inloggen

familieberichten op internet

Berichten van deze maand

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

dinsdag 17 oktober

Albertus Josephus Arens
Anthonius Maria Smit
Antonius Hendrikus Visser
Hendrikus Albertus Verheij
Johannes Hes
Klaas Schoen
Gerardus Josephus Molenaar
Gudrun Kossen-Röder
Olga Koedam-Hoekzema
Rein Kraakman
Adrianus Marinus van der Neut
Hinke van der Weg - Fekkes
Antje Leerlooijer - de Boorder
Maaike de Vries-Oudes
Cornelis Antonius Victorinus Hogenboom
Elisabeth Rood-Hooiveld
Reinierus van der Vliet
Louis Maas
Theodorus Josephus Maria Roozen
Johanna Anna Elzinga ‐ Hink
Johannes Anna Cornelis Backer
Elbertus Johannes Maria Lanphen
Willem Gerardus Gunneman
Adrianus Ruijter
Jan Hutter
Charlotte Frederica Louise van Dam–Herben

maandag 16 oktober

Piet Dragtsma
Hedzer Willem van Mourik
Piet de Ree
Johanna Bleeker - van Laer
Hans de Jong
Hans van Delft
Johannes van Rijn
Jan Visser
Leonardis Simon Maria Boekel
René Schipper
Pepi Steenman - Brenninkmeijer
Maria Margaretha Hofstee-van Dijk
Riet Kamsteeg - van Schenderen
Catharina Cornelia Stam - Putter
Maria Sophia Notenboom - de Boer
Jack Rietveld
Nicolaas Wilhelmus Konijn
Willempje Hermina Augustin - Heijster
Jan Kunis
Cees van Dorst
Anja van Dam-Weber

zaterdag 14 oktober

Anna Maria Lubbers - Dedding
Hendrikus Johannes Tol
Coby Steenvoorden
SOPHIA MARGRIETA VAN DER SCHALK - BRABER
Woltertje Aleida Strating - van Henten
Gerrit de Greeuw
Anna Sierkstra-Spekken
Olga van Haastrecht - Janssen
Willem Taal
Antje Arzbach-Appel
Aart Wedemeijer
Simon de Graaf
Geertruida Elisabeth Stobbe-Burgers
Trijntje Heida - Berga
Adriaan Knap
Geertje Scholten-Kossen
Robertus van der Duin
Jan Visser
Feike Damstra
Adriana Maria Boerman - Raven
Jaap Zwart
Aart Torenvlied
Engelbertus Maria de Ruig
Wilhelmina Susanna Veltman
Antoon Kok
Valentinus Laurentius Smit

vrijdag 13 oktober

Erwin Groot
Piet Timmer
Pieter Goltstein
Geertruida Maria van den Berg
Marjo de Graaff
Gerrit Methorst
Sophia Maria Petronella Preenen - van Leeuwen
Johannes Petrus Buschman
Riet Broersen - Hoogeland
Cornelis Petrus Seijts
Sophia Smits - van Eijsden

donderdag 12 oktober

Abram Boon
Evert J.N. van Ravensberg
Hillegina Klasina Homborg
Willem Pape
Cornelis Simon Bruin
Jacoba Neefjes-Eeken
Henk Heida
AART JAN VAN ’T NET
Jacobus Johannes Binnendijk
Catharina Quirina Renssen
Willem Bijlsma
Alie Bot - Bout
Bram Bakker
Ross Bierhaalder
Arien Johannes Kaagman
Trien Groot-Pronk
Petra Groenland-Kuiper
Cees Smit
Betty Woltheus - de Vries

woensdag 11 oktober

Hans Kuijper
Willem Ouwehand
Dieuwertje Schrieken-Aaij
Bernardus Waij
Afra Johanna Maria de Wit - Essen
Hendrika Maria Rijkelijkhuizen – Loogman
Pim de Jong

donderdag 12 oktober

Maria Johanna Geertruida van der Linden-Favier

woensdag 11 oktober

Philip Johan Peter Bernelot Moens
Wicher Pot
Dit Groot-Heemsbergen
Jan Cornelis Pluister
Afra Johanna Maria de Wit - Essen
Riky Brakenhoff - Admiraal
Richardus Petrus van den Ancker
Appolonia Geertruida Sloos-van den Berg
Cornelis Simon Bruin

dinsdag 10 oktober

Hans Doeksen
Joep Brentjens
Dick Leek
Jan Ruijter
Maria Johanna Hak
Ir. Jan Zijlstra
Alida de Kroon
Bertus Snelder
Gustaaf Adolf Duisterhof
Johanna Adriana de Jong - Karstens
Adriana Kuypers - Schouten
Jan Gorter
Johannes Hoekstra
Nel Weel-Kieft
Kees Jonk
Simone Valkenberg - Zandbergen
Johanna Alida Beukenkamp
Jan Zijlstra
Artje Hendrika Cornelia (Attie) Burger-Lindhout
Anna Maria Valk - Tool
Irčne Kroon van Diest - Holzhaus
Johanna Elskamp
Annie Riensema - Eleveld
Koos Arents - Huijben
Gerardus Jacobus Schuijt
Rinske van Leeuwen - Bruinsma
Martha Oosterhagen - Roest
Judiena Svestka-Duis
Jacobus Theodorus Jozef Hoogland
Ad van Luijk

maandag 9 oktober

Hans Heemskerk
Joseph Petrus Beentjes
Eefje Kreuning
Geoffrey Stam
Johanna Cornelia Annard - van der Reep
Francina Maria van Zon - Groninger
Petrus Groot
Triny Spoor - Heemstra
Adrianus Pankras
Dirkje Adriana Willig - van Woudenbergh
Cornelis Houwaard
Marian Smit-Bouman
Jos van der Gulik
Hero Reintje Martens
Meinoutje van der Veen - van Dok

zaterdag 7 oktober

Vrouwkje Haak – Haisma
Sjaac Kuijt
Gerda Portengen-Brouwer
Co van Maaren
Dr. Peter Frank Stoeckart
Jacobus Cornelis Petrus van Duivenvoorde
Jacobus Andreas Jong
Bob Huisman
Riet Zonneveld-Brederode
Maaike Wilhelmina (Mieke) Lieuw A Paw - Barten
Johannes Petrus Schrama
Catharina Hart - Heldoorn
Wil Baas
Leo Bak
Ludovicus Maria Antonius Koolen
Petrus Maria Melten
Gerlachus Antonius Wilhelmus Nuyten
Georgina Maria Theresia Dessens-Zandvliet
Johannes Marie Apswoude
Jan Koolmees
Willem Rustenburg
Nel Slijker-Pilkes
Catharina Blokker-Pronk
Trijntje Kuus - Hermes
Theodorus Maria Bakker
Jan Bakker
Jan Bakker
Martinus Gijsbertus Frederik de Jong
Margaretha Hendrika Vos - Zeegers

vrijdag 6 oktober

Ans Kooij - van Daatselaar
Paul Jozef Bakker
Willy Hiemstra-Bokma
Elisabeth Henrica Stumpel-Botman
Jantje van der Veen ~ Kloosterhuis
Piet Nanne
André van Poecke
Adrianus Sijm
Johanna Catharina Kuijs
Jaap Ursem
Margaretha Alida Tamis-de Boer
Michiel de Ruiter

donderdag 5 oktober

Cyrna Boll
Theo Smakman
Bertus Bruin
Annie Hoek - de Boer
Leo de Jong
Sib Wignand
Nel Jongejans - van Alfen
Geertruida Maria Tol
Gerrit van der Krol
Thaam op den Kelder

woensdag 4 oktober

Anna Johanna de Haas-Brouwer
Hendrik Jongewaard
Hesther Maria van der Zon - Dobbe
Jan Roelof Bouwknegt
Stinie de Wijn - ten Bruggencate
Johanna de Jong
Agatha van Veelen - Heine
Jeltje Breuker - Koene
Elisabeth Drost - Karman
Albertine Catharina Maria Wijminga-van Son
Bertus Beentjes
Joke de Wildt - Zonneveld
Bill Ruiter
Claudia Verbruggen
Ben Grimberg
Johanna Hendrika Vervelde – Wagenaar
Clara Woud - Vens
Gerhardus Hendrikus Veldkamp
Henriek Ouwehand
Leonardus Jacobus Bernardus Tiggers
Jacobus Maria van der Kroft
Mariya Ivanovna Koolhaas-Zhozhoma

dinsdag 3 oktober

Arnoldus Johannes van der Schans
Karel Gerardus Prater
Willem Frederik Geuke
Annie Wester-Wenning
Cornelia Vlaanderen-Smolders
Arie van Duin
Geertruida Maria Antonia Dekker-Valkering
Eleonora Christina Geervliet-van der Gaag
Alida Adriana Regoort - van Zutphen
Bregetta Ali Wassenaar
Robert Nico van den Brink
Gerda Wigchert - Bourgonje
Theodorus Cornelis IJpelaan
Nel Slagter - Stap
Corrie Grooteman - Steltenpool
Jannie van de Pieterman - van den Bos
Anton Koster
Pietje Dam
Tiny van Baarsen-Heideman
Piet de Ruijter
Dick Rasch
Jan Meinsma
Maria Johanna van de Kletersteeg

maandag 2 oktober

Henricus Wilhelmus Poort
Marga Vermond-Groen
Maartje Elsinga-Tijmes
Jan Willem Brinkman
Map Velzeboer - Alles
Bruin Grotendorst
Hendrik Hazelaar
Gerard Broers
Paulus Martinus Impink
Hendrikus Franciscus Groeliker
Johannes Klaver
Johanna Cornelia Wilhelmina Schipper-van Busschbach
Jannie Kemkers-Steenbergen
Hendrik van Langelaar
Herman Swanink
Marry van Doorn - Huisman
Tiny Grippeling - Komen
LYDA SMIT-BESSELING
Johanna Wit -Limmen