inloggen

familieberichten op internet

Berichten van april 2009

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

donderdag 30 april

Leonardus Petrus Uitendaal
Rinus Leeninga
Marie van der Peet
Trijntje Zuidema – Bakker
Grietje Emke Urbach - Venhuizen
Theodorus van Leijden

woensdag 29 april

Cornelia Maria Francisca Groot
Geertruida Regina Hof – Bloem
Evert van de Kamp
Jacob Buijs
Daniël Leeuwenburg
Wilma Hofman - Westera
Elisabeth Singeling-Stavleu
Albert Ooms
IJtje Catharina Rump
Michan Tiemes-Spruijt
Jannette Lakeman - Borst
Rita Bouwer - Lamme
Jannetje Bast - Vlug
Jacob Tjerk van Marle
Evert Willem Roubos
Grietje Emke Urbach - Venhuizen
Trijntje Bergsma – Schipper
Wouter Johannes Beentjes
Co Snoek
Gustaaf Franciscus Weber
Theodorus Jozephus Tiet
Anna Edwarda Maria van Diepen - van der Geest
Johannes Jozef Rood
Lucia Dekkers-Rossenaar
Gerardus Mesman
Clasina Maria de Winter-Kloes
Willem Snoeker
Hendrikus Franciscus Jacobus van Slagmaat
Johannes Cornelis Willebrordus Ammerlaan
Aart Schoonderwoerd
Paul Stet

maandag 27 april

Adri Jacoba Wouda
Hendrica Elisabeth Diependaal-Slager
Cornelis Hendrikus Hooijdonk
Frans Stichter
Antje Bont-Mars
Jan Hamming
Johannes Hendrikus Pieter Soomer
Gemma Maria Agnes van Diest-Buis
Guurtje Hamstra-Mobron

dinsdag 28 april

Louisa Andrea Maria Bokking - de Graaf
Gerritje van der Meij-van Vliet
Pieter Liewes
Gerard Oostenbrink
Thea Goedhart-Tegelaers

maandag 27 april

Maria Agnes Koelemeijer-Dekker
Jannetje Hartland-Zeeuw
Ary Bertus Schaap
Jaap van der Pol
Pieter Baas
Hendrikus Josephus Snoeks
Johan Loosveld
Johannes Bernardinus Muurlink
Han van ´t Hof
Jacob de Vries
Sientje Bes-Mulderij
Ina Teer
Maria Antje Helena Keuris-van der Hulst
Hendricus Gerardus Bergman
Afra Catharina Boots-Besseling
Wilhelmina Anna Maria Verdonkschot-van Saase
Fleur Sijm

dinsdag 28 april

Bob Doyer

maandag 27 april

Christina Vavier-van Kalkeren

dinsdag 28 april

Jan Doffer
Wilhelmina Geertruida Duin - Dekker
Per Sap
Maria Catharina Lute
Adriana Hendrika Christina Jongen – Broers
Zwaantje Struiksma
Ton Schrooder
Joop Westra
Pieter Conrad Carelse
Elizabeth de Boer-de Boer
Frans de Vilder
Jantje Timmer-Venekamp
Annie Beers-Konijn
Jan Petrus van der Meijden
Leopold Martinus Chün (Pol)
Florentia Cornelia Sterenberg - Koreman
Jans Nielen - van Sutphen
Klaas Brouwer
Dirk Visser
Neeltje Vlieger - Kuit
Joke Kuijper-Min
Riek Nauta - Grimbergen
Trijntje Bok
Jacoba Snijder - van der Kruijssen
Martinus Johannes Schuijt
Anna Elisabeth van der Wijngaart - Mieghout
Gerrit Jan Draafsel
Houkje de Boer - Bijlsma
Neeltje Wolterdina Tibboel – Liefhebber
Anthonia Alida Anna Steenman – Hartong
Maartje Beets

zaterdag 25 april

Jan Lodewijk van den Berg
Els Arrias
Karin Friederike Marie van Marken - Liebrecht
Wilhelmina Roost – Birkhoff
Gerardus Zijp
Maria Diets - Molenaar
Guus Souren
Corry van der Flier-Blokker
Elizabeth Stenneberg
Corrie Tossijn – Korver
Cornelia J. van Eijsden-Breet
Marretje Honingh-Bark
Arie van ’t Riet
Toos Kragten-de Vink
Gezina Petronella Louise Korthof - ter Voort
Reynhard Kok
Jan de Graaff
Johannes Gerardus Rosmuller
Nan Lont
Elisabeth Milikan-van der Laaken
Jacob Ton
Martinus Johannes Froom
Guus Surendonk
Caecilia Benita Secunda Cuypers
Thea van Meelen - Groenenstijn
Suzanne Weggelaar – Groot
Piety Zachte-Vijverstra
Pieter Thomas
Agatha Maria Kuin-van Dam
Zuster Antoine Gerarda Maria Mors
Maartje Zeeman – Bobeldijk
Leon de Geyter
Johanna Zwaan-Schild
Lodewijk Engelberthus Grommers
Elly Nancy Schouten - Steur
Greta Ates – Schoenmaker
Annie van der Kroft-Juffermans

donderdag 23 april

Johanna Gebbina Peetoom-Scholten
Dina BoltenDal - Briek
Johannes Jacobus Reinders
Bram Jongsma
Marja Bruins - Wouda
Maria Johanna Nugter-de Goede
Jakob Hemetsberger
Jacobus Smit
Arie van Delft
Helena Maria Bijpost – Degeling
Piet Burger
Sophia Adriana Kuijf - Janson
Hendrik Bleij
Jacobus Baas
Cornelis van het Hof
Anne Lore Hollander-Wilhelmi
Evertje van der Waal-Dokter
Petronella Gesina (Siny) van den Wijngaard - Stockschen
Bram Schouwenaar

vrijdag 24 april

Catharina Hendrika Bense - Stofberg

donderdag 23 april

Gijsbertje van Aalst – Bouman
Catharina Cornelia Anna van der Voorn-van Etten
Aartje Westland
Jannie Johanna Provily-Rietvink
Timotheus Aloijsius Duurland
Henri Bernard van Rijswijk de Jong
Jan de Boer

vrijdag 24 april

Cornelis Willem Rab
Hans van Unen
Nico Vogelenzang
Klazina Brigitta Maria van Diepen-Pater
Janna Schouten - Bruin
Joseph de Vries
Nicolaas Schouten
Maria Louisa van den Brink - Vermeulen
Maarten van der Hoogt
Chris Plooijer
Joke Stuyt - de Groot
Gerrit Hop
Hendrijntje van de Meent-Plooij
Aagje van den Bos - op den Velde

donderdag 23 april

Nico Baltus
Janna Josephina Hendrika Verweij – van den Brink

vrijdag 24 april

Egbert Rolf Dorlas
Vrouwtje Bouhuijs
Nico Schot
Ursule J. E. Jorritsma-Schüler
Willem van Leersum
Grieda Rodenhuis – de Reus
Hans Evers
Jo de Bruijn - Weber
Jan Korsman
Petrus Theodorus Hermanus Dijkzeul

woensdag 22 april

Cornelia Alida Everdina Ammerlaan - Blom
Theodora Apolonia van Wissen
Annelies Barlo
Jannetje de Best-Haasnoot
Jan Rieuwerts Timmerman
Wilhelmina Petronella de Paauw
Henk de Koning
Sientje Castricum-Steenvoorden
Rolf Dick Koster
Petrus Theodorus Cornelius van Oeffelen
Wilhelmus van Beek
Monique Charlotte van der Linde
Cornelis Johannes Beerepoot
Jan Koopman
Johannes Kraaij
Julia Koppers-Simek
Adriana Maria van der Steen – Sweijen
Jozina Cornelia Gemma Ammerlaan-van Marwijk
Henriette Elisabeth van Bodegraven-Hunnekens

dinsdag 21 april

Rens Smit
Barend Krijns
Jan Jonker
Peter Ruiten
Johanna Hendrika Hiddinga - Roessink
Berend Bosboom
Cornelia Willemina Maria Morren
Corry Hoogerheijde - Reijnen
Elisabeth Koning - de Jong
Corstiaan Andreas Bos
Klaas Geugjes
Wilhelmina Johanna Christina van Gils - Hendriksen
EMMA MARIA MOOIJ- JONG
Frank van Reek
Wilhelmina Jannetje van Putten-Foppen
Elisabeth Rita Maria Besteman - Moolenschot
Johanna Alberta Bos - van Dijk
Frans van Nes
Rienko Haan
Lambert Kriek
Johannes de Jong
ADRIANUS MARTINUS VAN DEN BOSCH
Klaas Huisman
Ans den Rooijen-Broers
Geertruida Johanna Nijssen - van der Meer
Jan de Groot
Pieter van der Knijff
Hans Pistoor
Anthonie van Kooij
RIET PRINS - VENEMA
Herman Hazelager
Hendricus Leonardus van der Nooij
Willem van Loenen
Bertha Vet - de Groot

maandag 20 april

Nel Verschuren-van Breukelen
Peter Koomen
Johannes Wilhelmus Joseph Goddijn
Tim Weerstand
Gijsbertus Peter Lazoe
Neloard Adriaan Duijzer
Maria Wilhelmina Wubbels - Huitink
Mechelina Johanna Castricum - Braam
Hendrikus Gerardus Maria Metten
Dennis Eduard Baas
Jan Blaauw
Johanna Woudstra - van Manen
Maartje Linnekamp - Houtman
Nelly Wilhelmina Grönloh-Nijbroek
Wilhelmina Elisabeth Radersma - Dencher
Alida Catharina Zuijdam - Baars
Maria Clasina Bruin - Raven
Geertje Cornelia Schilt
Alie Klein-Teeuwissen
Johannes Gerardus Maria de Graaf
Peter Oosterveld
Agnes Hollenberg-Mienis
Marry Visser - Peerdeman
Antoin Philip Paul van den Oudenrijn
Wilhelmina Anna Maria van Leusden - van Lieshout
Julia Maria Sophia Sussenbach-Götte
Ria van der Veer
Adriana Valkenier - van Maarleveld
Jan Dompeling
Gerritje Janny Kessel - Veneberg
Tiny Vasbinder - Akerboom
Sonja Josephine Marie Kalis – Strang

zaterdag 18 april

Niesje de Kroon-van der Meulen
Cor Bos
Klaas Lips
Henricus Johannes van Kaam
Dieuwertje van de Stadt-in ’t Hol
Johanna Engelina Wilhelmina Meijer
Niek Dam
Jan Brandse
Catharina Sophia van Aalten
Rosalia Molenaar
Franciscus Theodorus Bloem
Petronella Cornelia Lute - de Groot
Jopie Beenhakker - van Roest
Maartje Cornelia Koster - van Duuren
Christina Johanna van Asten
Dick Kerkmeer
Neeltje Metselaar-Schaap
Els Frieling
Tineke van Zoonen
Pera Thomassen-Deering
Johan Joost Fiseler
Margaretha Jozefa Maria van der Poel - van den Akker
Gerardus Johannes Veldt
Jeanette Engeltje Klein
Nan Monsma - Cossaar
Jan van Grondelle
Gretha Maria Snijder-Gorter
Cornelia Ritskes – Vooys
Stella Keijser-Mendels
Anna Emma Gomes-Brandjes
Cornelia Hendrika Artz-Streicher
Albertus Henricus Maria Derksen
Albertus Henricus Maria Derksen
Catharina Ligthart-Tesselaar
Maartje Broertjes

vrijdag 17 april

Cootje Ruigrok-Goemans
Dirk Koolmoes
Gerrit Johannes van Velzen
Bernarda Maria van der Horst-van den Nouwland
Dick Brommer
Maria Martina Zweeres – Kerkhof
Nelly Catharina Stammes
Barbara Susanna de la Rie - Klein
José Dekker - Stayen
Hendrik Grietinus Wijpkema
Hendrik Willem Rumping
Jakobus Overduin
Pieter Lodewijk Volkers
Jacoba Johanna Bouwman-Crama
Cor Schoondermark
Petrus Sieval

donderdag 16 april

Robbert de Vletter
Elisabeth Johanna Steffers
Roelof Otten
Edith Landsmeer
Bep Sondermeijer
Nico van Rijnswou
Maria Henriette Hoff-de Bruijn
Petronella Maria Cornelia de Jong-l´Ami
Jacobus Victor Mettes
Jacob Julian Bruins
Lucia Cornelia Beentjes-van Hooff
Christoffel Bakker
Roelof Adriaan Antoon de Wit
Wilhelmina Elisabeth van Dongen-van den Hoek
Cornelia Groot-Brantjes
Johannes Cornelis van Diepen
Adrianus Wouterus van Haasteren

vrijdag 17 april

Jacoba Theodora Verhaar
Pieter Buur
Marcel Driessen
Gerard Bakker
Arij Ridderhof

donderdag 16 april

Cornelis Pieter Versteegt
Catharina Grietje de Vries-Kloosterboer
Hendrikje Iske Kramer
Hans Jakobus Diederich Schaap
Cees Buis
Greta Renooij-Boontjes
Riet Wams-Kager
Hendricus Johannes Bos
Nicolaas Koomen
Maria Cornelia Warmerdam-van der Weiden
Francina Johanna van Gils-Bodeman
Elisabeth Maria Magdalena van Dijl-Heisterborg
Emmy Lindeman
Margaretha Johanna Tonneman

woensdag 15 april

Catharina Johanna Antonia de Groot - Londonck
Grarda Bruijn - de Groot
Petronella Antoinette Maria Mom-Borstlap
Elisabeth van Sluis - van de Velden
Hendrik Maria Josef Smithuis
Jan Jacobus Jonker
Helena Cornelia Wijfje-Colijn
Wil Slenters – Way
Gerard Hendrik Bernhard
Joke Trouwen – Blokker
Jacqueline Hanna Karsten
Cornelia Maria Hilhorst
Beppie Sneekes - Gerhardus
PIET VAN ZOMEREN
Maria van Galen-Pieterse
Piet Kops
Carel Mikkers
Ans Verkleij - Visser
Drs. László József Lajos Fónad
Riet Wever-Borst
Berend Siks
Willemien Allan
Gert Boomsma
Nicolaas Hendrik Biersteker
Maarten van Duijvenvoorde
Dirk Hendrik Boor
Maria Anna Sophia Westerborg -van Baarsen
Friedrich Rusting
Maria Cornelia Stapper -van Scherpenzeel
Hubert Jan de Vriend
Kees Jansen
Jan Willem Hoefakker
Thomas Draaisma
Gerard Blok
Gretha Maria van Roode - de Kraker
Piet Rinkel
Mathijs Ruben van Doorn
Sophia Maria Leentje Rodenburg-van der Marel
Gert-Jan Boon
Kees de Wit
Gerardus Cornelis Post

dinsdag 14 april

Catharina Maria Bos – Buijsman
Jan Willem Loots
Trijntje Koeleman – Nijman
Theodorus Laan
Ronald Desiré Gemser
Jaap Boon
Antoinetta Theresia de Jong - Lammerse
Annie Schoon
Jacobus Johannes Joldersma
Henderikus Koehler
Rie Laman-Schaft
Arie Kremer
Jan Beugelsdijk
Jan Vlugt
Reina Maria Vrolijk – van Elsland
Robert Stoelinga
Johanna Catharina Schelling-Faber
Jan Halff

woensdag 15 april

Wil Himmelreich

dinsdag 14 april

Thijs Nicolaas Hartog
Antonius Johannes Mous
Jan Frederik Mulder
Grietje Luiten - van der Veen
Nelly Olij - Rus
Ans Spruijt – Scharff
Leendert Guijt
Pieter Evert Broekhuizen
Dieuwertje Staasen - Jellema
Elbertje Volwerk-Rozenberg
Jan Nicolaas van der Gracht
Wilhelmus Johannes Gerardus Pauwelussen
Auguste Christina Caecilia Vermeer-Kuhlmann
Gré Overtoom-Weel

zaterdag 11 april

Jansje Bluijs - Koning
Charloote Olga Romkes-Wellensiek
Antoon van Loenen
Willem Veldhuizen
Wim Admiraal
Hans Wolfgar Trams
Arie van Paridon
Henrike Mandemaker - van de Steen
Gerardus Aloysius Maria van Amersfoort
Arend Heijn Koet
Hendrik Cornelis Kirkenier
Ida Maria Castricum - Boendermaker
Margo de Munnik-Verwelius
Cornelia Hubertina Bruin-Bruin
Silvia Schippers-Bijl
Rob Leopardi

vrijdag 10 april

Cornelis Johannes Gouda

zaterdag 11 april

René van den Brand
Frans Janssen
Roselina Veldhuijzen - Kerkow
Cornelis Nieuwenhuis
Truus van der Geest-Stokman
Jacoba Puijk - Bouwman
Wilhelmus Antonius Stevens
Anna Margaretha Rentenaar - Limmen
Klaas Visser
Theodorus Alphonsus Maria Hoekman
Roelina Wilhelmina Duinker - Weide
Jan Peerdeman
Maartje Meijer - Belie
Trudy Wezelman-Schabbing
Vera Meester - Sijm
Johannes Dekker
Johannes Nederstigt
Bartje Kramer - Wit
Carel Hendrikus Kastrop
Gerrit Bos
Lambertus Gregorius van Aken
Elly van Dam - Hanno

vrijdag 10 april

Everhardus Albertus Jansen
Maria Apolonia Vorst
Sam Smorenberg
Hendrikus Alouisius Jacobus Horvát
Catharina Agnes Kist - de Ruijter

zaterdag 11 april

Werner A. Gegenwarth
Jan Halff
Grietje Braam - Vink
Anna Maria Kloes
Joop Damave
Joanna Cunegonda van der Lee
Rensje Meijroos
Corrie Broos
Henri Marie Troupin
Petrus Damianus van der Geest
Maria Apolonia Vorst
Mr. J.P. Romeijn – Ditmars

donderdag 9 april

Cornelis Wilhelmus Breed
Henriëtte Louise Rauhé
Francisca Hendrika Elisabeth Heemskerk-Stuurop
Jans de Jong – Fijnheer
Neeltje Boelhouwer – Houthuyzen
Annie van de Wijngaard
Jan Brandhoff
Margriet Bos
Maria Praat
Pieter Andries Westdorp
Lena Jacoba Kallenberg - van Seggelen
Sophia Hendrika Brouwer-Jansen
Jan Poortvliet
Wilhelmus Franciscus van den Broek
Jaap Verdonschot
Anthonia Catharina Ruijter
Hendricus Wilhelmus de Wit
Bert van Aken

vrijdag 10 april

Rob Sluijter
Jan Kool
Cornelis Jacobus Conijn
Sylvia Geertruida Gesina Bloemendaal-de Wit
Jan Ewalt
Piet Tromp
Jaap Conijn
Derk Nieuwhof
Pieter van Arkel

donderdag 9 april

Antje de Koning - Havik
Johan Steman
Rinus Rijke
Anthonia Catharina Ruijter

vrijdag 10 april

Johanna de Wit-Hofman
Pim Stad
Gerrit Bos

woensdag 8 april

Elizabeth Lambertha Swiezerijn - de Hond
Elisabeth Cornelia Jacominade Vries - Berends
Johannes van den Akker
Jeanne Cornelia Sjoerts
Jacoba Martina Hamstra - de Wit
Hendrik Johannes Fiege
Ietske Weijers - Harkema
Elisabeth Pieternella Drost - Appeldoorn
Frederik Masteling
Grietje Jans Swart – Zwart
Pieter Heerschop
Wilhelmina Pel - Knollenburg
Jacob Mazereeuw
Garda Riethoven-Koolen
Annie Kwantes - Kool
Lambertus Frederik Meijer
Theodorus Volkers
Johanna Ouwersloot-Kort
Agnes Maria Knol – Ettes
Emma Bregman - Bakker
Adriana de Wit-Kluft
Francina Overdijk-van Urk
Marjoke Jasmijn Doornbos
Abraham Doorgeest
Peter Jan Hendrik de Gier
Alida van Dijk-Huurman
Sanne Josephine Tijhuis
Neeltje Fhilippina Maria Linthoudt - Roelfs
Linthoudt - Roelfs Linthoudt - Roelfs
Sonja Roovers-van der Spoel
Jacoba Heemskerk-Boezaard
Louis Stodel
Wim Soek
Catharina Cornelia Prins - Kleyn

maandag 6 april

Pieternella Brandse-Vonk
Maria Vernet - Blom
Ir Mark Lexander Schut
Gerarda Maria ( Gerda ) van Stijn-van der Hulst
Ed Koeman
Johannes Hermanus van Rooijen
Anna Jacoba van der Raad - Van Egdom
Petrus Cornelis Koomen

dinsdag 7 april

Geert de Weerd
Anna Hendrika Scholtens – Sougé
Jacob Swart
Christina Bijster
Johanna Elisabeth Breek - Stakebrand
Johannes Petrus Smorenberg
Johanna Maria Straathof - van Santen
Martha van der Boom – Slikker

maandag 6 april

Simon Blakborn
Antje Schut-Leegwater
Rina Bakker - Jongejans
Hendrik Jan Loskamp
Richarda Frederica Elisabeth Francisca Maria Roeten - Smeink
Joop Kort
Johannes Bernardus de Jong
Maria Cornelia Broers
Theodora Agneta Reijngoud-Sekreve
Neeltje Heemskerk-Hazenoot
Hanna Valkenberg-Polak
Dirk de Ruiter
Henricus Gerardus Schrandt
Antonia Jozephina Verhoef - van Zanten
Cornelia Catharina Braas
Cees Jongerius
Arie van Twuijver

zondag 5 april

A.J.M. Vlugt – van den Dam

dinsdag 7 april

Theodora Constantina Catharina Roijers - Klaus
Geert Timmerman
Marcelo Esteban Humberto Flores-Quiroz
Gerrit Johannes Booms
Johannes Wilhelm van der Heide
Nelly van ’t Veer - de Beer
Maria Noort-Laban
Wilhelmina Jozephina Langbroek - Heuser
Margaretha Maria Swart-Hulskamp
Irene van Tricht - Bibo
Jaap Voogt
Johannes Adrianus Cambier
Esther Edith Koster
Jakob Keijer
Evertje Kos-Honing
Mia Grupstra – Kooy
Hendricus Adrianus Nicolaas Maria de Groot
Jaap Koopman
Simon Gerardus Dekker
Anna Elizabet van Eis - Zeulevoet
Kiem Pwee Lie
Ina van der Geld - van den Berk
Nico Hendrik van den Bergh
Andries Cornelis Hollinga
Sietske Paduano - Feenstra
Gerrit Reijnierse
Pieter Muts
Nelly van den Broek – Geevers
Cornelis Johannes Nulkes
Cor Ooms
Harald Jurriën van Rees
Johanna Sofia Langelaan-van Graas
Marije Koopman
Teun Kramer
Sietske van Hal - Gerstmeijer

zaterdag 4 april

Elisabeth Jansen-de Jong
Leonardus Hermanus Petrus van Rijn
Arie Boot
Cornelis Johannes Kries
Anna Cornelia Vos
Petronella Maria Ruiter

vrijdag 3 april

Lambertus Cornelis Marie van Hamersveld

zaterdag 4 april

Margaretha Maria Huijben – van Toor
Gerrit Brouwer
Hillegonda Augusta van Ham - van ’t Veer
Maria Adriana Lommers-Buikstra
Cornelia de Vries - Oudkerk
Anna Zandstra
Catharina de Wit-Kamper
Cornelia Maria Coenen-Meiland
Cornelis Anthonius van den Bergh
Johanna van Dijk
Jacob Zwaan
Joost de Koning
Tineke Lohuis
Willemke Akke Kofman - Dijkstra
Hermanus Vendel
Elisabeth Maria Klaassen-Lammertink
Maria Elisabeth Kooij - Pol
Cornelia Flipphi
Adriana Antoinette Maria Geukers - Wiersum
Alexandrina Maria Ockhuysen – Sterneberg
Adriana Rooker - Dunweg
Johannes Pieter Gortzak
Erik ten Cate
Anna Johanna van Nierop - van der Voorn
Alida Maria de Lange-Stakenburg
Egbert van Dokkenburg
Henk van Aken
Aaltje Hinke van Oeveren - Schenk
Teuntje Stoffels-Half
Johannes Jacobus Petersen
Dennis van der Hoorn

donderdag 2 april

Henk Altman
Ruurd Vries
Hans Schotman
Everardus Grift
Sjaak Slanina
Hillechien Olivier-Egberts
Leida Bijl-Bommezijn
Jan Ockhuijsen
ir. Maarten Benschop MSc
Suus Kluft-Kraaij
Marie van der Cingel - Quist
Wilhelmina Jacoba de Boer - Hakhoff
Robert Jan van der Jagt
Cornelia Anna Maria Verhoeven, Zuster Candida

vrijdag 3 april

Hendrika Wilhelmina Hoyng – Rolaff

donderdag 2 april

Johannes Joseph Stolker
Johannetta Catharina Barnaart - van der Heide
Kornelis Willemsen

vrijdag 3 april

Aagje Reijnders – Smit
Johanna Helena Bras-de Raadt
Henk van Diepen
Simon Pieter Jacobus Commandeur
Christina Friso-van Eggelen
Gerardus Wilhelmus de Haar
Peter Spreen
Leendert Aldert Swartsenburg
Cornelis Wagenaar

donderdag 2 april

Johannes Cyprianus Jozef Draisma

vrijdag 3 april

Wil Posthuma-Stekelenburg
Johannes Nicolaas Vogel
Alida Christina Zoomers - Klijn
Mia Nelissen-Bijvoet

woensdag 1 april

Anna Maria Tonkes - Folgers
Wilhelmina Helena van Schie - van Bohemen
Afra Elisabeth Neijzing - Poppen
Maria Johanna Verbruggen erbruggen - Alders
Jaap van der Lee
Bruining Johannes Jong
Johannes Nicolaas Heeremans
Quirinus Johannes Sluis
Gerarda Adriana Strijker - Besuijen
Eppo Nieuwland
An Klein Bennink-van Hinsbergen
Laura Verberne - Pietersz
Pieter Bierdrager
Leendert Dukel
Corrie Crama-Kukler
Janny Verschoor - Haverland
Arie Baron
Christina Maria Reijns-Hatenboer
Jacoba Chaudron-Betgen
Willem A. Verhagen
Hans Schoonemeijer
Johanna Wilhelmina de Smet-Wensenk