inloggen

familieberichten op internet

Berichten van september 2011

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

vrijdag 30 september

Anita Eugenie Emanuels - Lie A Tsoen
Wilhelmus van Maren

donderdag 29 september

Elles Hopman - van der Poel

vrijdag 30 september

Hendrik de Heus
Jacqueline Henritte Groenveld-Zandvoort
Johannes Franciscus Coenraad Akersloot
Elisabeth Suzanna Rijnsburger-van der Linde
Grietje Dekker - Schaap
Petronella Schrama - Wessel
Piers Martin Hayman
Jan Fredrik Kracht
Nicolaas Matheus Jozef Schouten
Jacqueline Gerda Rood-Porsius
Robert Paul de Vries
Alberdina Hermina Olthof - Stegeman

donderdag 29 september

Anneke Haag-Hoitsma

vrijdag 30 september

Johanna Grietje Buitink - Schuitemaker
Pieter Wester
Anna Zander-Bakker
Peter Scheffers
Divera Maria Afra Bakker - Mosch
Christina Mathilda Wallinga - Beeltje
Geertje van Vulpen-Veldhuizen
Gretha Timmer
Aleida Frijn Kleijberg
Willem Wijnstra

donderdag 29 september

Hendrikje Jagt - ten Brinke
Ineke van Wieringen
Robert Paul Hildering
Cornelis Adrianus Neefjes
Wim Pannekeet
Anthonie Colijn
Alida Helena Maria Snijders-Stol
Jan Sijffers
Elles Hopman - van der Poel
Petrus Hendrik van Dam
Jan Kuiper

vrijdag 30 september

Alida Wilbrink van Tol

donderdag 29 september

Tiny de Rooij-Oudshoorn
Dineke Grnefeld
Johanna Hendrika van Ommen
Jaap Graaff
Roelof van Ingen
Jan Schalks
Cees Goekoop
Hendrika Waltman - Teunissen

woensdag 28 september

Joop Stevenhagen
Frieda van Dijk - Vallenduuk
Johanna Valentina Ferwerda - de Man
Anna van den Heuvel
Nel Prinssen - Kamer
Elisabeth Elbertsen - Dijkhuizen
Francisca Wilhelmina van Zelst ~ Duwel
Adriana Lootsma - Zeldenrijk
Klaas Bakker
Martinus Johannes Maria Calis
Jan No
Gerrit Nicolaas Verhoef
Pieter Arnoldus Kuivenhoven
Lucia Johanna Albertha Papt - Tuijn
Fred Louwerens
Harmen Jacob Binnema
Aiko Harm Pater
Johannes Josephus Klinkhamer
Pieter Johannes Borst
Henny Taling - Oosterlaag
Willemina Henderika Roodenburg - van der Laan
Cornelis Hendrikus Duin
Kees Buisman
Afra Ibink-Schagen
Elisabeth de Leeuw-Davidzon
Nanette Elisabeth de Jongh
Robert Dick Gelderblom
Luit Ooms
Antonius Aloysius Tolboom

dinsdag 27 september

Tiny Vogel - de Kock
Piet van der Kolk
Lummy Hulshof-de Jonge
Jannetje Gesina de Jong - Moman
Anna Maria Beljaards - Vissie
Jacobus Willem Foeke Trip
Anna Maria Francisca Hoogeveen - Stek
Anna van der Eng - Nijman
Geertje van der Veen
Anna Catharina Moerkerk - Knuijt
Maria Melck
Mozes (Joop) Lampie
Jaap van der Lei
Aad van Ake
Gon Deen - Buijsman
Maria Everdina Dalenberg - Pasman
Teunis van IJzendoorn
Arendina Willemina van den Berkhof - Geursen
Christina Wilhelmina van Rooijen
Johannes Fransiscus Versteeg
Dirk de Reus
Akke Elisabeth Huisman
Gerarda Cornelia Geertruida Rijser Knook

maandag 26 september

Emma Johanna Magielsen-Koopmanschap
Nico Out
Helena van Egmond van Ede
Petronella Gerarda van Leeuwen-Bontje
Pieter Langeberg
Josef Adema
Bert Steinkamp
Annie Keijzer - de Wit
Anna Jitzina de Boer-de Vries
Ben Roelands
kees (cor) van diepen
Petrus Joseph Ransijn
Cornelis Hendrikus August van Leen
Geertruida Alkemade -Verlaan
George Kulik
Reina Berendina Schalen
Geertruida Adriana Admiraal-Koning
Pien van der Linden
Berry Boerrigter
Stijntje Homan - Bruijn
Jaap Brandsen
Johanna van Riet-Bekooij

zaterdag 24 september

Johannes Theodorus (Johan) Witte
Cornelia Albarta van Bokhorst - Dieffenbach
Carola van de Ven
Johannes Bennink
Sophia Jongeling - Gilden
Cor van Scherpenseel
Huub Peeperkorn
Mw. J.C. Timmer
Willem Cornelis Klein
Peter Cornelis Wiesenekker
Peter van de Werken
Dirk Pronk
Cees Sman
Eliza Liket - Paulis
Arie van Tol
Roelof Jan Dijksma
Cees Smit
Johannes Maria Tukker
Dina Willemse - de Goede
Fie Groot - Olij
Matthijs Johannes Baars
Efi Selina Petronella Winter - Sigar
Ado Bouman
Joannes Josef Schipper

vrijdag 23 september

Joseph Theodorus Rieken
Suze de Rijke-Koelstra
Dora Bais-Beijer
Geertruida Broekhuis Bos
Richtje Smit van den Berg
Marius Cornelis Petrus Angevare
Jacob Pieter Groot
Alida van den Eijkel
Cornelis Petrus Schagen
Cornelis Constantinus Josephus van Scherpenseel
Cornelis Geert Schra
Simon Root
Geertruida Mathilda Janse
Nicolaas Jacobus Sijs
Hilda Salomons
Gerrit May
Margaretha Cornelia Sikkink - Arkesteijn
Frans Dijs
Arnold Adriaan Groen
Petrus Damen
Maria Oudhuis-Plak
Kitty van Duin-Koster
Cornelia Maria Wiltschut-Bleijendaal
Leo Piet Akkersdijk
Fijtje Maartje Peijs

vrijdag 21 september

Joseph Hilhorst

donderdag 22 september

Simon Schenk
Johanna Kort
Titia de Leur - Honing
Maria Theodora Duivenvoorden Winters
Otto Schilp
Christoffel Kops
Rinus Angevare
Josephus Slootmans
Amelia Noest-Dissevelt
Gijsbert Verhoef
Netty Nanne-Schilder
Maartje Meyn
Antonius Cornelis Langereis
Jacoba Maria Hauwert-Korthals
Martinus de Groot
Jacobus Johannes de Boer
F.J.N. Zegers
Cornelis Wouter van Dalen
Hubertus Gerardus Schouten

woensdag 21 september

Abraham Vriend
Albertje Koelemeij-Pieters
Robert Mol
Kees Kwakernaat
Theresia Maria van Leuven - Born
Tjeerd van der Hoek
Ton Magielsen
Jacoba Jongh - Kok
Gerke Brouwer
Leonora Kret-Verstoep
Carel Simon van Paridon
Wim Deckers
Anna Margaretha Berkhout - Quant
Gijsbertje van Egdom - van Grootheest
Kos Zwart
Antonius Wilhelmus de Wild
Annigje Adriana van Zandwijk-van Toledo
Erik Johan Brouwer
Netty Groeneveld - van Baak
Lena van Schuppen - Vroege
Lex van Asch van Wijck

dinsdag 20 september

Ruud Mouissie
Johannes Gerhardus Vos
Wilhelmina Catharina van de Ruit
Cornelis Johannes Appel
Gerrit Bakker
Agatha Gerarda Maria Admiraal - van der Himst
Catharina Groenewoud - de Wit
Hendrik Bode
Harmen van Twillert
Leny Hagebeuk - Laarhoven
Gerrit Pieter Vergunst
Anna Susanna de Waal Malefijt
Wilhelmina Gerarda de Graaf-van Dijk
Willemina van Bruinisse
Cornelia Lydia Bresser - van Wetter
Vincent de Boer

donderdag 20 september

Antje Maria Blom - Ketting

dinsdag 20 september

Jan Schoenmaker
Cornelia Tjipjes - Schut
Cornelis Willem Zeeuw
Brigitta Theresia Kuin-Botman
Cornelis Johannes Berger
Cornelis Theodorus Vriend
Bram Beerepoot
Jacob Graaff
Janna Hanenburg-Strating
Jacobus Maria Stephanus van Riel
Christina Maria Zanoli - Hilhorst
Bernard Kraaij
Cees Visser
Gerrit Warnies
Hermina Margaretha Maria de Wit - Bongers
Wim Borst
Wilhelmus Johannes Adrianus van Lieshout
Jacqueline de Hiep van Heiningen
Arie Kos
Willem Daams

maandag 19 september

Hendrika Helena Margaretha Schelvis - Berkhout
Petrus Johannes Tromp
Jan Bovekerk
Annie Lute - Borst
Rembrandt de Zwart
Aaf Dekker-van Winsum
Jannie Leentje van Beurden - Wesdorp
Kees Vos
Maria Martha Kunst - Oudejans
Sylvie Marie-Jeanne Augustine Profit
Hans van Heuven
Simon Pieter Regter
Hendrik van Bockhooven
Reinier Johan Nicolaas Maria Otten
Sophia Peek-Tesselaar
Leendert Ravensbergen
Bea Bruine de Bruin
Nicolaas Lambertus Visser
Nel Mors-Boersma
Catharina Anthonia Boukens - van t Hoff
Jaap Mantel
Johannes Henricus Werner
Maria Anna Elisabeth Buissink-Brocatus
Helena Visser-Zee
Albert Kok
Nellie Mul-Boskemper
Hatger Wilbrink

zaterdag 17 september

ARIE MANTJE
Maria Stiemer-Toornstra
Cornelia Theodora Maria Verkaik Vogelaar
Dirk de Winkel
Franciscus Antonius Sluijter
Jacobus Maria Koster
Annie Hoogerbrugge - Samsom
Carel Frederik Dikkeboom
Jantine Hendrika Braam - Siertsema
Joop van den Huijsen
Woutertje Kok - Windhouwer
Karel van Hellemond
Jannie de Jong - Visser
Nicolaas Klitsie
S. Koningstein-Gorter
Marinus Bernard van Ommeren
Elisabeth Deurloo - Kramer
Petrus Johannes van der Laan
Cock Geerlings van der Slot
Arie Hermanus Batenburg
Johanna Smit-Dekker
Cornelis Harmannus Meekhof
Wim Bijl
Tineke van der Kuijl
Anna Maria Louise Schuitemaker
Arnoldus Markx
Huber van Diepen
Lourens de Haan
Robert Jan Valk
Cornelis Zonneveld
Jan van Dongen
Dr. Philippus Meesse Bosscher
Johanna Klazina de Hart

vrijdag 16 september

Antonia Henritte Maria Captijn - van Krieken
ANTONIA THIELE
Theodora Bijl-van Geest
Prof. Dr. Aad van Doorn
Maaike van der Poel
Willem Hendrik Muts
Simon Bernardus Strijk
Froukje Woudstra - Brandsma
Petronella Johanna van Duijker
Clasina Cornelia Broeders-de Groot
Hillegonda Cornelia Oostendorp-Haak
Jacoba Dubbelaar-van Rijn
Cornelia Geertruida Smit-Schuur
Johanna Smit-Bos
Marie de Moel-Vlaar
Margaretha Adriana Post-Dankers
Wilhelm Friedrich Karl Bos
Maria Cornelia Bernardina Versluys - Gerrits

woensdag 14 september

Brigitte Helene Bakker - Dring
Catharina Theresia de Swart-Verver

donderdag 15 september

Emerentiana Anna van Kessel-van der Himst
Carl Lipp
Everdientje Jacoba Oort -Verweij
Bernardus Hermannus Jozefus Stiekema
Catharina Visser - Hotting
Johanna Aleida Haan - van de Bunt
Jan de Kraker
Theodora Albertab Jansen Ousen

woensdag 14 september

Annie Engel-Krul

donderdag 15 september

Stephanus Willem Bouwman
Maria Maria Wagemaker - Schellevis
Willem Drijver
Emma Zwan Manshande
PIETERTJE GROOT - VISSER

dinsdag 20 september

Susanna Rodi

woensdag 14 september

Hendrik Johannes van Rijn

donderdag 15 september

Marleen Kamminga-Rigter
Maria Catharina Zut-Mak
Mirjam Meeuwenoord - Leget
Johannes Cornelis Wilhelmus Noordermeer
Carolina van der Velden - Egthuijsen
Siem Klaver
Jacoba Schipper - Zwart

woensdag 14 september

Maria de Heij Kranendonk
Wilhelmus Anthonius de Ruijter
Paul Ittmann
Ludovicus Petrus Marie van Soest
Jannetje Hart-van den Outenaar

dinsdag 13 september

Teunis van der Neut

woensdag 14 september

Johanna Margaretha Groenewoud
Fem Koning - Alles
Johanna Rodenburg-Snel
Jan de Vries
Charlotte Louize Heijn-Kesseling

dinsdag 13 september

Cornelis Ploeger

woensdag 14 september

Cornelia Band - de Boer
DJIM TIO
Elisabeth Groen-de Lange
Corrie Tenniglo-Braam
Frans May
CORNELIS DONKERSLOOT
HENDRIK GERMS
Cornelis Nicolaas van Geldorp
Theo Groot
Barbara Henrica Scheutjens
ANNA ADRIANA BOSMAN, ZUSTER LIBERATA
Eugenie Nieubuurt-Dorpema
Jacobus Hendrikus Tellegen

dinsdag 13 september

Stephanus Frederik Christiaan
Arnoldus Leonardus Jacquemijns
Jan van Dam
Klaas Visser
Wilhelmina Maria Helmerhorst - Klos
Jan van der Meer
Linda van Diepen-Heijne
Boudewijn Heilijgers
Paul Ittmann
Lampros Dimitrios Damkalis

woensdag 12 september

Aagje Neeltje Westra - de Jonge

dinsdag 13 september

Petrus Jungbacker

woensdag 12 september

Cornelia de Vries - Kat

dinsdag 13 september

Ferdinand de Loor
Aad Dofferhoff
Ariea Nijgh
Maria Raps - Kuijl
Hetty Papo - Kelch
Anna Maria Smiers - Winnubst
Mencie Bouwens-Warokka
Ferdinand de Loor
Cornelia Schouten - de Jong
Catharina Maria Scholten - Schaper
Wim van Schaik
Jan van der Sluis
Jannetje Barendina Bolweg - Wijsman
Ir Klaas Groot
Tineke Scholtsz
Ferdinand Franciscus Fontijn
Peter Alles
Jan van der Grijspaarde
Johanna Cornelia Blom-Vonk
Machiel van der Pompe
Janny Lambers-Strang
Piet Bibo
Alie Bakker - Beentjes
Peter Theodor van Wolven
Pieter van Vliet
Theye Apeldoorn

maandag 12 september

Annie Barhorst-Spigt
Rob Mooren
Theodorus Nicolaas van Stralen
Joanna Hendrika Maria Antonia Majoor ] van der Linden
Jacobus Jong
Piet Winder
Astrid Bakker
Jacobus Gijsbertus Azier
Wilhelmus Gerardus Verbraak
Ben van Dansik
Hester ter Beek-Hageman
Kurt Post
Marlies van Oudenaarde - Hameleers
Maria Theodora Josephina Roozen
Martin Vriendjes
Frans Nypels
Hendrik Stephanus Roose
Gerardus Johannes Casper Merse
Ludovicus van Leeuwen
Leonard Adriaan Pliester
Theodorus Johannes Maria Scholten
George Minnes

zaterdag 10 september

Leuntje Ros-van der Kwaak
Albertha Maria Brouwer - Steenvoorden
Johannes Nieuwenhuizen
Martinus Jan Pronk
Marie Louise Been
Jan Sluiter
Greet Rigter-Stalenhoef
Willemien Laan - Pool
Jacoba Kloover - Booij
Hilly Borns-Haagsma
Iet Nijkamp-Beunder
Anna Elisabeth Schaaf
Theo Visser
Anna Elizabeth Meijer - de Jong
Elisabeth Cornelia Bulters - Schornagel
Agatha Alida Spoel van Eerden
Gijsbertus Hendrikus Laurentius van Vliet
Marja Finnema - Klein
Elizabeth van Tongeren - Smit
Catharina Maria Opdam - Sanders
Bertus Roos
Kees Dekker
Cornelia Alida Velzeboer
Hendrika Hooijberg - Verbree
Cornelis Frederik Erkelens sr.
Trijntje (Tiny) Wardenaar - Vormer
Josephus Johannes Hendricus Nieland
Henk Buis
Anna Hardeman - Boumeester
Reinier Maria Burger
Eisse Kamphuis
Jenny Hup

vrijdag 9 september

Petrus Nicolaas Kruijer
Johan Bekker
Grietje Okkema
Marcel Charles Joseph Eijck
Wilhelmina Engeltje Rijkeboer - Bais
Ab de Zwart
Marretje Boom - Kroon
Martinus van Wieringen
Guurtje van Weelden - Luttik
Cornelia Johanna Anker
Bartholomeus Kooij
Elisabeth Maria Mulder-Smiers
Mej. Jansje Boots
Eduard Alphonse Florent Dhondt
Jan de Witte
Anna Brechta Grimijzer-Oom
Hermanus Jacob Geerlofs
Neeltje de Feijter-de Ruiter
Trijntje Bruin Visser
Jacobus Jozef Philippus van der Heijden
Elisabeth Juffermans - Hessling
Wilhelmus Butter
Petronella Cornelia Rietbroek-Hogenboom
Karin van Loenen
Adriaan Schellevis
Henk van Herwijnen
Geertruida Maria Theresia Feller Klaver
Catharina Maria Kok - Lakeman
Corry Verkuijlen van Rijn

donderdag 8 september

Gerrit van Rijswijk
Willemijntje Johanna van Dijk - van Manen
Gerarda Knijnenburg-van der Lubbe
Marius van der Wolk c.i.c.m.
Arend de Boer
Jaap Groot
Pater H Kemper MSC
Ren van Domburg
Elisabeth Maria Baasten
Willem Baars
Andriena van Walbeek-de Haas
Huibertus Hoogendoorn
Karstina Maria Engel - Hagedoorn
Mien Fatels - Harsveld
Everardus Hermanus Theodorus Raijmans
Lida Schouten - Tromp
Ab Tiel
Cornelis Onderdelinden
Dickie Versluis - Groot
Afra Antonia Beukers-Groot
Corry Doorenspleet - Bakker
Hendrika Gerarda Diks
Jacobus Cornelis de Jong
Cornelis Willebrordus Dekker
Truus Rol - Faber
Simon Anthonius van Veen

woensdag 7 september

Petronella Cornelia Romar-Fellinga
Greet van der Heide - Smits
Cocky Vennius Birnstiel
Johan Haarsma
Ton Hek
Jannetje Steenkist ~ de Koningh
Maartje Bootsman-Feenstra
Hendrika Wilhelmina Gieske-Hoenderdos
Trijntje de Vries - Knuijsting
Wilhelmus Josephus Wilhelmina Heeren
Ruud Hagebout

dinsdag 6 september

Jansje Doeves - Doot

woensdag 7 september

Jolanda Anna Christina van der Velden
Pieter Kemper
Joyce Henriette Raes - Breur
Annie Bak-Staal

donderdag 8 september

Maria Cornelia Theresia Vrijburg-van Meurs
Melissa Zoon
Gerrie van Galen-Staal

woensdag 7 september

Rikje Doef - van Schie
Gerardus Theodorus Bot
Piet Knapen
Carry Steijn
Gilles Andr de la Porte
Dirk Visser
Roelof Jelle Kuiken
Hendrikus Johannes (Diks) van der Linde
Sietse Schellinger
Johannes Maria Jonk
Lenie Nijman - Koster
Ali de Hoop
Petronella Johanna Rood Waij

dinsdag 6 september

Willem Anthonie Ligtvoet
Hen Leeflang
PIETER GROENLAND
Geertruida Johanna Rohde-de Reus
Wil Gabrils - Schmidt
Aafje Geerling - Scheffer
Nicolaas Mathias Spanjaard
Stevina Cornelia Buis-van Beek
Jan Wouts
Jan Theunis van Otegem
Joop van Boekel
Dennis Patrick van Rijn
Margaretha Cornelia Zwart-Feenstra
Henk Albers
Maria Gertruida Jansen - van Woensel
Francine Agnes Marie Josephine Lammerschop
Jenny Singer - Valk
Dirk Brouwer
Trijnie Zandbergen
Kees Korstanje
Wilhelmus Johannes Pierre Koster
Johanna Marinus
Fred Waltmann
Wim van der Stouwe
Anton Schaapherder
Remert Hoetmer
Agnes Bensdorp - Grond
Aartje Spakman-Schiedon
Trijntje van Leeuwen - van Duikeren
Hans Groeneveld
Anna Wilhelmina Anthonia Burger-van Stein
Kelly Esmee Beukers

maandag 5 september

Ton Nooij Cornelis Antonius
Clare Helene Wesselius
Maria Suzanna Houtenbos - Dekkers
Mieke Plekker - Kuijpers
Adrianus Sneek Harry
Maria Kuijt - van Gelderen Miriam
Catharina Schelvis Molenaars
Frankena Theodora Korver - Tolman
Leo Antonie Nijsen
Afra Maria Cortie - Jong
JOHANNES MARINUS WOUTS
GERARDUS JOHANNES HAGEMAN
Astrid Maria Lemmers
Jan Lambert Joannes Last
Willem Klasen
Antonius Maria Gosewehr
Jerme Martien Domien Uitdewilligen
Geertruida Hendrika Wijnnobel-Langerak
Johan Willem van Eek
Nellij Alida Antonetta Weber - Korff
Riemke Stapel - Masereeuw
MargotB erta Dina Sophie Stek-Verheek
Bernardus Antonius Maria van der Putten
Floris Cornelis de Groot

zaterdag 3 september

Theodorus Gerardus Aanhane
Nel de Geus
Johannes Franciscus Corsten
Maria Annetta Hermina van Zonneveld
Johannes Wilhelmus Smeenk
Hendricus Martinus van der Noort
Adrianus Sneek
Bert Berkel
Anna Maria Alida Binken - Bank
Hendrik Sjoerdsma
Aad Straver
Maartje Korsse - van der Poll
Aafra Zuurbier - de Groot
IJsbrand Jan Veenis
Cees Berkhouwer
Elisabeth Ariea van der Bent - van Beelen
Jan Georg van Dijke
Hendrika Johanna Buijsman - Smeltink
Jacobus Reinier Admiraal
Jan List
Gerardus Johannes Wilhelmus Geeven
Erwin Aloisius Maria de Moor
Lambert Vos
Tiny Brandhoff-Vreeker
Lukkina Annechina Smit
Cornelis Geel
Erna Donker
Jan Hazenoot
Mina de Wit - Sap
Maria Aletta Fennigje Muller - Manhoudt

vrijdag 2 september

Christiaan Jochem van der Vaart
Johannes Thiel
Ariaantje Boukes-Middelkoop
Gerrit Willem Wessing
Jan van der Pijl
Maria Alijda Willard - Hagen
Maria Johanna de Jong - Gouwenberg
Jansje Trijntje de Jong-Bais
Maria Alijda Willard - Hagen
Joke Theodora Anthonia Zuijdam
Niko Kenzen
Albertje Bakker - van der Wal
Piet Hos
Theodorus Leonardus Wouters
Hendrikus Boereboom
Geertruida Meester - Dekker
Tini Melman - Beumer
Rebecca Wilhelmina Elte
Maaike Wijkhuizen ~ Wijnalda
Jos de Vries
Johannes Pieter Heiligenberg
Annemieke Noordstrand
Tiny Brandhoff-Vreeker
Jaap van den Berg
Frans Scholten
Hermina Hendrika Jonker - van Leeuwen
Charlot Rundberg
Adrianus Anthonius Hoogewerf

donderdag 1 september

Alida Ansfrida de Nijs
Johanna Wilhelmina (Jo) van Breemen-Rijners
Anitha van Aalst-Oonk
Hanna Gubler
Alberdina Hermanna Beckman -Elzinga
Theo Schols
Jantje van der Velde-Frankena
Laila Boot-Ingvarsson
Eg Boot
Barend de Wilde
Sietske de Boer-Veenstra
Johannes Ridder
Riet van den Dobbelsteen-Grooten
Christine Versteegen-Rnnfeldt
Geertje Helder - Knol
Erwin Pols
Gerardus Noor
Dien Meilink - Christiaanse
Truus de Koning - Evers
Ank van den Akker
Iet Sommer Vellinga
Jan Visser
Margaretha Kooij - Waij
Janny van de Plasse - van Brenk
Petrus Nicolaas Molenaar
Catharina Maria van Eerden-Beentjes