inloggen

familieberichten op internet

Berichten van juni 2010

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

woensdag 30 juni

Petrus Johannes Stam
Cornelis Bruijn
Roelof Baltus Klap
Maria Cornelia Mol - Mars
Doetje Maria Beumkes - Schijff
Trijntje Rossenaar - Buijs
Paula den Hollander - Schrama
Koos van de Wijngaard
Annetje Visser
Elly Oerlemans-Van der Kwaak
Miep Kukler-Jongbloed
Hendrik Pieter Oudkerk
Suzanne Labruyre-Ebbekink
Marijke Breurken-Terpoorten
Cornelis Bleeker
Wil Strikkers
Gert Jan Holleboom
Hank Buter
Willem Gravekamp
Niesje Schoute - Buntsma
Franciscus Johannes Posthuma
Simon van der Zeijden
Henk Kuitwaard

zondag 27 juni

Willy Princen

dinsdag 29 juni

Willem Hayes
Hiltjo van Eerden
Jan Cornelis Doorn
Maria Jacoba Ten Kortenaar
Aty van Balen - Reurslag
Trientje van Loo
Catharina Groen
Jannie Snijders Koeten
Pieter Tromp
Hendrik Poeste
Wil Sachs
Dirk Jacob Edel
Cornelis Koorn
Cornelis Groot
Antonius Eduard van den Berg
Maria Cornelia van der Tol - van Seggelen
Jannetje Wilhelmina Veldhuizen-Davelaar
Werner Albert Roelofswaard
Elisabeth Nieuwenburg - Stikkelorum
Antje Kinkel-Kuijper
Cornelia Josephina Petronella Peters - van Draanen
Willem Kroeze
Engelina Maria Geerlings-van der Geer
Cornelia Elisabeth Johanna Maria van Sambeek - Peeperkorn
Antonia Maria Schagen-Bakker
Jan Jacob de Wit
Alida van der Marel-van der Plas
Willem Meerten Caspers

donderdag 1 juli

Fred van der Gracht

dinsdag 29 juni

Jacob Jong
Brigitta Cornelia Alders - Smit
Stijntje Pratomo Gret
Anna Maria Hansen-Vogelenzang
Willem Adrianus Janssen
Richard Frederik Mezach
Margaretha Maria Spaans - Neelen
Diet Knol
Theodorus Jacobus Entius
Gerardus Franciscus Titulaer

maandag 28 juni

Aagje de Jong-van Dijk
Wil Vernout-Duineveld
Jan Pot
Leonore Josephina Faber-Hagenstein
Weijna Helena Schaap- van Duijn
Frans Johan Rosier
Sjaan Hoogeboom
Geesje Stoter-Wierbos
Jan Hoeben
A.Kok-Kwantes
A. Kok-Kwantes
Nel Slotemaker-Romeijn
Adriaantje Moll
George Deken
Corrie Meijne-Oudhoff
Adriaan Kaandorp
Cornelis Ossebaar
Ber Beentjes
Joop Duin
Afra Ligthart-Schipper
Christiaan Cornelis Hauser
Cor de Reus
Neeltje Klaver-Blok
Peter Keesom
Marie van Essen
Stien Jansen-Schreurs
Corrien Visser-Uitendaal

zaterdag 26 juni

Bets Barsingerhorn-Karbet
Johannes Petrus Bes
Gerard Goedkoop
Geert van Kuijk
Carla Dekker - Molleman
Pieter Bootsman
Lotty de Ruiter-Ewalt
Willem Dirk Onrust
Hans Dijs
Riet van den Hoek-Vervoorn
Tiny de Jong - Velzeboer
Theodorus Petrus de Jong
Jan Jongejan
Elisabeth Johanna van der Velden
Johannes Schravesande
Johannes Cornelis Willemse
Elisabeth Timmerman-Booy
Leendert Josef van Straalen
Joost Kleeblad
Ber Beentjes
Iefke Blijke Postma - Faber
Pieter Philippus Jansen
Janny Rensink-Lagendijk
Gr Roos - de Groot
Derkje Stiemsma - de Goeij
Erik Abbas
Wijndel Jan Gerard Jongens
Dick Vogelenzang

vrijdag 25 juni

Johanna Maria Roelofs - Abbink
Aalbertha van der Wal Mol
Bjorn Goedhart
Pieter Bos
Jake Harker
Anna Cornelia Voormeer - Bloedjes
Annie van Schoor - van der Linden
Hillechien Walburg - Hemmen
Tom Poot
Maartje Brouwer - Vens
Johanna Maria Niesing-Guldemond
Michel Tony ten Have
Marianne Oostendorp-Rooseman
Peter Obr
Barry Schouten
Arie Hogenes
Abraham Jacobus Huisman
Klara Nijenhuis-Rommerskirchen
Jacob Schreuders
Clemens Eduard Heinz Fischer
Joke Versteege

donderdag 24 juni

Trijntje Wezel
Rob Brak

dinsdag 22 juni

Henny Dam-Verdel

donderdag 24 juni

Linda Dorenbos-Zee
N. Spreeuw-Doorgeest
Trees Bootsman-Ellen
Leo de Leeuw
Grietje Hommes
Henk Exalto
Jo Peperkamp Hartveld
Jaap Grooters
Jacob Ivangh
Hugo Versloot
Raimond van der Meer
Petronella Cromsigt
Gert-Jan Rozendaal
Meiltje de Bruin - Rienks
Johannes Zacheus Simon Mors S.V.D.
Corrie Oud - Zijp
Katrien Jak-Beers
Antoon van Ophem

woensdag 23 juni

Cornelis Knip
Machiel Slierings
Dirk Louis Galjaard
Adriana Geertruida Poutsma
Francina Catharina Wassenaar-Marck
Corrie Schinkel - van Oosten
Nicolaas Zeilemaker
Corrie Schinkel - van Oosten
Roelofje Schoehuijs-Tinga
Willem van den Ende
Clasina Alida Blaauboer
Leo van der Himst
Anna Paulina Adriana van der Velden-Bruijne
Jo Dekker-van Wees
Gerard Adrianus van Klooster
Paul Frits Jan Pesser
Okke Petrus Bosma
Maria Divera Boots-Biersteker
Johannes de Bruin
Anthony Johannes Rozenberg
Helena Catharina Stuy - Engelmoer
Antonius Petrus Heeremans
Hans Ronald Hiemstra

dinsdag 22 juni

Fanny Jane Heuberger
Harm Klaas Tuil
Mr C.A.M. Molenschot
Magdalena Broersen-van Graven
Yvonne van Haren
Johannes Christianus Betzema
Divera van der Velden Bleeker
Francina Cornielje-Dekker
Gerritdina Johanna Catharina Kuit
Martina Cornelia Addens-de Weijer
Jannie Bos - Edel
Annie Beumer - Schipper
Engelina Allegonda Wilhelmina Kleinhoven - Papenburg
Barbara Elisabeth van Houten
Elze de Boer van Duin
Jan Gerard Bontenbal
Janny Tervoort - Nonhebel
Wilhelmina Johanna Klaassen - Kollof
Nicolaas Petrus de Jong
Jacobus Wassenaar
Marianne Broekhuizen - van den Brink
Alida Petronella van Soest - Diersman
Maria Johanna Balm - de Snaijer
Elisabeth Antoinetta Haarsma - Roelofs
Albert Alexander Carel Winter
Maria Cornelia Hemerik-Beerenfenger
Thea Schabbing-Post
Piet de Bie
Simon Jacobus Quax
Marianna Margaretha Henritte Komen Wellens
Zwaantje Hogeweg - Dik
Agnes Maria van Vliet-van der Geest
Willy Staphorst
Marinus Wilhelmus
Sjors Olsthoorn
Lucienne Steijn-Jansen
Petronella Johanna de Rijk - Hogerheijde

maandag 21 juni

Kees Robert Jozef Kanger Snel
Johannes Gijsbertus Elders
Marie G.H. Houter - van der Molen
Marie G.H. Houter - van der Molen
Ineke Idsinga-Homma
Jan Blom
Pieternella Johanna van der Elst
Willem van den Ende
Gerardus Johannes van Orsouw
Cornelis Ipe Dijkhuis
Wilhelmina Gijsberta Tensen - Waltman
Johan Pieter Zwart
Jan Blom
Maritte Ellen da Cunha ‐ Savelkoul
Christina Antonia van der Stap ] Huijbregts
Anna Elisabeth van der Aart-Strating
Dirk van Kampen
Hendrikus Jacobus Ranzijn
Jaap Bakkum
Jacob Jimmink
Adrianus Johannes Hector
Albert Steltenpool
Catharina Maria Out - van 't Hoff
Elsa Maria Langhoor
Jan Hoogland
Anthonia Hendrina Geertruida Hilhorst
Ineke Virgine Anne Marie Thrse de Vries
Frank Hendrik Berghuis
Lucienne Steijn-Jansen

zaterdag 19 juni

Jan de Graaff
Tiny Kruize - Hoebe
Freek Meeuwsen
Eis Fleer
Dirkje Strijkstra
Jacob de Jong
Riet Zweeris - Zoon
Truus de Jong - de Graaf
Folkert Theo Bosma
Aja van der Maat-Schotten
Charles Louis van der Walle
Floris Constantijn Robert
Alida Meijer - Botterman
Joop van Cittert
Johanna Straub-Veenstra
Korrie Meijer-Breimer
Jan van Noorden
Jan van der Plas
Joannes Anthonius Karsten
Pietje Swart - Drijfhout
Marrigje Adriana Visser
Jan Cornelis Spanjer
Tinie Meijer-Panneman
Hans Seegers
Johannes Willem Roefstra
Martha Meijer - Bruinsma
Douwe de Winter
Ineke Roodenburg - Ruighaver
Hubertus Jacobus Cornelis Kal
Netty Kaskens-Weijmer
Marianne Josee - van der Laar

vrijdag 18 juni

Hendrika Cornelia van der Geest-Milatz
Aleida Hoyer- van Zeelt
Harmina Post-van de Beek
Eppe Steenhof
Martje Boontjes-van Otteren
Mia Baltus - Hoogeboom
Mies van Klingeren - van Bemmel
Johanna Margrietta Cathelijna Drost-Tuinman
Siem Kok
Leuntje van der Boon van Duijn
Grietje Erkens Dijkstra
Ron van Wijngaarden
Geertruida Mijnhout - de Boer
Buijs Hoek
Jack van der Vliet
Johanna Gesina de Wit-Hey

donderdag 17 juni

Johannes Theodorus van Diemen
Elisabeth Henritte Marie Vorst
Dinie Reijne - Modderkolk
Jacobus Florentius Ruitenberg
Dirk van Gorkom
Andreas Korfage
Ans Drienhuizen - Kos
Maud van Bodegraven Crul
Anna Middelaar - Rijsenbrij
Antonius Zuidervaart
Neeltje Spiljard - Dortmundt
Jentinus van de Belt
Fem Bruin
Truus Blokker - de Boer
Cornelis Johannes Mol
Gon Noordeloos - Pennekamp
Hans van Kesteren
Maiske Leeuwinga
Johanna Schouten
Hendricus Johannes Nielen
Linda van der Meer de Boer
Johanna Maria de Groot-Streng
Martijn de Gruijter
Mia Baltus - Hoogeboom
Marieke Baltus

dinsdag 15 juni

Zr. Lies Hassink

woensdag 16 juni

Cornelia Knaap.Glorie
Arnoldus van Breda
Koen van Heck
Hein Jasper
Johanna Verdel-Jongens
Jacobus Koole
Hennie Tegelaar
Marieke Hus Tieken
Henk Vlugt
Nettie Dorrepaal-Fortanier
Wim de Jong
Frederica Henritta van Thiel-Besanger
Teus Sukel
Mina Vreedeveld Grevink
Isak Bus
Jenny Ruis-Schouten
Jansje Clasina Huisken-Vis
Rosanne Smakman-Segar
Warner Tijdeman
Peter Houter
Elbert Wiegers
Abraham de Smit
Jur Pilon
Gretha Luttik-Sikkes
Woudi Otto- van der Heijden
Dimitri Huijpen
Zegert Ouwehand
Andries van Hoften
Lianne Corrinne Middelkoop-Lalkens
Josephina Sevinga-Stienstra

dinsdag 15 juni

Gertruda Anna Bruin Bruinsma
Dirk Firet
Jacobus Geugjes
ohanna Bakker-Koeman
Joop Planj
Elizabeth Johanna Blokker-Smit
Rients Hoekstra
Jacobus Gerardus Velthuijzen
Cornelia Schermer Jongejans
Jeannette Maria Hakhoff-Heijnerman
Maria Klos Krap
Roelofje Bakker
Catharina Bronder-Schrijver
Theresia Maria van Bakel - Zethof
Dirk Jonker
Hans Rietvink
Theresia Maria van Bakel - Zethof
Johanna Cornelia Wijsman-Wagemans
Jannie Jansen - Verweel
Willem Foks
Maria Catharina Rijnja
Nicky Boots
Maria Alida Catharina Hoogland-Jabroer
Nico van Woudenberg
Hendrikus Stephanus Huits
Agatha Margaretha Kaandorp-Roskam
Piet Brandsen
Cornelis Vonk
Martha Bot - Ligthart
Theodora Maria Heesterbeek - Dam
Gerrit Jan Roos
Catharina Wilhelmina van Deventer - Vedder
Ida Jantina Kater-Scheepvaart
Wilhelmina Maria Breetveld - Vos
Quirina Neeltje Geerlings-Joosten

maandag 14 juni

Ria Ouud-van Deursen
Maria van Leeuwen-van Dijk
Do Reeser
Olga Kramer-van Herwerden
Hans Rietvink
Jan Baltus
Aatje Stoop-Voets
Cees Hop
Frenk van der Lee
Rie Boerkoel
Anna Alida Hilberts-de Ruiter
Albert Broek
Mary Hin-Kroon
Henk Beentjes
Piet Druiven
Kees van Baar
Jeannette Frikke-de Vos
Jeannette Frikke-de Vos
Fons Kok
Jan Kooiman
Jacob Kooij
Jan Egbergen
Petronella Johanna van Dam-van Rijn
Hans Freijee
Elisabeth de Beer
Hans Opdam
Jan Heijloo
Anna Scheerman
Frank van Loo
Gerrit Blaauboer

vrijdag 6 januari

Jenny Kuypers-Krikke

vrijdag 11 juni

Frank Maatje
Corrie Mantel - Jonker
Margaretha Koerts - de Vilder

donderdag 10 juni

Piet Borst
Riet Schouten-de Lange
Antje Margaretha Holdorp
Johanna Vlieland-van der Heijden
Petrus Lourentius Roskam
Johannes Cornelis Breeuwer
Johan Oosterhof
Zwaantien Bootsma - Kleine Deters
Jaap Troost
Clara van Dijk
Frederik de Loor
Pier Tilma
Ren van der Voorn
Corrie Klaver-van Olst
Maria Theresia Hubertina (Tine) Middelhoff‐van de Sande
Corrie Klaver-van Olst
Leo Boon
Arian Pieter Johannes Blokdijk
Herman Klaver
Cornelis Petrus Kuyper
Gertrud Emilie Jeensma-Wrmer
Piet Verdonk
Elzo Hendrik Botho van den Muyzenberg

woensdag 9 juni

Joke Butter-Schinkel
Jacobus Noortman
Cornelis Bernardus Bosland
Bas Stougje
Anna Voorbach-Brobbel
Cor Iskes
Maartje Janneman-Gravemaker
Roel Zielstra
Alie Gorter-Bakuwel
Flip Witsen
Beene Stuut
Johanna Roelofsen-de Wit
Toos Rebel-Ringelberg
Petrus Weel
Johanna Catharina Ambachtsheer-Tillemans
Annemieke Timmerman
Fred van de Poll
Leny van Kampen
Jaap Troost
Abraham Wijkhuise
Henk Wijts
Ton Guldemond
Alida Bets-van der Meer
Piet Kuiper
Corrie Bedaard
Harm Nijboer
Paula van Duijl-de Groot
Cornelia Waaier-van Leeuwen
Wim Zwager
An van Assema-Hcker

dinsdag 8 juni

Don van Vliet
Johannes Theodorus Stam
Wilhelmus Bavo Sanders
Hendrik Rinke Pronk
Beene Stuut
Catharina Maria Groot - van Vegten
Truus van Luijk-Verhoef
Nel Rasch - van Egmond
Egbertus Jan Kamp
Jan Franz van Berghe
Marijtje Baijs - Molenaar

maandag 7 juni

Corrie Volwater-Voorn

dinsdag 8 juni

Afra Cornelia Baijens - Geuke
Jetty Adriana Comello
Geertje Maria Landman - Paardekooper
Frederik Anton Lhnen
Heiltjen Hendrika Spijker-Geerling
J. Terschegget
Theodorus Maria Bakker
Richard John Peter Fransen
GERRIT KAMMINGA
Coenraad Pieter Vlieg
Corrie Heddes-Vijn
Annie Pietersma van Viegen
Neeltje Elisabeth Schenk-Oudes
Roelof Wilhelmus van der Gugten
Hendrika Geertruida Maria Francis Gul-de Boer
Maria Geertruida Oosterbroek-Tinholt
Dorothea Joppe - Boergonje
Johanna Clasina Maria Jacoba Meijboom - van Zanten
Han Bruyn
Dirk Rebel
Cornelia Beemsterboer
Cornelia Beemsterboer
Jan van Westerlaak
Hans Veenboer
Mieke van Vuuren
Louis Bijvoet
Wilhelmus Jacobus van Hameren
Dione Guijken
Lucas Adrianus Bergman

maandag 7 juni

Dineke Hoekstra
Johannes Theodorus Stam
Hakan Cakmak
Gigi Matias
Marco van der Meer
Ben Vrenegoor
Roel Hermans
Aafje Huesmann-Beemster
Els van Moorsel
Greetje Meijer-Borst
Annemieke Timmerman
Piet Sjoerds
Johannes Theodorus Stam
Greet Janssen-Klijn
Pieter Jan Mantel
Ilse Sabrina Koophof

zaterdag 5 juni

Maria Catharina Stalenberg Weenink
Rie van den Oever - de Vreugd
Wilhelmus Jacobus van der Salm
Jacob Keijzer
Sophia Dekker - Kesner
Pieternella Wilhelmina van Dijk Bodbijl
Cornelis Ligtvoet
Elsa Sonnenschein]Amkreutz
Gerardus Wilhelmus van der Geest
Elisabeth Catharina Buurman Mulder
Suzanna Maria Bernardina Winter Lamp
Adrianus Jacobus Petrus de Koning
Taeke Henstra
Wilhelmus Johannes Willemse
Henderika Pels - Gnodde
Willem Johan Bloemendaal
Geertruida Johanna Nieman
Coby van Hooidonk-Glasbergen
Carolina Alberdina Frederika Cuijon - van Dijk
Maria Spaans
Teunis Waardenburg
Arie Dekker
Dirk Koeman
Floortje de Moel - Droste
John van der Hulst
Siegfried Steendam
Dick Grootjen
Petronella Maria Dolron - Hageman
CORRIE RIGTER - SMIT
Peter Schalk
Franciscus Gerhardus Godefridus Cornelis van Neer
Cornelis Gijsbertus van Zweden
Anna Maria Borsen
Nicolaas Johannes Wessels
Jacoba Pander
Jannie Kriele - van Oostende
Catharina de Vries - Koster
Jannetje van Til - van den Bout
Hendrik Eilkes

vrijdag 4 juni

Akke Jantje Tolsma-Wijnia
Pieter Hetjes
Agnes Brandt - Buitenhuis
Maria Hendrica Anna Kemper
Jan List
Cornelia Maria Kuijer Karregat
Cornelia Maria Kuijer Karregat
Maria Theodora Rozemeijer - Hildering
Shaula Hemmer
Beertje van Delft Koster
Joost Zandbergen
Petrus Jacobus Kuipers
Gerardus Jonk
Iwan Theodorich Gunnar Grtters
Alardus Scholten
Wiebrechtje Marie de Graaf - Zwiep
Bernardus van Niel
Henderika Pels - Gnodde
Jan Reus
Lia Groot
Odette Lemmers - Haringsma
Jacobus Johannes Bras
Maria Cornelia Hendrica Rus - Linssen
Arie Andries Teeuw
Marie Hoedt van Slooten

donderdag 3 juni

Cornelia Maria Calvelage - Oudendijk
Willem Bodde
Alida Degeling - Lub
Klasina Bakker Dik
Adrianus Wilhelmus Onderwater
Anna Siegabertha Klos - Meijer
Jannie Bousma Koeman
Frater Bonifatio
Bouwina van der Heul-van Denderen
Johannes Franciscus Breedeveld
Jan de Mooij
Aaltje Hondius-Bulder
Nic. Pronk
Johannes Cornelis Korver

vrijdag 4 juni

Lucia Anna Molenaar

donderdag 3 juni

Riet Besseling - Rood
Cornelia Anna Maria Vriends - Mijnen
Debby de Groot-Nijman
Johannes van der Gugten
Bep van Diepen - Mol
Gerrit Bert van der Poel
Martinus Lucas Allard Harm de Wit
Ad Fritschy
Annie van Hoof - Geertsma
Henk Stiekema
Truus Koomen
Lucia Anna Molenaar

woensdag 2 juni

Antje Spaan-de Graaff
Jan van Latum
Mart Veldman
Drs. Pieter Althuizius
Johan van Mil
Jeanet Ilgen-de Graaf
Klazien Beunder
Jacob Paul Koster
Meine Jans Eits Huisenga
Nel Schipper van 't Veer
Ruud Verniers
Jan Jacob Christiaan Lucieer
Arie Paarlberg
Joop Ligthart
Sijtje Logger-Kuitwaard
Rudolf Karel van Iterson
Annie de Jongh-Kooij
Rijkje Broekhuizen-van Schaik
Annetje Visser-van de Koot
Arie Groot
Grada de Waard
Geesje Duursma
Anna Bakker-de Jong
Jo Morsch-Hoebe
Maria Johanna Hosselet-Kullmann
Johan Revalk
Leidy van der Meer-Kruse
Maria Verhoog-van der Meij

donderdag 3 juni

Alie Kok