inloggen

familieberichten op internet

Berichten van augustus 2009

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

maandag 31 augustus

Adriana Wilhelmina Antonia van Rijzen-de Ridder
Jannigje Luijer - Verhoef
Wilhelmina Maria Baltus - Brandjes
Henk Jong
Rudolf Matthijs Ero
Victor Georg René Wilm
Janny Colijn - van Dijken
Evert van den Hoek
Luke Smal
Antonia Spruit – Conijn
Elisabeth Maria Kuipers - Smit
Jan van Velzen
Miep Kauling - Slikker
Jan Anne de Jong
Francisco Fernandez Yedra
Ineke Jannetje van Amersfoort
Joyce Margaret Rudolph-Reeders

dinsdag 1 september

Maria Frederika Theresia van den Berg

maandag 31 augustus

Theodorus Cornelis Boots
Alida Maria Tuin
Bernardus Gerrit van Ingen Schenau
Susanna Woelders - van der Vliet
Johannes Nicolaas Anthonius Dekker
Dirkje Klazina van der Boon-van Belen

dinsdag 1 september

Henk Boerstra
Hendrik Antonius Spermon
Willem van Rhenen
Leo Laurentius Petrus Roelofsen

maandag 31 augustus

Leendert Hoek

dinsdag 1 september

Alberta Henrica Maria Keijzer - Wolters
Johannes Martinus Kuijl
Johannes Maria van der Manden
Adrianus Molenaar
Willem Jacobus Hamers
Erwin van Foeken
Herman Hartong

maandag 31 augustus

Andries de Groot

dinsdag 1 september

Cornelis Raven
Ada van Harten - van Bekkum
Fransiscus Veltman
Cock van Duijn - van Beele
Cornelia Maria Theodora Wilhelmina Blom – Buiteman
Elizabeth Catharina Moeliker
Janny Rietkerken - Arnoldus
Pieter Martin van Beek
Sijtje van den Broek - Schmidt
Henk Boerstra
Kitty Sikkink
Engelinus Slomp
Sonja Bemboom - ten Cate

zaterdag 29 augustus

Greta Maria van den Berg
Roel Vlaar
Lau Bon
Martinus Gerardus Schreuder Goedheijt
Arie Brak
Aleida Adriana Elisabeth Bus - de Graaf
Cornelis Bernardus van Woerden
Jannetje Middelham -van der Blom
Trijnie de Waal - Fraaij
Richard Moerkens
Maria Catharina Vet - Dekker
Frederik Martin Verduyn
Dick Does
Reinier Bok
Hans van Dorssen
ARIE KRIJT
Maria Helena Sophia ter Mors - van der Linden
Neeltje Willempje Oskam
Nicolaas van der Krogt
Janny van den Oever-Rous
Jan Kakes
Nicolaas Mattheus van der Veer
Margaretha Maria Wijte – Schilder
Jan Gerrit van Hoven
Johanna Jitske van Daalen – Bijlsma
Harmen de Jong
Gesina Maria Bernardina Carolina Buskens
Arthur Edward Admiraal
Henk Drost
Maja Spaan

donderdag 27 augustus

Carolina Anna Anraad-Rippens
Renske Geertsma
Pieter Gerbrand Mosch
Catharina Bruin- Danenberg
Carla Johanna Visker - Jacobs
Jan Birkhoff
Corry de Goede-van der Klooster
Walter Peterus Johannes Wildöer
Grazia Heise - Giannattasio
Geertruida van Roon - Nieberg
Pieter Marius Hoogland
Aaltje Johanna Broersen-Koster
Siegfried KrancHer
Dick Does
Petrus Henricus Hubertus Bekker

vrijdag 28 augustus

Ronald Hessel

donderdag 27 augustus

Leny Antonetta Henny Kroonen – Dille
MIRJAM PHILIPPI - DEMINK

vrijdag 28 augustus

Grietje Boom - Twisker
Gesina Christina Hoeksma – Cramm
Ben ten Haaf
Jacobus Breed
Pieter Veer
Leny Antonetta Henny Kroonen – Dille
Richard Moerkens
Gré Molenaar - Keeman
Allegunda Helena Opdam - Klitsie

donderdag 27 augustus

Jacob Visser
Afra Cornelia Adriaantje Erkamp - Bakker
Marinus Gijsbertus Verkade

vrijdag 28 augustus

Arnoldus Pieter Rits
Franciscus Hermanus Brinkhof
Anna Maria Theresia Zant - de Wildt

woensdag 26 augustus

Wim de Bruin
Wim de Bruin
Willem Blok
Alida Margaretha Oud - Vriend
Elisabeth Luikman
Janneke Pieternella Proper-de Regt
Cornelis Johannes Schijf
Antje Rijsdam-Feitsma
Alie van der Star-Kulk
Leonardus Gerardus Maria van Santen
Henri Hagemeijer
Gré de Boer - Buntsma
Jacob van der Molen
Guus Degeling - Takken
Arie Dam
Thea Maria Elisabeth Keijzer-de Gruijter
Johannes Maria de Wit
Ina Tessel
Gezina Jantina Wiesenekker-Nijland
Tim
Lamkje Agnes Schouw - Bulsing
Tex Blom
Klaas Helder
Bartholomeus van der Waard
Piet Hein Laoût
Rietje (Grietje Alberdina) Nieuwendijk - van Loveren
Jansje Gravemaker-Gouda

dinsdag 25 augustus

Olga Helena van der Vlis-Scott
Grietje Gutter - Klinkert
Ir. Willem Singer
Ida HendrIna van Bemmelen
Louisa Hendrika van Coesant - Nolting
Alex Hendrik Schipper
Elisabeth Feikina Jantina Pronk – Scheeve
Jacobus Cornelis van Steenkiste
Alie van der Star-Kulk
Leonardus Gerardus Maria van Santen
Henri René Volckerijck
Atie Strijker
Albert van Beek
Matthijs Wilbrordus Joosten
Theunis Folkert Harlaar
Anna Machteld Boukje Ligthart-Hoogeveen
Jacobus Johannes Paeper
Gerardus Hijne
Gerda Huizinga-Polet
Hendrika Wilhelmina Masmeijer
Catharina Geertruida Vessies - Hulscher
Ina Smit - Douna
Cornelia van Egmond-Schaap
Margaretha Werkhoven erkhoven - de Groot

maandag 24 augustus

Margaretha Werkhoven erkhoven - de Groot
Kees van de Kuilen
Jacoba de Best-van Rijn
Sophia Menger-Zuidema
Margaretha Adriana Koopmanschap - Majoor
Jacoba Elisabeth de Haan-Sombroek
Aloysius Maria van der Himst
Anna Maria Louisa van der Werff - Spil
Trien Wenning - Tamis
Nicolaas J. Mak en Johanna E. Mak-Veldman
Sietske Tine Volbeda
Arie Oud
Everdina Maria Brugman-van Emmerik
Alida Groenland-van der Eng
Petronella Johanna Maria Bosman-van Velzen
Maria Catharina Jonker - Redeker
Jeltje Aukje Wijbenga
Margaretha Johanna de Mooij-Blok
Jacob Jan Visser
Jasper Johannes Bosland
Wiepkje Tjetsje Bosma
Hendrica Cornelia van der Poel-Opdam
Mia Snijder
Sytze Rozema
Helena Gerda Kerner - van Griethuysen
Henderika Maria van der Laan-Wilms Floet
Henricus Cornelis de Jong

dinsdag 25 augustus

Nel Pepping-Glorie
Jacobus Cornelis van Steenkiste
Herman Martin Franx
Arie Schaatsenberg
Barend Swibben
Gerrit de Boer
Cornelis Johannes Taam
Nicolaas Berkhout
Johanna Hendrika Maria Bakker-Wakkermans
Albert den Iseger sr.
Adriana Agatha Tamis – Bruin
Cor Luybé
Margaretha Roos-Haring
Catharina Maria Visser

maandag 24 augustus

Maria Barbara Gerdes-Laken
Minne Schulting

dinsdag 25 augustus

Janneke Pieternella Proper-de Regt
Cornelis Jacobus Spelbrink
Aat Keur
Jaap Oskam
Hans Griffijn
Antje Rijsdam-Feitsma
Wilhelmina Maria Brasser-Warmerdam
Cornelis Johannes Schijf
Martin Fijneman
Wilhelmina Johanna Maria Zieltjens – van Roode

zaterdag 22 augustus

Elbertus Wilhelmus Krijnen
Hermanus Bastianus Wallaart
Jan Jacob Langgras
Arie Simon Jordaan
Piet van de Poll
Pieter Halbersma
Cornelis van Vliet
Ria Calis-Metten
Elsina Jonker - Piening
Johan Jongejan
dr. Ale Jan Schilstra
Hendrik Laterveer
Cornelia van Duijvenbode-van den Oever
Simon Cornelis Jozef Pennings
Harm Buts
Wendelina Wilmink - Kool
Margreet Meinders-Kwakkel
Willem Frederik Taffijn
Helena Margaretha Schram-Liefting
Marius Holdinga
Leonardus Johannes Berkhout
Margret Stam-Zonneveld
Gerarda Adriana Hageman - van Velzen
Gerhardus Albertus Bos
Antonia Helena van Rhijn-Joren
Edwin Bloos
Jan van Amsterdam
MARTINUS THEODORUS BAKKUM
Joke van Til - van Zuijlen
Tess Schell
Aukje Groot - Westerterp
Hendrika Maria Meijns-Bakkum
Marja Kurvers-Vastenhouw

donderdag 20 augustus

Theodorus Albertus Johannes Meijer
Diny Langedijk-Zonneveld
Herman Wietze Oets
Johannes Anthonius Barnhoorn
Simon Cornelis Jozef Pennings
Simon Job Groen
Cornelia Catherina Oudeman - Tamis
Cornelia van Duijvenbode-van den Oever
Johanna Catharina Tiessen-de Groot
Stokman - Liefting
Maria Adriana Stokman - Liefting
Romke van Dijk
Franziska Leopoldine Rabé-Widmann
Rem Heinis
Thomas van Wijnbergen
Jan Roos
Harm Buts
Antje Schrijver-Zwiers
Adrianus Jacobus van Bakel
Jan van Tunen
Klaas van Veen
Romke van Dijk

vrijdag 21 augustus

Sally Mooij - Amons
Clara Maria Francisca Josephina Reuling - de Lau
Kees Limmen
Gerrit van den Beldt
EDDY OORTMAN GERLINGS
Karel Frederik Jacobus Lefèvre
Jacob Harlaar
Gerardus Oud
Jacobus Laan
Willem Simon Johannes Botterman

zaterdag 22 augustus

Petra Luster

vrijdag 21 augustus

Pieter Jan Lont
Paulus Quirinus van der Zande
Hendrika Otten - van Doorn
Stijntje Klopper
Jacobus Roodenburg
Jacob Fekkes
Jakob Jan Vermeulen
Hendrik Laterveer
Catharina Cornelia Abelskamp - de Haas
Hans Vos
Bertus Schaap
Anje Hoogendijk-Gersonius

woensdag 19 augustus

Maria Janssen – Bloetjes
Abelina Roelfsema - Koerts
Jan Raap
Robert Behrtel
Ans Bouwes - van Aarden
Arendina Guyt - Kraaijenoord
Sara Pietje van der Bijl - Sijtsma
Johannes Nicolaas Servaas
Gerritdina Schaaper-Zwart
Gerritdina Schaaper-Zwart
Gerrit Franciscus Dictus
Arnoldus Cornelis Labordus
Fenna Willemina Koopman-Hart
Elisabeth van Heiningen – Kramer
Jos van Wordragen
Chris Welker
Geertje Wielema
Maritje Houtman
Theodorus Hendricus Boersen
Andreas Petrus Dekker
Ludolfine Margaretha Barbara Croese - Godijn
André Bonvanie
Willem Mooij
Emelie Marie Goedkoop
Gaudina Arnolda Peereboom – Bijtenhoorn
Piet Geusebroek
Jenny Sluis - de Vries

dinsdag 18 augustus

Catharina de Vrind
Wilhelmina Charlotte Maria Zandbergen - Zonderop
Annigje van Pardo - de Boer
Jacoba Clasina van Ruiten-van Rijn
Ger de Gooijer - Kieckens
Ger de Gooijer - Kieckens
Catharina Margaretha Prins-Sinnige
Antoinette Jacoba Worst - van der Burgt
Johanna Gijsberta Holland-de Haas
Catharina Margaretha Smit
Simon Pieter Jongeneel

maandag 17 augustus

Corry van Zuijlen-Warmerdam
Piet Drommel
Nannette Egge - Gertenbach
Alida Verschoor-Kok
Alida Doodeman
Arie van der Plas
Bastiana van der Zwet Slotenmaker-van den Bos
Johannes Everardus Titus Franciscus van der Beek

dinsdag 18 augustus

Margaretha Cornelia den Hartog - Klaver
Kees Bakkum
Leo van Lieshout
Henri Johannes Nusselder
Henricus Joannes Theresia Kenter
Johanna den Bakker-Kraaijenbrink
Leny Brijker-Veerman
Trijntje Roozing - Doorn
Andrecina Driedonks – Bos
Johanna Cornelia Hartman – Veldhuizen
Vera Kuyl - Veldmans
Gerard Hasselt
Christiaan Schilt
Joop Servaas
Marina Ruiter-Buddingh
Willem Petrus van der Bles
Meindert Gort
Franciscus Wilhelmus Grimberg
Lambert Popkes
Johanna Huberdina Schavemaker - van Oers
Trien Vlugt - Ploeger
Alida Verschoor – Kok

maandag 17 augustus

Reinier Hendrikus Leonardus van der Zwet
Berend Netjes
Annie Agnes Wielzen - de Rijp
Hendrik Reitsma
Joop du Pau
Wilhelmina Charlotte Maria Zandbergen-Zonderop
Pieter Spaans
Lena Hennevanger
Corrie Selderbeek-Vessies
Jacobus Lubbers
Klaar Cornelis Mooijman
Constance Veronica Guérin-van Heuven van Staereling
John de Jong
Ferdinand Catharinus Lambertus Pesie
Ruud Dijkshoorn en Matilde
Cor van der Hoeven

zaterdag 15 augustus

Jan Leendert Pieter Stam
Johanna Theresia Kruidenberg – Dorlandt
Hillegonda Catharina Brouwer
Maria Henderika Bronkhorst
Gerrit van Schooten
Wilhelmina Margaretha Hillegonda Bouwhuis-Koomen
Jacob van Beelen
Sophie Smit-Kimman
Joop van Tongeren
Jan Koning
Nina Sonja Yvonne Meijer - Sikkes
Thea Zuidema - Tensen
Cathy van der Hoek-van den Outenaar
Jean Henri Gérard Koreman
John Maasland
Alida Jacoba van Putten-Bakker
Harmannus Wolbertus Korte
Antonius Louter
Elbert Hennipman
Jan Visser
M.G. Tetteroo
Willem Marinus Schalkwijk
Willemina van Wessel
Tiny Meester
Johannes Wilhelmus Bogers

vrijdag 14 augustus

Maartje Bruin
Frans Meertens
Ursula Elfriede Westmaas - Davids
Pauline Dekker
Jiska van Nieuwkerk – Schuurman
Adriana de Groot - Jongens
Izaac Starre
Aaltje Boon
Aloijsius Hermanus Joseph
Albert Maria de By – van Spanje
Antje van der Ent - Mallon
Rubi Dorothea van Riemsdijk - Klingers
Marco de Groot
Maria Johanna Roozendaal - Sneekes

zaterdag 15 augustus

Grietje Gepke Brondijk - Rozema
Janny OOsterveld - Martens
Johannes Dignum van Schie
Dolf van den Hul
Jannigje Janna van Manen - Veldmeyer
Henrie Ernst Eugène le Clercq
Geertruida Hendrika Menke - van Woerkom

vrijdag 14 augustus

Maryse Suzanne Blanche Carpentier
Jan Cornelis Broerse
Em Schuitemaker - Hoffer
Freek Abma
Hermine Varla Winterwerp-Burghard

donderdag 13 augustus

Marc Voskuijl
Anthonius Franciscus Koopman
IJpje Hilletje Margaretha Kaatee - Eshuijs
Ton Richter
Jan Douwes
Jeltje van der Veer
Jan van Velthuijsen
Teun Lust
Jan K. Klein
Jacob Kruit
Wilhelmina Cornelia van Dam - Visser
Derkje Benkhard – Eisses
Lambertus Veelders
Ton Bouwmeester
Pieternella Hoek-Leeuwenburg
Johannes Nicolaas Laaper
Marie Tiny Brouwer-Zweed
René Eijking
Josina Alida Kroon - van Kooten
Theodorus Alphonsus Langedijk
Engelina Johanna Cornelia Remmerswaal-Duijndam
Gerrit Samuël Köhler
Joop Levendig

woensdag 12 augustus

Maria Antonette van Kesteren - Dingemans
Maria Geertruida Mantel – Smit
Leonardus Henricus Michaël Dijcks
Elisabeth Barbara Roest-van Dijke
Anne Bakker
Geertruida Maria Teigeler-Geusebroek
Carolina Augusta Kaars Sijpesteijn – Hueting
Willy den Adel – Kaper
Albertus van de Lagemaat
Jan Gijsbert Bos
Henny Brugman-van Kesteren
Johannes Wilhelmus Smout
Ronald Hanno Pattynama
Frans Tegel
Rijk Lam
Gerrit Swart
Petrus Jacobus Antonius Vermeulen
Jacobus Dirk Bouwes
Willemina Kornelia Schäfer-de Klerk
Bernardus Boer
Jan Spier
Nicolaas Biere
Wilhelmina Schuur - van der Hoek
Cokky Verschuren - van Nispen
Riet Vogel - Schrama
Paul Steenbergen
Jaap Pilkes
Bas Lute
Aaltje Tjipjes - Boogert
Jacoba Hendrika Warmerdam-Schellevis
Arendje Leentje van der Maas-Verhoeff
Nin Tromp-Mink
Albertus Johannes de boer
Giltje van der Duim
Willeke de Kroon-Leuver
Wim bregman
Wim bregman
Martin Rimmert-Visser
Tinus van Norde
Maria Elisabeth Jonker-van der Meer
Cornelia van der Meij-Dijkema
Maria Wilhelmina van der Peet-Beers
Fem Drost-Pompert
Catharina Jongewaard-van barneveld
Elisabeth Oudejans - Grooteman
Wim van Schaik
Maria Johanna Hofman-Klijn
Josina Wilhelmina Vijftigschild-gerritsen
Petronella Cornelia Rot-Walter
Cees Voster
Alie van den Herik-Marsman
maartje Sophia Vlaming-Hol
Jannetje Rep-Geugjes
Jacobus Wilhelmus van den Bergh
Dirk van Ingen
Gerard de Rover
Elise Broersen
Jan Vlaanderen
Jo Offenberg

maandag 10 augustus

Cornelis Nicolaas Geus
Bep Jansen – Burggraaf
Willy Gijsbertus Johannes Hellewegen
Adrianus van Wettum
Joannes Matthias van der Lee
Map Jongens - Mars
Sijtje Elisabeth Schipper - Schaap
Johanna Cornelia Hoenderdos-van Lieshout
Reinier Pet
Bets Kuijs - Twisk
Johannes Gerardus Korzelius
Peter de Wilde
Mieke Heyligers – Butter
Ada Sassen-Wassenaar
Cornelis Jan de Jong
Adriaan Johan Versnel
Cornelis Gerrit Krijgsman
Time Pelt
Truus Beelen - Ten Berge
Hetty Vermeulen
Cornelis Jacobus Maria Stuyt
Josephus Franciscus van Sikkelerus
F. Reijmerink
Brigit Josée - Molenaar
Cornelia Alida Huberta van der Poel-van Haaster
Helena Johanna van Haaster-Janson
Jan Willem van den Bos
Hendrik Sijbrand Zwiep

zaterdag 8 augustus

Petronella Christina Mik-Bleij
Fransiscus Theodorus Mandjes

woensdag 8 juli

Anthonius Gerardus de Boer

zaterdag 8 augustus

Sjoerd Sijtze Woudstra
Johannes Maria Heemskerk
Catharina Divera Maria de Boer - van ’t Hof
Greet Winterdijk
Leendert de Ridder
Marcel Balm
Jan Christoffel Bartelsman
Geertje Bochem - de Boer
Jelle Fekkes
Margje Wiebes – Zwiers
Henk de Koning
Anna Adriana Geertruida Kuiken
Leo Bak
Apollonia Meijer-Hopman
Maria Rosalia de Rijck - de Caluwé
Nettie Jonkman - van het Kaar
Benedictus Fenenga
Grietje Hendrika van Til - Geuzebroek
Eric Johannes Praamsma
Geertruida Elisabeth Maria Eg
Hendrik Zwaay
Henk Bosman
Jannetje Hogerheide-van Duijn
Bart Verbrugge
Catharina Johanna Schalks-Haalebos
Annie Dol- Breg
Peter Klees
Wil Veen - van Noort
Joop Visser
Rob Hasselt
Jansje Tiesinga - Berga
Johanna Evalina van Diemen - van Es

vrijdag 7 augustus

Tine Knip-Dirkmaat
Tine Knip-Dirkmaat
Louisa Philippina van der Gulik-Wijers
Petrus Jozefus Maria de Blok
Albert Liefhebber
Jacqueline Louise Julie van Veen - Raynaud
Peter Adrichem
Gerardus Vlasveld
Thea Dawson - van Langen
Cornelis Joustra
Willem Wagemans
Arend Jan van der Worp
Corrie Steltenpool - van der Leek
Ton Stuijfbergen
Hilda Johanna Colijn
Simon Gerardus Reijken
Hillie de Graauw
Nicolaas Tervoort
Goossen Westerink
Vera Stoop-Paauw
Rietje Bijl - Oosterveld
Johanna Maria Elisabeth Klaasen-Oude Weernink
Gerrit Johannes Tetenburg
Philippina Gerritdina Perry-Daamen
Anthonie Pieter Raap
Maria Eggenkamp-Hermse

donderdag 6 augustus

Johanna Alida Bax
Jannie IJda Kieft Minnes
Maria Aalberts
Aart Nugteren
Jitske van der Steen - de Valk
Gerrit Leijen
Jacobus Lambertus Maria van Wely
Johannes Cornelis Diphoorn
Albetrt Feije
M.A.Th. Zwager - Wilms Floet
Simon Johannes van Bleisem
Martien Kortekaas

vrijdag 7 augustus

Tine Knip-Dirkmaat

donderdag 6 augustus

Pietertje Keesman
Franciscus Johannes Maria Nagel
Adrianus Antonius van Beijsterveldt
Anna Eva Heemstra-Waleson
Nicolaas Tamis
Sebastiaan Bierenbroodspot
Luit Bregman
Emerentia Johanna Maria Koster - Noordeloos
Teunis RoRije
Nicolaas van Etten

woensdag 5 augustus

Susanna van Zijverden-van Reeuwijk
Lambert van Gelderen
Lambert van Gelderen
Gerrit Teunis Berends
Johan Godfried Boere
Cornelis Aartse van Ee
Jacob de Jager
Jacoba Smit-Klanker
MIa van Sterkenburg-van Gulick
Willem Baart sr.
Jeannettevan Gelderen - Gorter
Anna van Sante - de Graaf

dinsdag 4 augustus

Theodora Johanna Maria van Leijden - Loos

woensdag 5 augustus

Joost Deen
Tonia Unk
Otto Jacobus Berendregt
Ellen Jeanne Kiestra - Wichers
Philippina Anna Maria Buttinger
Aukje Schlüter - Algera
Cornelia Maria Groenendaal - Neuteboom
Maria Adriana Schoonheim-Waterland
Herman Johannes Wiekhart
Maarten Brouwer
Piet Meijer
Elisabeth Johanna Maria Hulskamp – van den Berg
Alida Maria Ruiter-Krijnen
Lucas Petrus van Houten
Cornelis Marinus Hof

dinsdag 4 augustus

Johanna Meerens - Methorst
Cornelia Maria Slierings-Koppers
Gerrit Gijsberthus van der Roest
Johannes Agaart
Petrus Johannes Hendrikus Peters
Maria Rosalia Plomp - de Munck
Geerbrand van der Aar
Anna Maria Roelofs-Scheepmaker
Thekla Anna Harmina Romunde-Wortelboer
Johannes Vlaar
Maria Margaretha Alberdina Lammers-Prins
Petronella Maria van der Meer
Maria Agatha Beentjes - Pauw
Jaap van Nieuwenhuijzen
Celia den Hartogh – Buys
Hendricus Johannes Adrianus Verbeij
Elisabeth Johanna Hielkema - Boers
Wim van der Pal
Johanna Cornelia Mul – Tromp
Sepp van Zanten
Gerard van der Meijden
Geertje de Wit - Prins
Cees Tinholt
Antje Maria Ploeger - van Rijsse

maandag 3 augustus

Theodorus Duijs
Thea du Crocq-van Herwijnen
Elisabeth Wiedijk - Terpstra
Henk van der Woude
Daan Schaft
Cirstel Groot - van Dijk
Cornelia Ravensbergen-van der Vijver

zondag 2 augustus

Cornelis Akkerman

maandag 3 augustus

Ben de Vries
Wil van Opzeeland-de Vos
Jochem Smit
Johanna Hendrika Peekel - Heeremans
Joop van Rooijen
Jan Adam Bank
Zuster Ignatia, Catharina Petronella Placida van Trienen
Dirkje Frederika van Schaik-Roelvink
Roelie van Genderen-van Lith
Geertje Trijntje Tuijtel-Melchior
Hennie Moria-Pieters
Anna Elisabeth Carolina Maria Kortmann-Keulen
Hendrina Johanna Hermina Martens-Korrel
Nel Hemke - Speets

zaterdag 1 augustus

Afra Cornelia Maria Does - van der Does
Catharina Elisabeth Weill-Borsten
Jacoba Maria den Exter-Allessie
E.G. Manneveld - v. d. Werff
Pietje Hartevelt-Hoek
Roelof Renes
Ron Boogaard
Cornelis Hermanus Cornelis Hermanus
Machiel Gerrit Smit

maandag 27 juli

Adam Franciscus van der List

zaterdag 1 augustus

Louise van der Velde
Antje Hermanna de Jong – de Vries
Johanna Petronella van Donselaar – Kuiper
Els Klinkenbijl-de Boer
Toon Terstal
Maria Philomena Jacoba van der Burgt
Geertruida Petronella Harkema - de Wit
Piet Kramer
Albert Reijersen
Petronella Maria Lidwina de Rijk-Ruigrok
Gerardus Antonius van der Stam
Gerard Rumping
Marieke de Jong-Taal
Corrie Loos-van der Meer
Petrus etrus Cornelis de Vries