inloggen

familieberichten op internet

Berichten van november 2010

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

dinsdag 30 november

Ben van Zomeren
Meins Mettes
Wouter Helderman
Maartje de Bas
Evert Hom
Jo kroon-Rentinck
Gerrit Does
Geertje Chattellon-Kuijn
Jan Stroet
Drs. Karel jan Broers
IJda Hogewoning-Ouwehand
Tini Sman-Buhrs
Frits Jonkman
Paul Pollmann
Riet Buters
Tineke Meereboer-van Dijl
W.H.J. Ravens
Rein Bakker
Rinus Coesel
Martha Dingerdis-Stoop
Truus Stroomer-Stam
Nic Blom
Fietje Opdam-van der Zeeuw
Arnold Hakker
George Uijldert
Bertus Frederiks
Jan de Vries
Taede Geertsma
Jacob van der Waal
Wil van der Heijden-Heyne
Cornelis de Kruif
Alida van der Plas-Vooys

maandag 29 november

Arie Geurtsen sr
Zwaantje Kammenga- Frankfort
Metje Don - Floor
Vera Heidemann-Vendel
Jolanda Quast
Trien Taam-Sombroek
Janna van der Weide
Augustina Cornelia Zwanenburg - Peil
Cathy van Baal
Jan Pieter Has
Augustina Cornelia Zwanenburg - Peil
Berendina Johanna Duyneveld
Hendrika Hein - van Sitter
Johannes van Duijn
Antje Hofdijk - de Jager

dinsdag 30 november

Kees Muijzert

maandag 29 november

Truus Spekken-Groot
Dirk van Dijk
Sjaak Michiels
Bertus Bruijnesteijn
Arend Tjark Landman
Peter Wester
Bernardus Maria Winder
Lien Vriend – Klijn
Bep Stokman - Konst

zaterdag 27 november

Thijs Breedveld
Iep Noordzij-Nijhuis
Piet van Vliet
Corrie van Delft - Goudriaan
Suzanna Foeth - Hoogmoed
Alberta Jacoba de Vries – van Gorcum
Anne Maria Elisabeth Jansen
Jan Westgeest
Corry de Haan-de Bruine
Arie Cornelis Kooijman
Wim Neidhöfer
Gerard Rademaker
Jan de Beurs
Fie Nederlof - Reek
Elisabeth Cornelia Verplancke – Prins
Cor Konijn
Petronella Tegelaar
Lena Martina Wittebol ] Stam
Neeltje Elize Oostendorp - van Waas
ALBERT SCHOLTEN
Jan Buijs
Alie Bommer
Divera Maria Heidemann-Vendel
Sjaak Schimmel
Augustinus Glasbergen
Catharina Elisabeth Oldenburg-van Wirdum
Jeltje de Graaf - Sikkes
Johannes Willem van Looy
Maria Johanna Zuurdeeg
Jacobus Johannes van Leeuwen
Nelis Adrianus Schilthuizen
Markus Franciscus Petrus Scholtes
Jacob Kofman
Thijs Koopman
Maria Helena Petronella van der Meer-Vollering
Jacoba de Jong

vrijdag 26 november

Klaas van Henten
Wilhelmina Jacoba Kamminga - de Jong
Antonius van Brugge
Hans Roosloot
Vincent Saalbrink
Jan de Jager
Grietje Bos
Wijtske Gaus - van der Pal
Alida Geertruida Hoogeland
Hendrik Jan Nederhorst
Nellie Cornelia de Puit-Rood
Pedro Garcia Lopez
Klaas Bultsma

zaterdag 27 november

Hilly Schong-Oosterman

vrijdag 26 november

Jan Koomen
Alie Admiraal - van der Eng
Christiaan Blijenberg
Hendrina Johanna Vlug - Koelink
Theo Limmen
Thomas Petrus Bakker
Jozef Thomas Feld
Marie Jacoba Remmelzwaal-Duis

donderdag 25 november

Gré Eerland-Bons
Gerardus Hendrikus Hoogenkamp
Johanna Cornelia Kaper - Duijve
Riek Jansen Manenschijn - Hoevers
Johan Way
Johanna Margaretha Hemkes-Riepen
André Lacroix
Inge van Helden - van Ruitenbeek
Nellie de Vries - Lammers
Albert Bikkel
Anna Elisabeth Maria Makker - Heijne
Petrus Theodorus Koemeester
Maarten Peters
Riet Koomen - Hoogland
Aafje Sprengers-Boom
Miep Hardes - van der Meijden

woensdag 24 november

Jan van Slooten
Johanna Henrika Kolner, zuster Godelieve
Joke Rooijers-Wesselink
Lieneke de Bruijne
Jozef van Rijssel
Hendrik Kruize
Jan Zuijdam
Meeuwis Hartog
Johannis Coenraad Philips
Annie van Oosten
Dirk Molenaar
Goska van Veluwen - Biedakowska
Martha Broodman-van Tol
Theodora Catharina Nes-van der Kemp
Cornelis Jan Grootes
Frederikus Johannes Henricus Kappelhof
Teuntje Moll
Jan van Dalen
Dirk Bruijn

dinsdag 23 november

Johanna Suzanna Ravensbergen-de Koning
Mart J. Appelhof
Margaretha Hollander - van Balen
Arturo Leopold Krijt
Duifje de Leeuw
Jan Snijders
Jantje Kuiper
Frederika Henderika van Kaam - Berends
Nicolaas Maria Smit
Clasien Steur
Petrus Gerardus Reinier Maria Bijman
Marian van der Kraats - Arnoldus
Rie (Maria Johanna) van Steijn - Koelemij
Johanna Margareta Knip-Landwehr
Lara Veruschka Leefers
Tijmen Blom
Cornelis Hubertus Karels
Nel Winter - Kuiper
Marius Bernardus Johannes Verheijen
Pieter Bodde
Theodora Nijman-Adrichem
Gerardus Cornelis Ploeg
Jolanda Wuring - Doorn
Leendert-Jan Nietveld
Piet Kramer

vrijdag 4 september

Johannes Adriaan van der Linden

zondag 21 november

Gretha Nellie Groot - Bijpost
Kees Korver
Martinus Jan Davelaar
Suze Johanna van Krieken-Gitz
Hetty Johanna Bijlsma - Bonnema
Jaappienna Jansonius - Kok
Martha Bijman-Koomen
Carl Ludwig Huschka
Gerardus Giesbertus Schrander
Petrus Johannes Kieftenburg
Reindert Theodorus Pronk
Maria Catharina van Dijk - Assenbroek
Cornelia Hoogeveen
Jan Slootman
Janke Geesje van der Bent-Huisman
Laurina Charlotte de Jonge
Petrus Gerardus Reinier Maria Bijman
Cornelis van Pel

zaterdag 20 november

Grietje Smit
Simon Cornelis Bijl
Johanna Everdina Streef - Hagen
Elsbeth Stielstra-de Wolf
Johannes Wilhelmus
Egbert Geert Otto Deen
Elisabeth Klaver-Velzeboer
Aldo Pieter Korpershoek
Maria Anna Schoen - Antonioli
Thea Hesseling - van de Grijp
Bernardus Deiman
Jan Feller
Lena Snel - Klinkenberg
Frits le Bleu
Julia Ross ’t Hart - Hornby
Afra Cornelia Vink - Heijnis
Gerie Heemskerk
Margaretha Anna Winkel – Wester
Petrus Jacobus Blankendaal
Hendrikus Gijsbertus Roeleveld
Anthonius Cornelis Kwantes
Lenie Numan – Schellevis
Nicole Buitenhuis - Krijger
Petrus Wilhelmus van Schie
Ans Korver - Hoogewerf
Gijsbertus Goudkamp
Antonius Albertus Hogeman
Joachim Bobeldijk
Henk Raaphorst
Wilhelmina Maria Biesbrouck-Paardekooper
Joop van den Bosch
Henk Thorborg
Doornink - Gravesteijn
Franciscus Jacobus Haverkort

vrijdag 19 november

Geesje Kat - Eikelboom
Margaretha Maria Josephina Klein ~ Schaap
Neeltje Cortel Leibbrand
Nan Amerika-Meiring
Ton Campfens
Luc Van Velzen
Marja Schoen-Osendarp
Gerardus Kuulkers
Pieter Kuijt
Catharina Maria Helena Tönis - de Munk
Josephus Adrianus Maria Claessen
Maudy Carla Boef-Remeeus
Maria Engelina Waal
Dirk Mazereeuw
Petrus Jacobus Adrianus Mooij
Jacobus Rinkel
Cees Barsingerhorn
Jacobus Rinkel
Günter Walter Schehler
Denise van Os
Joop Blaauw

donderdag 18 november

Aart Jasper van ’t Voort
Jacqueline Johanna Maria Poppelaars
Cor Schoenmaker
Jacobus Galjaard
Nan Amerika-Meiring
Nel Piek-Speelman
Cor van der Meer-Castelein
Wouter Adrianus van den Berg
Jan Andela
Benno Joseph Hubertus Maria Ruland
Timotheus Petrus Zijlstra
Jan Wijker
Johan Carel Mourik
Nel Gravemaker-Dijkhuizen
Yente Rosalie Kroeze
Albert Rudolf Meijer
Gerhard C Bosch
Joop Reinds
Judith Bijvoet-Giling
Marijke Dieske Johansson-Jakma
Henk Pel
Grietje Lena van Vliet-Kistemaker
Henk Kamper
Bernadette Catharina Maria de Best-Stokman
Ruud Rood
Frederik Wulp
Annetje Fokker - Honing
Jan d'Hane
Pieter Prins
Paul Verra
Guus Dol
Bert van Roemburg

woensdag 17 november

Piet van Diepen
Diny Blaasse-van Hartingsveld
Dorothea Meijer - de Landmeter
Jacoba Cecilia Beumer – Briejèr
Anna de Vries - Verheijden
Mary Baan-van Ettekoven
Margot Timmerman
Hans Stokman
Herman Harry van der Wal
Evaline Helena Gerarda Belt van Tol
Corry van Beusekom - Brülls
Rik de Baat
Anne Fritz-Feenstra
Hendrik Dijkman
Klasiena Maria van Dijk
Lenie van Slooten - Kramer
Johanna Cornelia van Musschenbroek-Kousbroek
Peter Willem Lang
Corry Heim-Rademaker
Gré van Diepen – Bos
Mart Maarseveen
Alex van Ammers
Charlotte Elisabeth Bruin – Koppen
Lambertus Herman Bron
Peter Tak
Frederica Carolina Schipper - Polderman

dinsdag 16 november

Herman Schreuder
Gijs Woudenberg
Frederikus Bruin
Magdalena Catharina Schagen
René van Moorselaar
Gerardus Petrus van Aken
Johanna Leentje Booij-Henke
Adrianus Jonk
Rupert Louis van Woerkom
Grietje Vlugt-Notenboom
Theodorus Bernardus Deen
Elisabeth Josepha Hart
Agatha Muts - de Wolf
N.S.G. Friedeman-de Vries
Lizanne Breugelmans - de Boer
Cornelis Hendrik Letter
Geertje Huijsman – Klaver
Elisabeth Maria Neefjes - Dekker
Nanne Vriend
Paulina Schoorstra-Hollenberg
Leny Roozen - Loogman
Jacqueline Silvia Tuast
Piet van Diepen
Pieternella Kramer-Pluymers
Johan Veenswijk
Engel Jan van Hoven
Gerda Zeepvat
Astrid Maria Magdalena Vander - Ruurda
Willem van Merle
Ans Beunis
Tom Kok
Theodora Elisabeth Tuijn - Buijs

maandag 15 november

Sandra Adriaantje Dirkje Hoogenbosch - Verburgt
Johannes Cornelis Walsmit
Ingrid Jannetje de Vries
Elisabeth Josepha Hart
Agrippina van der Stoop-Kuzmina
Juan Sala Santonja
Anna Groot-Visje
Berthyl Astrud Elaine Binkhorst-den Heeten
Jeannette Wilhelmina Lautenbach-Kroon
Hubertus Reekers
Elisabeth Johanna Bleeker - Gerrits
Jan Veeman
Jeanne Liefting-de Graaf
Erna Been
Mr. Monique Concilia Schuijlenburg
Heiltje Neeltje Bolk - van den Berg
Celien Rooze – van de Keer
Broeder Theo de Wit
Jan Zon

zaterdag 13 november

Grietje Cornelie Lesterhuis - Winder
Antonia Ruiter-Zeehuisen
Jan Kwantes
Aagje Vonk - Mulder
Anna Jacoba Selie - Kriek
Peter Schaft
Catharina Sinke-van Belzen
Gerard van Amersfoort
Trijntje van der Zwan-van Vuuren
Chris Krösschell
Henk van Velthuijsen
Maria Anna Elizabeth de Wildt
Anna Maria van den Bos
Johan Zeeman
Fokkina Smid - Bottema
Cornelis Hermanus van der Linden
Geertruida Slot-de Groot
Maartje van Beelen - Kloos
Hermina Theodora van Noort - Noordermeer
Suzanna Christina Leegwater – Stiemer
Waltruda Catharina van der Weiden-Landman
Hendrik Klingers
Jan Kooistra
Wilhelmus Cornelis te Buck
G.A.M. Blom - Goudriaan
Henriëtte Christien van der Waart - van der Ley
Theo Apell
Pater Gerbrand Kramer S.V.D.
Maria Catharina van Veen – Möls
Truus Stuijt-van Diepen
Jan van de Voorde
Petronella Oostwouder-Been

vrijdag 12 november

Rob de Graeve
Annie Dissel – de Ruiter
Robert ‘Robertini’ Saarloos
Anietta Wendelina Willems
Lise Lotte Julie Boers - Söhngen
Willem Vuyst
Grietje Cornelie Lesterhuis - Winder
Klaas Kaij
Johannes de Visser
Truus Stuijt-van Diepen
Jan Schouten
Alie Neuvel-Smit
Adrianus Smit
Wilhelmina Johanna van den Brink-Luiten
Gerard Boonstra
Gijs Boon
Helena Waalewijn - van Sprakelaar
Gerardus Buisman
Jaap Huisman
Alida Biesheuvel-Dalebout
Ries Docter

donderdag 11 november

Willem Dirk Ree
Francina Hendrika van Velzen-Filippo
Aukje Nijlunsing - ter Veen
Margaretha Anna Stuifbergen-van der Eem
Rea Hurkmans-Willemse
Willem Fokke Klein
Map Hendrickx-Veer
Co Slot
Frans Johannes Los
Rob de Graeve
Sylvia Cecilia Erica Hubert
Annie Dissel – de Ruiter
Helmi Warmerdam-Heemskerk
Martha Divera Maria Grooteman
Ad van Asperen
Wim Erken
Theodoor Doyer
Willy Ruijter - Makker

woensdag 10 november

Careline Cornelia van Velzen-Slaman
Theo Jonker
Elisabeth Castelein - Noppert
Maria Jacoba Buskoop - Suer
Theodorus Petrus van Kampen
Elisabeth Everarda Maria Goudsbloem - Koeslag
Betje Maria Christina Tijssens - van Schendelen
Annie Borsen
Adrianus Westland
Pieter Johannes Grosheide
Jansje Maria ter Averst - Gordon
Meester Erik Johann Schwarze
Hendrik Brouwer
Johan Hendrik Boekhoudt
Wilhelmina Helena Kroon-Stokman
Anna Lijdia van Duijvenvoorde-Haasnoot
Pieter de Vreede
Thecla Maria Bregman - Bakker
Wim Peerdeman
Joyce Amanda Exalto
Adriana Simone Louise Dobbe - van Helvert
Geertruida Catharina Jonk
Henk Lammers
Dé de Lange
Gusta Rijnhart - Hogguer
Mientje de Vos - van der Zeeuw
Anna Catharina Laan - Dol
Olof Tamis
Johanna van Huis-Smit
Marga Schipper-Kooijman
Ruud Komen
Heleen van den Tempel-Boonstra
Martinus Cornelis Jak
Gerard de Groot
Lieftje Schardam - Kramer
Jan Wondergem

dinsdag 9 november

Careline Cornelia van Velzen-Slaman
C.C. van Wolferen
Aura Anna Betram-Baars
Joop Stam
Marten Jitse van der Noord
Hendrik van Kooten
Janny Kronenburg - Broekhof
Adriana Maria Jongerden ] van Kats
Piet van de Kooij
Alida Clazina van Leeuwen - Van Dijk
Anna Christina Möhlmann-Durieux
Miep van der Hooft-de Boo
Anna Maria Kroon-van Woerkom
Maria Johanna Kleen
Anna Lijdia van Duijvenvoorde-Haasnoot
Arie Marinus de Graaff
Johanna Helena Maria Ket-de Vries
Petra Beulecke
Conny Donker-van der Gun
Gré Zon - Smoor
Eit Veenstra
Cornelia Elisabeth Papo - Goossens
Robbin Schaddé van Dooren
vyth van Kempen
Johannes Petrus Maria Kramer
Piet Smit
Theo van Schie
Maria Cornelia Appelman-Dekker
Aagje de Vries - Luijt
Jettie Tea Jonkheer-Akkerboom
Pieter Cornelis van der Vliet
Christina Johanna Gang - van der Goor
Pieter Boot
Johanna Theodora Schenk - Tempelman
Anna Catharina Sibilla
Lucas di Bartolo
Hendrikje Nielen - Kwakkel
Elsje Koolen - Timmer
Jan Piet Nederkoorn
Eddy van Heiningen

maandag 8 november

Johanna Maria de Beer - Al
Rinske Kallenberg - Westerhof
Dirkje Elisabeth van Waart - Bourgonjen
Gretha Pietje van Buuren – van Twuijver
Theodora Stienstra
Marie-Anne van Herpen - Kolster
Jan Kramer
Dirk van der Kamp
Guurtje Dehé – Schoonhoven
Klaas Hartland
Joke Pluister
Cornelis Visser
Geertruida Afra Duijn
Marie Tine Groes
Wilhelmina Pot - Schouw
Ida Maria Margaretha van Es-Akkerman
Antonia Maria Kummer-Willard
Antje Zeegers - van den Bos
Paulus Simon Metselaar
Nicolaas Klinkenberg
Heleen Paulien Roeleveld - Baars
Cornelis de Bruin

zaterdag 6 november

Jacoba Maria Taconis - Neuman
Neeltje Anna van der Oord-Koning
Neeltje Anna van der Oord-Koning
Adrianus Johannes Pannekeet
Deeltje Vellema-Kraaima
Lida Hielkema
Heere Sierk de Jong
Rieta Zweers-Heijmans
Ellie Malcorps - de Vries
Ans ter Burg
Trijntje van den Brink – Pleijt
Leny Rücker - Slebos
Jaap Bakker
Lubertus Herman Pruntel
Dirk Jan Bulsink
Willem de Jong
Maria Adriana de Vries - Beentjes
Anne Stolwijk
Thijs Terpstra
Grace Maria Bouwers-Koymans
Marja Jolanda Kuijpers
Harmen Melle de Groot
Marianne Helena Maria Garthoff - van Niel
Truus Brandsen - Koopman
Simon Kruijer
Egbertus Johannes Lubbers
Anna Maria de Knecht-Voorburgh
Margaretha van Bergen van der Grijp - Hollander
Gijsbertus Gerardus Daalhuisen
Father Willem Dekker
Hendrika Antonetta Johanna Cornelia Schoof-Vermeulen
Jan Jacob Jesse
Cees Ravesloot
Margrita Kalkman
Maria Anna Neuvel - Bax
Johanna barones van Imhoff - van der Hoeven
Gre van der Hoek - Schouten
Antonia Maria Kummer-Willard

vrijdag 5 november

Wilhelmina Clara Elisabeth Heijstek - van Schaagen
Lambertus (Bert) Prop
Johannes Glim
Mar van Leeuwen-Hakker
Ans Kloosterman - Holthaus
Evert Jan Potgieser
Joaquín Benjamin Stam
George van der Veen
Johanna Frederika Kappers - Damkot
Kees Bakker
Nelly Middelbosch-de Groot
Johanna Maria van Schie - Buijs
Marion Snip
Cora van Engen
Nicolaas Petrus Tessel
Klaas Leeuwenkamp jr.
Alida Laan - Hoekstra
Roelie ter Veld - van Zonneveld
Arie Groen
Christina A.G. Zwart - Dijkzeul
Petronella de Mare
Maria Anna Lieverse - van der Ploeg
Abraham Pracht
Nel Buis – Breed
Alida Bregitta Bobeldijk – Mus

donderdag 4 november

Maria Boezaard
Jeffrey Schippers
Peter Damen
Catharina Eiling
Bep Simons-Koet
Dirk Béla Postma
Jannie Busquet-Smeenk
Joseph Laurens Tijdink
Maria Smit - Meilink
Joukje IJntema-Hazenberg
Nel van Zijp
Willem Laurentius Maria Reus
Lieuwe Muus Beets
Aad Boonekamp
Dirk Meijer
Theo van Eijden
Tiny Druijven - de Vos
Herman van Weert
Maria Neve - de Nijs
Marry Webster - Kok
Eva Maria Stijger-Hoogweg

woensdag 3 november

Cornelis Roeleveld
Dr. Bob Bink
Bouwe Johannes Claus
JaceyLee Davayna Bast Scholl
Carla Kruk - Steenmeijer
Loes Schaap-Oranje
Bartel Jan de Vlieger
Maria Fuchs
Elsa Mathilda Bos - Rijnbende
Annie Hilhorst-Hollmann
Jan Bos
Dik Bruines
Alida Gerdina Maria Helsloot-van Hoften
Maria Alida Jansen-Stelling
Engel Blok
Lien Kemper-Heyveld
Maria Catharina Adriana van Oosten – Cornelissen
Johannes Gerardus Maria Verdonk
Johannes Arie Snel
Fransisca Cornelia Leyen-van den Brink
Johannes Adrianus Maria Ram
Dirk Willem Oort
Edwin Trouwgod
Jaantje Doppenberg - Schipper
Antonius Maria van Bakel C.M.
Maria Neve - de Nijs
Bob Boerboom
ZUSTER EDBURGA Wilhelmina Hendrika Brizee

dinsdag 2 november

Adrianus Johannes Petrus van Stijn
Dirk Willem Brands
Jan Horst
Cor Elzenga
Jan Lucas Bronkhorst
Maria Cornelia Feijen – Bruin
Mijnsa Bruijns - Sikking
Gerharda Petronella Bakker-Limburg
Cornelia van der Toorren - de Vries
Kla Thepen - van Doorn
To Kroon-Blauw
Antonius Johannes Molhoek
Petrus Gerardus Vincent ten Broek
Cornelis Jacobus van der Geest
Emiel Beuk
Margaretha Maria van Lieshout - Vonk
Alberta Maria Theodora Snijders
Pieter Christiaan Hoekmeijer
Hans Nortier
Joannes Stoop
Elisabeth Geertje Berkhout - van Dijk
Gerardus Lammertink
Marlies Radder
Maria Zevenboom - van Wiefferen
Nicolaas Marinus de Keijzer
Truida van Heemskerk-Deurholt
Johannes Theodorus Corba
Cornelis Marie van Steen
Sieds Starkenburg
Therese Josephine Carroll
José van Eek-de Leuw
Gijsbertus Slootweg
Johanna Cornelia Egberts-Versluis
Jannie Noors-Jongejans
Petronella Catharina Kunis - Seders
Johanna Gijsberta van Kempen-van Tetering
Ton Schenk
Emmy Aardenburg - van Tunen
Rudolf Jaburg
Jan Paulus Groot

maandag 1 november

Marie Huiberts - Snoek
Ger Bosma
Bram Mulder
Henk “Hein” Ooms
Yt Ehrenburg-Jongman
Margaretha Apalonia Kolijn - Wullems
Jan Ruijter
Anthonia Elisabeth van de Veen-Broekhuis
Anna Tjeertes – Schaar
Remco van der Sluis
Cor Boergonje
Cor Leijen
Clasina Petronella Bijvoet-Sanberg
Jaapje Boor
Johanna van den Broek – Kuiper
Jelle Woestenburg
Adriana Cornelia Harte-Jansen
Maria Catharina Groot-Pater
Jacob Wals
Hermanda Cornelia van Aken
Mieneke Kok
Dick van den Aakster