inloggen

familieberichten op internet

Berichten van deze maand

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

dinsdag 27 juni

Sibertha Margaretha Schouten-Kuilboer
Katrina Marie Jongepier
Joke Ambagtsheer-Dekker
Maria Johanna Verhaar
Johannes Jacobus Nicolaas Hecker
Henri Fernandus Theodor Kloër
Johanna Schaap - van Halm
Marinus Jan Hali
Leonardus Henricus Jozef Dijkman Dulkes
Jacob Teer
Klaas Ary Hartenberg
Gerrit Lebertus de Leeuw
Irma Schuren - Moes
Eduard Martinus Fenger
Chris Joosten
Joost de Bruijne
Marianne Moeijes
Simon Groot
Antonia Henriëtte Maria Koenraadt
Agatha Maria Arends - Nijssen
Johanna Hubertha Bijtel
Alida Broekhof
Bastiaan Pos
Grietje Ameling-Visser
Johanna Clasina Albertina de Haan
Eva Cornelia van der Blom - de Ranitz
Gerrit Andreas van Hanja

maandag 26 juni

Edith Maria de Goede
Johannes Josephus Maria van den Berg
Cornelis Theodorus Leijen
Elisabeth Johanna Heuzen-Hogeboom
Petronella van den Akker - Scholtz
Johanna Ruitenbeek - Callenbach
Symen Cornelis Molenaar
Tjaard George Sterenberg
Vera Weel-Ootes
Sophie Charlotte Jelsma - Kout
Govert van de Laar
Arnoud van der Wekken
Ven Snel
Jacob de Ruiter
Gerard Apeldoorn

zondag 25 juni

Everardus Adrianus Johannes van Wijk
Frederika Geertruida Holtslag-Punte
Petrus Adrianus Alexius Groen
Anna Cornelia Antonia van Loon
Willem Veldhuizen
Nic Wittenberg
Corry Bos-Dudink
Geertruida Johanna van der Deure - van Dam
Evertje Grietje Burgering-Verheuvel
Gré Voorthuijzen-Morsink
Hendrik de Man
Geertruda Johanna Maria Bonarius

zaterdag 24 juni

Frederika Geertruida Holtslag-Punte

zondag 25 juni

Everdina Alijda Baas - van Maanen
Teus van Barneveld
Grietje Houtstra - van der Zwaag
Cornelia Johanna Brandjes-Tromp
Corrie Kortekaas - van der Ploeg
Johannes Jacobus Boerema
Cornelis Hartland
Gerardus Nicolaas Groen
Cornelis Jacobus Pennings
Anneke de Meulemeester-Bayer
Arie Verdoes
ANNA MARIA VAN DIEPEN - WIJNKER

vrijdag 23 juni

Ans Dekker-Kuilboer
A.C. Ton-Rummens
Barendina van den Berg-Volten
Tiny Beekhuis - van de Vegte
Margreet Zandbergen
Jan Dolsma
Koos Jacobi Joannes Bekker
Marjan Bookelman ~ Meekel
Petrus Wilhelmus Franciscus Janssen
Nel Beentjes - Bakkum
Leendert Pieter van Heeren
P.H. Laarhoven
Anna Parlevliet - van Hengel
Anna Parlevliet - van Hengel
Cornelia Muntjewerf - van Trappen
Gerardus Willibrordus Antonius de Wit
Hilda Cornelia Noordermeer- van den Berg
Ben Leeuwerke
Jacoba Visser - Guijt

donderdag 22 juni

Clifford Alan Webb
Jaap Molenaar
Tine Nagel-Nadort
Jan Stijl
Lucie Stap-Mondé
Jaap van der Hulst
Hans Elstgeest
Danny Weeland
Hendrika Maria Günther - Scholten
Cornelia van de Ree-de Jong
Dirk Visser
André van Berkum
Bouke Derk Boon
Bpuke Derk Boon
Nol Bollongino
Nicolaas Petrus Maria Reulen

woensdag 21 juni

Frederik Hoekstra
Josina Louisa Derks van Tilburg
Harm Prikken
Jan van Duin
Ans van Rossum - Hulsebosch
Frans de Gooijer
Gijsbert Bernardus Hopman
Yvonne Tober - Duin
Jan Bos
Cornelis van Heuzen
Anna Frederieke Breddels
Lourentius Hendrik Bakker
Jaap Haring
Petrus Hendrik Koper
Ida Kuin-Slagter
Maria Adriana Los-Klomp

dinsdag 20 juni

Volkert Groot
Wilhelmina Hendrika Ferrante ‐ Lankreijer
Herman van der Sande
Jannetje de Haas-Boekkooi
Reinolda Muntjewerf-Delver
Gerardus Hendrikus van Ingen
Agnes Verton - de Looze
Marijke Joanne Helene Waldeck
Antoinetta Petronella Josepha Heerschop ‐ Klijsen
Mary van Ginhoven - van Egmond
Francisca Adolphine Ottenhof-Smith
Maria Anna Joosten

maandag 19 juni

Afra Karsten - Koopman

dinsdag 20 juni

Catharina Lesina Uipkes-Kok
Mieke Beekman
Johannes Lodewijk Folkert Hollander
Sierk Oudejans
Afie Bakker - Koper
Theo van der Holst
mgr. drs. Johannes Wilhelmus Nicolaas Valkestijn mbe
Pieter Frans Knibbe
Grietje Cornelia van ’t Wout - Jongejan
Hendrik Adrianus Mast
Ellis Wallenburg - van der Neut
NandaMaria Hartog - van Dokkum
Trien Vlaar-Poland
Sylvia Spruit-Klebach
Johannes Gijsbertus van der Meer
Petronella Anna Oudendijk-Molenkamp

maandag 19 juni

Hans van Rhijn
MarjaHollenberg -Bijman
Pieter Sijmen Jongeneel
Josephus Antonius van Kraaij
Willem Gul
Riek Wietses-Overink
Pieter Reijnders
Marcel de Wit

zondag 18 juni

Anna Margaretha Reijerina van Ravestein

maandag 19 juni

Anna Bregtje Broertjes-Over
Nan Rotgans
Charlotte Henriëtte Lochtenberg - Jonckheer
Petrus Jacobus Beentjes
Jacobus Wilhelmus Prins
Wim Krijnen
Johannes Gerardus Jozef Karsten
Johanna Wilhelmina Swinkels-Ottenbros
Maarten Vijn
Andreas Franciscus van der Elst
Afra Korver - de Boer

zaterdag 17 juni

Maaike Schreuder-Boef
KLAAS VAN HEUVEN VAN STAERELING
Focqueline Christine van Genderen-Dufour
Cornelis Tames
Anna Maria Wilhelmina van Deelen-Timmermans
Gerben Barendregt
Hielkje Jacoba van de Water-Drijver
J.W. Schuijlenburg
Truus van Vuuren
Klasina Engelina Kleis - Dasselaar

vrijdag 16 juni

Jan Zwanpol

zaterdag 17 juni

Wilhelmina Jacoba Jannetje Brussee
Henriette Ernestine Eugenie Lindelauf – Leyder Havenstroom
Hans Lucassen
Marianna de Graaf
Ad Christiaanse

vrijdag 16 juni

Afra Maria Schavemaker - Sander
Klaasje Boon-de Vries
Piet Roelofsen
Catharina Elizabeth Bedeke-Hogenstijn
Theodorus Johannes Antonius Koning
Jan Apeldoorn
Frederika Catharina Hirschfeld
Nico Spigt
Marianne Overbeek - van Buurt
Johannes Hubertus Bromelow
Nelly Rolff
Jaap Visser
Jan Sachs
Jacob Baas

zondag 18 juni

Margaretha Dievera van Beekveld - van Diepen
Cornelis Kwast
Mary Hofman ~ Peereboom
Ronaldus Franciscus Jozef Tummers
Cornelis van der Kolk
Hans Grent
Cees Kaandorp

vrijdag 16 juni

FRANS PLASMEIJER
Gerrit Stroomberg
Louisa Schouten van der Velden

zondag 18 juni

Jacobus Adrianus Jansen
Maria Cornelia Dubbe - Roggeveen

donderdag 15 juni

Marianne Overbeek - van Buurt
Adrianus Cornelis Verton
Jan Maas
Catharina van Hooven - Fakkel
Petronella Maria de Jong - Driessen
Jacob van der Zaag
Jacoba Maria van Zon - Lindhout
Anna Maria Drijver-Leijdeckers
Harm Prikken
drs. Meeus Snoep
Nicolaas Jan Willem van Yperen
Klaas Karmelk
Hannie van Houten - Lankamp
Jelle Mol
Ant Blom
Hannie Borst-Zijlstra

woensdag 14 juni

Nicolaas Cornelis van der Geest
Coby Fransen - van der Gouwe
Eelco Dijkstra
Corry Tollenaar - van Duyn
Hanneke Kuijt - De Hart
Christina Melk
Miep Dobber
Elizabeth Johanna Langenberg-de Munk
Suze van der Worp - Deen
Frederike Jager
Annie Molenaar - Groen
Hendrik Duyf
Marielle Stam-Pater
Franciscus van Lavieren
Cornelia Henrika van de Water - Prins
Piet Pannekeet
Bernardus Quirinus Schouten

dinsdag 13 juni

Geertruida Johanna Jacoba Hirschfeld - Groot
Marietje Annie Bakker - Baas
Catharina van Hooven - Fakkel
Cornelia Johanna Groot
Maria Jozefina Hubertina Duin - Neelen
Annie Cornelissen - Rooijers
Bote Wijbenga
Johannes Albertus van den Heuvel
Gerrit Jan Jolink
Antje Tine Elisabeth Schoehuijs
Ans Blokdijk - Bot
Pieter Robert Douma
Catharina Geertruda Kemper-van Kleef
Lambertus Ferdinand van Nieuwenhuizen
Gijsbertus Johannes Warmerdam

vrijdag 16 juni

Johan Nicolaas Kos

dinsdag 13 juni

Yvon van der Kroon-Jonkmans
Jannie Welboren-van der Kolk
Victorina Maria Langver-Delorme
Evert Cocheret de la Morinière
Margaretha Maria Scholten - Hoebe
Jaring Ane Sierkstra
Truus Veen - Steltenpool
Piet Lakeman
Catharina Maria Slaman - de Boer
Vincent Reus
Jacoba van der Mee

maandag 12 juni

Martha Huisman
Corrie Roosendaal - Swier
Neeltje Zwaag-van der Linden
Theodorus dekker
Gerritje Westerhout - Kemp
Cornelis Nannis
Kees Godijn
Yntze Leeninga
Martha Rasch - Bloothoofd
Henny Kroes - Kruidenberg
Jeltje Ruiter - Smink
Jan Pijper
Berthy van der Hulst - Brouwer
Petronella Praag
Johanna Bakker-Koeman
Henk Weij
Anna Margaretha IJzer - Belt
Nicolaas Kasius
Johannes Jacobus Korsman
Jantje Slooten - van Alteren
Wilhelmus Petrus van der Geest
Frederik Leopold Meijers
Emil Alfred Loeliger
Lukasz van der Gragt
Jo van der Werf - Bos
Johannes RichardusMaria Eijsink
Johannes Anthonius Heijne
Theo Bos
Wim Dekker
Joanna Theresia Schaap-Kauw
Wilhelmus Cornelis Stokman
Kees de Ruiter
Maria Schras - van der Voort
Joke Dekker-Nibbering
Tomas Frederik Herman van Laar

vrijdag 9 juni

Gerardus Mariëlla van Beckhoven
Johan de Winter
Gerardus van der Weijden
Ed Haak
Else Haxe-Groot
Elisabeth Cornelia Hoogendijk - van der Peet
Willem Witteveen
Fred Bakker
Joke Dekker-Nibbering
Johanna Greevink - Wiltjer
Petrus Hendrikus Johannes Schilder

donderdag 8 juni

Margaretha Elisabeth Lamboo - van Meijgaarden
Cornelis Visser
Piet Klimmert
Tilly Everts-Lubbe
Elisabeth Hendrica Maria van den Berg - de Groot
Thomas Anthony Fruin
Catharina Reus - Koopman
Helena CatharinaDeinum-Buysman
Frans Marten van Erkel
Dirk van Gelderen
Caspar Hendrik Theodorus Hyacinthus Wanna
Geertruida Catharina Schong-van der Stoop
Petrus Jacobus Burger
Piet Reus
Sjaan Boonstra-Bijl
Betty Laan - Ruitenberg
Frank Peter Nochem
Peep Overtoom
Francisca Cecilia Maria Does
Anna Catharina Ludovica Regter - Poppelaars28
Joannes Engelbertus Goedhart

woensdag 7 juni

Leopold Ernst Kalff
Marjo Sinoo
Jan Tiersma
Toon Roolvink
Simon Happe
Roelie Smit ~ van der Schaaf
JOKE WAGENAAR - MOOIJ
Petronella Koorn - Schoen
Gaath de Ruijter - Welboren
Johanna Lisabet Beertsen-Hannessen
Johanna Wijers-van ‘t Hert
Johanna Aafje Strooper Slijkerman
Nelly de Kraker - Krijnen
Theo van der Heide
Cornelis Jan van Leeuwen
Wietse Komrij
Hillebrand Maria Dekker
Mathieu Ruijter
Leonardus Johannes Hendricus Jansen
Fredrik Theodorus Duijm
Pieter Joseph Vos
Eduard Nicolaas Jozef IJdema
Pastoor Jan Nieuwenhuis
Theeuwis Kuijs
Hendrik Polman
Cornelia Alida Nuijens - van Oorschot
Geer Ebelties - Strieper

dinsdag 6 juni

Wim Jonker
Minke Hendrika Broekhuizen - Vonk
Tiny van Gelswijck-Peters
Cornelis Marie Jozef Langezaal
Maria Hollander-van der Spek
Johan Dooitze Schouw
Elisabeth Kruijff
Simon Happe
Arie Versluis
Oot van Komen - Visser
ERik Brijde
Martha Pompert
Janny Kager
Cees Schouten
Aad Duin
Klaas Swaag
Cornelis Antonius Wijnker
Bets Blom
Cornelis Joannes Gerardus van der Vooren
Cootje Jonkers
Annelies Eelsing
Elisabeth Brenda Maria Lubke
Neeltje van Rhee-Stam
Joan Cornelis de Vries
Jo Konijn-Pater

zaterdag 3 juni

Pierre Reijs
Eef Tiekstra - Koopman
Klaar Berghuis - de Doodt
Arnolda Hendrika Fouraschen ‐ van Leeuwen
Willem Tolhuis
Gert-Wim Steffers

vrijdag 2 juni

Janny Klerk - Sluijs

zaterdag 3 juni

Daniël Nicolaas Klerk
Ernst Herbert Johann Wortel
Grietje Meijer-Wijdenes
Klazina Johanna Boersma - ten Brink
Cornelis Maria Haakman
Maria Josepha Antoinette Vink
Frans Cornelis de Zeeuw
Abraham Johannes Eiff
Jan van Slooten
Cobus Bankras
Hendrik Vis
Maria Elisabeth Zuidam - van den Broek
Louis Constant van Mol
Theodoor Koops
Aat Bakker - Ettema
Johanna Louiza Arnoldus
Peter de Jong
Bert Vogelzang
Fred Hausdörfer
Conny J.A. Verberne - van Kuilenburg

vrijdag 2 juni

Cornelis Hendrik van Weerd
Rinus Scheffer
Riet de Boer – Pirovano
Martinus Wilhelmus Zandvliet
Hiltje Vriesema
Cornelia Hendrika Arnolda Groen - Hoed
Gerard D. Keep
Lida Nelis - van Es
Nicolaas Maria Wiering
Piet Koelemeijer
Kees Sikking
Anton Bakker
Gerrit Jan Kwantes

donderdag 1 juni

Adriana Cornelia van Delft-Schoneveld
Johanna Frederica Pels - Hagen
Rob Lodder
Martin Hesselman
Robert Jacob Ponsen
Jan van der Kooij
Wilhelmina Leguijt - Daub
Elise Henriëtte van Vugt-Hermans
Hans Walgemoed
Nelli Bergen-den Hartigh
Nel Twisk - Koens
Anneke van Kleef
Elisabeth Richarda Maria Groenestein ‐ Bon
Henk Mak
Truus Appelman - Groot
Tini Tiben - Mol
Elisabeth Geertruida Maria Koot - de Jong
Joop Ouwendijk
Bernard Jean Baptiste Michot
Theodora Anna Helder - Kop
Wilhelmina de Waard-Kranenburg
Jan Jacob Mulder
Ali Stekelbos-Leegwater
Ida Oosterwijk-Spee