inloggen

familieberichten op internet

Berichten van juni 2009

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

maandag 29 juni

Egbert Bergwerf
Lena Dusseljee – Prins
Aletje Voort-Schierbeek
Derkje Boor-Schipper
Wietske Christina Tolk–de Jong
Riky Ostheimer
Lobrechta Schade – Hagman
Zus Christiaanse-Oudshoorn
Ymkje Haanstra-Oenema
Ko Munster
Cornelis Paulus Wagenaar
Huibert Gravekamp
Huibert Gravekamp
Trijntje Schuijtemaker-Koster
Paula Verduin - Sloot
Jacobus Laurentius Schilder
Cornelis Petrus Marie Kloos
Aaltje Rebel
Francisca van der Wijk - van der Linden
Meinardus Petrus van Ophem
Piet Burger
Machiel Adriaan Melchers
Maarten Pankras
Jannetje Diena van der Veen – Moes
Wilhelmus Petrus Paulus Kol
Lambertus Frederik van de Pol
Katharina Cornelia Gerarda Weber-Molenaar
Cornelia Johanna Humting-Groot
Ans Does
Cornelia van der Veer - Gentenaar
Willem Gerard Blaauboer
Joanna Luijt - Rademakers
Jan Pover
Teddy Muller
Elly Kaaijk - Melk
Nicolaas Jonker
Albertus Wilhelmus Jansen
Herbert Tiemens
Dirk de Leeuw
Anneloes Hoogendijk
Meta Marrees-Calder
Frank Sanders
Hendrik Bierdrager
DIRK ARIE ANDREAS VAN DE BEEK
Dicky Hendrikse-Langelaar
Wim van Houten
Olive Bernice Glas-Lovegrove
Frits Johan Huisman
Neeltje Houter
JAN PIETER GROOT

dinsdag 30 juni

Johannes Lodewijk Alphonsus Maria Deiters
Sjaan de Rooij – Baas
Willem Eijben
Josephus Johannes Duineveld
Jan van V Velzen
Nel de Boer-Jansen
Gerardus Petrus Maria Zoet
Berendina de Koning - Klein-Holte
Adriana Cornelia Theresia Smidt - Greuter
Kim Roos
Wilhelmus Maria Jozef Bijl
Theodorus Anthonius Groot
Willem Romeijnders
Catharina Hamming-de Vries
Gerhardus Hermanus Botman
Jan Kampen
COBY REUDINK-STERKMAN
Jolanda Smit
David Brandt
HENDRIK VAN DE VELDEN
Hendrika Klasina Joosten - de Vries
Henk de Haas
Marcel van der Heiden
Albertus van Duijn

maandag 29 juni

Johannes van Zwieten

dinsdag 30 juni

Johannes Petrus van Doornik
Nico Leendert Philippus Bernardus

maandag 29 juni

Marcel Hardebol

dinsdag 30 juni

Klaas Pieter Bakker

maandag 29 juni

Huibert Hendrik Koel

dinsdag 30 juni

Marth Ruttenberg - Vreeker
Cornelia Ursula Ligthart-Stet
Cornelia Antje Dolphina Heeremans - Sloot

maandag 29 juni

Hans de Visser

dinsdag 30 juni

Simonette Boland-Beerens
Gerrit Maarten Hardebol
Laurentius Nicolaas Snel
Jopie Houthoff - Nagel
Winnie van Putten – Blok

maandag 29 juni

Cornelia van der Straten-Rijntjes

dinsdag 30 juni

Petrus Johannes van Es

maandag 29 juni

Frank Bot

dinsdag 30 juni

Lammerdiena Klaziena Kramer-Koorn

maandag 29 juni

Krijnie Schijff

zaterdag 27 juni

Tjerk Schootstra
Johan Petrus Kager

maandag 29 juni

Maria Adriana van Veen

zaterdag 27 juni

Trien Kuivenhoven- van der Meij
Annie Koopman.Laan
Jo Smal-Spil
Willy Bakker-Hoefnagel
jan Cornelis de Boer
Sietse Terpstra
Joke Hout-Dekker
Peter Harmsen
Anneke van de Riet-Samwel
Trees Dijkman-Ruiter
Alfons Heemskerk
Sjaak Laan

maandag 29 juni

Dieuwertje Jolen-Wit
Jacob van Leijen
Johannes Maria Sprengers
Johanna Juliana van der Walle-Bon

zaterdag 27 juni

Wim van der Schoor
Roelof Hulshof
Miep Slingerland-vermeulen
Johanna Maria Eerenberg-Schmale
Rie den Dulk-van Duyne
Mien Haakman-Hertsenberg
Bets Kramer-Groenland

donderdag 25 juni

Marianne Marijn-Hoekstra
Joyce Edith Elma Bode
Tini Kos-Dijkstra
Arie Verbeek
Elisabeth Voorbij
Pieter van Rijsse
Hendrika Adriana Vendrig
Geertruida Petronella Ruighaver
Hans Dekker
Hendrik Soek
Cornelis Hendricus Putter
J.J.C. Toele
Willemien Opperveld - den Dikken
drs. Gerrit Albert van Oort
Karel T.M. Hunting
Willem Frederik van Affelen van Saemsfoort
Pieter Klaas de Haan
Jac Haex
Krina Maria Aikema - Dobbelaar
Adriana Langvèr
Adriana Langvèr
Geertruida Barbara Jacoba Eekhout - Pirovano
Patrick Klaassen
Hillegonda Cornelia Johanna Mulder - van Boetzelaer
Jelle Hinderik de Vries
Martha Maria Jeanne Ritsma-Andries
Liliane Henriette van de Waal-Dufresne
Derk Cornelis Corbeek
Christina Joanna Slierendrecht-Kitselaar

woensdag 24 juni

Eduard Marius van Engelen
Leonie Agatha Daniëlle van Laer-Egberts
Henny Eijpe
Jo Botman-Kalff
Wilhelmus Johannes Zwart
Annie Ero
Christiaan van Braam
Cor Timmering
Harry Vuyst
Theodorus Maria Janmaat
Florina Tjitske Cornelia Klerk-Swart
Everardus Hendrikus Maria Hammann
Hans van Leeuwen
Dirkje Blansjaar-Plaizier
Gerard Jetze Marie Hergarden
Piet Weel
Marry de Jong – Duif
Katharina Johanna Schoone - Verdel
Agatha Doef-Dekker
Johanna Geertruida van Meel - van Slooten
Freddy van Reijn
Antonius Maria Hoes
Loekie Sanders – Bong
Hester Tijl - Plug
Anjo Hoogland – Alber
Max M.H. Gruts
Sjek La Vink - Ju
Hendrik Gerrit de Prinse
Hendrik Jacobus van den Burg
Peter Nicolaas van den Heuvel
Arike Lotens
Jansje Ruis - Collens
Marijke Deneer
Theodoor Timon van Katwijk
Jan Willem Meijns
Cornelia Christina Roeloffs-Weide
Veronica Sylvia Fieret - Hendriks
Veronica Sylvia Veronica Sylvia
Willie Johanna Bakker - Masseling

donderdag 25 juni

Rien Deijkers

woensdag 24 juni

Leendert Otte
Frederik Reker
Theresia Maria van den Brink-van der Riet
Fokke Joseph van den Berg
Annette Sleutjes
Sipko Roukema
Wilhelmina Neuteboom-Hartevelt
HERMAN DE VRIES
Rie Zoetemelk-Koks
Ir. Hubertus Philippus Bleiji
Petronella Cornelia Mank - Caelers
Hendrik Johannes Klom
Jozef Henricus Maria Kerkvliet
Cornelia GeertruidaBakker-Meester
Luis Lopez Adrados
Bernardus Hendricus Marie (Ben) van Stijn
Cornelia Maria Starrenburg-van der Krogt
Johanna Maria Antonia Broerse
Catharina Maria Kossen - Koopman
Anita Willemina Barbillion
Henk Zonneveld
Theresia Maria van den Brink-van der Riet
Lamberdina Cornelia Rozendaal - Sparnaay
Sara Cornelia Elisabeth Tepper - Timmermans
Nicolaas Jan Tromp
Cornelis Klaas Boelsma
Jan van Reisen
Wilhelmina Spoor - Eldering
Ad Laan
Franciscus Cornelis Bijleveld
Elisabeth de Jong
Jan van Meurs
Hendrika Sikkens - Tromp
Femmigje Heidenreich - Steenbergen
Elly Schuurman
Annigje Adriana Wehnes - Dekker
Herbert Tiemens
Dirk Cornelis Nijhuis
Mathilda Adriana Snabilië - Pos
Elisabeth de Vries - Horsman
Catharina Tuinman - Berghuis
Hilda J. Vennik
Lodevicus Johannes Franciscus van Leeuwen
Pieter Peetoom
Marit Jansen
Gerrit Jongebloed
Hendrikus Johannes Gieskens
Hermanus Teunis van Maurik
Eefje Maria Beets
Bas Sjerp
Willemina Elsina de Jong-Nieboer
Jannetje Mul
Gepke van Alfen-van den Berg
Jacobus Josephus Maria Mes
Heimo Heringa
Rosanne Margaretha Orelio

dinsdag 23 juni

Elisabeth Johanna Nieland - Bouwmeester
Piet Torsing
Johann Friedrich Erdmann
Maria Eugenia Bakker – Nijkamp
Elisabeth Johanna van Manen
Willem van Egmond
Rie Zoetemelk-Koks
Antoon Kruidenberg
Piet Donker
Johannes Gerardus
Ir. Hubertus Philippus Bleiji
Leonardus Josephus Antonius van Sambeek
Pieter Paul Bechthold
Ank Steenman
Jannes Talens
Piet Stelling
Cornelis Jan van Egmond
Jan Hopman
Theo Hoogland
Cecilia Maria Belt - Tuythoff
Cees Piet Visser
Maria Helena Bloemhard - van den Brand
Cilia Heere
Henk Wulp
Tim Pieter Dirk Jan de Wit
Petrus Adrianus Ooijevaar
Trijntje Nelly van der Kolk - Houtsma
Wilhelmina Neuteboom-Hartevelt
Giovanni Batista Budruni
IJda Gijsberta Maria van den Berg-Stam
Duvera CatharinaManshanden-Mes
Pieter de Boer
Gerardus Petrus Pennekamp

maandag 22 juni

An Koning-Kemps
Antonie Jacobus Semeijn
Petrus Egidius Maria Heestermans
Adriana Anna Maria Duijn
Tineke Gorter-Tanger
Monica Hijmans-de Jong
Arnold Maximiliaan van Delden
Petrus Egidius Maria Heestermans
Petrus Jacobus Weijers
Elisabeth Maria Bakker-Vink
Jan Hopman
Rex Fraciscus van Osch
Jacobus Johanne Mooij
Geertje Bas-de Graaf
Arie de bruin
Maria Johanna Elisabeth van Veghel
Hendrina T. Doets-van de Nes
Jacob Zander
Gré van Tongeren-Tuijnman
Marian van der Gugten
Annetta Geertruida Vink-Logmans
Johjannes Gerardus Everardus vab Breukelen
Joke Blom-Wennink

dinsdag 23 juni

Johannes Gerardus Everardus van Breukelen

maandag 22 juni

Jan Post

woensdag 17 juni

Anna Maria Brama - Hoogenboom
Bert Vreeswijk
Henricus Scheut
Mario Lopes Cardozo
Reitze Elzinga
Cornelis van Zanten
Hilda Alida Kuipers
Jacoba Johanna Verkade-van Werkhoven
Maria Catharina Dijmphna Anna Erfmann - Ackermans
Maria Johanna de Roode-Serdijn
Cornelis Bernardus Sluiter
Geertruida Berendina Knaap-van der Sluis
Geertruida Berendina Knaap-van der Sluis
Geertruida Maria van Leeuwen- Leijgraaff
Klara Maria Anna Butter – Bokma
Hendrika Cornelia van Kempen - de Groen
Yvonne Vis – Lunter
Johanna OudeJans-Hoogland
Alida Johanna Pikker - Kooij
Jolande Zijlstra
Eelke Monsma
Dirk Cornelis Houweling
Johannes Gerardus Lap
Dirk Marinus Sieraad
Simon Petrus de Lange
Cornelis Bernardus Sluiter
Dirk van der Mark
Frederik Bleij
Gerarda Theodora Boelé - Warmerdam
Benjamin van Schoonderwoerd Benjamin van Schoonderwoerd
Gerregien Laman-Pot
Alida Lumina Biemold - Seidenstiker

maandag 15 juni

Pieter Keijer
Maria van Egmond - Verbruggen
Jannette van der Woude
Elizabeth Marchien van der Laan
Lolke Akkerman
Leonardus Matthijs Heerkens
Geertje Cornelia neep - alders
Anna Aleida Zweck-Fokker
Maria Cornelia Rodenburg
Victor Smit
Reneé Leijen - Bil
Alie de Geus - Rentenaar
Maria Divera Karsten – Berkhout
Wilhelmus Apeldoorn
Annie van der Fluit-van Leeuwen
Griet Pronk - Havik
Hendrikje Klaassen – Foppen
Dirk Meijles
Catharina Theodora de Graaf-Boendermaker
Pieter Cornet
Marcella Anna Geertruida Maria Zuurbier-Dekker
Geertruida Kukler-Teunissen
Nora van der Voorn-Ramaker
Aldert de Wit
Casper Wilhelmus van Rijn

zaterdag 13 juni

Peter Martin van Dalen
Catharina Johanna van Kempen-de Goederen
Jacoba Klasina Heij
Jacoba Klasina Heij
Arie Janmaat
Thomas (Ton) van Houten
Hjerre Visser
Carolina Johanna Maria van der Sijs
Engeltje de Noord-Groen
Ricardo Evers
Iris Astrid Guit - Leenderts
Pieter van Betlehem
Bernardus Joannes Maria Brugman
Engeltje de Noord-Groen
Carolina Johanna Maria van der Sijs
Peter Martin van Dalen
Catharina Johanna van Kempen-de Goederen
Dirk Simon Broertjes
Frits van den Berk
Johannes Anthonius Terpstra
Maria Susanna van Geelen - Groot
Catharina Eijkelboom - Griebling
Andries Johannes Jacobus van der Mey
Piet Takken
Dini Nan - Klein
Grietje Veenstra - Dekkers
Grietje Veenstra - Dekkers
Jacoba Johanna Maria de Haas
Roy Elings
Johannes van Vuure
HENDRIKA CATHARINA SCHOEN-TUIJTEL
Paulus Antonius Josef Duivenvoorden
Gré de Graaf - Geerling
Baukje de Jong - de Jong
Jan Marinus Bakker
Hendrik Dijkstra
Karel Slootman
Andries Simon Dekker

donderdag 11 juni

Jacoba Lam - van der Does
Antonius Linschoten
Peter Damen
Margaretha Jansje de Lange-Geuzebroek
Frans Jurriëns
Petrus Simon Spoelstra
Henk Hogendijk
Aleida Johanna van de Stadt - Lienos
Jan Bader
Onno Maarten Planting
Helena Ipenburg - Albers
Johannes Klos
Johannes van der Born
Francis Veldkamp
Jan Wesmaas
Rudolf Sjouke Braams
Jaap Jonker
Jacob van Dam
Johannes Nicolaas Maria Rijnders
Frans Heijne
Jan Kok

vrijdag 12 juni

Petronella van Buren – Arnout
Baukje Geertsma
Gré Ligtendag - Spigt
Grietje Niezen – Jonker
Johannes Eduardus Schuit
Peter Johannes Kempers
Annie Gorter
Klaas Groot
Andréas Bernardus Kloover
Maria Katharina Taekema - Stiel
Willy Vink

donderdag 11 juni

Antje Helena Hoekstra – Scheepmaker
Cornelia Maria Catharina Dudink-Min
Anne Marie Lopes Dias-Hartog
Jacobus Cornelis van der Geest

vrijdag 12 juni

Margaretha Anna Elisabeth Boldingh - Muller

donderdag 11 juni

Arnold Ridder
Elisabeth Antonia Koelink

vrijdag 12 juni

Nicolaas Wolven

woensdag 10 juni

Atie Peetoom
Arie Cornelis Smit
Hans Linschoten
Teuntje Noordijk – Kruidenier
Ruud Koopman
Theodorus Cornelis Drijver
Willem Bastiaan Engelenberg
Ampie Over
Neeltje Jansen-de Ruiter
Gerardus Wilhelmus Apeldoorn
Willem Maarten Lammes
Susanna Regeer-van Heusden
Audrey Bridget Doyle

maandag 22 juni

An Koning-Kemps

woensdag 10 juni

Hendrikus Hubertus Puijk
Peter Rene Bakker
Hendrika Eelina Bungener
Nicolaas Libochant
Nicolaas van Egmond
Jacob Johannes Gerard van Emst
Jacob Raar
Jacco Laagland Winder
Marinus Hubertus van der Stijl
Wilhelmus Antonius Gerritse
Dora Bankras-Dekker
Trijni Stoop-van Dijk
Pieternella Vermeer-Kroon
Alida Prevo-Crama
Johanna Timothea Maria Rokebrand
Willemijntje van Vliet
Willemina Gerritdina Dik - Schierboom
Pier Woudsma

maandag 8 juni

Agnes Margaretha Jacobs - Beumer
Hendrikje Knorren - Hoogenkamp
Hendricus Johannes van Rijn
Albertus Jannis Boes
Arie Nierop
Adriana Maria Vos - Bakker
Geert Doekes
Catharina Verdonk
Corry Ruijter-Alders
Elly Severijns - Voogt
Gerbrand Nicolaas Ursem
Jan Bosch
Marijtje van den Hoven - Hemelrijk
Alie Smit - Bakker
Catharina Margaretha Deen
Dirk Jan van den Berg

zondag 7 juni

Klazina Marijtje Vletter - de Vreugd

maandag 8 juni

Eugene J.M. Plouvier
Leo Hooijer
Frans van de Laarschot

zondag 7 juni

Dorry Brinkhuis - Marinus

maandag 8 juni

Hendrikus Josephus van Uden
Annelies van Offenbeek
Jacob Jacobus van Rijn
Cees Vis

zaterdag 6 juni

Simon Groen
Jacob Gortzak
Jacobus Johannes Broers
Jo Tromp - van Dulmen
Aad van der Vegt
Net Kok - Hoogenhout
Maria Kruiver - Heidel
Dirk Oukes
Aaltje Kriek
Theodorus Adrianus van Wonderen
Arie Cornelis Blonk
Maartje de Jager - Voogt
Anna Catharina van Dessel - Wessel
Theodora Wilhelmina Majoor - Verheij
Aaltje Schiphof - Kloostra
Marianne Robben
Gerda van Doornik - Hovius
Bartje de Leur - de Vries
Johanna Cramer-van Leeuwen
Jopie Boost-Dalloyaux
Patrick Bart

donderdag 4 juni

Klazina Maria van der Have Boogert
Balthus Bartholomeus Marie Jansen
Antje Elisabeth Adriana Bavelaar van Meijgaarden
Ditha Anna Olwina Lorrier
Puck Maria Klazina van Rossum - van de Kamp
Jacoba Cornelia Maria Schouten - van Nes
Maria van Gent - de Wit
Harmen Lamme

dinsdag 2 juni

Arnolda Kapteijn - Bliek

donderdag 4 juni

Marja Opdam
Herman van der Zwaard
Aagje Elisabeth Siekman - Worp
Koos Smit
Piet Lastdrager
Herman van ´t Veer
Adriaan Koster
Martha Ruijter - de Vries
Johanna Plukkel - Kaptein
Maria Jacoba Verouden - van der Mijli
Alida MAria Cornelia Snabel - van Riet
Bep van der Horst - Ekelschot

vrijdag 5 juni

Jan Karskens
Metje Maria Hoetmer - de Boer
Willem Bastiaan Engelenberg
Patrick Bart
Franciscus Theodorus Jozef Jong
Jacob Jan Kreuger
Hugo Bastiaan Krijgsman
Henk de Boer
Hendrika den Engelsman-Wouters
Andrea Fernanda Hagendoorn - ten Cate
Bernard Anne Meijer
Martha Hoebeke – Hurnicki
Jacobus Johannes van Hattem
Guurtje de Vries - Grootes
Cornelis Jong
Johanna Petronella Hoogervorst
Reinier Louis Aalloo
Jan Vierkant
Annemarie Verschure - Visser
Maria Alfonsa Bakker-Huitink
Maria Hoogland

woensdag 3 juni

Tiny Dumas - Mol
Just van Rossem
Annet Bron - Pater
Ellen Tjaden
Nelly Zwana Klaij - Visser
Henk Bleijendaal
Anna Maria Rijkes
Tiny Jong - Beemster
Bep Wortel - Teeling
Pieter Jacob Bergers
Theodora Maria Wilson - van den Berg
Klaas Wouda
Wijbe Jan Gielink
Johannes Leonardus Vaars
Jacoba Cornelia Maria Schouten - van Nes
Dick J. Kaan
Afra Geertruida Deken - Rood
Piet Schouten
Philip Eberwein
Hermanus Wilhelmus Kleijn
Peter Adrianus de Jong
Willemijntje Cornelia van Klingeren - Ploeg
Christina Marina Verhoek - Smaal
Ilona Loohuizen - van Wijk
Cornelia Christina Overes - Leurs

dinsdag 2 juni

Arjan van Norden

woensdag 3 juni

Petrus Cornelis Maria de Boer
Jansje Seggelink - Rosenboom
Johannes Marinus de Vlieger
Ditha Anna Olwina Lorrier

donderdag 4 juni

Pieter Maria Verhagen

dinsdag 2 juni

Rie Visser - Wagemans

woensdag 3 juni

Boris (Kees) van der Hoorn
Rie Brouwer - van Limbeek

dinsdag 2 juni

Elisabeth Wilhelmina van de Schaft-Ransijn
Maria Catharina de Beurs-Blokker
Krijn Verloop
Simon Zwier
Catharina Buter
Jan Peters
Bram Cebol
Henk Schuurman
Marinus van Loo
Alida Tijssen
Geertje Zeilmaker-Zeeuw
Gerardus Antonius Conijn
Gerie Vlug-Voorthuizen
Simon Adriaan Visscher
Catharina Maria Auf dem Brinke-de Moel
Cesar Willem Veenstra
Adrie Veling
Margaretha Eshuijs-van Beek
Truus Bakker-Elferink
Anna Paula Lambertine Ingenhoes
Dirk Makelaar

woensdag 3 juni

Afra Geertruida Deken - Rood
Margaretha Gons

dinsdag 2 juni

Maria Geertruida Poort
Cornelis Simon Maria Bleeker
Aleida Maria van 't Klooster-Hilhost
Catharina Regina Buijsman-Brink

woensdag 3 juni

Hendrika Adriana Willemse - Dekker

dinsdag 2 juni

Anna Wilhelmina Glorie-Langendijk
Martinus Takken

maandag 1 juni

Fronica Eufemia Mulder
Ria Stam - Mooij
Wilhelmina Agatha Borm – Hirs
JoukJe Buwalda - dolstra
Drs Pieter van Niehoff
Cornelis Willem van der Bijl
Jolle van Kampen
Gerrigje Teunissen - van Gangelen
Margaretha Frederika Lehmann - van Hekken
Lou Bakker
Johanna Margaretha Teijn-van der Mark
Anna Elisabeth van de Kamer - Bijl
Corrie van Schaik
Hermanus Bernardus Wilhelmus Antonius Berendsen
Anthonius Petrus Overbeek
Berend Wilhelm Bultman
Catharina Maria Noordeloos - Jong

dinsdag 2 juni

Annette Theodora Maria Rijsbergen - van Spaandonk
Hans Valk
Dinie de Leeuw - Burgers
Arie Ellen
Marijke Vessies
Marten Boukes
Anna Johanna Welboren - Beentjes
Janine Titia Lodewijks
Frederik Maria Franssen
Lammert Hofman
Jaap Weel

maandag 1 juni

Geertruida Johanna Maria Dekker-Kraaijvanger

dinsdag 2 juni

Leen van Leenen

maandag 1 juni

Goozen Hendrikus van Doorn
Rijk Lam

dinsdag 2 juni

Johannes Hendrikus Hardeman
Maria Johanna de Jong - Wester
Maria Catharina Pieterse – van der Hoorn
Catharina Hogenstijn-Castricum
René Michielen