inloggen

familieberichten op internet

Berichten van november 2009

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

maandag 30 november

Helena Margaretha van der Krogt-van Velsen
Alida de Reus - Overeem
Geertje den Daas-Verkade
Hendrik Ufkes
Marianne Sanders - Hehenkamp
Cornelis Groen
Wim Berghuis
Aad Wiering
Antonia Gerdina Dogger-de Haas
Klazina Johanna van Veen
Alphonse Henri Marie Storms
Aagje Verweij-Bregman
Hella van der Putte-Nimis
Geer Bouwens – Zee
Cornelis Johannes Waij
Juriaan Jan Arends
Henk Hekkema
J.W. Hardewijn
Hendrikus Gerardus Kaarsgaren
Johan Schreuders
Wim Stoetzer
Gerardus Apeldoorn
Maria Roos - Tops
Louis Stephanus Mullens
Louis Stephanus Mullens
Joeri Stuivenvolt
Piet Veken
Herman Boudewijn Dietrich
Simon Petrus Vader
Hans Mellegers
Jan Dijkhuizen
Alphonse Henri Marie (Fons) Storms
Gerrit Verheij
Pater Wim (Wilhelmus Johannes) Breeuwer ss.cc.
Klaas Wognum
Tjamkje van Stralen-Tolsma
Maria Kuijken
Arnold van Kessel

zaterdag 28 november

Nelly Wols van der Wel - Mantel
Klaas Wesseling
Nicolaas van Beelen
Simon Davids
Josina Julia van Grol - van Zanten
Johannes Veldman
Wim van der Meulen
Ad van Hienen
Geertje van Wijngaarden - Slaman
Ydo Fok
Hedzer van der Steeg
Gerritje Dubois ~ Hendrikse
Petrus Nicolaas Spin
Lourens Bart
Cornelis Albert de Beurs
Afra Bosch – Kraakman
Gijsbert Remmelzwaal
Martinus Johannes Bauw
Mies van der Leeuw - Herweijer
Ans Bijleveld – Ter Averst
Marianne de Jong
Jan Jacob Ruig
Herman van Staalduinen

vrijdag 27 november

Joop van den Hoeven
Karin Rutgers
Adriaan van den Burg
Lien Jongepier-Haslinghuis
Wijna Hekkelman-Vos
Klaas Kleijn
Ingvar Batenburg
Petrus Simon Sjerps
Maria Bijman
Margit Ligthart-Eijben
Jan Laurus Vermuë
Ton van Thienen-Plekkepoel
Gabriellina Elizabeth Joppe - Schenken
Rokus Paap
Hendrika Helena Vijselaar - Groote

donderdag 26 november

J. Pelsers-Drenth
Pieter Talhout
Johanna Margaretha Garia-Deussen
Elbert Ridder
Adriaan Hendrik Krop
Anna van Es – Arisz
Frederika Bernadina van de Wint-Blanken
Grietje Acquoy-van der Mussele
Johanna Apolonia de Ligt-van Haren
Maria Cornelia van Es - Buntsma
Aldi (Allegonda) Parmentier - Broeksma
Sijtje Honingh-Bruijn
Petrus Adrianus Maria van der Poel
Johan de Bruin
Casparus Theodorus Schol
Thea Schoenmaker - Uyttewaal
Cornelis Nicolaas de Wit

vrijdag 27 november

Riet Paardekooper-Molenkamp

donderdag 26 november

Petrus van Diepen
Wilhelmus Munster
Engelbertus Petrus Valkering
Bernardina Maria Jansen-Halman
Gerarda Theodora Reuzenaar - van der Linden
Roel Koopman
Anja Eijlander
Theresia Bierman - Steeman
Jan Jonker
Hanno de Graaf
Willem Johannes Klop
ARTHUR JOHAN MARIA KERKHOFF
Diederika Gijsbertha Nieuwenhuizen-Mojet
Jeanet Klok – Veenstra
Frans Groot

woensdag 25 november

Annie van der Kooy - de Hart
Rincke Rinckes
Plonie Bentvelsen
Jaap Klooster
Nanda Warmerdam-Ruigrok
Wouter Erik Bieze
Jacob Nauta
Cor Born-Bos
Lies Muuse – Niessen
Frederik Wilhelm Lennings
Corzina Maria van den Broek
Hermanna Kanon - Siegrist
Jo van Oudgaarden-Vos
Rie Odijk - Koenen
Henk Pennarts
Jacob Pomp
Martha Tiggelman - Groen
Petrus Gerardus Konijn
Hiltje Jutte-Eekerk
Wim Blank
Bote de Haan
Jan Willem Knibbe
Riek Schoolderman-Woort
Thea Schoenmaker - Uyttewaal
Johan van den Born
Cor van der Woude
Fred del Prado
Maria Elisabeth Zwaan - van der Veen
Rebertus van Vreedendaal
Helena Josina van Kuijk-Lebbe
Wilhelmus Frederikus Koopman

dinsdag 24 november

Petronella Weijmer-Wit
Hans Sieraad
Ans Oldenhof-Waterbeek
Jaap Ydema
Agnes Maria Bekker- Zonneveld
Martha Vriesman-Delver
Willem Jan Wit
Jaap Blokker
Catharina Johanna Prins-Rogier
Eric Hissink
Adri Kraaikamp-van 't Hert
Neyyy Marinus-Rogh
Adriaan ten Cate
Fransina Passchier-Bot
Corneilis van Groeninngen
Miep Kortekaas- Molenaar
C. Dinkla-Brinkman
C.M. Cappelle-Meijne
Bavonia Boon
Catharina Hartman
Froukje Roorda-Ottens
Willem van Soolingen
Margaretha Maria van den Dikkenberg-Sival
Maria Manshanden - Hellmann
Hendrika Johanna Maria Pieters – van Seggelen
Gerardus Boukens
Maria Trijntje Lof - Pranger
Simon Imco Siezenga
Carlos Bellod Payá
Gerard Eggenkamp
Maria Jacoba Lagerveld-Wisse
Nienke Veenendaal – Willemsen
Jans Harrevelt-Pen
Dennis Cornelis Bostdorp
Dick Meintjes
Joke de Vries-Bogaard
Maartje Granneman-Van der Marel
Trijntje Walst
Frans Jansen
Johannes Petrus Mostermans
Ruud (Rudolf) Hünneman
Ria Kamp - van der Reep
Wilhelmina Jonges – Lakemond
Cornelia Hendrika Gieling-Kemper
Christina Maria Kemp

maandag 23 november

Lies Scholtz
Cornelia Susanna Valk-Alkemade
Henrica Gertrudes Burger
Adrianus van der Eijk
Jacoba Romeijn
Jenny Pieternella Visser – van den Heuvel
Johanna Catharina van Rooijen-Fakkel
Evert Jansen
Ferdinand Johannes Jos
Joke Stolk-van Leeuwen
Cornelis de Wit
Johannes Petrus Wessels
Henricus Theodorus Johannes Tesselaar
Hendrikje Bos – Slagter
Willem Jan van den Ordel
CatharinaMaria Kerkvliet-Opdam
Maria Duvera Wagenaar
Nicolaas Johannes Groot
Cornelia Theresia Maria Bakker - Groot
Hendrika Theodora Krom - Klooster
Nicolaas Bruin
Ini van den Berg – Ruijgrok
Willemina Barelds-van der Laan
Gré Bijwaard - van Campenhout
Helena Ariea v. Duijvenbode-Remmelzwaal
Fanny Pepermans - Rademaker

zaterdag 21 november

Ben Peters
Erna Petronella Agnes
Maria Antonia Kloosterhuis - L Lensink
Ted Ineke
Gerardus Zwart
Homayoun Taj Bakhshayesh-Monadjem
Hendrik Romeijn
Rieca Margaretha Hovius
Wilhelmus Jacobus Jeroen Alkemade
Ruud uud Zoontjes
Petrus Mattheus Maria Bakker
Mathilda Cornelia van Heerden - Blokker
Gerharda Johanna ter Horst-Holthaus
Gerarda Catharina Evers-Karrenbeld
Nicolaas Cornelis Schouws
Cees van Tol
Jeanne Hoek – Lieshout
Stillebroer-Vink
Nelletje De Boer-Veerman
Petronella Spanjaart-Meinders
Joop van Westen
Mathijs Guijt
Maria Anna Vredevoort-Greuter
Hendrik van de Pol
Willem Yntze Heida
Anna Theresia Hendriks - Albers
Dick Honders
Marinus Johannes Quaars
Arnoldus Jacobus Paardekooper
Benjamin Peter Sommeijer
Fanny Pepermans - Rademaker

vrijdag 20 november

Yvonne Jolanda Herst-Eisinger
Sjieuwke Pot - Teitsma
Johannes Gerardus Muiser
Johan Collast
Cornelis Bakker
Trudy van Dijk-Keijer
Gerardus Theodorus IJsselmuiden
Tineke Vos
Margaretha van der Werff - Sopjes
Jan Arie Knip
Henri Pieter Anton Burgersdijk
Carla Seggelink - Burggraaf
Han Koning
Albertine Hélène Löwensteyn-Kruse
Cornelia Wilhelmina Hirs-Boom
Johannes Roskam
Hendrika Paulina Steenblok
Petrus Josephus Koning
Pieter Jak
Theodorus Johannes Maria Dekker
Ditta Sijl-Vermeulen
Adrianus Gerardus van Velzen
Joop Vermeulen
Adrianus Petrus Maria Witte
Roel Nakken
Hilletje Klop - Bunschoten
Jan van Leeuwen
Jacob de Geus
Aad Wiering
Cees de Vries

donderdag 19 november

Adriaan de Wolff
Elisabeth Zaalberg-van Riet
Anna Hermina Cornelia Zuidhoek – Bijl
Paulus-Jan Kaan
Gesina Johanna Cornelia van Straaten - Dernison
Gre Hulst-Vlaar
Corrie Ouwerkerk-Glasbergen
Tiny Zonneveld
Clasina Hollebeek-Lek
Rudolf Paul Pauptit
Adriana Kulsen-Wolswinkel
Hendrika Anna Petronella Sleutel-Kroone
Gré Huitema - Hoorn
Everardus Cornelis Kouw
Johannes Cornelis Beerbaum
Catharina Bron-Floris

vrijdag 20 november

Berend van der Kolk
Philippina Johanna Smit-Sanders

donderdag 19 november

Bob Meijer
Gerard Ruisendaal
Gerardus Zwart
Ientje Timmerman
Piet van der Oordt
Jan de Gooijer
Walter Kocken
Gezinus Hans
Joop Roos
Nicolaas Albertus Maria Keultjes
Cecilia Felicitas Maria Delsman – Jansen

woensdag 18 november

Adrianus van Giersbergen
Hans van der Kooij
Nelly Peters - Vrouwe
Antoon Kranenburg
Sietske Dekker - Brandenburg
Aart Roos
Alida Cornelia Jansen
Petrus Lubertus Palstra
Catharina Mersmann - Gomes
An van ’t Hul
Irene Anna-Maria Postma - Maalman
Theodorus Franciscus Ermers
Jan Buijs
Ans Terlien
Cornelis Kramer
Ricky Ruigrok
Hein Willemse
Aaltinus Bosman
Bernardus Johannes Boonstra
Jos Warmer
Tine Nellie van der Vliet - Posch
Bertus Baljet
Gré Admiraal - Slotemaker
Ingrid Klebe-Scherer
Aagje Prins - Bruijn
Piet Veldt
An Tuinenburg – Domburg
Hilda Schaft-Hartog
Nelleke Bom-van der Hulst

dinsdag 17 november

Albertine Wagemaker-Beaumont
M.D.A. Moen-Baas
Tiny Boon
Jo Looman-Visser
F.A. de Bock -Dekker
Teunis Ros
An van Eijgen-Distelvelt
Jannie ten Wolde-Schut
Hannie Reicher
Magda Verhagen
Martha van Grondelle-Knol
Hilda Pluim
Teunis Klaas Gruijs
Tom Kuijt
Harry Schäfer
Do Stallenberg
Piet Hopman
Hermina van Ewijk
Eric Wals
Gerardus Kessens
Willem Biersteker
Loe Blankendaal
Johannes hendrik Licht
J.M.T. Buysman-Neuvel
Jan Martens
Richard Mulder
A.M.H. Mol-Eikema
M.J. van der Leek-de Boer
Astrid Sterk-Seggelink
A.E. Lambrechtsen van Ritthem
Adriaan Cornelis Pieters
Dirk Kops
Cobi Abbink-Ravelli
Willem van den Oever
Bob Smit
Johannes Groenland

maandag 16 november

Cornelis Johannes Jacobus Maria van der Gulik

zondag 15 november

Maria Wilhelmina Beentjes - Pirovano

maandag 16 november

Maria de Groot - Prins
Eeke Carolina Anthonissen – Maasland
Jan Houtman
Nelly Marie Nieuwpoort - Claasen
Johannes Hielkema
Simon van Dijk
Jacoba Maria Hendrika van Veen-van der Geer
Willem Dirk Karte
Afra Catharina de Haan
Aloysius Spijkerman
Christina Alberta Binnendijk-Hagenaars
Dirk van Zelm
Anthonius Theodorus Smit
Antje Kempe - Siksma
Johanna de Gier - Luijk
Thea Huttinga
Johannes Klaver
Gerda van den Hul-Friedt
Petrus Jacobus (Piet) van Baar
Leo (Liong Hie) Oei

zaterdag 14 november

Arigje Adriana Klok-de Bruijn
Pietje Hogewoning-van Duijn
Frans Pieter van Atten
Markus Brans
Sybrand Antonius Alsema
Ans Reijn-Janssen
Betty Deutekom
Rina Steigstra - Westdorp
Sjerk Bosma
Annie Oosterwijk
Ploni van den Berg – Hoogduin
Elisabeth Alida van der Sanden - Wammes
Johannes Petrus Bien
Helena Afra Bakker-Reus
Theodorus Cornelis Glas
Wim Zevenbergen
Peter Schaap
Lucia Jacoba van Loo
Catharina Maria Tessel - Koomen
Klaas Cornelis van den Hoven
Ruth Schipper
Riet van der Klooster-Botman
Gerardus Johannes Verhoef

vrijdag 13 november

Reina Haanschoten - Maaskant
Wilhelmus Hendricus van der Aar
Johannes Gerardus de Winter
Janus in ’t Veld
Margaretha Heijnis - Braam
Sjaak van Eeden
Wilhelmina Boesmans
Casper Johannes van Es
Maria Cornelia Hendriksen
Feite Gerssen
Cisca Jansen
Rie van der Himst - Beumer
Rie Kokernoot-Zwart
Catharina Gesina de Roon-de Wit
Johannes Levering
Willem-Jan Blom
Andries Boersma
Anna de Haas
Bregina Spanjaard – Mazurel
Trijntje Buis
Louisa Verhagen - Springer
Erna Grootendorst

donderdag 12 november

Petronella Maria Engbersen - Kleinhoven
Rijkje Roorda - Hubert
Jeroen Overdijk
Reina Jonker Roelants
Theodorus Johannes Schouten
Jenny Evelyn van Dijke - Ruiter
Corrie Donker - Wouts
Riet Driesen-van der Kaai
Johanna Maria de Kok
Hans Glorie
Eduard Hermanus Antonius Hendriks
Mathieu Verlinden
Ton Pesch
Conny Elzenga - Klijn
Dirk Vos
Jacobus Hendrik Schaap
Hendricus Johannes Marie Kooijman
Simon Abbring
Jaap Balk
Josephus Hendrikus Linschoten
Lien Schepens
Theodora Hendrika van der Vlugt-Witteman
Tiny Korteweg-van den Heuvel

woensdag 11 november

Henk Lap
Wilhelmina Catharina Hartog - Verwoerd
Francisca Johanna Kok
Cornelis Ignatius Arnoldus Dobbe
Anna Maria Josephina Petronella Kienjet-de Gunst
Maarten Gerardus Koch
Cornelis Nieman
Cor Schilder
Aloysius Johannes Maria Siegers
Wilhelmina Maria Tieman – Gieben
Wouter Egas
Pieter Leonardus Gaal
Cornelis Bootsman
Diny Eijben – Kaal
Jannetje Snijder
Marijke Nulkes-Brama
Tijmen Stoof
Nelly Apollonia de Heiden - Droog
Jannetje Nijland - Ebbink
Anna Mantel – IJssels
Joop van Montfoort
Lucas Vonk
Guus Veenstra
Petronella Geertruida Antonia Rombout - Lambregts
Willem Buitenhuis
Alex Molenaar
Jopie Commandeur-Leegwater
Bertha Agnes Maria Oud-Goemans
Johanna Theodora Sluijter
Gerardus Cornelis Albert Venema
Albertus Johannes de Groen

donderdag 12 november

Ad Hebly

woensdag 11 november

Catharina Hoogmoed - Kooiman
Gerard Schoof
Theodorus Cornelis Böing
Alle Dootjes
Anna Maria Heus - Hazenberg
Hendrina (Henny) de Ruiter – van Leeuwen
Alida Deenik – Stikkel
Maria Theresia Kaldenbach
Antje Henderika de Jong - T Tillema
Grietje Meijer-Schuijtemaker
Wilhelmina Charlotte van Tets-Ruijgrok

dinsdag 10 november

Machiel van der Sluijs
Robbert Croese
Maria Halstein - Zuurbier
Joop Basjes
Johannes Antonius van Lieshout
Anna Maria Heus - Hazenberg
Anna Mantel – IJssels
Helena Heistek – van Ederen
Jan Lont Nzn.
Frank de Reus
Dieuwertje Maria Dekker
Jannetje Snijder
Alphons Lodewijk Stoelman
Jacoba Elisabeth Liefting - Snel
Antje Oost - Steenhoek
A.W.G. de Boer-Kraak
Cornelis Franciscus van der Veer
Jan (Johannes hendrik) de Wit
Wim Duijn
Rosalie Marjolijn Arendsen-Hubach
Johannes Theodorus Hollander
Nelly Apollonia de Heiden - Droog
Elisabeth Bartholomea Stam-Molenaar
Alie Vijn - van der Molen
Maria Elisabeth Johanna van der Veen - van Doornik
Marijke Nulkes-Brama
Tijmen Stoof
Cornelis de Mooij
Maria Henrica Geijtenbeek - Boleij
Berendina Salie – van Os

maandag 9 november

Catharina Geertruida Kuijper – Dekker
Pietje Teitsma – de Jong
Elisabeth van ‘t Hoff- de Vos
Wilhelmus van Heusden
Maria Elisabeth Johanna van der Veen - van Doornik
Helena Geertruida Lam
Maartje Muntjewerf
Kees van Staveren
Lambertus Mieremet
Elisabeth Sija Janmaat-Zandstra
Anne-Louise Beck-Klijn
Marretje Fabritius - Eijben
Dick Bolluyt
Pieter Willem Spaarman
Willem Jacob Rijnsburger
Angela Maria Jozefina van Royen
Emerentiana Cornelia Anna Bakker - Koedooder
Jeanette Kos - Mooij
Sjaak Dol
Johannes Bernardus Pennock
Jan Hagen
Netty van Engelenburg-Meyer
Anton Hubertus de Kort
Jacob van Willigen
Tiny Vis – Lover
Harry Schuurman
Petrus Nicolaas Oudejans
Franz Jan Beurskens
ANNIE VAN DEN BOOGAARD
Gerard Lantman
Jaap Overman

zaterdag 7 november

Geertruida Maria van Zijl - de Reus
Jitske Velstra - Tienstra
Truus Walet - de Ruiter
Sophia Jacoba Middelkoop - Wildschut
Joyce Yvonne Crietee
Maria Gijsbertha Post - van der Zwaan
Gerrit Hendrik van Ree
Nel Room - Mol
Petrus Jozef Telleman
Stien Davies - van den Bos
Geertruida de Boer
Alida Bolten – Kuipers
Piet Dominicus
Warnar Johannes van der Ven
Jan Blinkhof
Sara van der Vooren-Voogdt
Alida Margaretha van Vliet
Ulrike Elisabeth Boersma
Hanny Bolhuis
Pieter Blaauw
Mart BrakeBoer - Ruigewaard
Thea Hagtingius-Boekel
Geertruida Wilhelmina Alijda Wittekamp-Versteijne
Aagtje Trijntje Willems - de Wit
Jannetje Cozijnsen
Geertje Kaaij - Best
Johanna Brouwer-van Dijk
Tine Bertie Eecen
Cor de Lange
Jacobus Stam
Johannes Petrus van der Voort
Wim Bank
Anna Theresia Schouten-Deken

vrijdag 6 november

Frans Johan Leijsen
Jantje Carolina van der Velde-Hol
Ben Fatels
Fred Schoordijk
Afra Maria Boon
Ida Holtkamp - Souverein
Jan Helmer Smid
Mignonne Maria Franke
Yvonne Marjoleine Marijnen - Kolderie

donderdag 5 november

Cees Vermeulen

vrijdag 6 november

Henny Roorda-Oomkens
Gré Schermer - de Vries
Elisabeth Duijts-Bossers
Niek Kraakman
Johannes Georgius Borst
Elisabeth Maria van Rijn - Menken
Bernardus Jozef IJntema
Adrianus Stroet
Bep Peerdeman – Pieterse
Maria de Lange
Jan Marinus Sneevliet
Meindert Johannes Tuin
Ali Schuitemaker - Dekker
Louise de Vrij-van Zee

donderdag 5 november

Hendrik Swart
Wilhelmus van Emmerik
Alida Gerda Kramer-Stammes
Regina Geertruida Ketelaar - Hageman
Theodorus Hoogervorst
Nicolaas Lourens Schrijver
Dr. Jan Cornelisse
Elisabeth Geertruida Gravemaker -Tol
Kees de Boer
Arie Zuijderduin
Simon Spil
Otto Walter Müller
Adrianus Johannes Latenstein
Agatha Catharina Groot-Stuijt
Nicolaas Johannes van der Fluit
Arie Korpershoek
Jacobus Zijp
Hendrikje (Hennie) Galet-Kos
Cornelis Huisman
Jacques de Putter
Irma Maria de Vos-Dellaert

woensdag 4 november

Hendricus Jacobus Maria Adrichem
Johanna Maria Heeres - Mul
Hilly de Boer – Sluis
Cornelis Jan de Graaf
Alida Meijer-van der Werff
Herman (Clemens) Bijman
Marie Degeling-Besseling
Engelina Johanna van Stijn-Weghorst
Piep de Lange
Maria Eda de Boer - Blank
Geertje Doorgeest - Stouthandel
Janny Busser - Assenberg
Margaretha de Jong - van der Wal
A.Q.M. (Ton) Peeters
Bert Rijn Dekker
Jan Everhardus de Bruijn
Tony de Vries - den Tuinder
Jeanne Adriana Limonard
Johan Olij
Jacobus Johannes Schneiders
Conny Sopar - Baak
Hans Quant
Gerardus Willebrordus Kemper
Marijke LinterMan - Sontrop
Marijke LinterMan - Sontrop
Zwaantje Algra-Holkema
Reinardus Hendrikus Tenniglo
Ber Kuijt
Jeltje Stork - Heidsma
Johannes Anthonius Gerardus Hyacinth Jaspers
Hillegonda Martha Luken-Greuter

maandag 2 november

Grethe Anny Bosman
Jo Han Rudi Mok
Rijmpje Helena van der Sluis-van Rijn
Andreas Mattheus van Leuffen
Marinus Jozef Laarakker
Jan van Breugel
Jessica Rauwers-Schuurman

dinsdag 3 november

Clasina Jacoba Molenkamp-van Tunen
Jansje Grapendaal - Nol

maandag 2 november

Willem Strooper
Wil Hillebrand - Leupe

dinsdag 3 november

Aafje Fakkert – Wortman

maandag 2 november

Paula Gertrude de Grijs - Brodehl
Johanna Donker - Coersen
Wilhelmus Joseph Algra
Lambertha van Alphen
Trees Ransijn – Asselman

woensdag 2 december

Neeltje Koning-Warring

maandag 2 november

Leonardus Bavo Uljee
Martien Frankhuizen

dinsdag 3 november

Elisabeth van Nimwegen - Bosse
Frans Johan Vermaat
Anna Maria Joustra-Mulder

maandag 2 november

Mies Klein-Wervelman

dinsdag 3 november

Johanna Maria van Eijk – Crama
Jan de Vries
JAN ALBERT HEUPERS
Greta Buis – Alkema
Trien Wiedijk
Theodorus Anthonius Timmerman
Nel Vennik – van Aalst
Adrianus Cornelis van den Enden
Antje Adriana van ’t Hoff - van Rijn
Antonius Bernardus Dudink
Nico Bianchi
Piet Elisa Kramer
Hendrik Krol
Cornelis Merk Minnesma
Edith Houwer-Malinowski
Vokeltje Vis - Hokkeling
Bastiaan Zuidweg
Maasje Jacoba den Dulk
Willem Fredrik de Bruin