inloggen

familieberichten op internet

Berichten van oktober 2009

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 31 oktober

Baukje Haker-Krist
Maria Cornelia Houtenbos - Roobeek
Anita Steur - Hoetmer
Marijtje Schot - Beets
Rietje Brandligt-Bruijnen
Peter van Schoor
Ilse Krol
Paulus Rijsbergen
Hendrikje Hansma - Schuuring
Johannes Petrus van Eeden
Aafje Hofman - Appel
Petrus Theodorus de Winter
Nicolaas Johannes Bakker
Mien Stapel – van Os van den Abeelen
Joke Stam - Schipper
Armand Marie Louis Henri Alles
Annie Heeremans – van Megen
Maria Henrica Cornelia van Loon - Monen
Sigbertha Maria Boks-Limmen
Bettina Maria van den Berg - de Ree
Saskia Welboren - Schouten

vrijdag 30 oktober

Jannie Benning - Luiten
Jan Stam
Maria Buijs-Berkhout
Quirina Maria Veenstra - de Groot
Oene de Graaf
Hans Cornelis Schuitmann
Theo de Ruyter
Mien Stapel-van Os van den Abeelen
Lily Martha Kernkamp - de Lange
Ling Yuen Chen
To Könst-van der Plas
Immetje de Smit - van der Vliet
Robert de Vries
Maria Rozemeijer - Kaandorp
Theo Janssens
Annie Blaauboer - Colijn
Paul de Graaf
Cornelia Vooijs-van Rijn
Aafje van Meurs
Maria Starkenburg – Last

zaterdag 31 oktober

Dirk Groen
Willem van der Pijl
Tjeerske Johanna Walters-Belkom
Catharina Geertruida Könst-van der Plas
Antonia Catharina Pel
Cock Wakker - Lange
Johanna Aleida Meester - van der Sluis
Gert Jan Thomassen

vrijdag 30 oktober

Mannes Groothuismink

zaterdag 31 oktober

Jantje Benning - Luiten
Cornelia Vooijs-van Rijn
Harm Koopmans

vrijdag 30 oktober

Christiaan van der Vliet

zaterdag 31 oktober

Margaretha Verstraaten-van Iterson
Wilhelmina Impje van Soest - de Vries
Jacques Pommer

vrijdag 30 oktober

Ben van der Meer

zaterdag 31 oktober

Jacobus Gerardus Maria van Helvert
Johanna Niesten - Lagrand

donderdag 29 oktober

Agatha Grift - van Spengen
Theadora Alida Maria Prins – Schrijver
Wim van den Berg
William Verus
Rob Heerschop
Jaap Dekker
Jacques Pommer
Lucia Wouterina Block - Kornel
Ans Hoes - Hendriks
Ben van der Meer
Richard van Rijn

vrijdag 30 oktober

Alida Erdtsieck-Rijnsburger

donderdag 29 oktober

Pieter Joppe
Cornelia Martha Maria Luyckx - Gomes
Maria Wilhelmina Talens
Willem van der Vlugt
Mien Freke – Gressie
Antoon Wolthaus
Ricardo Rooijers

woensdag 28 oktober

Jack van der Linden
Lies Vlaar
Bernardus Petrus Jansen
Eduard Franciscus Langerak
Arnoldus Johannes Dijsselbloem
Gerrit Kramer
Joop Noijons
Mathilde Klerks-Emmerich
Berend van den Berg
Nicolaas Ferdinand Pirovano
Nelly Ada Posthuma
Wouter Hegeman
Willem Kroesemeijer
Coos Kleiman
Anna Maria Jansen-van Gemert
Theodora Maria Nieuwenhuizen
Johannes Hendrikus Hagen
Tilly van der Slot-de Klerk
Ank Jansen - van ’t Riet
Klaas Reijnders
Carel Andries Huiting
Cornelis Johannes Bruin
Jacobus Petrus Laan
Theodorus Bodde

maandag 26 oktober

Petronella Robberse
Nikki van Schaik
Johanna Hendrika van der Aart – Wisman
Grietje Spaans - Ilbrink
Henk Saaltink
Maria Magdalena Hollenberg - van der Veldt
Guurtje Groen-Stam
Wilhelmina Christina van Wetering-Oudendijk
Bontje Hensums-Knol
JAN KNIP
Gerrit Hermanus Bekooij
Riekie Hart-Meijer
Nikki van Schaik
Jan Willem Gans
Joost Leemans
Theo van Klaveren
Catharina Maria Schoorl - Smit
Klaas Sas
Dirk van Klaveren
Adrianus Simon Huijberts
Willem Twisk
Wolter Johannes Schopenhouer
Frans Bovenlander
Bregitta Anthonia Broersen-Tijm
Maria Adriana Graumans, Zuster Michaël

dinsdag 27 oktober

Hennie Sellink - Brummel
Atie Bodewes-van der Himst
Adriana Maria Zonneveld-Winter
Tineke Willebrands-Zwart
Evertje Kofman - Cnossen
Jan Hendrik Swaan
Maria Anna Bakker-van Benten
Piet Tuin
Maartje Talhout - van Saane
Gerarda van den Berg - Sweers
Leonardus Wilhelmus Kerdijk
Sjoukje Luik - Schaper
Petrus Cornelis Broekhof
Maria Magdalena Hollenberg - van der Veldt
Remon Schot
Kees Staal
Henk Godthelp
Miyako Vos-Kobayashi
Christiaan Michiel Jacques Beekman
Anna Johanna Klaver – Bruin
Jacomina Gertrud Kraan
Nel Brandt-Oppelaar
Johanna Catharina Borst-van Beek
Cornelis Wezel

zaterdag 24 oktober

Alida Elisabeth Janssens - de Vries
Nel Walkeuter - Haak
Piet Klaver
Bouke Modderman
Johanna Hendrika Kapteijn
Wolter Johannes Schopenhouer
Margrita de Bock
Jakob Spilt
Ans Nierop - Kroes
Johanna Geertruida de Weerd – Jungerling
Riek Daniëls - Steenbeek
Johannes Tegelaar
Jannie van Kan
Jacoba (Coby) Boonstra
Jan Baks
Susanne Maria Talens-Nieuwenhuizen
Herman Binnendijk
Catrina Yperlaan
Pieter Joseph Vos
Peter Leeflang
Sjaan Koek-van Emmerik
Riek Daniëls - Steenbeek
Neeltje Grietje Voorthuijsen
Nel Crama-Bakker
Johanna Eikelenboom
Elske Polstra - Dunant
Geertruida Elizabeth van de Starre
Johannes Leonardus Lotte
Dina Gerarda Henriëtte de Loor-Duin
Femia Vos
Barbara Marijtje Hos - Adolf
Diederik Arnold Kalbfleisch
Miriam Bervoets
Wilna Sluijs - Scholtens
Cornelis Jacobus Verver
Piet Biersteker
Abraham Borst
Samir Kamel Mosa
Frederika van Marle
Johannes Servatius de Paus
Alie Mooij-Zuurbier
Bert Molenaar
Margaretha Petronella Borst - Hes
Jacoba Gemser - Romeijn
Fridtjof van der Harst
Josina Anna van Zuijlen-Snoek
Piet Hein Verspyck Mijnssen
Trijntje Alida de Wit
Magdalena Johanna Gerdinade Kamps
Carla van Tuyl - Meulenkamp
Joanna Catharina Maria Lemmers - de Wit
Antonie Pieter Scheffer
Johannes Petrus Molenaar
IMERT RADDER

vrijdag 23 oktober

Camille Pieter Cornelis Lagerveld
Hennie de Kloet - Neuteboom
Johanna Hendrika Kapteijn
Jannie van Kan
Frederik Cornelis Kok
Johanna Eikelenboom
Baukje Asma
Mattheus Hendrik van Steijnen
Errit Veenstra
M. D. van der Lem

zaterdag 24 oktober

Cornelia Johanna Clasina van Grinsven – Kwakman

vrijdag 23 oktober

Willem Visser
Rob Bakker
Gerard Uytendaal
Aarjaantje van Tol- Peetoom
Pieter Beemsterboer
Arend Jan Dwars
Han Hollander-Groen

donderdag 22 oktober

Dolf Helweg
Jo Spee
Jacob Zintel
Teuntje den Breejen - Butter
Lien Ploeger - den Hollander
Paula Gertrude de Grijs - Brodehl
Hannah Jael Scheffer
Franciscus Marinus van de Ven
Hendrika van den Tweel - Weeda
Riet Talens-Nieuwenhuizen
Klaas Kuipers
Hans Lindeman
Elisabeth van der Meij - Koppen
Theo Schouten
Jannetje Rempt - Kossen
Marina van Elst - Kiewit
Miep Gerber-Heerland
Sjaan Koek-van Emmerik
Irene Souren - Renken
Jaap de Wit
Jacobus Hendrikus Zagers
Petrus Johannes Bakker
Peter Leeflang
Catrina Yperlaan
Anna Dina Richard
Frans Peter van der Wateren
Herman Binnendijk
Johannes Cornelis Zwart
Neeltje Kuijn - Kelderman

woensdag 21 oktober

Theodorus Adrianus Meereboer
Martin Kokkelkoren
Alice Kornmann
Johannes Maarten Vooijs
Lars Bergkamp
Petronella Huberta Maria Uittenhout-Schilte
Annie Lasschuit – Burm
Christiaan van Berkel
Ing. Hans Korff
Wilfred Voerman
Wilhelmus Groenendijk
Aagje Hiddink -Klop
Magdalena Eindhoven
Albertus Ernst Maarten van Ingen
Magdalena Eindhoven
Maarten Post
Cornelia Arsenia Stam-Dekker
Henk Dinkelaar
Jo Wassenaar - Hulsebosch
Johanna Cornelia Berndes
Aad van Leeuwen
Annemiek Broers - Overman
Willem Sietses
Maarten Aalbregtse
Barbara Hooijberg

maandag 19 oktober

Peter J. Vennik
Wilhelmus Gerardus van den Dobbelsteen
Sake Bakker
Gijsbert van Harten
Cornelis Gerardus Maria van der Geest
ROELOF ZIELSTRA
Franciscus Wilhelmus van der Meer
Riet Bruin
Gerrit Tijdeman
Gré Huiberts

dinsdag 20 oktober

Klazien Stapersma - Korver

maandag 19 oktober

Johannes Hendricus Maria Duijn
Elisabeth Maria de Keijzer – Nicolaas
Johanna Kaandorp - Bakkum
Gerrie de Witt-Hoogervorst
Johannes Hendricus Maria Duijn
Ada Pel-van Leeuwen
Andries Vilten
Catharina Maria Rem-Bos
Gerardus Haring
Wilhelmina Maria Bruijn – Dijkstra
Hans Blom
Kees van der Wal
Annie Scholten-Peeters
Wieky Hof - Aldershof

dinsdag 20 oktober

Nicolaas Johan Coenraad de Wit
Anna Petronella Homan - Veenenbos
Danny Nuus
Hendrik Coenraad de Rijk
Cora Boerke
Adrianus Petrus Paulus Bleeker
George Walter Elshove
Ronald Snijders
Hendrikus Johannes Martinus Rijkelijkhuizen
Bram Romviel
Riet Vennik
Ida Bakker
Klaas Kuipers
Pieter Jacobus Lasschuit
Adrianus Nicolaas van Gemert
Henny Melein-Mersie
Cornelia Smallenburg - Birkhoff
Andries Linschooten
Pieter Bijker
Marian van Anraat-de Geus
Hans Blom
Catrinus de Vrij
Irma de Longte - Scholtens
Geertruida Maria Juffermans – van Velzen
Gerardus Maria Lanphen
Gerardus Jacobus de Jong
ZUSTER GERTRUDE GEERTRUIDA MARGARETHA BLOM
Frederik Theodorus Cornelis Voogt

zaterdag 17 oktober

Annie van Hensbergen-Langeveld
Jacqueline Johanna van Staveren - van der Kolk
Jan Westhoek
Annie de Smit-Hoogendoorn
Jacoba Aleida van den Heuvel
Sonja Wisselo-Suidts
Johannes Hendricus Maria Duijn
Richard Eduard Maria Bus
Johan Metselaar
Marijke Seldenrijk
Corrie van Leeuwen - van Beek
Aaltje Maria van Emmerik
J. Zoon - van Breugel
Johanna Ouwerkerk-Overdijk
Teuntje Langenberg - van der Flier
Patricia Wilhelmina Raymunda Bruines - Lelieveld
Co van den Bos – Prins
Arie van Heiningen
Peter Boschman
Jan Hendrik Winkler
Bartholomeus Pieter Los
Jannetje Bamberger-Floorqq
Aart Fluit
Jacob Bastiaan Kranenburg
Rien Handjes
Marie-José Dinkelaar - Hammerstein
Alida Wijnands-Burger
Annie van Hensbergen-Langeveld
Gré van den Berg-Kok
Jeremias Wilhelmus Wesselius
Piet van Goozen
Gerarda Christina Hoogland
Adrianus Henricus Gabriël Maria Groenendijk
Adelien Dusseljée-Rumping
Adriaan Klaas van Geelen
Wies Stouthandel - Smal
Martin Kooi
Hannie van Wamel – van Domselaar
Peter Johannes Krom

vrijdag 16 oktober

Josephus Crombeen
Nico Swier
Cornelia Klazina Goedkoop - Philipsen
Willy Jamoel- de Wit
Johannes Andreas Dingeman Schilders
Margaret Elisabeth Wit-van den Ende
Cornelis van Beelen
Johannes Cornelis Apeldoorn
Jan Koster
Jan Groot

zaterdag 17 oktober

Sigfridus Jacobus Stokman
Petrus Cornelis Kamper
Adriana Laurentia Christina Ploeger
Catharina Maria Laan - Vlaar

vrijdag 16 oktober

Jannie Hazes - Rozenbroek
Franz Jack van Duijvenvoorde
Aagje Melief - Koeman
Petrus Blank
Anneke Francisca Bernardina Bijster
Gijsbertus Lamphen
Adrianus Martinus Bleij
Piet Voulon
Martinus Cornelis Bel
Aaltje Waker - van der Heide
Jan van Diepen
Elisabeth Agnes Maria van Heugten
Lodewijk van Hoek
Adam Sierat
Arie van Vliet

donderdag 15 oktober

Johanna Maria de Bekker - Keesom
Pieter Cornelis Mol
Dirk Klaas Breeker
Jan de Waard
Joop Fygi
Pieter Vermeer
Cornelis Scheffer
Marie Johanna Pompert-De Ryke
Annie Levering - Overbeek
Alie van Heeswijk - Schavemaker
Elbert Kok
Jan Koot
Klasina de Gier-Ligthart
Vroni Keesman-Burgering
Lia Klijn - van Seggelen
Margaretha Anna Stam - Komen
Jan Kok
Monique van Straten - Robert

woensdag 14 oktober

John Roest
Dick van der Meer
Hendrika Rijnders - de Wild
Fenna Elisabeth Kok - Riemersma
Margretha Dekker Baltus
Margaretha Struijk-Houterman
Gerrit Koning
Dirk de Waard
Timo Loggers
Anna Johanna van der Steen-Bekkerin
Marie-Elise Vreeburg
Trijntje Klomp-Leen
Catharina van Marle - Luijting
Klaas Smit
Willem van Sliedrecht
Grietje Koper - Wijtman
Maria Antoinette Weijsters
Hanneke Wittebrood-Kooring
Willem Rijken

donderdag 15 oktober

Piet Brakenhoff

woensdag 14 oktober

Rudolf Otto Scherpenzeel
Aad van Leeuwen
Bep van Huissteden - Willard
Petrus van Houten
Astrid Schellevis - Beentjes
Bartholomeus Johannes van Kampen
Wilhelmina Bach-Wintersteijn
Leendert de Heer
Jacobus Theodorus Leijen
Annie Nieuwland-Molenaar
Antoon van Hees
Hendrik Kok
Zr. Anna Wallenberg
Jitske Duijnker - Keekstra

dinsdag 13 oktober

Joost Gillis Herweijer
Nicolaas van Duijn
Corrie Hidma – Rood
Lida Sprengers-Naber
Teun Klazinga
Alida Frederika Maria Toet-Beerends
Leendert Davidse
Adriaan Nicolaas Kikkert
Cornelia Hoogenbosch - van den Hoeven
Janna de Wit-de Wit
Broeder Athanasius /Franciscus Theodorus Ludovicus Bergsma
Wim van Deursen
Margo Froon - Onnekink
Paula Blom – Ruitenberg
Laurens Cornelis Stolp
Ria Spies
Frans Lagrand
Wolmert Pieternellie van Weert - van Bodegraven

woensdag 14 oktober

Bep van Huissteden - Willard

dinsdag 13 oktober

Roza van Klaveren
Rosalia Brigitta den Turk
Margaretha Maria Bijl – Wenker
Gerrit van den Brink
Hendrika Groentjes - de Graaf
Jeffry Tibbert
Hendrika Jacoba Roest - de Graaf
Wilhelmina Amelia van den Boogaard - Burger
Gerard Leetink
Jeanne Pierrette de Romijn-van Nassau
Ginie van Duijvendijk
Margaretha Johanna Mogge
Catharina Maria Rood - Blankendaal
Christine van der Horst

maandag 12 oktober

Leuntje Klinkenberg-Barnhoorn
Willem van der Niet
Hendrikus Catharinus Meester
Robert Paul Orij
Johannes Jacobus Swart
Maria Louise Puts
Marinus Kromhout
Hendrika Theresia Buis-Ubbink
Johanna Bertha Breij-Wempe
Catharina Clara Bleeker-Jukes
Bartholomeus Johannes Majoor
Leo Hoorn
Willem Hoogenboom
Nicolaas Hendrikus Striet
Douwe Teerenstra
Cornelis Jacobus Smit
Cornelis Antonius Maria van Schie
Gerry Stek-Holl
Eildert Ebel van Weerden
Margó Zandijk - Delis
Gesina Anthonia Wever-de Boer
Lourens Krap
Truus Heddes-Verlaat
Johannes Gerardus Boonacker
Anna Margaretha Elisabeth van Neijenhoff - Pelser
Cunera Antonia van Diepen - Stoop
Afke Hamstra - Zandhuis
Antonius Johannes Jansen
Franciscus Maria van Schooten
Pieter Antonie Bax
Martha Adriana Josephina Koomen
Ruud Krant

zaterdag 10 oktober

Pieter Slagter
Albertus de Greef
Trien van den Kommer - Kraaij
Ans de Ruijter - Brouwers
Henny Appelman - Smid
Frans Lourens
Maria Velthuys-Berkhout
Herman Vink
Jan Klaver
Dolf Gerard Schokker
Jacobus Johannes Elstgeest
Wil van Spaandonk - Speets
Vrouwtje Jager - Rol
Riggina Boersma
Guurtje Spaan - Koster
Jacob Moes
Henny Appelman - Smid
Wilbert Duivenvoorden
Antoinette Claire van Rouveroy van Niewaal-de Chaufepié
Martien Huisman
Annie van Scheijen – Kaarsemaker
Hendrikus Bernardus Jacobus Majoor
Niesje Kramer – Klapmuts
Jacob Moes
Margaretha van den Brandeler
Hen van de Water
Margaretha van den Brandeler
Wolter den Ouden
Koba Hendrika Kloek – Breur
Wieberen Paulusma
Marinus Johannes Moolenaar
Jan Tamis
Annie Hoogenboom-Loos
Catharina Schermerhorn-Vergeer

vrijdag 9 oktober

Hendrika van Rietschote
Maren Stefula
Aaltjen Harteveld-Assié
Henk van Bruggen
Carla Schoenmaeckers - van Gotum
Jaap Heistek
Herman Wentink
Johannes Trommel
Egbertje Bijster - Boschman
Geert Korts
Marie Trijntje Gongriep - Fontijn
Adrianus Hendricus Los
Richard Charles Samson
Johannes Overweel
Gerke Bakker
Jansje Wilhelmina Mentzij
Truus Prijs-Nicolaï
Assiena Hertog-Veldman
Marijtje Blom
Willem Abraham Mol
Jannetje Komen-Driece
Adriana de Klerk - Versluis
Buis-van Venetiën
Bertus Cornelis Poot

donderdag 8 oktober

Jeltje Schilperoord - de Kroon
Lea Cats - de Boer
Guus Stockey
Adriaan Nicolaas Kikkert
Wim Borst
Marie Bakker – Blokdijk
Pieter Fabriek
Egbert de Ruiter
Gerrit Johannes Baken
Clazina van der Tang-van der Bent
Addick Adrianus Dirk Land
Cornelis Leendert Capel
Johannes Daniël Wildschut
Pieternella Ladru - Börkert

woensdag 7 oktober

Nel van der Vegte – de Gelder

donderdag 8 oktober

Trudy Koek-Bouwmeester
Hans Overeem
Nelly Willig - Schoelink

vrijdag 9 oktober

Petrus Maria Tuijnman
Hermanus van de Wetering
Jan Schuurman

donderdag 8 oktober

Nicolaas Jacobus de Jong
Maria Catharina Elisabeth Langelaan - Visser
Corrij Hennij josepHus Heinen
Nikki Annamaria Elisabeth
Zeger Willem Evert van Soest
Frans van Beek
Theodorus Nicolaas Mijnen
Pieter Geense
Cornelia Vonk-Verburg
Geertje van der Bel - Keetman
Adriana Henriëtta Delfos-Boelee
Stijn Vink

woensdag 7 oktober

Anneke Onstein
Roel van der Wal
Henricus Johannes Weitjens
Brigitte van der Waal-Würdemann
Rob van der Aart
Hendrik Willem Herberts
Aad Biesheuvel
Toos Fallaux-van Duuren
Adrianus Engelbertus Nan
Wilhelmus Gerardus de Vries
Pieter Brussee
Dennis Knijn
Gerard Ariëns
Cornelis Wuijster
Emma Maria Komen-Schrijver
Ruud Oude Avenhuis
Jan Vollebergh
Antonius Albertus Theodorus Volkert
Jantje Kuipers-Balstra
Johanna Maria Schouten
Francisca van der Zeeuw
Jan Schilder

dinsdag 6 oktober

Leo van den Berg
Hans Vos
Theodorus Johannes Wilhelmus Wiebring
Grietje Moermond - Kooij
Angela Christina Kramer - van Leemput
Aad van den Berg
Adriana Hendrika Maria Bleeker - Boos
Izaak Guldemond
Hans de Vries

woensdag 7 oktober

Petrus Johannes van Toor

dinsdag 6 oktober

MARIA JOHANNA LAGEWEG – LENNINGS
Jacqueline Antoinette Maria Kloosterman - Brakenhoff
Jantine Veerman
Harry Meijers
Johannes Paulus van der Aar
PAULA LAMBREGTS - BALJON
Arie Rijlaarsdam
Jacob Jan Klaver
Nel Veraart – Insing
Catharina Maria Schouten - Sander
Wolfgang Paul Gläss
Anneke Molleman
Adrianus Gerardus Molenaar

maandag 5 oktober

Anton Johan Blaauboer
Henk Duiker
Gerardus Jacobus Zandvliet
Jacob Smit
Maria Elisabeth Gerardina Sturm - Koomans
Hermanus Wilhelmus Haver
Catharina Louisa Merten
Chris Kostermans
Maria Elisabeth Gerardina Sturm - Koomans
Arie van Vliet
Jacob Smit
Margaretha Marie Oostdam-Langeveld
Maria Afra Mak
Tonnie Kooij
Klaas Roos
Klaas Roos
Johanna Frings - Sluijter
Johannes Bartholomeus Duin
Trijntje de Jong - Haringsma
Ingrid Roorda
Rijkje Marretje Vlug-Hagen
Piet Pijl
Rigarda Bakker-de Lange
Piet Munts
Jacob Muis
Reijer Willem Rezelman
Marrigje van der Kuip - Gillot
Anna Cornelia Tromp
Adrianus Anthonius Oudhuis
Corrie Koeman - Nieuweboer
Rita Houtkamp - de Vogel
Damian Lewczuk
Lucy van Groen – Klaassen
TrijnTje Muller - HoeksTra
Duncan Jacobus Emmo Niesten
Cornelis Verzijl
Walther Johan Cornelis Anijs
Ben de Haan
Karin Akerboom - Zaal

zaterdag 3 oktober

Marjon Hittema
Helen Mulder
Kreszenz Schol
Janna Pieternella Verhage
Willem Kuenen
Jan Cornelis Coenraad Vermeer
Akke Hoogerhuis - Feenstra
Cornelia Dusée-Vermeulen
Adriaantje Jantine Steunenberg-de Lange
Bob Rijneke
Annigje van Egmond
Marit van Duin
Jan Frederik van Dijk
Adriana Christina Cornelia van der Mull – Brinkman
Geertje Rodewijk-van Klink
Anna Duvera Molenaar-van Lieshout
Nel van der Burg-Spaans
Clasina Cornelia van Kampen-van Seggelen
Gijsbertha Gosina Schlüter–de Boer
Helena Petronella Hoek – Koek
Jan van Dijk
Maria Mathea Giele - Murk
Johannes Petrus Maria van Cassel
Jan van Montfrans

vrijdag 2 oktober

Hetty Oerlemans– Nouwland
Gerard Zeeman
Jitske van der Wal - Schaafsma
Adriaan Hagoort
Cornelis Antonius Prins
Maarten de Vreugd
Cornelis Johannes Kortekaas
Lies Salm-Kluft
Rob Nap
Lambertus Josephus Boeyinga
Hendrik Scholte
Jan van der Linden
Riet Elderhorst - van Leeuwen
Gerrit Jan Middeldorp
Henka Rooda-Aukes
Ria van Erp - Willems
Nicolaas Johannes Cornelis Ketzer

zaterdag 3 oktober

Marie Elshof - Slomp

vrijdag 2 oktober

René van Hees
Donald Tjemkes
Martha Mantel - Schenk
Maartje Verveen – Kwast
Maartje Hooijschuur-Wetsteen
Arie van Schaik
Christiaan Greveling
Trijntje Drenth – Sluijs
Riekus van der Leek
Gerrit Iepenga
Petronella van Eijk-van der Leij
Maartje Schenk-Ooms
Jacob Schans

donderdag 1 oktober

Ans Zonneveld-Bakker
David Potveer
Elly Loskamp – Hillesum
To de Wolf-Lepelaar
Henny Butter
Ida Jacoba Boonstra-Lijzenga
Adrianus Johannes Röling
Nanne Cornelis Breek
Maartje Kalf - Sikkes
Cornelia Bakker - Beets
Petrus Guillaume Paauw
Steffen van der Kleij

woensdag 1 april

Geertje Plug

donderdag 1 oktober

Hans Martin Goedhart
Agatha Maria Alphonsa van Sterkenburg - Cillessen
H.C. Smeenk-Hilterman
Hans Willem Spachtholz
Everardus Gerardus de Koff
Joop van Os
Jacob Jacobus Slikker
Divera Maria Bankert-Groot
Cornelia Wilhelmina Koppen
Reinier Hendrik Boerkoel