Enrico Locca
Condoleanceregister
Recente condoleances
Dinsdag 31 januari, 21:53u
Rico,
Er is een lief klein meisje geboren, je vierde kleindochter , ze heet Lola Dean Locca, helaas mag jij dit niet meer meemaken. Ik weet dat dit een grote wens van jou was en deze is vervuld.
We missen je en denken aan je.
Door: ivonne
Dinsdag 29 maart 2011, 11:07u
In Memorium,
Ti voiglio tanto bene,
Sempre nel nostro cuore,
Een jaar is voorbij gegaan en er komt alweer een nieuw jaar aan , je leeft voort in je kinderen en kleinkinderen en zij zullen jouw Liefde aan elkaar doorgeven.
We zullen je nooit vergeten..
Door: ivonne
Woensdag 09 maart 2011, 16:43u
ciao bello,ik denk aan je..mis je stevige armen om me heen.
Door: bianca teresa
Dinsdag 07 december 2010, 16:29u
DIt jaar sluiten we bijna af,het jaar waarin ik jou moest gaan missen,ik doe het nog iedere dag.Voor mij ben je zo belangrijk en het is zo onwerkelijk dat ik niet meer met je kan praten,laatst wilde ik je bellen om te zeggen dat Jay Naomi en Giulia heel veel kadootjes hebben gehad van de Sint....kon ik maar naar de hemel bellen,want ik geloof dat je daar bent ...ti amo
Door: bianca locca
Maandag 06 december 2010, 13:08u
lieve Enrico,
Ik wil u graag zeggen dat u ook als een soort pappa voor mij bent geweest..,ik zag en zie u nog steeds als
een goede man met goede bedoelingen met de hart op de juiste plek,altijd wijze lessen lief,vriendelijk,gastvrij,sociaal en trots.
Ik wil u hartelijk bedanken dat ik uw liefde heb mogen ervaren.
en dat doe ik nog steeds dagelijks via Bianca en kids en Giul.
Enrico...,
ik zal u nooit vergeten
Door: Kirlon
Zaterdag 18 september 2010, 21:26u
la mia mama è andato a Bergamo visitare la famiglia!!!
Voi non è mai sola.
Je bent nooit alleen, wij houden van je en missen je heel erg!
Manchi tanto, resterai sempre nell mio cuore.
Door: Giulio
Maandag 09 augustus 2010, 20:59u
fijne verjaardag boven pap,ik mis je...je zit voor altijd in mijn hart.
Door: bianca locca
Zondag 08 augustus 2010, 01:50u
lieve rico ,
het is je geboortedag en wij vieren giulio,s verjaardag en dat jeanine bij ons in de familie is gekomen, we denken aan je en zullen je nooit vergeten.
ik mis je en weet nu pas , wat eeuwig durende liefde is.
Door: ivonnelapre
Zaterdag 26 juni 2010, 12:09u
pap ik mis je zo...ik hou zoveel van je ...vandaag word hailu 65 het is moeilijk zonder jou in mijn leven.......
Door: bianca
Zondag 20 juni 2010, 19:09u
tis vaderdag, en ik denk aan je.
Door: Giulio




