inloggen

familieberichten op internet

Berichten van juli 2010

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 31 juli

Nico Wassenaar
Johanna Adriana Alders-Braber
Geertruida Bol
Cornelis Meiert Grootes
Simon Antonius Kievoet
Alida Elvira Johanna Meijsing - Schouten
Martinus Gerardus Maria van Mens
Jan Dirk Burgstede
George de Rooij
Ada Nagel - van Breemen
Maria Slootheer
Christina Terlouw-Bolle
Sini Jongewaard-van Hattem
Pieter Keijzer
Johannes Franciscus van Berkel
Henk Goossen
Ramon Ulken
Corrie Meijer - Borsboom
Hendrina Alida Kalis-Butter
Simon Arie Luijt
Deanna Gillian Glas
Marijtje Hagen-Schijf
Jacob Allan
Nel Warmerdam-Warmerdam
Trijntje Baligje Leefoge-Sikma
Laurentius Cornelis Schuit
Pieter Jacobus Klos
Petronella Korver Nooy
Jopie Ekers
Adriana Maria de Wit
Toon van Hoek
Rob Telkamp
Marcelis van der Velden
Paul Korver

vrijdag 30 juli

Jannetje Maria Ensink - Zaal
Martha Johanna Boode-Hoogland
Kees Commandeur
Paul Korver
Andr Johan Groen
Dinie van Diesen-Venneman
Ton Tieman
Marretje Korf
Ria Buma - Zegers
Willem Stam
Elisabeth IJff - Feeke
Pieter Johannes Faber
Fredericus Johannes Veldt
Rie van Keeken - Mulder
Hans Nobbe
Hendrik Jacob Nauta
Jan Jacobus Bakvis
Ate Doornbosch
Gijsbertus Bergman (sr)
Elisabeth Kikkert-van Wingerden
Agnes Scherpenhuijsen

donderdag 29 juli

Rini Straatsma - Schiebergen
Kees Commandeur
Thom Weterings
Willemina Geertruida Tolman
Louise Margaretha Hoppen-Tau
Bastiana van der Molen te Lintel Hekkert
Maartje Vijn - Galis
Gerard Tichem
Piet de Groot
Simon Adrianus van Duin
Corrie Timmer - Deutekom
Aagje Man- Taanman
Klaas Mars sr.
Johan Jozef Hermes
Gerard Wijnker
Johannes de Vries
Grada Johanna de Hiep - van 't Klooster
Suze van der Meij-Bergmans
Aert Hendrik Floris Braam
Abraham van der Laan
Gerardus Johannes Kikkert
Pieter Ham
Agnes Scherpenhuijsen
Jo Kollerie - Uitendaal
Niels van Bennekom

woensdag 28 juli

Willem de Boer
Nina Nijs - Bohlmann
Jan Burger
Gerrit Rietveld
Henderika Klippel - Opprel
Aad van Hooff
Cornelis Berghouwer
Catharina Christina Koek - Orth
Jeane Tonia Brouwer-de Korte
Henk Broekman
Petronella Johanna Maria Devilee - van den Berg
Cornelis Nicolaas Noppen
Teunis Basjes
Jeanne Mooi - Schiernecker
Nicolaas Steven de Vries
Vita Kinket
Geertruida Martina Verbij
Alida Theresia Ooijevaar-Leek
Jannie Veenhoven - de Geus
Hendrik Pruimboom
Ton Lucassen
Catharina Lidwina Maria Huijzer

dinsdag 27 juli

Coby Hoogerheide-van der Putten
Adrie van Eeden-van Geelen
Erich Bernhard Stegeman
Ir. Cornelis Dijkman
Annemieke Vorst-Bijl
Allert Boersma
Baukje Barnhoorn-Postma
Pieter-jan de Groot
Rie van der Meij-Wigchert
Helena van Nood-Bontje
Krijn van der Spijk
Ria Boelee-Leeflang
Frieda de Vries-Mol
Diny Kuiper-Kleijn
Coby Hogerheide-van der Putten
Dorus Theodoor Dakkus
Maria Judith Fallaux-Blok
Frits de Jong
Piet Mieremet
Gr van Tongeren-van Winkel
Nel tegelaar
Arie Schoorl
Ria van der Thiel
Meyert Kuit
Leo Gerhards
Cherry
Thea Pot-Jacobs
Paul Eijsbrand Hartgers

maandag 26 juli

Jantje Vormer Stam
Henny Vinck-Vuijst
Toon Smit
Jan Ootes
Gerhardus Johannes Offerhaus
Joseph Jacobus Maria Karsten
G Wolters - van Sleen
Catharina Duvera Karsten - Knijn
Jan Jacob Kemps
Paul Eddy Schouten
Herman Bouwman
Johanna Jacoba Maria Siera - Devilee
Maria Catharina van der Hoeven-Lens
Maria Geertruida Susanna Schouten - Langhout
Jan Simon Bier

dinsdag 27 juli

Catharina Sprenkeling-Appelman
Riet van Kaam-Wessel

maandag 26 juli

Jurjen Bene Dreijer
Machiel Adriaan Stijger
Divera Maria Beemsterboer - Vlugt
Anna Maria Kooijman-van Duin
Annie Simon-Braeckmans
Evert Ids Dekker
Johannes Cornelis Jansen
Catharina Cornelia Jamin - Stoop
Herman Roos

zaterdag 24 juli

Truus Hilgersom-Verhart
Ben Hoogendijk
Aafje Jacoba Fraaij - de Vries
Gerdi Hoekstra - Koene
Ine Straeter - Peters
Theo Buter
Paul Schwebke
Petronella Pronk van Diepen
Siem Kok
Janna de Jonge - Schoenmaker
Dirk Johannes Jansen
Jacob Pieter Smit Klzn.
Loes Peters Meijer
Marie-Jan van der Schaaf-van Nes
Maria Stolk
Flora de Vilder
Helena Cornelia Abbink - Paul
Jansje van der Does - Regter
Bep Pronk Korstman
Anja (Anthonia) de Keizer
Petronella Adriana Daalder-Visser
Cedric Marlon Melchiot
Geurt Silfhout
Jacomina Hendrika van Arenthals Vahl
Helena Elizabeth Nijhof-de Bruijn
Dien Nolting-van der Wal
Jaap Bakker
Klaas Veenman
Jacob Klerk
Otto van den Haak
Wout van der Thiel
Wim Steenvoorden
Harrie de Man
Ben Spelbos
Elisabeth van Zoonen Koorn
Foeke van Buren
Marjolein More

vrijdag 23 juli

Jaap Schipper
Frans Broekhuizen
Nel Honig-Abbing
Saartje Stolk-Roskam
Pietje Bakker - Winters
Albertus Tijdeman
Maria Agatha Noordermeer-Matht
Jan Ceasar Posthuma
Trees Leguijt - Klijn
Jacob Pieter Huchshorn
Riet Butter
Gerrit Otter
Mimi Smits
Francina de Water
Andries Boone
Cornelia Maria Roozen-Meskers
Coenraad Theodorus Steman
Ton Groen
Corrie Timmerman - Zijp
Maarten de Jong
Pietje Meintje Verbeek-Heida
Alie Goesinne-Bos
Soutje Cornelissen - Roos
Maria Catharina Stuifbergen-Snel
Nelly Blok
Rinkje Kloosterman

donderdag 22 juli

Simon Huigen
Jacoba Catharina Elisabeth van Willigenburg ~ Bonzet
Anna Besteman Schinkel
Cornelia Maartje van der Fange-Overvliet
Maria Agatha Noordermeer-Matht
Peter Appelboom
Louise Inge Brix
Willy Veldman-Schrijver
Megha Anna Maria Grooteman
Cornelis Johannes Beerepoot
Gerrit-Jan van der Leij
Jan Knip
Leonardus Rosmuller
Annette Victoria Lingg - Verboom

woensdag 21 juli

Jan Nicolaas Bark
Teuntje van de Weerd
Jan IJkel
Mien van Rijn-van der Peet
Pyt van Osnabrugge-Tamminga
Clazina Gerarda van Breemen
Pieternella Rinkel Kooijman
Hetty Kerkkamp - Herling
Bram van Epen
Heleen Zirkzee
Berna Poulissen - de Groot
Hendrika Ras van Toledo

dinsdag 20 juli

Sjoerd Seekles

woensdag 21 juli

Gerard Juffermans
Henny de Vries
Nicolaas Hendrik Witbraad
Yvonne Harsveld-Annes
Adrianus Jacobus Provily
Willy Cornelia Kuijpers-Zwart
Neeltje Jacoba Krab
Froukje Scharloo-Kooi
Adrianus Smit
Johannes Wilhelmus Verdam
Jannie Joon-Kluft
Maria Susanna van Overloop
Corrie Wagenaar-Kleijn
Johanna Jacoba Krom - Gooijer
Theodora Fortgens - Smal

dinsdag 20 juli

Paulina Cornelia Kort
Maria Antonia Dongelmans
Trudy Loos-van Rijn
Annie Koster - Willig
Diny Thiel-Gieselaar
Willem Veldkamp
Geerdiena Wilhelmina van der Leij - Leen
Jan Hauer
Hermanus Gerardus Peekel
Willy Stolk - Eijdenberg
Wilhelma Perrels Scheelbeek
Mieke Hoebee
Jeanne Adriana Fokke - van Gent
Christina Alida Manshanden
Helena Theodora Maria Vink
Jacobus van Elst
Geertruida Cornelia Maria Loos-van Rijn
Emmy Schouten - Vooren
Nicolaas Jacobus Klaver
Jacobus Johannes Vink
Joke Ens
Elisabeth Maria Theresia Oosterveer-Menken
Marlies van Florop
Brenda Hoogeboom
Tineke / Trijntje de Jong
Geertje Baken-Linker

maandag 19 juli

Catharina Anna Maria Hoogenbosch
Trijntje Duijzer van Zalinge
Dinie Zeeuw - Waalboer
Ger van Veen
Cornelia (Nelis) Huisman-van den Ende
Femmetjen Anna Maria van Dee-Mulder
Marchiena Annigje Jakobs
George Malmberg
WILLEM VAN DE GIESSEN
Edward James de Ruiter
Catharina Maria Lagerweij
Elisabeth de Jager-Hamers
Johanna Catharina van der Biezen - van den Ende
Engelbertus Martinus Klos
Lynn Swager
Johannes Koet
Anthonius Masteling
Elisabeth Mulder-Jonker

dinsdag 20 juli

Bob Jacobs

maandag 19 juli

Riet Vissers-Valkering
Johanna Maria Joustra Dammers
Maria Petronella de Haan ~ te Welscher
Cor Obdam
Mark Woord
Johanna Anna Brouwer]Ketelaar
Vera Zonneveld
Johanna Bakker - Hoekstra
Virgil Dennis Teunis
Cornelia Engelina Konijn-Borst
Petronella Cornelia Gooijers- van Erp
Cornelis Bobeldijk
Iet Hilverda Buishand
Wilhelmina van der Lee - Vlugt
Jacob Siffels
Anna de Haas-Bakker

zaterdag 17 juli

Catharina Imanse - van der Lubbe
Klaas Riemer
Marie Hendrika Hofstee-van Leeuwen
Elisabeth Staal-van Riet
HENDERIKA JONGH VISSCHER-DE VRIES
Trijntje Ouwehand - Ketting
Johan Luursema
Corry Schram - Kunst
Cornelis Coenraad Pieter Ingwersen
Dientje de Vos-Heijl
Aaltje Elisabeth van Essen
An Trijntje de Wilde

vrijdag 16 juli

Klaas Groot

zaterdag 17 juli

Maartje Zonneveld de Boer
Frans van den Berg
Marjo van der Meer - van Delft
Catharina Maria Lagerweij
Georg Arnoldus van Vugt
Theodorus Johannes Maria Berg
Wilhelmina Verdonk - Bijman
Simon Kok
Simon Leonardus Steenvoorden
Bernarda Maria Zwaan - Moeliker
Johannes Theodorus Borst
Joke Eradus-Rentenaar
Mr J.J.W. Hendriksz
PETRONELLA HENDRIKA ADRIANA MASSOP - ZOMER
Johannes Lucas Wilhelmus Maria
Hendrik Helmus
Adrianus Gerardus Maria Grimbergen

vrijdag 16 juli

Maria de Graaf - Zuurbier
Sjaak Kommer
Jeannette Maria Vlaanderen-van Groen
Hanny Takkenberg
Maria Berdina Spaans - Toorenburg
Jacob Zijm
Dientje de Vos-Heijl
Neeltje van der Kolk - Sikkes
Joke Wouda
Stien Luif - Zoetelief
Christina Elisabeth Cordia - de Valk
Trijntje Ouwehand - Ketting
Siem Kuijper
Gerredina Voetee - Beek

donderdag 15 juli

Tiny Joris - Knijn
Cornelia Johanna Gomes
Tjitske Strak - Ferwerda
Ton van der Heide
Trijntje Bakker Bakker
Grietje van Andel - Burgsma
Jacobus van Putten
Mieke van Doornik
Adriaan Albertus Slootjes
Marijke Kool
Piet Hassink
Margaretha Cecilia Bloem - van der Heijden
Jan Dantuma
Wilhelmina Baartmans - de Kousemaeker
Jacoba Balstra - Kaczor
Hendrik Diters
Helena Insing-Mulder
John Edward Meyer
Ank Smit - Klaver
Aaltje Doves - Bood
Adrianus Willem Verschoor

woensdag 14 juli

Gr Haverkamp-Nijhuis
Rie Donker-van Kaam
Johannes Gerardus van Veen
Thea Persijn - Bergers
Aagje Kriek-Zeeman
Yvette Rene Wienese
Adrianus Hendrikus Zwart
Jannie Alberts - van Heeringen
Gerard Wormmeester
Christina Stroo - Kurpershoek
Martinus Maria Hassink
Elisabeth van der Bel-Mak
Tamara Zeegers-Zwemmer
Gert Schimmel
Clasina Johanna Chiela Vanhaelen-van Vliet
Dirk Kaan
Tiny Hendriks - Schenk
Hendrik Schrekker
Liesbeth Feij-Neijzing
Franciscus Hendricus Nielen
Aaltje Jeannette Brandsma-Struijs
Pieternella Riet
Karel Schlotter
Jopie Honig-van Eijck

dinsdag 13 juli

Bert Smidt
Hendrikus Cornelis van Oosterhout
Theresia Marie Siesling-Steenhoff
Cornelis Harmsen
Hendrik Gruijs
Wim Handgraaf
Cornelis Gerardus Aggenbach
Nel Veenis van Westervoort
Aagje Zeeman-Ambuul
Catharina Smit - La Lau
Aaltje Geertruida Johanna Langeveld Drok

maandag 31 augustus

Anna Adriana Kieft - Reijnhoudt

dinsdag 13 juli

Gjilke Baartse-Kuurstra
Mien Osterop - van Staveren
Tiny Meems
Alberdina Martha Nuijten-Becht
Jorge Jess San Martin Lpez
Monseigneur Johannes Gerardus van Veen
Zilvester Bennema
Nicolaas Gerlacus Schipper
Anna Geertruida Pach-van den Broek
Gerardus Antonius Hoogewerf
Siem Blom
H.W.C. van Bemmel, Hans
H.W.C. van Bemmel, Hans
Maria Wilhelmina Hoff Hoedt
Maria Johanna Othmara Hes
Maria Johanna Teeuwen
Jacoba Helena Woltheus van den Bosch
Catharina Francina Seekles - Kerkvliet

maandag 12 juli

Lambertus van der Does
Johannes Jacobus Rong
Anna Meuleveld Peereboom
Krijn Willem Boot
Ella van den Brand - Pereira
Gr Timmerman Hartog
Wilhelmus Donnardus Wols
Agatha Leeuw-Blankendaal
Toos Bottenheft - de Wit
Antonius Nicolaas Bogers
Marianne Duyndam
Cornelis Heijnen
Sybrand Wassink
Albertus Theodorus Dapper
Frederique Sijl
Jan ten Oever
Gerrit van der Bijl
Johanna Maria de Water
Cornelia Catharina Carla Hartevelt - van Weeren
Wilhelmina Heemsbergen - Groot
Cornelia Veronica Buijsman
Aleida Blokker-Band
Ton van Duivenvoorde

dinsdag 13 juli

Anneke Walbeek

maandag 12 juli

Pieter Vos
Frederique Sijl
Irmgard Arends - Finkelberg
Wim Stuijt
Yi Fan Chen
Mevr. G.R. van Thiel - Paans25
Gerrit Jan Louweret

zaterdag 10 juli

Theodorus Franciscus de Lange
Ad van den Bosch
Kika Oldewelt van Leeuwen
Swaantje Mosk-Bos
Rosalie Hlne Mettrop - Janssens
Carla Michel - Brijde
Grard van Benten-van der Zwet
Maretje Versloot - Engel
Jan Lodewijk Demmendaal
Jan Barnhoorn

donderdag 8 juli

Willem Breeuwer

zaterdag 10 juli

Uut Prins - Klaver
Theo Hart
Toon Busing
Ron van Blijdenstein
Beatrix van Leeuwen
Pop Arp-Struijs
Annie van der Watervan der Meij
Eduard Kroon
Lydia Kroon-Odijk
Eddy van Mook
Divera Maria Steltenpool - Overboom
Geert Wieringa
Dirk Smit
Volkert Blokker
Everdina Baas-Moleveld
Reina Jongerden - Beltman
Renzo Engelbertus de Vries
Karin van Berge Henegouwen-Susan
Johannes Theodorus Vrijhoef
Jacoba Boekel - de Jong
Paul de Wit
Janda de Vries-Pos
Maas Vonk- van de Poppe
Janna van Loenen-Slappendel
Lies Kapiteijn-Mller
Greet Daems-van Steen
Johannes Gerardus Warning
Peter Schotten
Annie Korsse - de Mol
Neeltje Stroomer-Treiture
Cobie Griffioen - Mewe

vrijdag 9 juli

Jantje Timmer - Pama
Marijke Woudstra - Bos
Cornelis Johannes Splint
Henny Geesink
Jannie Pronk - de Haan
Arend J. Kleinenberg
Neeltje van der Heide - Visser
Lambertus Kramer
Simon Gruijs
Jan Manshanden
Hans Koopman
Petrus Gerardus Breugelmans
Margaretha Maria Wolfs-Fhler
Willem Dirk Vermanen
Martinus Johannes Hassink
Frans van der Waals
Greta Munting - Lemkes
Tineke Stuifzand-de Graaf
Hans Jan Lasterie
Elbertus Bakker

donderdag 8 juli

Geertruida Rood - Laan
Rima Bruijns - Kneppers
James Cowdrey
Gerrit Geerlig van der Vegt
Max Arp
Geertje van der Zon - Bos
Neeltje Johanna Nijland-Louwerse
Cornelis Aandewiel
Jan Wijbrens Twisk
Johanna Maria Schenk Spanjaart
Hobbe Kooistra
Marie Karsten - Neefjes
Jan Steenman
Atie Doppegieter
Jopie Elbrink-Nijland
Ren Mutsaerts
Ren Mutsaerts
Timotheus van Wolde
Gijs Stappershoef

woensdag 7 juli

Arnold Jan Meijer
Willem van der Zee
Driesje de Boorder - Leusink
Beerend Reginald Smidt
Martin Ellenbroek
Erika Dorothea Vos-Hinrichsen
Bernhard Frans Antonius Deiters
Gerrit Enderl
Francisca Anna Maria Verlaan - van Krieken
Martha Dingerdis-van den Idsert
Wil Buijs-Willemse
Wilhelmus Willibrordus van Aken
Dick Sneek
Adriana Cornelia Verkuyl - Maar
Siny de Vries - van Brenk
Thea de Bree - van Diemen
Dirk Tol
Dini Teunissen - Hogeland
Mark Alexander Apeldoorn

dinsdag 6 juli

Maartje de Vos - Ouweltjes

woensdag 7 juli

A. Ciggaar-Komen
Wilhelmus Johannes Schipper
Bram van Eijk
Arie Overbeek
Sam van Goozen

dinsdag 6 juli

Wijnanda Johanna Prijs - Meijer
Jaap van der Meulen
Johanna Catharina Theresia Oerbekke Smit
Jacomina de Mooij
Cornelia Anna Keijser
Neeltje Pool-Madderom
Arie Westerhout
Pieter Dekker
Lenie Kuipers-Spoelstra
Sjaak Siewertsen
R.M.J. Keizer
Maria Elisabeth Berkhout-van der Kaaij
Gr Reef - van Doorn
Jimmy Michael Diters
Peter van den Brink
Johanna Schot Rits
Gerrit Willem Brouwer
Hans Appeldoorn
Johanna Maria de Wit
Zuster Melania Catharina Johanna Maria Oomens
Anny Drijsten Kleijne
Johanna Guijt Haaring
Wilhelmina Secrve-Duivelaar
Gerrit Baken
Susanna Catharina van der Laan-Zandvliet
Gijsbert Blok
Clemens Henricus Jeltes
Richard Wester

maandag 5 juli

Gerrit de Jong
Arnolda Margaretha van Ek-Scheer
Petrus Cornelis Mooij
Lotte Rijnboutt
Anthonie Mulder
Louis Stoop
Rixtje Dijkstra - Talsma
Linda van Asten-Smit
Hendrika Stolp Bekenkamp
Catharina Jochems - Kroese
Arie Peerdeman
Johanna Anna Lammers - Dekker
Willem Leebeek
Kees van Zelst
Sander Borst
Petrus Rembertus Neefjes
Alie Hennie Spek - Blaauwbroek
Christina Dorothea Schokker - Huijzer
Arie Slagter
Arnolda Margaretha van Ek-Scheer
Henricus Maria Tak
Margaretha Johanna van Ginhoven-Tempelman
Maria van Eck Molenaar
Peter Janmaat

zaterdag 3 juli

Catharina van Oosterom-van der Hoorn
Aaltje Takkenberg - Buijs
Coby Witte - Roskam
Marcel Jansen
Cornelis Anthonius Schrama
Jacoba Krab-Blok
Alida Sara Catharina Vronika
Johanna Petronella Maria Lok - De Smet
Ben van Moorst
Jan Spijker
Jacoba Johanna Smit-Hogewoning
Albert Visser
Robert Gerardus den Broeder
De heer Gerard van Moort
Jan van der Toorn
Olga Stokman - Bezaan
Henricus Nicolaas van Diepen
Nicky Schirris
Johanna Maria Beijaard ] Remmink
Josephus Johannes Maria Grolman
Jaap Schermerhorn
Gerrit de Jong
Antoon van den Burg
Helena Maria Tegelaar-van der Kroft
Marie Voerman Koster
Dick van der Meijden
Peter Antonius van Munsteren
Dieuwertje Doorn - Wals
Bart Lambertus Cornelis Hendriks
Petronella Jacoba Berbe - Verdegaal
Willem Bakker

vrijdag 2 juli

Karl Orchudesch
Ruth Gravesteijn - Luns
Marinus Otte
Harry Koolen
Petrus Adam Gerardus Kroon
Arie Cornelis Lindhout
Bonna Jagt - Kemkes
Jan Hendrik Kruize
Ted Scholten
Lambertus Hendrik van Essen
Johannes Christiaan Gozeling
Robert James Agg
Riki Snijders
Rie Hout-Steeman
Coos Smit-Hogewoning
Arie Jacob Remmelzwaal
Adelbert Josephus Jitta
Clasien Bakker-Groothuizen
Annie Noom
Tjebbe Burgstra
Cornelia Arts-Piers

donderdag 1 juli

Carl van Empelen
Jan Cornelis Boon
Ben Bobbink
Sjors Broersen
Paulien van Meel - Helderman
Melissa Deborah Laura Kos
Albertus Zondervan
Sari Theodora van Deventer - Huizing
Cornelis Marinus van Kralingen
Jacob Ruurd Olie
Johanna Jacoba Debets-van Kogelenberg
Sjoerd Siderius
Gerda van der Steeg Droste
Geertruida Glas - Boekel
Nico Blankendaal
Els Stikkelorum-van de Ruit
Ted Scholten
Tinie van den Hoven-Krekel Kelderman
Arie Broerse
Ernest J.J. Stracke
Marinus Otte
Gert Leek
Sietske Bottema
Truus Akerboom-Kleyhorst