inloggen

familieberichten op internet

Berichten van juli 2009

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

vrijdag 31 juli

Weintje Ruis - van der Toorn
Willem Nagel
Francina Antoinetta Kleijn – Dahlhaus
Johannes Marinus van Zandvliet
Neeltje Elisabeth Frikkee - Hovenier
Wilhelmina van der Waals – Heuzen
Truus van Brummelen – Schmale
Hermine Geertruida Fontaine – Voogd
Geertje van Wettum
Cornelis van Duijn
Beatrix Everdina Maria Schipper-de Boer
Eefje Rolloos
Frederik Hendrik Veldhuis
Piet Bleeker
Gonda Beekhuis
Johannes Marten den Hartog
Johannes Leonardus Wilmsen
Simon Genet
Ilse Vermij-Verbeek
Lida Schutte - Komen
Cornelis Haasnoot
Cornelis Gerrit Bull
Dimme Kommer van der Meij
Jan Pieter Haasnoot

donderdag 30 juli

Jacob Johannes van Ammers
Jeroen Dijkstra
Maria Catharina Leek - Bakker
Maria Catharina Geertruida Coret - Smit
Cornelis Antonius van Breukelen
Wolfgang Friedrich Otto Ernst Stange
Rie Beets Marie de Jong
Gerardus Johannes van Dam
Miep Waardijk - Braun
Diana Andrea Forrer
Antje Bosgra – Joustra
Kees Zwaan
Hendrik Jan Nicolai
Piet Voorting
Wijnand Sukkel
Jacobus Hendrikus Grooteman
Henk van Kaam
Anna Maria van Erp - Schagen
Trijntje van Zweeden - Zeeman
Catharina Johanna Vermaas-Vonk
Hans Glim

woensdag 29 juli

Jacomina Admiraal-van Dam
Johan Pieter Prins
Dieuwertje Asjes
Jacob Pieter Grootes
Maartje van Marsbergen-van der Tang
Johannes Enmahl
Elisabeth Lasterie
Elisabeth Maria - Kramer
Grietje Boom - Beets
Anna Smit-Schrieken
Alberdina Schaap
Elisabeth J.J.M. van Heesch-de Kluijs
Albert Boot
Jos Pelle
Trijntje de Jong - Struving
Elisabeth Crefeld
Maria Florisson-Nieuwenburg

vrijdag 31 juli

Johannes van Ekeren

woensdag 29 juli

Marjanne van de Kamer
Trijntje Bakker-Ton
Mien Meijer-Schuijt
Nicolaas Gerardus Poel
Wallie Zeijlmaker
Harrie Behnken
Gerhard Kemme
Corrie Bakker-Vlaar
Nel van Nieuwkoop
Kâthe Anna Louise Beckeringh
Tiny Mantel-Weverink
Erwin G. van Merkom
Jan Verheuvel
Tanja Maas

dinsdag 28 juli

Bertus Drost
Hans doornekamp
Wim Grondman
Annie Eilers-Broeders
Piet Hein de Wit
Catharina van Duijn-Boot
Albert Visser
Beert Mur
Marcel Schoenmaeckers
Ida de Groot-Sonders
Jan van der linde
Cornelia Maria van der Plas
Corrie de Vries-maat
Wolfgang Rosenbaum
Gerda Heertjes-Benschop
Johanna van der Lelie-van der Zeijden
Carel Nicolaas Koch
Anna Petronella van Wijck
Jan Scholten
Klaas Danenberg
Bea Karssen-Zanen
Anneke Walter-Schreur
Odulphus Bleijendaal
Dora Meijer-van Schooten
Bas Schot
Anna Pool-Visscher
Gerrit Olie
Jacomina Rietdijk-Geelhoed
Greet Roos-van Meijeren
Mien Meijer-van Duijn
Jauw Hwie Go
Maria Elisabeth van Wonderen
Erika Kühnemann-Roland

maandag 27 juli

Nel Boerhorst-Dane
Gerard C. Vader
Johanna Petronella de Vries
Wolter Mons
Antonius Johannes Bicker
Jan Blokker
Johanna Wilhelmina Mathilda van Bakel - Jansen
Lilly Swarthoff
Jochem Harm Noorden
Geertruida Hendrina Louisa van Meurs-Evers
Emile Piqué
Johanna Elisabeth Hodde
Dieuwertje Adriana Takes
Jopie ten Camp - Booij
Maria Geertruida Tompot - de Zoete
Paul Eduard Cuperus
Ria Louman-Strik
Engelbert Luitingh
Geertruida Maria Poel-Bakker
Geertruida Kok - van der Thiel
Gerrit Anne Kampen
Divera Bernadina Maria van Ipenburg-Roozendaal
Cornelis Schot

zaterdag 25 juli

Willem Derksen
Grietje Tetje Hof
Ria Elbers
Maria Petronella Cornelia Lammers-van Etten
Jan Woerlee
Nicolaas Kaan
Klaas Olij
Jan Tesselaar
Johanna Maria Groot – van Schagen
John Burgering
Johannes Pieter Verhoeven
Cornelis Hendrikus Poeste
Geertruida Aleida Maria Tuinder
Jan Luppens
Jan Johannes Weij
Tiny Peek
Max Hans Würzner
Nelletje Kruijmer
Jan Jacob de Vries
Hermanus Jan Dirk Roest
Cornelis Streefland
Klaasje Bernard-Mulder
Adriana Antonia Hillegonda van der Heijden-Veelenturf
Sacco van Leeuwen
Martina Maria Gemma Edelaar
Leendert Arie Blok
Carel Brouwers sr.
Hannie Proost - van den Berg
Juuk de Labije-Land
Johanna Peerdeman - Brouwer
Maria Catharina Jongens
Prijna Lindhout
Camillus David
Henk Woertman
Jan Peter Vijfhuizen
Petrus Leonardus Hillen

vrijdag 24 juli

Ursula Lissy Frank-Domp
Wilhelmus Theodorus Sinkeldam
Zuster Conrada, Margaretha Brocatus
Adrianus Gerardus Johannes Vendrig
Pieter Hendrik Beuker
Adrianus Gerardus Johannes Vendrig
Jacobus Laurentius Konijn
Wilhelmina Rozendaal
Catharina Anna Koeman-Bregman
Lambert Kos
Jacobus Zijp
Benjamin Geenen
Theodora Henrica Hamminga-de Ruiter
Ida van Lienen-Welner
Gabriela Johanna Elisabeth van den Maagdenberg
Marga Kuijper-Linting
Jan Dekker
AnneMie Verhoef - van Haaren
Monique van den Broek - Vink
Gusta Thiellier – Melis
Elisabeth Hendrika Olympia Veldhuis
Margie Bastiaans

donderdag 23 juli

Anna Aagje van der Werff-van Scheijen
Geertruida Groot-Eeken
Antonia Zwart
Maria Helena Bernardina Goosen
Adriana Maria Louise van Velzen - Bastiaansen
Hendrika Gijsbertha de Graaf - van Veen
Wim Stoof
Theodora Henrica Hamminga – de Ruiter
Elisabeth Agatha Kuijpers - Ero
Jeanne Jacoba Kruijver - Rubeling
Elisje Lamme
Margaretha Catharina Maria Vriend - Tensen
Cornelis de Koning
Anthoinetta Geertruida Maria van den Kerkhof - Grossat
Henriëtte Fakkert
Joost Visser
Gerda Mantel – Karssen
Cornelia Maria Bakker - Spruit
Johanna Maria Jozef Hilders-van Benten

zondag 23 augustus

Hendrik Kasper Bernard Blok

donderdag 23 juli

Theo van der Horst

woensdag 22 juli

Trees Hassing-Fluijter
Cornelis Visser ’t Hooft
Jacob Kaas
Jan Hendrik Esseveld
Adriana Guijt-den Ouden
Johanna van Dorp-Koelemeijer
Jettie Wolthuizen-de Groot
Lidy (J.A.M.) Bleekemolen
Tilly Paulina Hoogerwerf - van der Poll
Pieter Gentenaar
Jacobus Johannes Moolenaar
Thom Lewis
Willem Broertjes
Gerharda Petronella Verweijen-Nijlant
Maartje Pol - de Vries
Nastasija Bouma – Paliæ
Boudewijn Adrianus Vlot
Wilhelmina B.L. Stikvoort
Tijmen Struikenkamp
Cornelia Adriana van Schooten – van Stein
Elisabeth Maria van der Waal – Haverbusch
Anja van Vegten - Mol
Albert Helling
Maria Helena Zuurbier-Zut
Adriaan Remijnse
Margaretha Alida Maria Koopman - van Duin
Maria Petronella (Ria) Oldersma-Brieffies
Maria Geertruida van Geldorp – van der Hulst
Adriana Jacoba Segaar-van der Vos

dinsdag 21 juli

Nicolaas Maria Rodenburg
Inge Martha Berta van Dijk - Hoeft
Willem Kaan
Catharina Adriana Wilhelmina Hulskamp – Keij
Ben Houthoff
Heddy Schoutsen
Jan de Best
Martina van Es-Diseraad
Corstianus de Jong
Jan Hendrik Vos
Jan Kramer
Ruud Kraak
Henri Willem Kok
Johannes Hendrikus Theodorus Sneekes
Pieter van der Velde
Klaas Aris de Jong
Otto Bos
MARIA WILHELMINA JORRITSMA-BURGHOUTS
Frans Smith
Hans van Veen
Anna Abercrombie – Bleeker
René Nicolaas Straathof
Annie Groenveld-Jak
Carl Hölzken
Emilie Emma Lieselotte Kinze – Krause
Erik C.W.M. Heslenfeld
Jan Martens
Johanna Frederika Aniba-Montanus

maandag 20 juli

Lidwien Buur - Pollmann
Klaas Petter
JAN REINIER VAN WAGTENDONK
Eimert Lek
Klaas Schaafstra
Neeltje Maria Shamier - Habermehl
Thom Lewis
Maria (Rie) Henriëtte van der Corput-van Pelt
Anna Elisabeth Ronde – de Vries
Elisabeth Lowijs - van der Woude
Cornelis Deijkers
Johannes Nicolaas Anthonius de Wildt
Hubertus Petrus Hooymans
Martinus Schooneman
Wijnandus Jacobus Kraakman
Elisabeth Margaretha Mariade Moel-Dekker
Johannes Karel Dorrestijn
Piet Laan
Co Blaauw
Frans Scholtes
Elsebeth Bout-van Blerkom
Jenny Raval-Honing
Julia Bientjes
Wiets Hiemstra - Gaasterland
Guurtje Herter - de Boer
Petronella Maria Spaansen - Boekel

zaterdag 18 juli

Jacoba Hubertina van Keeken
Jurjen Lieffering
Bep Fijma - Tuin
Cornelia Johanna de Ronde - Hekket
Grietje Geertruida Dekker - van Tongeren
Joop Weg
Martien Hoogkamer
Julia Bientjes
Hielke Casemier
Lammert Smit
Ida Adriana Juliana Voskuyl - Overdijk
Pieter Dekker
Annie Stellingwerf-Jagersma
Guurtje Meijn
Johanna Laura Voerman – Meijer
Maria Catharina Braams - Mooij
Cornelia Antonia Meijer-Roovers
Petrus Johannes Blokker
Martinus Verboon
Johannes de Ruijter
Enrico Buth
Hendrica Johanna Sturkenboom-Schakenbos
Johannes Nicolaas Anthonius de Wildt
Machiela Catharina Christina Meiland - Huyzendveld
Fenna Suyver-La Gro
Wil Tock
Maria Hendrica Margaretha de Wilde
Josepha Afra Clasina Schoorl
Hessel de Vries
Vincent Adriaan Jacob de Gans
Annie ‘Ans’ Kaasschieter - Landsman

vrijdag 17 juli

Johannes Adrianus Maria Huybers

zaterdag 18 juli

Corry Laan-Buis
Peter Muijs
C.W. Pisuisse
Melvin Groenestein
Jantine Strookman-Los
Cornelia Tijsterman

vrijdag 17 juli

Rensina Hendrika de Wild-van Zanten
Kornelis Hotze Sven Harko van Kalsbeek
Pieter Everardus Dusoswa
Theodorus Bakker Dzn.
Cornelia Johanna Maria Dekker
Eefje Bakker - Hetjes
Nico van Toor
Andre M. Handgraaf
Willie Hermana Johanna Strik
Dirk Egbertus Schagen
Anna Elisabeth Wittebrood-Kruyer
Catharina Anna Bruin
Petrus Mekken
Catharina Jacoba Geesink
Adriaan Marinus Goudzwaard
Barend Knipmeijer
Gerardus Wilhelmus Koelemij
Neeltje Antonia Mendrik - van Oosterom
Louise Elisabeth Wilhelmina Bank – van Sinderen

donderdag 16 juli

Willem van Egmond
Angelina Schoonkind
Gerrie Rebel
Gerrie Rebel
Greetje van den Akker-Rühland
Alex Wim de Graaff
Alex Wim de Graaff
Anthonius Martinus Hoff

woensdag 15 juli

Ton van der Lem

donderdag 16 juli

Grietje Eschler-Wiersema
Nan Brandsma – Pool
Simon Greve

vrijdag 17 juli

Jacob Floris van Mol
Nicolaas van Hooidonk

donderdag 16 juli

Wilhelmina Beaujean–van Doorn
Gerardus Jacobus Maria Verhoef
Jacoba Borst – Westmeijer

vrijdag 17 juli

Matthijs Jan Hos

donderdag 16 juli

Nettie Schinkel – de Waard
Coen Entius
Derk de Jonge

woensdag 15 juli

Greetje van der Akker-Rühland
Hendrika Helena Petronella Ooijendijk-van der Geer
Alida Jongejan-Pater
Johanna Catharina van Leeuwen
Hans van Meeuwen
Catharina Cornelia Habraken-Majolêe
Jan Hendrik van Keulen
Riet Jacobs-van Hooft
Cornelia Johanna Maria Bosman - Brocken
Martina Maria Petronella van der Reijden
Johannes Petrus (Jan) Berkhout
Ellen de Boer
Margaretha Klazina Maria van den Bergh
Erik Marijn Zoon
Boudewijn Gerard Antoon Welling
Geert Jan Bosker
Wilhelmina Everdina Kooper
Johannes Bastianus Margaretha van Schagen
Helena Vrouwe - Acquoij
Matthijs den Hollander, Thijs
Maria Johanna van Langen - Vlaar
Nico Schaaper
Dick Kranenburg
Geertruida Maria Bakker - de Vries
Ad Mertens

dinsdag 14 juli

Nan Ruys - van Esveld
Grietje van Loosen-van Veen
Gerbrand L Lagrand
Bregtje Beuming - Tuijnman
Marie Jacoba Schoen
Simon Cornelis de Boer
Cornelis Admiraal
Nelly Overhage - Ruijssenaars
Adrie Berkheij-Baak
Eduard Tonnis Broekema
Antonius Lodewijk Everts
Catharina Johanna Maria Heijn - Visscher
Cornelia Catharina Engelmoer – Bloem

woensdag 15 juli

Frederik Freddy Bijleveld
Gerrie Kuijer - Steenhuisen

dinsdag 14 juli

Jacob Boltjes
Roelf Kok
Jan Rigter Gzn.
Anna Maria van der Pot - van Berkel
Hermina Geertruida Spee - Hermans
Corry Vos
Sip Visser
Pien van der Stok-Heidema
Wladjimir Iljits van Rees
Greet van Schie

maandag 13 juli

Iep van Bruggen
Jacqueline Violette Dijkslag
Cornelia de Vries
Leuntje Nassy-de jonge
Leida Domburg-Davidson
Anne Willem Bosma
Piet van der Linden
Margaretha Schermer-Zonneveld
Gerrie de Jong-vam Westrienen
Wiel Loop
Gijsberta de Kort-Meijers
Nel Berendsen-Zwartveld
Petronella Hendrika Luisman-Dekker
Helenka Konert-Hogervorst
Jenny Vercruijsse-Schelling
Kornelis de Roos
Jan Klarenbeek
Riet Velthuyzen
Hil van der Meulen
Janny Theel-Schelvis
Nel van der Steen-de Groot
Wil Kramer-Hakhoff
Antje Schoen-den Hartog
Wim Boerboom
Ciel Vlaar- Wenker
Jan Adriaan Engel
Tiny Juffermans-Born
Cornelis Fraciscus Jacobus Lampe
Fok Schenk
Corrie van Dijk- Seifert
Dirk Goedhart
Francina Over de Linden-Out
Esther Brinkman
Gert Grooteman

zaterdag 11 juli

Jannetje Vreeken – Sohl
Catharina Gezina Zeilstra - van Lent
Johannes Wilhelm Toorenburgh
Rob Kamp
Marja Langelaan - van der Velden
Alice Schutte - Franzen
Catharina Jacoba Kolijn – Edel
Johannes Hermanus Remond
Pieter Gerrit Kan
Albert van der Pol
Piet Grooters
Cornelis Janknegt
Bess Essen
Pieter Wijngaarden
Susan Agterberg-Bakker
Joke Habraken-Slootweg
Harm Bosgra
Marie Fijnheer-Baken
Petrus Dignum Thorborg
Rudolf Jan van Vliet
Bernard Joseph Koster
Diek van Bijsterveld
Jan Cretier
Theresia Hulskamp
Afra Capaan-Blekendaal
Wilhelmus Johannes Numan
Antonius Cornelis Mooren
Dirma Hooijberg - Doets
Cornelia Jacoba Klomp - Keuris
Radojka Kuzeljeviæ
Arnoldus Johannes Smit
Kornelis de Roos

donderdag 9 juli

Ursula Maria Groot
Jan Roelof Scheer
Nicolaas Mattheus Haselager
Maria Dymphina Weijermans - Panken
Jacoba Johanna van Kampen - van der Peet
Maria Columba Termeulen
Dick Barten
Klaas Bakker
Johannes Evert Hermanus Bosschieter
Harry Jan Bloem
Henderik Klaas de Vries

woensdag 8 juli

Petrus Gerardus Meester

donderdag 9 juli

Gerrit Kamphuis
Tini Bungener - Soeteman
Guus de Schipper - Slikker
Antonius Johannes de Winter
Henk van Suntenmaartensdijk
Regina Tromp-de Jong
Louw Glas
Anna Hendrika Adriana Steeman - van Zutphen

vrijdag 10 juli

ZUSTER LYDIA ANNA MARIA ZOET
Johannes van Roos
Simon van Saaze
Jan Soeters
Anna Maria Catharina Ruiter – Schilder
Albert van der Pol
Margaretha Wilhelmina Grabowsky
Antonius Johannes Stoop
Antonia Maria Johanna Zuurendonk-Thuis
Pieter Jacobus Hagen
Cornelia Johanna Smit - Roels
Catharina Jacoba Kolijn - Edel
Willem Hendrik Pieters
Hendrika Hafkamp - Monster
Johannes Antonius Groen
Wendelina Petronella Bakker - Lakeman
Geertruida Margaretha Kee - Daas
Antonius Johannes Stoop

woensdag 8 juli

Frederik Cornelis Roest
Johanna Maria Rosalia de Wit-van der Eem
Elisabeth Emmigje Serlier - van Zijll Langhout
Margriet Koper-Wijnja
Arend Jan Kruiver
Gerda Catrina van Agen - van Dam
Anna Esselina Lam - Tromp
Pieter Albartus de Roos
Alida Francisca Petronella Stadt - Riet
Teuntje van Laar - Kikkert
Betske Hoekstra-van der Veer
Berend Hendrik Gerritsen
Johannes Leendert Cramer
Kietje Guichelaar-Allebes
Traute Hildburg Bootsman - Bode
Willy Hendrika van Willy Hendrika van
Geertruida Pelder - Joosten
Frits Wijbrandus Willebrordus Rokebrand
Sharon Borst
Karin Borst-Glorie
Jan Crama
Teun Eradus
Paulus Jacob Beumer
Gijsbertje Kamperman-Vink

maandag 6 juli

Juust Schipper
Ybeltje Koet – de Vries
Augusta Maria Schisani - Pas
Antonia Maria Schulte - van Raaphorst
Hans Groot
Frederik Hoogland

dinsdag 7 juli

Wiebe Klijnsma
Ineke Dekker
Tiny Saly - van der Elst
Monique Sluis
Jeanne Wilhelmina Beijnink – Weener

maandag 6 juli

Willem Melchert Schipper
Elisabeth Schleeper - Huijsman
Helene Szinicki
Hendrikus Johannes Kuijer
Nelly Koopman - van Mil
Ties Kroezen
Engel Groen
Cornelia Spanjaard – Schermer
Jan van Schooten
Imkje van der Vlies
Henk Kuper
Jacoba Bindt - Jonker
Johannes Gerardus Bicker
Derk Wal

dinsdag 7 juli

Wilhelmina Geertruida Katz - van Eijsden
JOHANNA ALIDA JANSON
Tijmentje De Groot-Veerman
Henri Ris
Rob van den Berg
Jan Blaauboer A. zn.
Gerda van ’t Boveneind
Johannes Antonius van Veen
Joop Albers
Jacoba Wilhelmina Lok - Brouwer
Ingrid Mirella Dam - Grabijn
Johanna Fok – van Beek
Barbara Johanna Cornelia van der Vlugt - l ‘ Amie
Fokko Versloot
Annie Emelie Kos - Musson
Simon Ruiter
Piet Schot
Annie Kromkamp - Karten
Eric Frits Rudolf Bareman
Pieter Jacobus Schouten
Judith Kornelia Gast-Klaver
Johannes van de Klooster
Catharina Smeding-Vogelezang
Geertrui Maria van Walsum-Jagtenberg
Geertruida Aleida Catharina Nieuwendijk
Petrus Johannes Gerlachus Senden
Harry Hubertus Johannes van der Ham
Hendrik Venema
Hendrikus Cornelis van Hoof

zaterdag 4 juli

Jacoba Maria Puijk - Proveniers
Ferdinand van der Schagt
Engelbertus Anthonius Dekker
Dorothea Wilhelmina Gesiena Karstens-Wicherink
Harm Schaap
Johannes Veldmeijer
Hendrikje Hoogeveen – Strating
Teunis Nicolaas Kraaijer
Hans Jacob Warmenhoven
Joop van Beek
Godefridus Gerardus Hendriks
Mary Portenge - van Smeink
Segert Schuitemaker
Reinder Knoop
Marga Slot
Michael Olrichs
Hendrika Scholtz - Kloek
Hendrikje Hoogeveen – Strating
Remmert Heinis
Christa Ammeraal - Trittinger
Theodoor Koot
Jan Barend Doevendans
Pieter Kooij
Jacob Marinus Los
Peter de Waal
Maria Helena Heilig -Vink
Cornelia Zult - de Hart
Willy Adriaan Shamier
Jan Vonk
Gerrit Jan Cornelis Breeker
Cornelis van Duijn
Cobie van Rhijn
Hans Diekmann
Remmert Heinis
Everhardus Johannes Hilhorst

donderdag 2 juli

Johanna Maria Francisca Prins

zaterdag 4 juli

An Bot-Band

vrijdag 3 juli

Elisabeth Gerarda Kauw-Duncker

donderdag 2 juli

Bertha van Meulem - van der Oord
Rob de Vries
Grietje Maria Elisabeth Buisman – de Waal
Nicolaas Petrus Handgraaf
Martinus Jacobus Veenboer
Hille Bosma
Nicolaas de Boer
Cornelis van Verseveld
Truus de Graauw
Maria Zoon - Roet
Johannes Maria van der Vis
Johanna Maria Zonneveld - Hageman
Grietje Greven – Visser
Sjaan de Rooij – Baas
Ina Hergarden-van der Werf
Karel Martinus Tromp

vrijdag 3 juli

Hendrika Cornelia Weij - Wassili
Maria Johanna Ober-Theunisz
Marinus Wilhelmus Krapels
Pieter Nanne Vriend
Margaretha Inie Beemsterboer - Waal
Willem Behm
Franciscus Josephus Maria van den Broek
Margaretha Inie Beemsterboer - Waal
Carla Holzenspies
Elisabeth Heeremans - Koster
Alida Joanna Jozefina Martens - Borst
Anna Maria Buijs-Starre
Sophia Dekker – Brakenhoff
Tini Smit - Bouwes
Ester Angela Weel
Johan Blom
Franciscus Louis Verstraten
Anna Petronella Baar

woensdag 1 juli

Cornelia Maria van Zijl - Kamp
Nicolet Bovenkerk-Groen
Karlin Israël
Gré van Vliet-van Delft
Elisabeth Maria van Velzen-Langeveld
Josephine Larsen - Tak
Wim Goverde
Klasina Wilts - Löning
Everdina Alida Radstok - Geijsendorpher
Donna Marie Janssen - Williams
Prema Janny Wezel

donderdag 2 juli

Sonja Balian - Denker

woensdag 1 juli

Kees Leijenaar
Theo Schrader
Annie Weijers-Beukers
Petronella Catharina Kemper-Duijves
Srwoelan Prawiri
Cornelis Mulder
Alberdina Kil
Cor Appelman
Johannes Cornelis Maria Franse