boekestein
Marieke Wijnia - Rienstra
Andries Woudstra
Elisabeth Maria Smit - Mulder
Daniël de Graaf
Jelte Postma

zaterdag 18 december

Felix Spee
Julie Beatrix Hoffman - Hagedoorn
Auke Hendriksma
Clasina Hes
Christina Anna Maria Meijer - Laaper
Alida Johanna Adrichem - Molenaar
Herman van Beek
Hendrik Hillebrand ter Beek
Koene Heida
Christina Maria Krouwels
Johannes Hendrikus Antonius Velzeboer
Gerarda Cornelia Theresia Peerenboom - Oud
Fokke van der Goot
Rie Gottmer-Groeneveld
Henny Ragetli-Schuijt
Johanna Grada van Briemen - Stolp
Anna Hendrika Klaver - Hesseling
Jan de Lange
Hans Adriaan de Best
Aletta (Lettie) Kooi - van den Broek
Martha Dorland - van Kampen
Shirley Elvin - Samuel
Dieuwertje Cornelia Laan-Keppel
Rietje Meijer
Maarten Nico van Teulingen
Toon Hollander
Agaath Groentjes
Henk Oudejans
Annekarina Maas-Brommersma
Petrus Johannes Schipper
Anna Gerarda Maria Starreveld
Paul Woelders
Geertruida Hendrika van de Molen - van Putten
Petronella Rood - Visser
Aafje Middelkoop - Klinkhamer
Eduard List
Jacobus Leonardus Schoo
Pieter Philippus Jansen
Wilhelmina Klazina Batenburg - van der Kwaak
Tilly van Roon
Johannes Cornelis Bakker
Willem Ossen
Catharina Maria Claassens – Beuk
Engelbertha van Wijngaarden - Roos
Dick Hoogvorst
Mouwering Jakob Roest
Nic Laan
Anna Bus
Hendrika Josephina Francisca
Jeanette Carolina Bianca van Schalkwijk

vrijdag 17 december

Peter Hoebe
Adriana Elizabeth Hendriks-Govers
Erna Margot Mulder-Tepe
Willem Pols
Antonia Bos-Voordouw
Pieter Kees Steen
Sijtje Grietje Bulthuis - de Vries
Leny Koopman-Opgenoort
Helena Hagedoorn
Jacob Grobbe
Hermanus Hendrik de Fockert
Bernardus Reus
Ans Smit - Klut
Gera Lamaker
Therese Wilhelmina Gusta van der Hoogt
Gerardus Leonardus Loogman
Kees Kuijper
Gerda Peerenboom - Oud
Hendrik van Brummelen
Hendrik Gerardus Mandjes
Johanna Paulina Boon - Croese
Gerrit Bos

donderdag 16 december

Angelique Benschop
Anna Agatha Cornelia van de Weijer
Wim Douwes
Martha Geertruida Maria Molenaar-Gerritsen
Jannie Knoop - van de Bunt
Joseph Hermanus Teske
Helena van ’t Hoff – Post
Jaap Sluis
Cornelis Wilhelmus Eerenberg
Jan de Boer
Hermina Elisabeth van Schagen - Lemlijn
Rudolf van Marsbergen
Adriaan van Wijngaarden

vrijdag 17 december

Jacqueline ten Have – Schot

donderdag 16 december

Jan Hoogeboom
Brigitte Cornelia Roijers – Nolmans
Kees Koopmans
Maria Catharina Haartsen-Bakker
Gerarda Catharina Wijker-van den Berg
Anna Antonia Hofstee
Gerardus Sijm
Gré Overes-Koper
Cornelis Kuiper
Piet Lust

woensdag 15 december

Johanna van Os – Weij
Lida van ’t Veer
Peter Heyboer
Martin van den Bovenkamp
Elizabeth Marjan Brasser-Kos
Stef van Ee (Hartog)
Maria Antonia Peet - Verhoog
Hester Hijmans
Cornelia Petronella Akerboom-van der Hoorn
Caecilia Hillegonda Maria Bartman-Felix
Geertje van der Lugt - Smakman
Gerti de Vries - Pöhlmann
Nel van Wetering-Bakker
Antonia Bos-Voordouw
Pieter Cornelis Spaargaren
Jan Dirk Gootjes
Alie Schipper - Veul
Maria Geertruida de Wit-Noom
Louisa Joanne Josephina Lissenberg - Meijers
Agnes Slokker-Bout
Willemina Janna Dekker - Benz
Joke Elfring – Ruiter
Rudina Wijntje Entrop
Bep de Jong - Majoor
Jacobus Cornelis Westveer

dinsdag 14 december

Jacob Butter
Jannie Goed - Middelkoop
Willem Jacobs
Stientje van Kalsbeek-Kapitein
Hermann Heinrich Mittelberg
Adrianus Marinus Marie Bogers
Antje Nijkamp - de Vries
Jan Nieuwenhout
Gustaaf Hubertus Daas
WILLEM REUMER
Johanna Wilhelmina Maria Berkhout
Mathias Cuijpers
Annie Smid - Kos
Maria Heere – Schellevis
Christina Heintje Cornelia Koene - van Kas
Jacoba Marie Fritz - Schouw
Hendrik Praag
Willem Lodewijk Veenstra
Catharina Anna Johanna Bos – Leek
Piet Beemster
Gerard Greuter
Elizabeth de Boer - Blank
Walter Ambrosius Lingerak
Hendrika Margaretha Wilhelmina Versteeg-Vallentin
Hendrika Margaretha Wilhelmina Versteeg-Vallentin
Jan Zwart
Jan Bouwhuis
Jacob Balder
Adriana Warink - Mandemaker
Jenny IJlstra – Wijnholds
Dick Feijen

maandag 13 december

Hennie van Es – van Brussel
Catharina Sofia Wit - Stadegaard
Leonora Maria Oudmaijer - van Kimmenaede
Eric de Jong
Jaap Schoorl
Jaap van Keulen
Diederika Gesina Wilhelmina Sodekamp - Sprangers
Johannes Bartholomeus Nieuwenburg
Trijntje Hendrika Kenniphaas-Zondervan
Paul Snijder
Lenie Zwart-van Oosten
Arie Glas
Joop Stoop
Cornelis Antonius Heilig
Willem Aafjes
Gijsbert Roodhart
Hendrika Adriana Akerboom-Kooloos
Elisabeth Adriana Verloop - Luijk
Nelie Stuifbergen – Molenaar
Martien Nieuweboer
Jan Koster
Anna Biersteker-de Jong
Coby Spijker
Adri Bakker- Misset
Ineke Schumacher-Remmerswaal
Maria van Lierop - van den Berg
Lambertus Leopold Buut

zaterdag 11 december

Helene Edström - Scholtze
Arthur Roland Kloek
Greteke Renaud-Nooy van der Kolff
Fennigje Boltjes-van Essen
Joop Schipper
Han Vrielink - Budding
Jo Zuiderbaan
Tim Johannes Valentijn Ceelie
Pietje Verheul
Jan Leune
Alida Zwart - Alting
Geertje Tromp
Henriëtte Maria van Andel
Ann van Paridon
Margaretha Fit - van Etten
Margjen IJfke Wierda
Josephine Agatha van der Salm
Christoffel de Weert
Robert René Friso Prinsen
Folkert van der Jagt
Lina Roodzand
Corrie Bouwhuis - Koning
Gerretje van der Vlugt - Janssen
Jan Arie Verweij
Auwkje Boerekamps-Visser
Thomas Walthuis
Corrie Kaptein - Smits
Wilhelmina Elisabeth Fibbe
Wilhelmina Elisabeth Fibbe
Willemiena Cornelia Visser - Weijs
Sophia Geziena Louisa van der Werf-Noback

vrijdag 10 december

Clazien op den Kelder
Frederik van den Burg
Pieter Glas
Johanna Hermana Cornelia Blom-Coenradi
Dirk van 't Hof
Antonia Mul - Ranzijn
Hendricus Johannes Tax
Hubertus Johannes Maria Anthonius Huijg
Franciscus van der Zeeuw
ir. Foeke Sijbe de Wolf
Andries Blom
Grietje Hovenga - Kwantes
Tiny Braakhuis - van Wees
Gerrit Tromp
Corrie Billekens-Bouwmans
Marja Schilder
Liefje Neeltje Swaerts - Bakker
Elsa Marie Mulder-Brandenburg
DANNY DE WAL
Anna Augusta Struijk

donderdag 9 december

Lize Groot-Poland
Hendrik Willem Möhlmann
Ans Huijboom
Gea Rademaker-Hazelaar
An Berkeljon
Pieter Jan Signer
Jos Cluwen - Hildesheim
Clara Schouten - van Amerongen
Cornelis de Jong
Anna Catharina Mahlberg-Bol
Dina Meester-Landman
Fenny van Schagen-van Nijen
Geertruida Maria Dudink - Sijm
Nicolaas Maria Heilig
Hendrika Theodora Jacoba van Beek
Jan Willem Brinks
Grietje Jacoba Theresia Jonkman
Joop Secrève
Rein Jacob Lieuwma
John van Loo
Margaretha Catrina Vink-Huiberts

woensdag 8 december

Martinus van den Berg
Gijsbertus Cornelis de Graaf
Ada Tummers
Joukjen Jansen - Voorn
Theodorus Bernardus Ruiten
David Pieters
Tan Tan Nie
Malet de Reus - Klok
Herman Betlem
Nicolaas van der Hoogt
Ab Boogaard
Cornelis Leegwater
Jaap van Diepen
Tini van der Born-Kouwenhoven
Maria Sylvia Proost-Noordzij
Anna Sophie Oorthuys
Hendrik Klugt
Maria Griffioen
Arie Breidenbach
Mart van Vliet
Mieke Bollebakker
Peter van Dijk
Els Horstink
Robert Anton Doorenspleet
Jacob Biesboer
Tiny Schagen - Groen
Piet Meijne
Hendrik Johannes Ranzijn
Johanna Maria Trapp – Pieters
Trien Helder-Karbaat
Rob Schilders
Arie van Duijvenvoorde
Annie Veen-Bus
Wouter van ’t Hof
Jannie Harmsen-Posthouwer
Petronella Catharina Scheers-Kooij
Paul Messing
Pauwellina van Dijk – Slot
Cornelis Theodorus Tromp
Lydia Luybe-Mol
Gerard Bregman
Cor Vrakking
Jacob Tijmes
Adrianus Cornelis Overpelt

dinsdag 7 december

Casper Hendrikus van Eeden
Willem van Rijn
Maria Henderina Christina van de Heisteeg-van der Meij
Maria Durieux - den Hollander
Johannes Bakker
Laurentius Schavemaker
Hilda Marietje Kuiper-Loots
Hélène Quirina Maria Gerritzen - Liesker
Gelland Anna Planten - Eecen
Dirk Vredenburg
Gerrit Stammes
Elsje van Rees-van der Pol
Bernardus Johannes Nicolaas Timmermans
Johannes Petrus Sonnemans

dinsdag 4 januari

Jan Kenter

dinsdag 7 december

Anna Catharina van Hall - Cannegieter
Gerrit Breebaart
Hendrik de Haan
Bernard Cornelis van der Linden
Elisabeth Geertje Groot
Gerda Lammens
Jan Eshuis
Lambertha Jacoba van Tiel-Hooijmaijers

maandag 6 december

Albertus Arend Ritsema
Kees Stam
Catharina Frederica de Ru-Ouwerkerk
Christoffel Kramer
Helena Cornelia de Jong - Koster
Johannes Franciscus Meier
Maria Helena van Woerkom-van Zijp
Johannes Wilhelmus Veldhuijzen
Frans Krooman
Marie Pancras-Quax
Anna Gertrudis Tuijn - NumanMoeder
Johannes van der Wees

dinsdag 7 december

Father Gerard Jansen

maandag 6 december

Johanna Cecilia Kinkhouwers - Koster
Erik Bottenheft
Theo Smal
Cornelis Bankert
Johanna Maria van Nieuwenhuizen - van der Ben
Elisabeth Maretje Kluft - van der Lelij
Catharina Mes - Bakker
Johanna Jacoba Maria van Saase- van der Wijden
Simon Borst
Ds. Joanne Philippine Feikema

zaterdag 4 december

Wilhelmina Anna Elisabeth Charlotte Jane Bergen - Dijs
Impje Maria de Vries
Henk Leguijt
Piet de Bruin
Christina Frederika Snel - van den Berg
Marcella Brandt-van Wanrooy
Cornelis Slotboom
Herman Plukkel
Francisca Geertruida Johanna Heijens - de Vries
Harm Kieft
Johanna Maria Lengers - van Roon
Hendrik Groen
Jacoba Catherina Zincken-Wittebrood
Lodewijk Wilhelmus Bieker
Saco Woudstra
Zr. Goverdina Johanna Maria Meiresonne
GEORGE LANKREIJER
Maria Johanna Westland - Kornman
Govert van der Wel
Dorothea Maria Kerkvliet
Gerardus Klaver
Emerentiana Maria Laan
Johannes Hendricus Anthonius van der Klugt
Riet Boots-Karsten
PETRUS WILHELMUS MARIA VAN NIEKERK
Cornelia Maria van Diepen-te Bück
Jan van Dokkum
Paul Jansen
Bets Godvliet - Burggraaf
Catharina Reus-Molenaar
Greta Swart - Willemszoon
Nicolaas Martinus Beentjes
Jantina Moes - Masereeuw
Anna Maria Theresia van der Eng – Vos
Helena Cornelia Bernardetha van Eijden-Oosterwijk
Nic Veldboer

woensdag 1 december

Cornelis Jacobus Huigsloot

zaterdag 4 december

Engelina Broersen - Oud
Petrus Josephus Poort
Trijntje Kuipers – Ton
Nicolaas Martinus Beentjes

vrijdag 3 december

Wilhelmina Catharina Sabine van Benthem Jutting
Elsa Jaspers – van Randtwijk
Walda van de Stadt - der Nederlanden
Johanna Winter - van der Velde
Hermina Goldsteen - Dubois
Bob Hamerling
Guurtje Kranendonk - Bas
Stef Bakker
Siebrand Jacobus Kloes
Louis Henri du Perron
Derk Hendrik Albert Boelema
Maria Catharina Vlaar
Nic Veldboer
Gerardus Theodorus Heijne
Gerard Slippens
Arend Golstein
Peter Kramer
Cornelia Sormani - Waanders
Hendrikus Cornelis Stam
Geertruida van Wanrooy - Schmidt
Tijmen Vos
Roelof Marinus de Jong

donderdag 2 december

Truus Bos - Vogelezang
Hillebrand Ouwerkerk
Maria Johanna Mol-Bakker
Willem van der Neut
Johanna Hendrika Zonneveld - Belterman
Nicole de Roo-Onderwater
Maria Theresia Reizevoort - van Teijlingen
Kees Schenk
Flora Meijer-Joseph
Hubertina Hermina van Wel / Zuster Lucretia
Adriana Femmi Nat - Blaauwbroek
Dirk van Diepen

zaterdag 4 december

Johanna Maria Bleeker - Bakkum

donderdag 2 december

Co Groskamp
Dirk Marius de Jonge
Rie Stelling
Johanna Maria Oud - Kors
Wim van Huik
Hans Creemers

woensdag 1 december

Marie-Antoinette Penders
Adriaan Willem Boersbroek
Henk van den Brink
Marian van Dijk - van der Ploeg
Andries Beun
Nicolaas Hendrikus Glaudemans
Mathilda Mannaart
Agnes Tineke Yvonne La Grand
Hendrika Helena Moerkens-Fielemon
Coby de Ronde
Adriana Dogterom
Barbara van Yperen – Plomp
Wilhelmus Jacobus Ouwendijk
Vincentius Gerardus Vollenbroek
Andries Honing
Leonarda Agnes Aardenburg - Rutten
Jacobus Deken
Piet Baas
Gerarda Martina Johanna Sierkstra – Bizot
Co Munnik-van der Laan
Johanna Koenderman – van den Brink
Clasina Petronella Klip – Koper
Martin Dekker
Wilhelmus Antonius Weenink
Truus Hopman