inloggen

familieberichten op internet

Berichten van september 2009

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

woensdag 30 september

Lies van der Wilk - van der Visch
Charles Marie Francois Jonas
Yvette Oortwijn
John Lodder
Lien Dekker
Arie van Lindenberg
Gerard Bakker
Coenraad Johannes Goldewijk
W.A.A. (Wim) Teunissen
Maria Henriëtte van Noort - van Zijl
Pieter de Wit
Gerardus van der Winden
Hendrika Margaretha de Wal - Bijker
Cornelis van Berkel
Albertus Antonius Hofman

maandag 28 september

Hendrik Lucas Bout
Antonius Theodorus Maria Tetteroo
Pieter Schoenmaker
Jan Calis
Wim Gerard Brouwer
Hendrika Aleida Maria van Wegen - Kuijer
Petrus Hermanus Hubertus Peek
Jan Bos
Dirk van der Bent
Hans Jansen

dinsdag 29 september

Christina Jacoba Labrujère-Zitman
Geertje van der Plas-Ouwehand
Jan Meester
Hermina Metz - Prinzen

maandag 28 september

Anna Maria Bruin-de Haan
Anna Maria Bruin-de Haan
Cornelia Maria Kriek-Nielen
Foeke Wybe Kuipers
Amon Glorie
Cornelis Biersteker
Hendrik Bakker
Leendert Cornelis Mos
Catharina Louise Elizabeth Cornelia van Baar - Groen
Jacobus Petrus Koemeester
Nicolaas van der Vaart
Simon Willem de Vries
Johanna Dina Adriana Meijer-Zandbergen
Anna Maria Bruin-de Haan
Hildegard Rikmans - Neufeld
Gaartje Uitslager - Klouwer

dinsdag 29 september

Alida Catharina Blankman - Elles
Antonius Wilhelmus Rondeel
Geertruida Welboren-Zut
Johannes Cornelis Maria Lutz
Abe Van Ancum
Harmen Roepert
Maria Petronella de Boer – l’ Ami
Dirk Mantel
Krijntje van Nieuwkoop
Anna Maria Bruin-de Haan
Allegonda Jacoba Groot-Middelburg
Kick Johannes Theodorus Schaatsenberg
Karel Slot
Wil van Dam-Duin
Marcelle Huet
Theodorus Gerardus Haselager
Theodora Wilhelmina van de Water - Sommeling
Clazina Varkevisser - Slootweg
Mr. Karl F. Walboom
Jan Castricum
Cornelia Johanna Maria Commadeur-Rotteveel
Jacobus Johannes Nulkes
Thea Kossen - Bijma
Hendrikus Johannes Kranenburg
Alex Marius Heining
Ingrid Kiburg
Hannie Gerssen - Beukers
Giel Koer
Arie Cornelis Van Groningen
Jan de Graaf
Gijsbertus Leonardus Jacobus Kloos

zaterdag 26 september

Maria Catharina Abma - Schous
Everardus Nicolaas Selhorst
Johannes Pellerin
Neeltje Henderson-Keesman
Gerard Hondeveld
Ronald Michael de Graaf
Klaas Hendrikus Ham
Adri van Buuren-Hoppenbrouwer
Siem Zwarts sr.
Stertefeld – Oldenburg van de Water - Sommeling
Jannie Stertefeld – Oldenburg
Everdina Bronsgeest - Blok
Maria Hermana Mars - Tusveld
Ad Verburg
Nanno Aapkes
Ronald Boog
Christin Schouten - Tambach
Elisabeth Senf
Marco Herruer
Cornelis Korenhof
Hendrika Johanna Veldhuis - van der Niet
Pieter Nicolaas Stephanus Bruin
Simon van der Velde
Elbert Visser
Gijsbertje den Oude
Helen van der Palm
Bob Rijkhoff
Catharina Glandorff - de Boer
Siem Kramer
Leonia Apolonie van der Klauw-Stouten
Gré Duinmeijer – Houtenbos

donderdag 24 september

Ida Cornelia van Beest
Wim Lieuwens
Agnes Schippers-Roesteen
Jacobus Grieto Hut
Klaas Tijsen
Hillechina Harmina Marring
Arend van Beilen
Maria Wilhelmina Zorn
Wil Rietkerk
Theo van Twuijver
Pieter Jan van Halst
Rens Walda
Maartje Visbach - Redeker
Heijmen Jan Groeneveld

vrijdag 25 september

Maria Johanna Jacoba van Cassel

donderdag 24 september

Nel Sneek – van Westerop
Joeke Sietsma

vrijdag 25 september

Adriana Klasina van Eijck
Trijntje Brouwer - van Vuure
Nicolaas Johannes Rosloot
Elisabeth Cornelia Maria Molenaar - Westerburger
Ali Lub - Sas
Johanna Maria de Bruijn-Kroone
Rob van der Meer
Cees Bijl
Helene Meerwijk - Vermaning
Aaf Timmerman - Koster
Mary Verkroost - Brouwer
Cornelis Petrus Roelen
Anna Maria Schol-van der Linden
Elisabeth Agatha Brink - Weijers

woensdag 23 september

Jakob Bakker
Jakob Bakker
Nel van den Berg-van Giessen
Geertje Klijn-Balder
Aatje Pieters-Boere
Willem Huizing
Dymphna Theodora Johanna van der Maeden
Geertje Metje Renou - Reitzema
Huberdina van Klooster – Peer
Anne Bouma
Cornelia van Tetterode - Selman
Jose Lamboo
Wim de Reuver
Lambertus Mulkens
Hans Wijtkamp
Gerard de Jong
Gerrit Nicolaas Schaap
Hermina Koelers – Oplaat
Margaretha Maria Beliën - Oudendijk
Johannes Hendrik Smits
Jan Leek
Robert Bakker
Robert Peter Starsmore
Andre Franke
Gijsberta Hendrika Boukes-Oskam
Martin Koers
Trijntje Geertsma – Ekkers
Anton Jacobus Pols
Johanna Hendrika van Doorn - Jansen
Peter Admiraal
Jan Bindt
Jan Peeters

maandag 21 september

Willem van Twuijver

woensdag 23 september

Petronella van der Kroef-van Heemskerck Duker

dinsdag 22 september

Lambertus Ligthart

maandag 21 september

Gerardus Jacobus Stoop
Hendrina Maria Ketelaar
Bernardus Johannes Bruijns
Adriana Maria Bakker - Dijkhuis
Klazina van Leeuwen - Ouwehand

dinsdag 22 september

Grietje Vink-Kleefman
Clasina Geertruida Pronk
Maria Trijntje van der Molen-Wagenaar
Agnes Maria Ruizendaal-Pronk
Arie Verheul
Wilhelmina Leguit
Maria Elisabeth Kramps - Kooij
Louise Johanna Maria Dellemijn

maandag 21 september

Jan Tamis
Jacoba Broersma - Braun
Carla van Laarhoven – Adank
Simon Uitslager
Renske Kampstra - Veltman
Elisabeth Maria Piette - Witteman
Catharina Clasina van der Heijden-van der Tuin
Pieter Kamstra
Cornelia Gretha Fijma - Schouten
Sara Montanje - de Zwijger
Theodora Hendrika Johanna
Johannes Tarcisius Casimirius Dekker
Albertus Lourentius van Duin
Eddy Eduard Koning

dinsdag 22 september

Geertruida Johanna Jong-Broersen
Rense Pronk
Jacobus Henricus Majoor
Jan Koomen
Gre de Vries - Abbekerk
Aisa Siwpersad - Kasimbeg
Jan de Vries
Theo op den Kelder
Tjakko den Haan
Cornelis Christiaan Johannes Theresia
Johannes Gerardus Maarschalk
Lia van Bekkum
Chris Jongkind
Cornelis Petrus Groot
Cornelis Jan Veld
Geertruida Kooijman - Dekker
Anthonia Karla Kalf - Sanders
Anneke Hokkeling
Albertus Gerardus Schopman
Franciscus Theodorus van Gelder
Ronald Haasbeek
Gerardus Cornelis Lampe
Jacobus Albertus Groothuizen
Bernard Ouwerling
Jacob van der Veen
Bernard Ouwerling
Bernardus Leenderts
Alida Catharina Bakker - van Rooij
Cornelis Hendrik Adolf Rison

zaterdag 19 september

Jacobus Teunis de Keijzer
Anna van Gerven - Betjes
Johannes Albertus Tappel
Marina Leonarda Verheul – Beusenberg
Jan Breed
Reinold de Sitter
Thijssina van Breukelen - Pastijn
Wilhelmina Adriana Maria Overvliet - van der Voort
Jacqueline Doorn
Johan Frederik Hugenholtz
Piet van Dort
METTA MARIA GIELIAM
Afra Maria Tichelaar - Breed
Corry van Leeuwen
Catharina van Dijk - Sikkema
Hendrik Post
Rie Kleijn - van de Logt
Maria Calkhoven - Bij
Melle Soullié
Jannij Wiggermans
Jan Wiering
Dieuwke de Haas – Boersma
Tinus Appelman
Teus van ’t Veldt
Piet Kerssens
Klasien Hilhorst - Smit
Johanna Maria de Beer - Heintz
Aagje Marie Nienkemper - Goesinnen
Stephanus Beers
Annie Klaver-Dekker
Wil Baalman - Luijckx
Johanna Wildenburg - Mols
Grietje Luttik - Boeder
Hendrina Maria Ketelaar
Jan Wever
Grietje Bakker
Agathe Elizabeth Maria van Staveren-Smorenburg

vrijdag 18 september

Bernard Kooijman
Hennie de Vink
Anna Maria van Vlissingen - Castricum
Harmens Johannes Dijkstra
Adrianus Boontjes
Henny Miolee - Mooij
Adrianus Franciscus Thomas
Maartje Rietvink - Koopman
Lies de Goede
Jacobus Besseling
Alida Maria Hoogland – Koning
Sophia Bode-Bugter
Anna de Groot - Pot
Gerrit Krapman
Abraham Pieter Polhout
Frans Tiebout
Pieter Jan Rol
Marinus Franciscus Theodorus van Nes
Wim Rooijers sr.
Corrine Piet – Kuip
Alida Marta Raven - Kooij

donderdag 17 september

Tinus Zijp
Jan Poppen
Afewerke Gebremeskel Yebiyo
Wilhelmus Johannus de Wit
Wilhelmus Jacobus Wildenberg
Peter Boon
Dorothea Anna Augusta Ransijn-Liljegren
Hedwig Anna Hooij-Traugott
Maria Hornsveld
Maria Hendrika Pel
Teun Hoogschagen
Freek Feitsma
Renee de Vreugd-van Duijn
Alie Heerschop-van Rooijen
Christina Jacoba van der Heijden-van de Poll
Augustinus Hooiveld
Cornrelis de Wit
Jacob Burger
Coby Schagen-Krom

woensdag 16 september

Elisabeth van der Meij - Zirkzee
Willem Lindhout
Adriana Suzanna Maria van den Brink
Cornelis Maria Loos
Aagje van der Niet-van Duijn
Ben van Neerijnen
Joop Meester
AntoinetteDaube – Sprenger
Hans Zonneveld
Klaas van Kalkeren
Trientje Hendriks-Staats
Emma Anes-de Jong
Henk van der Meij
Cornelia Wanders - de Munck
Nico Rozemeijer
Jan Tijssen
Arian de Boer

dinsdag 15 september

Adrianus Duivenvoorden

woensdag 16 september

Ella Dora Christine Heerschop – Scherrewitz
Henk van der Weiden
Catharina Schoen
Jacobus Wilhelmus van Tunen
Nicolette Maria Cremers
Theodorus Joseph Doodeman
Cornelia Wilhelmina Overman – Steltenpool
Johanna Jungbacker - van der Steen
Teunis Stigter
Cornelisje Kooij-Kolle
Wilhelmina Maria van Bruggen-Vestering

dinsdag 15 september

Annie Roosendaal - Appel
Clara Marianna Dorothea Hali – van Dam
Pieter Johannes de Vos
Johanna Theodora van den Bremer – Nieuwenhuizen
Frans Bezuijen
Loes Langereis - Meijnen
Willem Abraham Fanoy
Tjaltje Geertje Plantinga – Meijer
Cornelis Teunis Otten
Gerrit Stam
Neeltje Aagje Maria Molenaar
Grietje Provoost - Bijma
Trees Dekker - Dorjee
Maria Peereboom - Horseling
Christina Diebrink
Adriaan Klootwijk
Erol Özcan
Jan Middag
Hendrik de Vries
Catharina Magdalena Fakkert – Geurts
Mariëtte Bakkers - Selbach
Fie van der Hoeven-Post
Janie Berg-Janssen
Jeanne Polder - Overdiek
Catharina Maria van der Vuurst - van der Gracht

maandag 14 september

Sibbeltje van Kuyk
Piet Kager
Johannes Kornelis Rudolf Hol
Fokke Janssen
Catharina Anna Kee - Vink
Gré Martin – Bijman
Bernardus Rengnier Kuilman
Adrianus van Nieuwkoop
Willem de Louw
Jaap Koeman
Frits Croes
Elbert Verhoef
Pieter Matthijs Pannevis
Jannie Ykema - van der Weide
Tjits Telleman – Baron
Theo van Haastrecht
Geertruida Maria Butter – Bruggeman
Wijbe Jelsma
Johanna Groen-van Duijn
Cees Duineveld
Joey Heidweiller
Jacobus Wilhelmus Smit
Sander Goede
Joannes Petrus Appelman
Lamberta Johanna Maria Boon - Dingemans
Maria Helena Elisabeth Dorsman-Nettenbreyers
Duifje Paauw-Leek
J.A.J Koster
Willem Groenendaal
Hans Helderman
Johannes van der Koelen

vrijdag 11 september

Harmen Martinus van der L Lei
Rinske Verstraten - Gorter
Marcel Eddy Winkelaar
Anneke Knijnenburg-Driessen
Willy Stet - Wolzak
Jan Daniel Rijsbergen
Aaltje Haandrikman - Meijer
Jan Crans
Wilhelmus Hubertus Reijn
Leo van der Hulst
Pieter Spies
Nelie Dirkmaat-Eecen
Truus ruus Haasert Haasert-Oosterhoff
Frits van Kooij
Freek Eijk
Gerrit Hendrik Verhoeks
Araksi Batvaganyan – Bardak
Petrus Jacobus Segers
Cornelia Johanna Henderika Everhardus-Tilder
Adriana Baron - Mul
Nicolaas Burger
Ans Pasterkamp-van Wijnsberge
Arnold Jan Muis
Tjitske Cornelia van Oorschot - Elzinga
Elizabeth Anthonia Maria van Buuren - van Benthem
Mathilde Bulter
Gerardus Joseph van `t Hoff

donderdag 10 september

Dirkje de Zeeuw-Meijvogel
Gijsbertus Cornelis Witte
Jan Jansen Bijl
Anthonie Simon Schalkers
Marion Poel - Hagen
Julie Josephine van Duijn - Kranz
Mathilde Magdalena Lindeman - Cornelis
Christa Busteros León-Mensert
Theo Knebel
Jan D.W. Reijman
Johannes Daniël van Maris
Vincentius Jozef Bernardus van Westen
Dirkje Kuijpers – van Dijk
Wim Knol
Dirkje Stam - Lemmens
Dick Oudejans
Johannes Pieter van Hove
Dick Oudejans
Marius Theodorus Fortuin

woensdag 9 september

Jacobus van der Steen
Trien Schenk-Kat
Maria Johanna Bergman-Veen
Fijtje Schiltmeijer - Mafait
Cornelis Wilhelmus Haring
Jelske Zwart - Brouwer
Adriana Geertruida Tromp
Celie Leonie van der Burg - Doornekamp
Gerard Willem Martens
Peter Dijkstra
Helena Petronella Mechelse-Bontje
Johanna Phillipine Busser -Weekhout

dinsdag 8 september

Jans Vos

woensdag 9 september

Dirkje Schaalje-Bijlsma
Tietsia Maria van der Tas - Appel
Maria Pennings - de Boer
Lida van Gelderen
Neeltje Groen-van der Plas
José Ramon Alonso Varela
Willem Cornelis Helderman
Hendrika Verhagen – ter Steege
Oscar Voulon
Marchien Wormmeester – Vrieling
Alida Swier
Robert Reginald Balkema
Wilhelmina Cornelia Jongenelen-Liesemeijer
Rein Runhaar
Jacob Koene

dinsdag 8 september

Bob Gatersleben
Johanna Cornelia Groenendaal
Theodora van den Bos - de Reus
Johannes Cornelis Vijlbrief
Maria Elisabeth Bismeijer-de Haan
Antonius Andreas Gerardus Snijder
Nel Los - Hop
Carmen Serbosa Boada de Van den Bergh
Eva Margaretha Maria Schilder
Fred Beck
Marja de Vries - Horn
Anna Maria Sponselee - de Booij
Johan Frederik Wilhelm Gortworst
Hilda Maria der Nederlanden
Mélanie Veltmaat – Soons
Wil de Koff-Blokdijk
Jan Schoormans
Marja de Beurs-Kramer
Klaas Cornelis Eldering
Janey Duijn Leen
Pietertje Suzanne Venniker-Loppersum
Cees van der Plaat
Hendrikus Fransiscus Mol
Maria Anna Kroon-Kouw
SYBRAND WIEDIJK
Helena Maria Rouw-Duvivier
Willem Langerak
Helena Petronella Mechelse-Bontje

woensdag 9 september

Gerda Jongejans

dinsdag 8 september

Jaap Dijker
Maria Joanna Hendriks - van Bon
Gerard Willem Martens
Joop Geerlings

maandag 7 september

Genevieve Clothilde Dolores Rikkelman-Marine
Cornelis Tanger
Pieter Pronk
Neeltje Keune - Flipse
Maria Joanna Hendriks - van Bon
Marion van de Walle
Johannes Hendrikus van Hoof
Jacob Harme van der Vlies
Johannes Hendrikus van Hoof
Petronella Johanna van den Berg-Hellmann
Petrus Jacobus Orij
Menno Galama
Henny Smit
Wilhelmina Frederika Klouwen - van der Loo
Wilhelmina Vianen
PETRONELLA ELIZABETH BOSMAN
Marianne Fredrikze-Bierkens
Marijtje van Tintelen-Drommel
Vera Maria Stijnman
Johannes Jacobus Rotteveel
Nanne Miedema
Nel Strobel

zaterdag 5 september

Hennie Moolhuizen
Jan Singeling
Albertje Lafeber
Jannetje de Winter-van Duijn
Clazina Johanna Schlagwein-Overmeer
Michel Hoefsmit
Rie van Brummelen - Ax
Mattheus de Kool
Arnoldus Jacobus de Mots
Marga Brouwer – van Arkel
Klaas Meester
Henny Glasbergen
Marentia Roest-Oosterom
Joey van Erp
Anke Meurs-Postma
Anke Meurs-Postma
Leonardus Jacobus Olijerhoek
Antonius Henricus Vorderhake
Cornelis Hendrik Willem Bekooij
Jacobus Christiaan van Evert
Elisabeth Johanna den Bak-Schrijver
Jacob Pielkenrood
Hendrika Clasina Vonck
Anthonia Marie Smit - Dalman
Dirk Willem Nicolaas Sevenhuys
TAMES VISSER
Wilma Bertram
Johannes van den Oever
Harmpje Smit-de Vries
KlaasKe albertha spijKer
Anna Mienis – Timmerman
KRIJNTJE BOUTER - DE KNEGT
Emma Jannette Stapel-Dik
Mr. Jacobus Franciscus Marinus Maria Brons

vrijdag 4 september

Gerardus Theodorus van Lunsen

zaterdag 5 september

DANIËL CORNELIS GROOT
Cornelia Bierdrager - Duim
Annie Greta Bruins
Elizabeth van Tuijl - Versteeg
Pieter Klaas Duursma
Aad Starreveld
Johanna Maria Deugd - Houtenbos
Leen van Marion
Goossen Petersen
Ineke van den Raadt - Bakker
NICO GREUTER
Fred van Beelen

donderdag 3 september

Anneke Steur-Brandt
Jacobje Groen-Piersma
Riet Ursem-Obdam
Saakje Broertjes- van der Veer

vrijdag 4 september

Marentia Roest-Oosterom
Adriana Bosman - Verkaik
Neeltje Willemsen - Wals

donderdag 3 september

Gre Apeldoorn-Kramer
Elisa Katerberg
Johanna Durge- Holthaus
Cornelis Stephanus Gerardus Fokker
Guurtje Dalenberg-Pauw
Gé van Apeldoorn-Vorsteveld
Hendrik Thomas de Groot
Neeltje Maria Bulte-van der Woerdt
Johanna Water-Visser

vrijdag 4 september

Stijntje Schoemaker - Braad
Maria Johanna Dorothea Leeflang-Verver
Jan Hendrik Jonker
Adriana Alida van der Geest van der Hulst
Maria Johanna Wilhelmina van Kerkhoff
Jan Leering
Maria Hes – Woutering
Jacob Leeuw
Hendricus Johannes van der Meer
Bep Smeele - Konig
Jannetje de Winter-van Duijn
Alida Maria Bleeker-Appelman
Theodorus Boots
Klaas Meester
Cornelis Hendrik Willem Bekooij
Leonie Theodora van der Werff - Prins
Tadik Brand
Jikke Klok - Eijzinga
Johanna Willomina Vermeulen
Henny Glasbergen

woensdag 2 september

Catharina Labeur - de Groot
Jan Walvius
Aaf Benard – Schermer
Adriana Maria van Rooijen – Oostveen
Prof. Ing. Ulbo Johannes van Dijk
Leonardus Jacobus Olijerhoek
Jacob de Jong
Janny Colijn - van Dijken
Hetty Rietmulder-Scheurwater
Dorothea IJsbrandina Paula Stuijvenberg - Lücke
Pieter Klouwers
Elly Marijke Ham
Jan Kors
Anthonius Johannes Tak

donderdag 3 september

Antonius Henricus Vorderhake

woensdag 2 september

Marie Stiekema – Snoek
Johanna Margaretha Vellinga – Helmerhorst
Johan Schenk
Tiny van den Berg – Eype
Hendrikus Adrianus Verver
Arie Blom
Jantien Biskanter-Kregel
Gerardus William Aardenburg
Johanna Sophia Pesant-de Boer
Gon Dam - Wester
Hendrijettha Margaretha van Amerongen