inloggen

familieberichten op internet

Berichten van oktober 2010

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 30 oktober

Adriaantje Kramer - de Boer
Pieternella Winkel-Loots
Jirina Steffens - Turinov
Betsy aan t Goor - Biggeman
Jacoba van der Zeeuw-de Gunst
Gon Nelissen - Loomans
Henk Lindhout
Elisabeth Maria Conijn - van der Meer
Ben van de Kuit
Robert Steijn
Hendrik Oderkerk
Johannes Jan Augustijn
Jopie Bruijn - Kramer
Tilly Borm - Stravers
Koos Duivenvoorden
Marjolijn Nijholt-Hondius
Andreas IJsbrand de Jong
Thea Klaver
Regina Hendrika Maria Put
Hermine Vlijm
Rina van Son-den Breeyen
Maria Jacoba Glas-Gul
Bregje Dikstaal - Slooten
Riek Siebring-Heijenk
Diana Rowena de Beer

vrijdag 29 oktober

Nel Lover
Nicolaas Roelof Bender
Jan Nicolaas Molenaar
Grietje Akse Rovers
Jan Muileboom
Jan de Ruijter
Gerard Guinau
Miep Noomen - Rienks
Joanna Afra Cornelia Angenent
Sjef Koolen
Marretje Schipper Pijl
Alida Cornelia de Pee Nieuwland
Maria Zuijderduijn-van den Bosch
Anna Petronella Johanna Nijzink-Derksen
Maria Theresia Wouters
Joop van Bruggen
Marinus Bel
Anna Maria Mol - Dudink
Riet Luijting - Gouweleeuw
Frans Leek
Jacoba Hendrika Schaap - Mol
Nicolaas Joseph Oud
Jan Hogenelst
Petrus Cornelis Jurcka
Ernestina Herberts - Mulders

donderdag 28 oktober

Carla Johanna Orij-Veenstra
Johannes Cornelis Kooij
Ton Hofstee
Hermanus de Visser
Pietertje Kaper - van Hal
Cornelia Francisca Nulkes
Klaas Adrianus Buth
Jacob Strijbos
Gerbrandus Maria Wever
Margareth Lam - Veldwijk
Dirk Bartholomeus Erades
Lucie Ebbeling - de Jong
Miep Witsen-Langedijk
Gerrit Weerstand
Henk den Haan
Jacomijntje Kamer - de Vink
Jeanette Majoor-Sikking
Wouter Klaassen
Arie Buth
Cornelia van Duin - Appelman
Esther Bakker
Cornelia Maria Schilder - Groot
Marie Prasing-Grootegoed
Willem Dirkmaat
Corrie de Boer- de Waard

woensdag 27 oktober

Ronald Wilhelm Bliek
Thea Abbring Geels
Heinrich Willebrordus Leloux
Harmke (Mien) Braaf - Buter
Enno Band
Edward Schut
Piet van Geldorp
Jan Roetman
Jeannette Louisa Vrieling
Ariaantje Meuleveld - Scheltus
Antonetty Wilhelmina Bakker
Nico Piekart
Catharina Anna van Veen - Meijering
Jan de Haan
Peter Vonno
Trijntje Laan - Nes
Cornelis Pieter Jongert
Lenie van Waarde - Elferink
Aafje Catharina Muller - Blees

dinsdag 26 oktober

Marretje van Rouwendaal - Das
Peter Bieman
Cornelis Simon de Winter
Alberdina Kaal - Meinen
Bertus van Klaveren
Franciscus Hendrik Dingeman van Merkenstein
Dirk Mooij
Maria Hubertina Antonetta van der Tuijn
Johannes Baptista Backhuijs
To Dooijes-Bakker
Ruud Eijkmans
Alphons Jozef Iking
Christiaan Helmut Stelder
Janke Geeske Hubers -Veenstra
Siets Anthonie Alexander Piek
Aaltje Honingh - Walst
Martha Boor-van der Molen
Sjoerd Paarlberg
Maria Wilhelmina Buijsman - Manshanden
Neeltje Kuiper - Sint
Johannes Engelbertus Maria Verbeem
Willem Jan Hoek
Jan van der Wal
Ben Overgoor
Tjalling Marten Ligthart
Johannes Cornelis Gerardus Veldman
Piet Kaandorp
Yvonne Louise Zegveld-Haartman

maandag 25 oktober

Maria Gerarda Essenberg- Nieuwenbroek
Hillegonda Pietertje Beets- Sanders
Joost Slagboom
Johanna van Os- Brakele
Jannetje Rebel
Alida Snoeren Groenland
Belia Mathilde van Dam Mey
Willem Eduard van der Dussen
Hermanus Medik
Petrus Hendrikus Cornelis Versteegen
Henk Bruin
Christiaan Helmut Stelder
Cornelia Maria Pletscher - van Leeuwen
Jaap Koopman
Trijntje Sijbrandij - Hooijberg
Arie Cornelis Johannes Eekhout
Willy Moeijes - Waerts
Peter Spakman
Johanna Christina de Vlieger - de Jonge
Dirkje Theodora Ellens-van Rixel

zaterdag 23 oktober

Aart Spijkerman
Corrie van der Wijden-Karsemeijer
Maja Yvonne van den Akker
Adriana Fokker-van Schaik
Louis Dijkema
Aafje (Afke) de Lijster - Booij
Albert Keuker
Janna Cornelia Roelanda van den Berg
Margaretha Maria Fokker - Wittebrood
Janneke Stolk
Margreet Bruijn
Frieda van Klaveren - Klaassen
Robert van Dansik
Alida Maria Berthole
Johanna Willemijntje Perfors-Buys
Cornelis Augustinus Mantjes
Mia Steen - van der Voort
Gerardus Wilhelmus Mooiman
Jacobus Nicolaas Piet
Anneke Colijn-Filippo
Maria Geertruida Schuitemaker-Mak
Pieter Cornelis Kloosterboer
Anna Clasina Teeuwen
Bob Verwoest
Co Bogaard - Platvoet
Piet van Vliet
Maarten de Haan
Tilly Bok
Albertus Jozeph Droog
Ben van Heemskerck Dker
Monique de Boer-van der Aat
Annie van Scheppingen-van Hameren
Maria Loose-van Altena

vrijdag 22 oktober

Jan van Wijnen
Henk Mello
Wilhelmina Josina Buning - Huiskens
Jannetje van Delft
Joop Vogelpoel
Trudie Butter - Clazing
Wilhelmina Johanna Koudijs-Duyndam
Tonny Verkuijl Koster
Tina Maria van Heulen
Jan Rijkes
Adriana Ulder van Dijk
Anna Geertruida Maria Korver - Mooij
Jelle Hendrik van den Berg
Pieter Cornelis Snijders
Piet Plak
Geesje Tydeman-Kramer
Trijntje Stam - de Boorder
Geertruida Meilink Blom

donderdag 21 oktober

Henk Dam
Wilhelmina Josina Buning - Huiskens
Koos van der Geest
Kees Lips
Wouter Schoone
Arietje Aardema Wagenaar
Sara Maria de Tombe
Trida Camedda - Edam
Alida Bakker
Leendert Sebel
Neeltje de Boer - van Elsland
Joannes Ignatius Huijpen
Cornelis Rooker
Alexander Gerard Helmond
Arnold Herman van Dooren
Geesje Hoogschagen-Ehrensperger
Hendrika Adriana Noorman-Hogenhout
Tiny Mantel - Eeken
Door Schouten Heesbeen
Cornelia Anna Groot-Groot
Albertus Petrus Kuiper
Marian van Leeuwen
Jan Luc de Haan
Aaltje Schoorl-Strijker

woensdag 20 oktober

Lot Stoppelman Barendse
Alida Anthonia de Fluiter
Jantine Berendine Stroes - Veenemans
Ronald Vincent Calis
Nico Pool
Agnes Johanna Theresia Lucassen - van der Linden
Maria Petronella de Man - te Kloese
Jan van der Fluit
Dirk Lodewijk van Wanrooij
Pieter Karel van den Burg
Riet Langezaal -van den Bos
Leendert Munnikes
Johannes Nicolaas Komen

dinsdag 19 oktober

Barbara Elisabeth Maria Verheij

woensdag 20 oktober

Jan de Groot
John van der Geest
Sander M. Munne
Alle Spijker
Jan Willem de Koning
Arie Vooijs
Menso Willem Bos
Aad Zwetsloot
Joop Klaver
Lenie Wagemans - Uiterwijk Winkel
Wilhelmus Hendrikus Kemps
Jacobus Johannes van der Fluit
Gerda de Vries - Kwerreveld
Magda Kramer-Thio
Ate van Giffen
Willem Bosman
Nel Ruiters-Diters

dinsdag 19 oktober

Johanna Maria Savonije Bertrums
Marinus Cornelis Sablerolle
Maria Carolina Meltzer - Dahmen
Pieter IJff
Catharina Anna Heijkoop - Goedhart
Helena Maria Theresia Buijs - Koch
Theo Ruig
Neeltje Helmig - Doornenbal
Hendrik Schltz
Ton Prins
Gijsbertus Maria van der Kleij
Rita Bakker - Stroom
Geertruida Maria Wessel - de Waard

maandag 18 oktober

Agatha Petronella Mol - van Waas

dinsdag 19 oktober

Aart van Leerdam
Klaas de Jong
Frank Koopman
Johanna Cornelia Appel - Klink
Nico Assendelft
Truus Friebel Mulder
Martinus Paulus ter Haar
Nanke (Pop) Bartholomeus - Raijmann
Aafje Neeltje Spijkerman - Dekker
Truus Oostindin Vendel
Andreas Louis Kloosterman
Huibrecht Slings
Klaas de Wit
Margaretha Christina de Ruijter Choufour
Jos Corts
Berend Leeuwerke

maandag 18 oktober

Nicolaas Gerrit van Dam
Nel Voorn-Koppen
Hendrika Noort van Tol
Rita Esseboom
Gerda Bollebakker
Albertus Johannes Tabernal
Bernardus Wilhelmus Hendrikus Bouchier
Geertruida Maria Wessel - de Waard
Lubbert Korf
Elsa Marie Emma Abspoel - Riep
Dina Elisabeth Opdam-van der Ploeg
Tini Beekman - Stap
Joseph ( Joop ) Tabak
Jack Bruynen
Charles Marinus de Jong
Markus Hoenderken
Johan Harm Beertema
Bertus Schoone
Anna Catharina van der Stoop Kwant
Jan Korver
Anna Margaretha van der Gulik - Stroet
Marinus de Ligt
Piet van Diepen
Marga Molenaar-Entius
Elisabeth Maria Bosma Karskens
Joop (Johannes Jacob) Timmer
Willem Cornelis Remijn
Ariaantje van der Oord Rootjes
Anne-Mieke Kramer
Clementina Maria van Wechem - van Beek

zaterdag 16 oktober

Gerard van Hamersveld
Derk Hemmo Bloem
Theo Bos
Gr Bregman - Bakker
Joop Diepenbroek
Cornelia Huurman - Bakker
Theo Lamboo
Truus Swart Balder
Lydie van Oosten-Nieuwenhuis
Gerie Vendel - Koopman
Johanna Cornelia Sluis - Kinders
Aafje van Bemmel-Sap
Johanna van der Zee-Loots
Kees Hes
Sabine Schneider
Jan Dirk van Bloemendal
Margreet Setsche de Vries
Henk Hachmang
Annie de Jong-van den Bos
Piet Smit
Anje Pool - Martens
Anna Maria Jansen-Beentjes
Maartje Maria Smit
Rudolf Karel Rovers
Irma van der Pol Peereboom
Jacobus Bartholomeus Witteman
Kornelis Meertens
Francisca Helena Maria Strijbosch
Willemijntje Bunschoten
Catharina Diederika Radersma - Teders
Frederik Cornelis Johannes Keizer

vrijdag 15 oktober

Jacobus Marinus Vooijs
ADRI VAN DER MEIJ
Willy Houtkooper
Ton Dorresteijn
Elisabeth Catharina Rijkers - Kraak
Henk Kleyn
Maria Satter
Ella Wierda-Vendel
Johannes Joop Argelo
Ina Schouten-Jong
Rutger Jan Groot
Anna Catharina Baas
Henk de Vries
Ing. Homme Anne de Boer
Karl-Heinz Ott
Martin Johan de Bock
Antoon Gerardus Prevoo

donderdag 14 oktober

Cornelia Veronica Maria de Waard
Aldert Stam
Pieter Vooijs
Toos Kop
Jan van der Wal
Harry Jansen
Rose Koenen-Dieben
Margaretha Maria Meijns - Jansen
Anna Catharina Kamper
Johannes Antonius Bruin
Hendricus Theodorus Siep
Jacob Pieter Dijksterhuis
Marjo Alkemade
Jens Bakker
Nicolaas Johannes Maria Zethof

woensdag 13 oktober

Veronica Maria Theodora Rood
Johannes Leendert van den Broek
Afra Karel Jonk
Agnes Lambertha Koster - Nijhoff
Hendrik Cornelis Maria Pielanen
Martinus Cornelis van der Putten
Gerardus Antonius Beerthuizen
Johanna Brochard van Heijningen
Greet Zevenhuizen - de Graaf
Gerda Klomp
Frans Wilhelm Boks
Johannes Antonius Sweijen
Henk Rentenaar
Gerard Posthuma
Margaretha Laurentia Sombogaard - van der Klooster
Aritte Francina Skolnik - Kooiman
Gerrit Adolf Tasseron
Berry Konijnenberg
Willy Irene Margriet Zwaan Brouwer
Susanna Johanna Gijsbertha Maria Holt - Mascini
Pauline Louise du Rieu-Corstius
Peter Bruggeling

dinsdag 12 oktober

Marjan Jasperse - Bakker
Corrie Brouwer-Nuyten
Johannes Antonius van Lemmeren
Wilhelmina Clasina Langbroek-Suijk
Ad Davidson
Jan Klinkhamer
Hendrik Gerrit Neef
M.G. de Bruin - Coblens
Hendrikus Johannes Christianus Wilhelmus Cobben
Corrie Brouwer-Nuyten
Kees Koopman
Geertruida Bakker - Degenkamp
Leen van Wetten
Harm Jan Wieringa
Johannes Petrus Koning
Geertje Biesboer - Baken
Petrus Adrianus Theresia van der Zalm
Johannes Ykema
Rinze Ruiten
Ronald Joannes Meijer
Elisabeth Douma - Koeleman
Marijke Braakhuis
Gerardus Antonius Beerthuizen
Gerardus Antonius Beerthuizen
Jan Heling
Anna Marijke Dekker - Oepts

maandag 11 oktober

Willem Franciscus Muntjewerff
Siem Kuijper
E.G.P. Menendez
Koos Verheul
Jacobus Kruijer
Ferdinand Tuijn
Joke van Mill-van Houten
Joke Luijf-Habes
Wil de Jonge-Bakker
Nic Ruiter
Nan Sukkel-van den Broek
Tiny Peetoom - Beunder
Adriana Bakker]Blankenstein
Natascha Geraldine van Akkeren-Wijnker
Riet Schuit-de Goede
Catherina Maria Agnes Weerkamp - van Werkhoven
Maartje Anna Marettha van der Nagel
Jacob Dekker
Jantje Crelisje Kramer - Wester
Sip Klaver
Theodorus Romein
Ans Rozemeijer-Conijn
Dirk Zijlstra

zaterdag 9 oktober

Patricia Yaneth Spelt
Grietje Haazen - van der Laan
Jacoba van Beilen - Dobbenga
Jan Jacob van Straten
Geert Johannes Rozeboom
Theresia Engelina Maria Thorn-van Schagen
Anna Helena Maria van Wissen
Jan Hart
Tiny Bersee - Ruiter
D Romijn de Lange
Jacobus Cornelis Koop
Maja Duiveman Weber
Theodorus Johannes van Rijzen
Elle Jacob Berghuis
Jacob Cornelis Baas
Karel Reinders
Truus Maria Bonnet- Schavemaker
Ben van Venrooij
Maria Jacoba de Wit Lageweg
Cootje Verhoef ~ Kramer
Willem Mentjox
Johanna Apollonia van der Roest-van Tilburg
Henny Engel
Mattheus Jacobus Dekker
Adrianus Nicolaas Harry Laan
Fer van Wetten
Nic Ruiter
Johanna Manshanden Groot
Jan Willem Gerritsen
Joop Smit
Bertha de Haas - van Drongelen
Jacoba Gaarthuis Castricum
Trijntje Stempher-Holwerda
Janny van Schaik
Neeltje Berger-van Dam
Rudolf Frits Bertus Schipper
Antje Rozemeijer - Conijn
Nel van den Berg - Sikkes
Martin Zonneveld

vrijdag 8 oktober

Nicolaas Johannes Verwer
Klaas Witkamp
Geertje Veen - Kikkert
Hans Joseph de Valk sr.
Jan Cornelis Jansen
Jan Stolp
Glenn Aponno
Hendrik van Zanten
Nijsien Johanna Vlug - van Doorn
Johan Esselink
Rudolf Dirk Dral
Geertruida Bregitta Bakker
Maria Catharina Tijm - Ruitenburg
Margaretha Aleida Hartman-Borchert

donderdag 7 oktober

Janna Beets-Eeltink
Helga Anna Johanna Pia van Strijland Spijker
Hans Segaar
Petronella Boudien Maria Wolke
Willem van Egmond
Berthold Zeger Salom
Theodorus Mul
Elisabeth Catharina Lockx Norder
Maria Wilhelmina Kort-Boot
Jan van der Laak
Fokke Wander Iedema
Carel Louis Victor Nagel
Alida Helena de Jong - van Leeuwen
Diny den Boer-Ofman
Titia Tieman van der Laars
Wies Moermond Pol
Johannes Aloysius Maria Rutte
Simon Stelling
Johannes Theodorus Dijkman
Theodorus Marinus Groot
Michael Stefan van Leeuwen
Peter Zonneveld
Auk Ouwerling
Sjerp Hiemstra

woensdag 6 oktober

Jaap Coolen
Jennifer Buckley Kempees-Sharp
Theo Nielen
Lucia Johanna Maria Bokma-Boerebach
Cor Muis
Laurentia Dekker-van der Veldt
Clasina Maria Nanne-van Zaal
Wim Touw
Everardus Gerardus Johannes Boomgaard
Aaltje Duinkerken - Dekkers
Joop van den Hooff
Pieter Flens
Catharina Nieman - Smaling
Petrus Adrianus van der Meij
Harrie Geerlof
Susanna Catharina Winsemius-Hannema
Hendrik Jan Woudt
Erik Kuurstra
Dina Maria Theodora Pronk - Kaptein
Jan Willem van der Weele
Simone Stbler Schipper
Sjaan van der Geest- de Vette
Johanna Gerarda de Haas - van Vliet
Fiet Schouten-Put
Cicilia Maria Groot-Terra
Gert-Jan van Huijstee
Truus van Venrooij-de Vogel
Albert Stellingwerf
Metta Grift - Bark
Bernardus Wilhelmus Kneppers
Willem van der Neut
Henk Ligthart

dinsdag 5 oktober

Helena Elisabeth Maria Oudejans
Johanna Gerritje de Jong- van Wijk
Albert Slikker
Nicolaas Petrus Groeneveld
DERK-JAN SMIT
Pieter Mieremet
Arie Kossen
Cornelis Winter
Helena Elisabeth Goemans - de Nobel
Willem Gijsbertus van Veenendaal
Petrus Johannes van Tilburg
Loulou Suzanna Lanson - Kroon
Dieuwertje Gongriep - Lust
Arjen Koks
Frederik Adriaan van den Berkhof

woensdag 6 oktober

Thijs Strooper
Pieter Philippus de Boer

dinsdag 5 oktober

Jan Raymond Duits
Houkje de Boer - van Zanten
Karel Koper
Dien Bakker - Verschoor
Klaas Doets
Baafie van der Velde-Boekestein
Roelof Johannes Jacobus Wolf
Joost Bekkering
Jeanne Zirkzee

maandag 4 oktober

Martha Koornneef - Van Vuure
Alexander Klaas Paarlberg
Cornelis Hendrikus van den Berg
Piet van Duuren
Wilhelmus de Boer
Theo Noordermeer
Cornelis Tesselaar
Rinus Feij
Gerard Engelsman
Pieter Maria Nieuweboer
Marjolein Plooijer - Alrich
Coert Hendrik Schuitemaker
Maria Janna Hoogeboom-Schouls
Henny Timm-Roos
Johannes Gerhardes Mol
Bep Eskes - Duivestein
Nel van der Meij
Petrus Hendrikus Hagen
Johannes Cornelis Jacobus Vlaar
Adriaan Vos
Theodorus Albertus Groot
Catharina Maria Klijbroek - Stoop
Arie van Leeuwen
Henk Oostra

zaterdag 2 oktober

Henk Hoekstra
Piet Adolfs
Henk Peereboom
Jan Hoogenboom
Hendricus Genet
Nel Rger-Geus
Pieter Willem Hekkenberg
Dirk Wiedijk
Gerard Hoenderdos
Hans Machiels
Willem Kat
Willy Swart - Webster
Sjaak Koolen
Koos Goedemans
Wies Zandvliet- Wijdeveld
Elisabeth Blom-de Wit
Jan Bouma
Huibert Prins
Sandra Huber
Herman Verloop
Catharina Cornelia Blankendaal - Mosch
Ansje Berghuis - Mulders
Peter van Tiel
Franciscus Joseph Limburg
Erna Jacoba Brits - Bonin
Bep Bleijendaal - Helmers
Johanna Maria Delia Fennes
Catharina Kramer Hoogewerf
Anouk Sabine Freijee - Woud
Jurjen de Jong
Sophia Maria Johanna Westgeest
Anna Maria Veul - Jacobs
Bep van de Moolen ~ van Verseveld
Dirk de Bruin

vrijdag 1 oktober

Helena Hulskes Broertjes
Marie Ruiter - de Vries
Coby van Beelen - Jansen
Frederikus Hubers
Jouke Geert Arthur van Asperen
Jan Ellens
Henny Vuurman-Zoutman
Elisabeth Waasdorp-Nieuwenhuysen
Alexander Gijsbertus van Klingeren
Margo Wilhelmina van Drunen - Dalman
Elisabeth Kuijt de Jager
Hans Machiels
Engelina Brouwer
Jan van Delft
Jan van der Wal
Jan Beers
Hanny de Bruijn
Evert Nannings
Frederik Willem Koelewijn