inloggen

familieberichten op internet

Berichten van mei 2009

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 30 mei

Eggo Voorma
Hendrika Blenk - Janssen
Ernst Werner Christiaan Henri van Ommeren
Aad Jansen
Pietertje Bergema - Zee
Dirk van Duijn
Willem Müller
Quirinus Laurentius Groot
Adriaan Willem van Eeden
Anna Euphemia van der Kolk - Rijs
Jan Zwaan
Yuri Stoutenbeek
Karel Duitz
Zwanik Overhage

vrijdag 29 mei

An van den Brakel-Pijl
Johan de Jong
Albert de Vries
Klaas Feenstra
Ton Roelofs
Helena Kramers-Lokkers
Aafje Pieternella vrijland-van Bekkum
Tineke Sassen
Martin Grapendaal
Cor Groen - Esther
Jacobus Groot
Jules René Hubert Hendrikx
Johanna Verkade-Koolmoes
Anna Theresia Jongkind-Overbeek
Aloysia Theckla Maria Bakker-Schoorlemmer
Adriaan Cornelis Botvliet
Neeltje Prins
Petronella Maria Duin-van der Kolk
Eva Maria Koning-Velzeboer
Trijntje van Huizen-Klugt
Everharda Johanna van der Pol-Jansen
Bea Quakkelaar-Schoorl
Pieternella Voet-de Pijper
IJsbrand Visser
Jacobus Gerardus Lugten
Lieuwe Everardus van der Meulen
Jan Gorter
Gideon Jurrien Swart

donderdag 28 mei

Johanna Sophia Geertruida Langeveld
Jaantje van 't Veen-Paarlberg
Dirk Slootweg
Sied Vlietstra
Jaap van den Berg
Willem Hendrik de Gelder
Elisabeth margaretha Barbara van der Park-Boenning
Leonardus de Jong
jan Mattheus van Schravendijk
Marijtje Jolen-Slotemaker
Adrianus Johannes Cornelis Bontje
Neeltje Wiegman-Lont
Lawrence Hughes
Theodorus Loos
Barwert van der Plas
Hendrikus Brongers
Christina Martens-Weijers
Annie Ter Weijde-Kersten
Martha Maria Koster-Molenaar
Mary Christine Borra

woensdag 27 mei

Johanna Maria Maijs-Groeneveld
Pieter Blokker
Elisabeth Anna Luikel-Wanders
Aris Klok
Margaretha Christina Smit-Blonden
Gré Kracht-Nauta
Neeltje Broeren-Starreveld
Johanna Elisabeth Cornelia Hoppenbrouwer-Helling
Antonia Geertruida van Rooijen-van den Bosch
Irmgard Kruithof-van Wijngaarden
Anneke Kuinera van der lee-Stappershoef
Johannes Wilhelmus van Aken
Cornelia Gerarda Dekker-Mol
Annie ter Weijde-Kersten
Willem de Bruijn
Jan Pieter Hubert Schuitemaker
Dirk Marinus van der Veer
Maria Cornelia Nonnis-van der Kaaij
Maria Elizabeth Wissink-Westmeijer
Sietske Jellema-Goenga
Wilhelmina Alijda Rietveld-Knuijsting
Guurtje Davidzon-Bijl
Jan Hermes
Willemijntje Koopman-Zegers
Alida Veldt-Zomerdijk
Geertruida Kwast-Ufkes
Tine Bruin-de Graaf
jaantje van ´t Veen-Paarlberg

dinsdag 26 mei

Ellen Gouda-Otter
Tineke Molenaar - Prins
Hendrik Jan Smit
Hendrikje Boomkens - Schouten
Pieternella Prins-Brons
Antonius Timotheus Blankensteijn
Lientje Jacoba Jonker - Quist
Anny Hovius - Vat
JAN LODEWIJK HARLAAR
Peter Vuijst
Maria de Maar - Vas Dias
Wilhelmina Alida Lameijer - Gertenbach
Marinus Gerardus Hendriks
Bernardus Franciscus Maria Graas
Riek Roelvink-de Kegel
Anna Maria Broersen - de Wit
Karin Borst - Glorie en Sharon Borst
Hendrik Zwart
Hendrikus Voorbraak
Pastoor Jac.Ligthart
Jan Coenraad Grootewal
Eduard Lijbrink
Annie Graas – van Dam
Johannes Dekker

maandag 25 mei

Nel Scheltes-van de Velde
Johanna Maria Mak-Vermeer
Wilhelmina Maria Evers-Liefting
Dirk Stolp
Jan Geert Brink
Ank Moene-Caspers
Robert Lucien van Delden
Cornelis Verweij
Jacoba Agnes Regina van der Kraan
Gijsbertje van Reenen-Floor
Monika Huijsman-Riem
Jan van Duin
Hendrika Cornelia Birsak-Kouwenhoven
Elisabeth Duinmeijer-Briefjes
Jeanne Baart-Weijers
Johanna Augustina Kolk-van Roon
Corrie Boon-Wielinga
Petrus Meinardus Plat
Tiny Bakker-van den Berg
Cas Oud
Sjaak Bleeker
Klaas de Hart
Hendrikus Bruisschaart

zaterdag 23 mei

Pieter Klaas van Doorn
Gerard Netten
JOHANNES GERARDUS KEMPER
Gertruda Antonia van Dril - Vermeulen
Ype Donia
Alida Charlotta Faber - de Wit
Joosje Teeuw-de Vries
Gijsbertus Rietveld
Willem van Santen
Ton Das
Rinze Beers
Anna Maria Catharina Burgman - Boer
Maria Krantz - Staverman
Maria Elisabeth Vermeer - Kenbeek
Johanna Willemina de Jong-de Wilt
Feline Joy de Wolff
Jacob Krug
Gerardus Anthonius Cornelis Hoppezak
Alfred Max Leeuwin
Wilhelmina Cornelia Enserinck – van Beek
Henk van den Ende
Gré Karsten
Ankie Bakels
Jan Pen
Tinie Jacoba de Vries
Louise van der Zande
Klaas Hulst
Aaltje Amons - Bakker
Albrecht Jacques Pommer
Anita Harryvan - Offenberg
Sieny Blaauboer-Hoogenkamp
Gerard Kossen
Froukje Hartog - van Dijk
Paulus Antonius Pancras
ir Gerrit Jan Slijkhuis
Jaap Schuiling
Johanna Petronella Maria van Hees-Biesjot
Jeltje Hegeman - Kappert
Hubertus van Looy
Aagje Verbree - Vos
Ton Gravemaker
Herriëtta Johanna Mantel

vrijdag 22 mei

Maria Krantz - Staverman
François Gerard Dubel
Johanna Elizabeth de Glopper – van Eijk
Neeltje Cornelia Johanna Schol - van Honk
Johanna Theresia ’t Hart - Reijmers
Willem Jongejans
Jan Berkhout
Ali Groenveld - Mars
Jan Wiebe bandringa
Petrus ter Maat
André Langenhoff
Cornelis Nicolaas Augustinus van der Poel
Jansje Stijger-van Es
Gerlof Harmen de Vries
Leo Machielse
Pieter de Smale
Wilhelmina Maria Petronella Brammer-Delsing
Marretje Anna Hopman-Witte
Lies de Klerk - Swarte

woensdag 20 mei

Catharina van Veen – de Haan
Franciscus Maria Paardekooper
Adrianus Ruygrok
Niesje ten Wolde-Ammeraal
Tjeerd Kort
Johannes Nicolaas Bakker
Hendrik Brederveld
HENDRIKA MARIA REDEGELD/ZUSTER ALPHONSA
Martinus Groot
Antje Maria Lamme – Mulder
Joannes Jacobus Stroet
Johannes Cornelis van der Meer
Fijtje Wilhelmina van Rooijen
Klaas van Diggele
Klaas Smit
Frits Mooy
Willemina Hendrina Vreeken-Lentink
Johanna Helena Kroeze-van den Bosch
Willem Jan Volten
Adrianus Wilhelmus Scholten
Cornelia Maria Christina Kobus-Nielen
Harry Sinnige
Anneke Janna Bakker - Boer
Jan van Dalen
Johanna Put-de Groot
Johannes Nieuwenburg
Catryn Hulsebosch - Farrell
Lutske Zandstra
Albertina Cornelia Arp - van Winsen
Mieke Fessl - Ziegerink
Hendrik van Faassen

dinsdag 19 mei

Theo Sikking
Hennie van Trier
Geertje Mensink
Alida Jacoba de Graaf-Loos
Wilhelmina Maria José Elshof - Zwart
Frans Thepen
Hendrik Aalbert van Beem
Pieternella Pluijm-Meijers
Geesje Brouwer-van Norden
Alex Johannes Maria Senne
Petronella Hendrika Theresia van Lierop
Marie-Louise Roosenberg
Nico Rigter
Cora Hühl - de Zeeuw
Dirk Jan van der Oord
Johannes Cornelis van der Meer
Mies Le Fèvre - de Wit
Johannes Nieuwenburg
Christina Strooper - Pijnacker
Johannes Theodorus Stuurop
Leo Verresen
Hetty Valkenberg – Oost
Lukkina Christina Ruiter - de Jonge
Selwin van Nieuwenhuizen
Jacoba Claase-van Voorn
Aaldert Otten
Klaas van Diggele

maandag 18 mei

Josephus Cornelis Meesters
Cornelis Simon
Cornelis Simon
Adrianus Anthonius Schakenbos
Piet Schouten
Rie Warmerdam – Bakker
Helena Maria Margaretha Boots
Cornelia Adriana Warnink - Hoogenboom
Alida Catharina Klaver – Pronk
Willem Vos
Gerda van Gemert - van Doesburg
Elisabeth Kuiper - Broerse
Agatha Maria Cornelia Niesten
Willem van Westen
Evert Gerard Batelaan
Elisabeth Bakker - Woud
Geertje Braaf-de Vries
Cornelia Johanna Pepping-Keijzer
Martijn Buter
Wubbe Horlings
Gerardus Bernardus Alders
Cornelia Maria Brink - Coppens
Arie Rijswijk
Henny Stephanus-van Deventer
Joke Duivenvoorden-Brandt
Catharina Johanna Keesom
Frederik van Petten
Cornelis Stam
Jacoba De Mare - Kensen
Frederik van Petten
Alida Romein
Cornelis Been
Jan Esselman
Willem Pieter van der Wel
Willem Jan Stoltenborg
Alie van Vliet-van Leeuwen

zaterdag 16 mei

Bastiaan van Elswijk
Hendrik Loui Kramer
Cornelia Joanna van der Hoeven - van Leeuwen
Arie Lamme
Leo Janssen
Theodorus Joseph Nicolaas van Breemen
Hillebrand Dekker
Adrianus Hendrikus Johannes Reijnders
Jannetje Hendrika Jannetje Hendrika
Bob Sluis
Inga Pagano Mirani - König
Maria Catharina Donkel – de Korte
Herma Johanna Cornelia Sluiters - Kenbeek
Elisabeth Hubertina Kraaij-van den Eijkhof
Dirk Nieuwenhuizen
Johan Glasbergen
Jim Bruin
Piet Heidsma
Loog Rouwenhorst
Hermanus Maria Goosen
Johannes Jacobus Veereschild
Gerdina Haneveld-Bon
Ada Jantjes - Heijn
Christina Wilhelmina Willemse
Riet Wagemaker
Cornelia Joanna van der Hoeven - van Leeuwen
Louise Dijkman-de Voogd
Wil de Jong - de Smit
Maria Antoinette Uijleman
Afra Maria Zuurbier – Vlaar
Riet Wagemaker

vrijdag 15 mei

Joseph Nicolaas Maria Deijle
Elina de Witte
Dina Groot - Stam
Pieter Luttik
Willem Johan Smit
Rijpke Zijlstra
Willem Karel van den Akker
Lena de Jong - Schuitema
Anna Maria Tonia Verweij - Bode
Elisabeth Johanna Maria Vermeulen - Homan
Gertruda Wilhelmina Maria Kremer-Vos
Jantina Trijntje Bosman - Brondijk
Anna Margaretha Beemsterboer - Tesselaar
Jannetje Hendrika Blauwendraat - van Kooij
Anna Maria Jong – Raven
Peter Jan Blokker
Jacob Poot
Maarten Sikkes
Jo Lagrand
Anna Catharina Madder – Hazes
Encarnacion Parra Soto
Martinus Kerssens
Agatha Jansje Wegener.Honig
Johannes Peerdeman
Frederik Langeberg
Petrus Cornelis Verboven
Jan Jongewaard

donderdag 14 mei

Josephus Bernardus Post
Dick Schooneman
Gerrit Hendrik van Loveren
André Engeln
Rie Vosse – van der Linden
Krijn Willem Voorn
Jozeph Eelman
Jan van Zijl
Jan Fleur
Francina Henriëtte Hermina Smit - Blom
Alie Naber - Nieuwenhuis
Elisabeth Maria Theresia Elisabeth Maria Theresia
Reit Slooten - Nieuwland
Adrianus Hendrik Tims
Marianne Budie
Petrus Jacobus Oosterbaan
Ton de Ruijter
Heintje de Roode - van de Kraats
Maria Besseling - Bakker
Betty Müller-Rooselaar

woensdag 13 mei

Ilse Birkhoff - Wittig
Hendrika Anthonia Bustraan
Anna Mari Maria de Groot - Heine
Doris Nouwt
Marianne de Groot – de Pijper
Riek Hendrika Verbij - Boelhouwer
Riek Hendrika Verbij - Boelhouwer
Martha Frederika Nijs - Kok
Saskia Henrietta Valkhoff
Cornelis Petrus Hoogeveen
Theodorus Antonius Siero
Lysbeth Winkelman - van Aken
Nicolaas Bernardus Johannes Imming
Gerard Vos
Gerrit van Werkhoven
Elisabeth Columba Mes-Bleeker
Cornelis Dorland
Annette Beekhuis - van der Molen
Lena Heemskerk-van der Geest
Wil Lutteke - Schuijl
Jitte L Lodewijk odewijk Flapper
Mellie Uyldert
Jacob Loman
Rietje Biegstraaten - Roeters
Joyce Schmaal

dinsdag 12 mei

Guda Wendelmoet Gezina Krijt
Hans Bontkes
Jan Gerd (Njoroge) Lindelauf
Theodorus Johannes Gerardus Koot
Pieter Fatels
Elisabeth Teeling-Vessies
Gertruda Wilhelmina Maria Kremer-Vos
Anthonius Jenner
Jantina Trijntje Bosman-Brondijk
Suzanna Moenen-Laterveer
Maria Catharina van Veen-Evers
Catharina Maria Coffeng - de Boer
P.J. Edens
Johanna Hendrica Kops
Anthonie Rot
Hilda Janssen
Arie Tabeling
Gerard Jacob Leeman
Maria Antonia Bruin – Groot
Adrianus Theodorus Maria Ammerlaan
Theodora Elisabeth Maria Hommes-Woerde
Agatha Lastdrager-Kuiper
Han Lucas
Dirk (Dick) Ven
Mia Willebrands-Raat
Leuntje Willemina Hoogendijk - Hakhoff
Jannesje Greveling
Christina Nederveld - Visser
Cor Schoo
Marie Roskam-Lont
Ria Kroeze

maandag 11 mei

Adrianus Johannes de Krijger
Petronella Sophia de haan-Oudejans
Anna Alida Zutt-Wester
Eduard Kooij
Cornelis Blom
Jacomina Deen-Dixon
Klaasje Appelo-Kistemaker
Antoin John van Ligten
Johanna van Hooren-Veenman
Johannes Josephus Hoogenboom
Gré van Rixel-Morcus
Trees de Gooijer-Romeijnders
Jan Willem Anker
Gerarda Johanna Horst-Bakker
Robertus Hendricus Tromp
Trudy Haverbusch-Spil
Marijke Hijne-Broers
Leendert van Egmond
Janke Muller-Hiemstra
Dieuwertje de Wit-Duin
Christina Nederveld-Visser
Rob van Uden
Jan Brouwer
Mirjam van Veen-Dumpel
Gijsbert Maarten van Rooij
Gijsje Annetje Bor-van der Lee
Cornelis Laan
Johannes Marinus Silvester
Lucia Johanna Maria van der Schaaf-Mencke
Nicolaas Jacobus Bakker
David van der Hoogt

zaterdag 9 mei

Neeltje de Visser-de Vries
Jennie Walter – Kramer
Catharina Maria Kortekaas-Wempe
Maarten Ruig
Olga Theresia Mathilda Juda - Haenen
Floris Willem Bakker
Trien Louw-Wouda
Johannes Laurentius Boots
Marie Janny Kamp
Joke Vonk-Tromp
Gerardus Petrus Heemskerk
Andries Christiaan Kok
Dirk Nijgh
Cornelis Hogenbirk
Henne Hennis
Anna Middeldorp - Buursma
Celine Nijholt
Jaap Klaver
Petrus George Maria van Riet
Agnes Anna Maria van der Zon – van der Bijl
Margot Loman
Hendrika Antonetta van Munster-Smit
Albertus Hendrikus Helmerhorst
Klaas Minnema
Henk Bloemhof
Charles Petrus Schelfaut
Mirjam van Veen-Dümpel
Mirjam van Veen-Dümpel
Marinus Rademaker
Frans Simonis
Theodora Petronella Langeveld - van der Geest
Antoon Klasen
Paulus Nicolaas Konijn
Adriaan Heemstra
Annigje Koudijs - Kalshoven
Lambertus van Schoonderwoerd den Bezemer

vrijdag 8 mei

Theodora Helena Dikkes
Adriana Wilhelmina Boegschoten-Zwaan
Johanna Boekel - Hoogerbrugge
Anthonia Wetsema-van Gelder
Irene Johanna Maria Spruijt
Simon Maria Appelman
Joop Huitema
Eef Kramer
Elizabeth Visser-Butter
Maria Margaretha van den Breemer-Hoksbergen
John Visser
Maartje Emma Pisuisse-Blom
Petronella Elizabeth van Haastrecht - Verhaar
Hendrika Frederika Cop
Salvatore Palmas
Gijsbertus Nicolaas Hendrikus van Lieshout
Margien Slegtkamp – Brinkman

donderdag 7 mei

Alie Leijen-Roos
ir. Gerard Johan Polman
Riet den Belder - Hoogland
Jeannette Hoveling - Eijben
Pieter Willem Stekelbos
Hestia Fleurette Verstegen
Ruud Pointl
Pieter Frederik Adolf
Jochem Porte
Wijtske Harmens Wagenaar - Noordijk
Hendrika Christina Snaphaan – van Luttervelt
Maartje Zwart - van der Lee
Sophia Wilhelmina Johanna Burggraaf
Astrid Charlotte Schut-Vos
Elisabeth Hubertina van den IJssel-van den Eijkhof
Engeliena Cornelia Maria Bouwmeester-Schoonderwoerd
Arie de Raadt
Irawati Admiraal – Adnan
Ilja de Jong
Jacobus Benedictus Gerardus Laagland
Martin Wilbrink
Magdalena Adriana van Bergenhenegouwen
Bastiaan arie Blijdorp
Deborah C.T. Doeve-Verwer
Maria Anna Molenaar - Zonneveld
Jan Freke

woensdag 6 mei

Cornelis Scherpel
Popkje Visser
Geertje Hermsen - Schmidt
Johanna Dekker-Bras
Paul Maas
Eltje van Schooten
Adriana Wilhelmina Boegschoten - Zwaan
Adriana Wilhelmina Boegschoten - Zwaan
Maria Immink-Stavleu
Karel Wilgenhof
Gerardus Dekker
Thomas Jong
Margareta Johanna Konijn-Witmond
Jelte van der Heide
Adriana Maria Petronella de Ridder
Sien (Tiny) de Smidt – Plant
Hendrica Margrieta Baan-Meelis
Cees van der Voort
Johannes Hendrikus van Dillen
Martinus Cornelis Ros
Tom Mutsaers
Franciscus Johannes Gerard Tromp
Johanna Maria Kool-Zentveld
Gommert Andreas Slabbekoorn
Hendricus Petrus Dekker
Jeannette Hoveling - Eijben
Anna Broeksma

dinsdag 5 mei

Cornelis Bernardus Bosland
Nicolaas Anthony Gobels
Saskia van der Heide
Antje Cornelia Dekker - Keijzer
Dirk Hendrik Hueting
Wilhelmina Vinke
Wilhelmus Cornelis Hendrik Philips
Jan de Vries
Adrianus Van Egmond
Janny Ursem
Hendrika Elizabeth van Zadelhoff – Overbeek
Jacoba van der Plas
David Calandt
Adri Versnel
Flip Bauw
Jansje Petronella Koopen-Dam
Aagje Siedenburg - van ’t Veer
Johannes Schouten
Wim Mensink
Lucie Bakker-Bruins
Johanna Christina Fennis – Vester
Coby Koster – Helderman
Clazina Adrianna Maria van der Meer
Piet Post
Oscar Schenk
Johannes Cornelis Al
Elisabeth Geertruida Oudendijk - Grandiek
Maria Wilhelmina Dymphna Palmboom - Bluekens
Hendrikus Aardenburg
Folkert Tolsma
Joannes Dirk Pieter Adriaan Goudriaan

maandag 4 mei

Geertje Westland
Franciscus Johannes Oosterbaan
Jan Gerrit Marinus Abraham Maagdelijn
Wilhelmina Everdina Tolhuijs – de Leur
Pieter Tromp
Jan Schilp
Wilhelmina Johanna Zandbergen - Waaijer
Aalt Hop
Petronella Joanna deRuijter - Beentjes
Johannes Gerardus Anthonius Maria Knötschke
Martha Lubertha Johanna Vermeulen - Schaap
Maria Vonk - Nagtegaal
Petrus Frederikus de Jong
Hendrik Cornelis Ipenburg
Jeike Zeeman-van Dijk
Ineke Sussenbach-Cuperus
Dieuwertje Maria Bruin-de Wit
Nicolaas Petrus Kramer
Maria Groot-Spil
Elisabeth van Westerop - Kraakman
Maria Seldenrijk - Zonneveld
Nel Berbee-Zevenhoven
Cornelis Gutter
Trijntje Bosma-Klomp
Teunis van den Heuvel
Niek Groot
Jan Wajon
Petrus Ludovicus Dekker
Hendrikus van Dam

zaterdag 2 mei

Erwin Jan Groenewegen
Rudolf Veltman
Catharina Paulina Jansen - Feller
Johanna Maria Theresia Waagemans – Schutte
Rob Roozemond
Johanna Bodrij - Hockx
Petrus Antonius Johannes Schilder
Trijntje Bosma-Klomp
Manus Vet
Johanna Oudkerk-Bais
Geertruida Hendrika Raatjes – Tukkers
Jan Grapendaal
Jan Schilp
Maria Fossen- de Rooij
Hans Cohen Stuart
Maria Catharina van Duijn-Gubbi
Inge Brummer
Nicolaas Jacobus Louwe
Jacob Vlug
Theodorus Adrianus Gerardus van der Riet
Leendert de Man
Jents Hengst
Trijntje van Stam - Jansen
Bernardina Lily Fabius
Ankje Kuipers - de Jong
Klaas Nieuwland
Ankje Kuipers - de Jong
Henderika Johanna Theodora Sloos
Nicolaas Jacobus Louwe
Trijntje Thomasson-Telleman
Jan Stobbaerts
Arie Hendrikus Rijke
Lia Vodde-Jacobs
Anke Marion Steinz
Marinus van Groenigen
Anton Th. W. de Heus
Ted Klaver
Wilhelmus Arnoldus Maria Bartels
Maria Catharina van Duijn-Gubbi
Inge Brummer
Jan Jacob Boon
Catharina Elisabeth Kuijer - Wilhelmus
Severin Reinhart (Rein) Heijstek
Jan de Maijer
Geertruida Bruin-Haringhuizen
Anna de Boer – Houtkooper
Eduard Govert Willem Jasper
Wilhelmina Maria van Tol - Dekker
Margo Paro Huijbregts
Rineke Roman-Quispel
Jan Schreuder
Jack Appelman
Jacoba Koster
Petrus Cornelis Poel
Johannes Nicolaas Castricum

vrijdag 1 mei

Harry van Willigen
Geertruida Neeltje Hensbergen
Anthonia Alida Kompier
Annie de Jongh – Dijkstra
Petronella Adriana Hoogenkamp
Elizabeth van der Hout - van Eijk
Agatha Hendrika Baltus-Noordermeer
Karel Sluijter
Hendrik Vollaard
Theodorus Cornelis van Dijk
Arie Verboom
Martha Christina Baas - Ridder
Godeliva Maria de Groot-Mosch
Catharina Paulina Jansen - Feller
Roland Slagter
Gerardus Prins
Herma Stoop - van Luit
Catharina Johanna Maria Lammers - Schoorl
Rinke Pieter de Haan
Theodorus Maria van Gaalen