inloggen

familieberichten op internet

Berichten van oktober 2009

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 31 oktober

Margaretha Verstraaten-van Iterson
Hendrikje Hansma - Schuuring
Baukje Haker-Krist
Gert Jan Thomassen
Johanna Aleida Meester - van der Sluis
Cock Wakker - Lange
Antonia Catharina Pel
Catharina Geertruida Könst-van der Plas
Tjeerske Johanna Walters-Belkom
Willem van der Pijl
Dirk Groen
Jantje Benning - Luiten
Cornelia Vooijs-van Rijn
Harm Koopmans
Johanna Niesten - Lagrand
Jacques Pommer
Wilhelmina Impje van Soest - de Vries
Paulus Rijsbergen
Ilse Krol
Peter van Schoor
Jacobus Gerardus Maria van Helvert
Nicolaas Johannes Bakker
Mien Stapel – van Os van den Abeelen
Joke Stam - Schipper
Armand Marie Louis Henri Alles
Annie Heeremans – van Megen
Maria Henrica Cornelia van Loon - Monen
Sigbertha Maria Boks-Limmen
Bettina Maria van den Berg - de Ree
Saskia Welboren - Schouten
Rietje Brandligt-Bruijnen
Marijtje Schot - Beets
Anita Steur - Hoetmer
Maria Cornelia Houtenbos - Roobeek
Johannes Petrus van Eeden
Petrus Theodorus de Winter
Aafje Hofman - Appel

vrijdag 30 oktober

Jannie Benning - Luiten
Ling Yuen Chen
To Könst-van der Plas
Aafje van Meurs
Cornelia Vooijs-van Rijn
Paul de Graaf
Annie Blaauboer - Colijn
Theo Janssens
Maria Rozemeijer - Kaandorp
Robert de Vries
Immetje de Smit - van der Vliet
Lily Martha Kernkamp - de Lange
Jan Stam
Mannes Groothuismink
Maria Buijs-Berkhout
Ben van der Meer
Christiaan van der Vliet
Alida Erdtsieck-Rijnsburger
Maria Starkenburg – Last
Mien Stapel-van Os van den Abeelen
Theo de Ruyter
Hans Cornelis Schuitmann
Marijke Rijke - Martijn
Oene de Graaf
Quirina Maria Veenstra - de Groot

donderdag 29 oktober

Theadora Alida Maria Prins – Schrijver
Wim van den Berg
William Verus
Rob Heerschop
Jaap Dekker
Jacques Pommer
Lucia Wouterina Block - Kornel
Ans Hoes - Hendriks
Agatha Grift - van Spengen
Ben van der Meer
Richard van Rijn
Pieter Joppe
Cornelia Martha Maria Luyckx - Gomes
Maria Wilhelmina Talens
Willem van der Vlugt
Mien Freke – Gressie
Antoon Wolthaus
Ricardo Rooijers

woensdag 28 oktober

Jack van der Linden
Lies Vlaar
Bernardus Petrus Jansen
Eduard Franciscus Langerak
Coos Kleiman
Gerrit Kramer
Joop Noijons
Mathilde Klerks-Emmerich
Berend van den Berg
Nicolaas Ferdinand Pirovano
Nelly Ada Posthuma
Wouter Hegeman
Willem Kroesemeijer
Arnoldus Johannes Dijsselbloem
Anna Maria Jansen-van Gemert
Theodora Maria Nieuwenhuizen
Johannes Hendrikus Hagen
Tilly van der Slot-de Klerk
Ank Jansen - van ’t Riet
Klaas Reijnders
Carel Andries Huiting
Cornelis Johannes Bruin
Jacobus Petrus Laan
Theodorus Bodde

dinsdag 27 oktober

Cornelis Wezel
Johanna Catharina Borst-van Beek
Nel Brandt-Oppelaar
Jacomina Gertrud Kraan
Anna Johanna Klaver – Bruin
Christiaan Michiel Jacques Beekman
Miyako Vos-Kobayashi
Henk Godthelp
Kees Staal
Remon Schot
Hennie Sellink - Brummel
Maria Magdalena Hollenberg - van der Veldt
Petrus Cornelis Broekhof
Sjoukje Luik - Schaper
Leonardus Wilhelmus Kerdijk
Gerarda van den Berg - Sweers
Maartje Talhout - van Saane
Piet Tuin
Maria Anna Bakker-van Benten
Jan Hendrik Swaan
Evertje Kofman - Cnossen
Tineke Willebrands-Zwart
Adriana Maria Zonneveld-Winter
Atie Bodewes-van der Himst

maandag 26 oktober

Wolter Johannes Schopenhouer
Frans Bovenlander
Bregitta Anthonia Broersen-Tijm
Nikki van Schaik
Willem Twisk
Adrianus Simon Huijberts
Dirk van Klaveren
Klaas Sas
Catharina Maria Schoorl - Smit
Theo van Klaveren
Joost Leemans
Riekie Hart-Meijer
Petronella Robberse
Nikki van Schaik
Jan Willem Gans
Maria Adriana Graumans, Zuster Michaël
Gerrit Hermanus Bekooij
JAN KNIP
Bontje Hensums-Knol
Wilhelmina Christina van Wetering-Oudendijk
Guurtje Groen-Stam
Johanna Hendrika van der Aart – Wisman
Grietje Spaans - Ilbrink
Henk Saaltink
Maria Magdalena Hollenberg - van der Veldt

zaterdag 24 oktober

Johanna Hendrika Kapteijn
Bouke Modderman
Piet Klaver
Nel Walkeuter - Haak
Alida Elisabeth Janssens - de Vries
Wolter Johannes Schopenhouer
Margrita de Bock
Jakob Spilt
Ans Nierop - Kroes
Cornelia Johanna Clasina van Grinsven – Kwakman
Riek Daniëls - Steenbeek
Johanna Geertruida de Weerd – Jungerling
Johannes Servatius de Paus
Johanna Eikelenboom
Jacoba (Coby) Boonstra
Elske Polstra - Dunant
Jan Baks
Susanne Maria Talens-Nieuwenhuizen
Herman Binnendijk
Catrina Yperlaan
Pieter Joseph Vos
Peter Leeflang
Sjaan Koek-van Emmerik
Riek Daniëls - Steenbeek
Neeltje Grietje Voorthuijsen
Nel Crama-Bakker
Johannes Tegelaar
Geertruida Elizabeth van de Starre
Dina Gerarda Henriëtte de Loor-Duin
Femia Vos
Barbara Marijtje Hos - Adolf
Diederik Arnold Kalbfleisch
Miriam Bervoets
Wilna Sluijs - Scholtens
Cornelis Jacobus Verver
Piet Biersteker
Abraham Borst
Samir Kamel Mosa
Frederika van Marle
Jannie van Kan
Alie Mooij-Zuurbier
Bert Molenaar
Margaretha Petronella Borst - Hes
Johannes Leonardus Lotte
Jacoba Gemser - Romeijn
Fridtjof van der Harst
Josina Anna van Zuijlen-Snoek
Piet Hein Verspyck Mijnssen
Trijntje Alida de Wit
Magdalena Johanna Gerdinade Kamps
Carla van Tuyl - Meulenkamp
Joanna Catharina Maria Lemmers - de Wit
Antonie Pieter Scheffer
Johannes Petrus Molenaar
IMERT RADDER

vrijdag 23 oktober

Hennie de Kloet - Neuteboom
Johanna Hendrika Kapteijn
Jannie van Kan
Frederik Cornelis Kok
Johanna Eikelenboom
Baukje Asma
Mattheus Hendrik van Steijnen
Camille Pieter Cornelis Lagerveld
Errit Veenstra
M. D. van der Lem
Willem Visser
Rob Bakker
Gerard Uytendaal
Aarjaantje van Tol- Peetoom
Pieter Beemsterboer
Arend Jan Dwars
Han Hollander-Groen

donderdag 22 oktober

Dolf Helweg
Aad van Leeuwen
Jacob Zintel
Jo Spee
Teuntje den Breejen - Butter
Lien Ploeger - den Hollander
Hannah Jael Scheffer
Franciscus Marinus van de Ven
Hendrika van den Tweel - Weeda
Riet Talens-Nieuwenhuizen
Klaas Kuipers
Hans Lindeman
Elisabeth van der Meij - Koppen
Theo Schouten
Paula Gertrude de Grijs - Brodehl
Jannetje Rempt - Kossen
Marina van Elst - Kiewit
Miep Gerber-Heerland
Sjaan Koek-van Emmerik
Irene Souren - Renken
Jaap de Wit
Jacobus Hendrikus Zagers
Petrus Johannes Bakker
Peter Leeflang
Catrina Yperlaan
Anna Dina Richard
Frans Peter van der Wateren
Herman Binnendijk
Johannes Cornelis Zwart
Neeltje Kuijn - Kelderman

woensdag 21 oktober

Theodorus Adrianus Meereboer
Martin Kokkelkoren
Alice Kornmann
Johannes Maarten Vooijs
Lars Bergkamp
Petronella Huberta Maria Uittenhout-Schilte
Annie Lasschuit – Burm
Christiaan van Berkel
Ing. Hans Korff
Wilfred Voerman
Wilhelmus Groenendijk
Aagje Hiddink -Klop
Magdalena Eindhoven
Albertus Ernst Maarten van Ingen
Lena Eind
Maarten Post
Cornelia Arsenia Stam-Dekker
Henk Dinkelaar
Jo Wassenaar - Hulsebosch
Johanna Cornelia Berndes
Aad van Leeuwen
Annemiek Broers - Overman
Willem Sietses
Maarten Aalbregtse
Barbara Hooijberg

dinsdag 20 oktober

Catrinus de Vrij
Irma de Longte - Scholtens
Frederik Theodorus Cornelis Voogt
ZUSTER GERTRUDE GEERTRUIDA MARGARETHA BLOM
Gerardus Jacobus de Jong
Hans Blom
Marian van Anraat-de Geus
Pieter Bijker
Andries Linschooten
Cornelia Smallenburg - Birkhoff
Anna Petronella Homan - Veenenbos
Nicolaas Johan Coenraad de Wit
Klazien Stapersma - Korver
Gerardus Maria Lanphen
Geertruida Maria Juffermans – van Velzen
Henny Melein-Mersie
Danny Nuus
Pieter Jacobus Lasschuit
Klaas Kuipers
Ida Bakker
Riet Vennik
Bram Romviel
Hendrikus Johannes Martinus Rijkelijkhuizen
Ronald Snijders
Adrianus Nicolaas van Gemert
Cora Boerke
Adrianus Petrus Paulus Bleeker
Hendrik Coenraad de Rijk
George Walter Elshove

maandag 19 oktober

Wieky Hof - Aldershof
Annie Scholten-Peeters
Kees van der Wal
Hans Blom
Wilhelmina Maria Bruijn – Dijkstra
Gerardus Haring
Catharina Maria Rem-Bos
Andries Vilten
Ada Pel-van Leeuwen
Johannes Hendricus Maria Duijn
Gerrie de Witt-Hoogervorst
Johanna Kaandorp - Bakkum
Elisabeth Maria de Keijzer – Nicolaas
Gré Huiberts
Gerrit Tijdeman
Riet Bruin
Franciscus Wilhelmus van der Meer
ROELOF ZIELSTRA
Cornelis Gerardus Maria van der Geest
Peter J. Vennik
Wilhelmus Gerardus van den Dobbelsteen
Sake Bakker
Gijsbert van Harten
Johannes Hendricus Maria Duijn

zaterdag 17 oktober

Jacqueline Johanna van Staveren - van der Kolk
Jan Westhoek
Annie de Smit-Hoogendoorn
Rien Handjes
Jacoba Aleida van den Heuvel
Sonja Wisselo-Suidts
Johannes Hendricus Maria Duijn
Richard Eduard Maria Bus
Johan Metselaar
Marijke Seldenrijk
Corrie van Leeuwen - van Beek
J. Zoon - van Breugel
Johanna Ouwerkerk-Overdijk
Teuntje Langenberg - van der Flier
Patricia Wilhelmina Raymunda Bruines - Lelieveld
Co van den Bos – Prins
Arie van Heiningen
Peter Boschman
Jan Hendrik Winkler
Aaltje Maria van Emmerik
Bartholomeus Pieter Los
Jannetje Bamberger-Floorqq
Aart Fluit
Annie van Hensbergen-Langeveld
Adriana Laurentia Christina Ploeger
Alida Wijnands-Burger
Petrus Cornelis Kamper
Marie-José Dinkelaar - Hammerstein
Catharina Maria Laan - Vlaar
Jacob Bastiaan Kranenburg
Sigfridus Jacobus Stokman
Annie van Hensbergen-Langeveld
Gré van den Berg-Kok
Jeremias Wilhelmus Wesselius
Adelien Dusseljée-Rumping
Adriaan Klaas van Geelen
Wies Stouthandel - Smal
Martin Kooi
Hannie van Wamel – van Domselaar
Peter Johannes Krom
Adrianus Henricus Gabriël Maria Groenendijk
Gerarda Christina Hoogland
Piet van Goozen

vrijdag 16 oktober

Josephus Crombeen
Nico Swier
Willy Jamoel- de Wit
Johannes Andreas Dingeman Schilders
Margaret Elisabeth Wit-van den Ende
Cornelis van Beelen
Johannes Cornelis Apeldoorn
Jan Koster
Jan Groot
Cornelia Klazina Goedkoop - Philipsen
Jannie Hazes - Rozenbroek
Aagje Melief - Koeman
Petrus Blank
Anneke Francisca Bernardina Bijster
Gijsbertus Lamphen
Adrianus Martinus Bleij
Piet Voulon
Martinus Cornelis Bel
Aaltje Waker - van der Heide
Franz Jack van Duijvenvoorde
Jan van Diepen
Elisabeth Agnes Maria van Heugten
Lodewijk van Hoek
Adam Sierat
Arie van Vliet

donderdag 15 oktober

Johanna Maria de Bekker - Keesom
Pieter Cornelis Mol
Dirk Klaas Breeker
Jan de Waard
Joop Fygi
Pieter Vermeer
Cornelis Scheffer
Marie Johanna Pompert-De Ryke
Annie Levering - Overbeek
Alie van Heeswijk - Schavemaker
Elbert Kok
Jan Koot
Klasina de Gier-Ligthart
Vroni Keesman-Burgering
Lia Klijn - van Seggelen
Margaretha Anna Stam - Komen
Piet Brakenhoff
Jan Kok
Monique van Straten - Robert

woensdag 14 oktober

John Roest
Dick van der Meer
Hendrika Rijnders - de Wild
Fenna Elisabeth Kok - Riemersma
Margretha Dekker Baltus
Margaretha Struijk-Houterman
Gerrit Koning
Dirk de Waard
Timo Loggers
Anna Johanna van der Steen-Bekkerin
Marie-Elise Vreeburg
Trijntje Klomp-Leen
Catharina van Marle - Luijting
Klaas Smit
Willem van Sliedrecht
Grietje Koper - Wijtman
Maria Antoinette Weijsters
Hanneke Wittebrood-Kooring
Rudolf Otto Scherpenzeel
Aad van Leeuwen
Bep van Huissteden - Willard
Bep van Huissteden - Willard
Petrus van Houten
Astrid Schellevis - Beentjes
Bartholomeus Johannes van Kampen
Wilhelmina Bach-Wintersteijn
Leendert de Heer
Willem Rijken
Jacobus Theodorus Leijen
Annie Nieuwland-Molenaar
Antoon van Hees
Hendrik Kok
Zr. Anna Wallenberg
Jitske Duijnker - Keekstra

dinsdag 13 oktober

Nicolaas van Duijn
Corrie Hidma – Rood
Lida Sprengers-Naber
Teun Klazinga
Alida Frederika Maria Toet-Beerends
Joost Gillis Herweijer
Leendert Davidse
Adriaan Nicolaas Kikkert
Cornelia Hoogenbosch - van den Hoeven
Janna de Wit-de Wit
Margo Froon - Onnekink
Broeder Athanasius /Franciscus Theodorus Ludovicus Bergsma
Wim van Deursen
Paula Blom – Ruitenberg
Laurens Cornelis Stolp
Ria Spies
Frans Lagrand
Roza van Klaveren
Rosalia Brigitta den Turk
Margaretha Maria Bijl – Wenker
Gerrit van den Brink
Hendrika Groentjes - de Graaf
Jeffry Tibbert
Hendrika Jacoba Roest - de Graaf
Wilhelmina Amelia van den Boogaard - Burger
Christine van der Horst
Wolmert Pieternellie van Weert - van Bodegraven
Gerard Leetink
Jeanne Pierrette de Romijn-van Nassau
Ginie van Duijvendijk
Margaretha Johanna Mogge
Catharina Maria Rood - Blankendaal

maandag 12 oktober

Leuntje Klinkenberg-Barnhoorn
Willem van der Niet
Hendrikus Catharinus Meester
Robert Paul Orij
Johannes Jacobus Swart
Alida Christina Kapteijn-Spaan
Maria Louise Puts
Marinus Kromhout
Hendrika Theresia Buis-Ubbink
Johanna Bertha Breij-Wempe
Catharina Clara Bleeker-Jukes
Bartholomeus Johannes Majoor
Leo Hoorn
Willem Hoogenboom
Nicolaas Hendrikus Striet
Douwe Teerenstra
Cornelis Jacobus Smit
Cornelis Antonius Maria van Schie
Gerry Stek-Holl
Eildert Ebel van Weerden
Eildert Ebel van Weerden
Margó Zandijk - Delis
Gesina Anthonia Wever-de Boer
Lourens Krap
Truus Heddes-Verlaat
Johannes Gerardus Boonacker
Anna Margaretha Elisabeth van Neijenhoff - Pelser
Afke Hamstra - Zandhuis
Antonius Johannes Jansen
Franciscus Maria van Schooten
Pieter Antonie Bax
Martha Adriana Josephina Koomen
Ruud Krant
Cunera Antonia van Diepen - Stoop

zaterdag 10 oktober

Albertus de Greef
Trien van den Kommer - Kraaij
Ans de Ruijter - Brouwers
Henny Appelman - Smid
Frans Lourens
Maria Velthuys-Berkhout
Herman Vink
Jan Klaver
Dolf Gerard Schokker
Jacobus Johannes Elstgeest
Wil van Spaandonk - Speets
Vrouwtje Jager - Rol
Riggina Boersma
Guurtje Spaan - Koster
Jacob Moes
Henny Appelman - Smid
Wilbert Duivenvoorden
Martien Huisman
Pieter Slagter
Annie van Scheijen – Kaarsemaker
Hendrikus Bernardus Jacobus Majoor
Niesje Kramer – Klapmuts
Hen van de Water
Margaretha van den Brandeler
Wolter den Ouden
Catharina Schermerhorn-Vergeer
Antoinette Claire van Rouveroy van Niewaal-de Chaufepié
Koba Hendrika Kloek – Breur
Wieberen Paulusma
Marinus Johannes Moolenaar
Jan Tamis
Annie Hoogenboom-Loos

vrijdag 9 oktober

Aaltjen Harteveld-Assié
Henk van Bruggen
Carla Schoenmaeckers - van Gotum
Jaap Heistek
Herman Wentink
Johannes Trommel
Egbertje Bijster - Boschman
Geert Korts
Marie Trijntje Gongriep - Fontijn
Petrus Maria Tuijnman
Hermanus van de Wetering
Jan Schuurman
Maren Stefula
Hendrika van Rietschote
Adrianus Hendricus Los
Johannes Overweel
Gerke Bakker
Jansje Wilhelmina Mentzij
Truus Prijs-Nicolaï
Assiena Hertog-Veldman
Marijtje Blom
Willem Abraham Mol
Jannetje Komen-Driece
Adriana de Klerk - Versluis
Buis-van Venetiën
Bertus Cornelis Poot
Richard Charles Samson

donderdag 8 oktober

Pieter Fabriek
Jeltje Schilperoord - de Kroon
Lea Cats - de Boer
Guus Stockey
Adriaan Nicolaas Kikkert
Wim Borst
Egbert de Ruiter
Gerrit Johannes Baken
Clazina van der Tang-van der Bent
Addick Adrianus Dirk Land
Cornelis Leendert Capel
Johannes Daniël Wildschut
Pieternella Ladru - Börkert
Nicolaas Jacobus de Jong
Marie Bakker – Blokdijk
Trudy Koek-Bouwmeester
Hans Overeem
Maria Catharina Elisabeth Langelaan - Visser
Corrij Hennij josepHus Heinen
Nikki Annamaria Elisabeth
Zeger Willem Evert van Soest
Frans van Beek
Adriana Henriëtta Delfos-Boelee
Geertje van der Bel - Keetman
Nelly Willig - Schoelink
Stijn Vink
Theodorus Nicolaas Mijnen
Pieter Geense
Cornelia Vonk-Verburg

woensdag 7 oktober

Anneke Onstein
Roel van der Wal
Henricus Johannes Weitjens
Brigitte van der Waal-Würdemann
Rob van der Aart
Hendrik Willem Herberts
Ruud Oude Avenhuis
Aad Biesheuvel
Toos Fallaux-van Duuren
Adrianus Engelbertus Nan
Petrus Johannes van Toor
Wilhelmus Gerardus de Vries
Pieter Brussee
Gerard Ariëns
Cornelis Wuijster
Emma Maria Komen-Schrijver
Jan Vollebergh
Nel van der Vegte – de Gelder
Antonius Albertus Theodorus Volkert
Jantje Kuipers-Balstra
Johanna Maria Schouten
Francisca van der Zeeuw
Jan Schilder
Dennis Knijn

dinsdag 6 oktober

Grietje Moermond - Kooij
Theodorus Johannes Wilhelmus Wiebring
Adrianus Gerardus Molenaar
Leo van den Berg
Angela Christina Kramer - van Leemput
Aad van den Berg
Adriana Hendrika Maria Bleeker - Boos
Izaak Guldemond
Hans de Vries
Hans Vos
MARIA JOHANNA LAGEWEG – LENNINGS
Jacqueline Antoinette Maria Kloosterman - Brakenhoff
Harry Meijers
Johannes Paulus van der Aar
PAULA LAMBREGTS - BALJON
Arie Rijlaarsdam
Jacob Jan Klaver
Nel Veraart – Insing
Catharina Maria Schouten - Sander
Wolfgang Paul Gläss
Anneke Molleman
Jantine Veerman

maandag 5 oktober

Chris Kostermans
Walther Johan Cornelis Anijs
Cornelis Verzijl
Catharina Louisa Merten
Lucy van Groen – Klaassen
Hermanus Wilhelmus Haver
Anton Johan Blaauboer
Damian Lewczuk
Karin Akerboom - Zaal
Rita Houtkamp - de Vogel
Marrigje van der Kuip - Gillot
Adrianus Anthonius Oudhuis
Arie van Vliet
Anna Cornelia Tromp
Reijer Willem Rezelman
Maria Elisabeth Gerardina Sturm - Koomans
Rigarda Bakker-de Lange
Corrie Koeman - Nieuweboer
Jacob Muis
Bregitta Elisabeth Kessels - hoogendijK
Henk Duiker
Rijkje Marretje Vlug-Hagen
Ingrid Roorda
Trijntje de Jong - Haringsma
Johannes Bartholomeus Duin
Johanna Frings - Sluijter
Klaas Roos
Tonnie Kooij
Maria Afra Mak
Piet Pijl
Margaretha Marie Oostdam-Langeveld
Gerardus Jacobus Zandvliet
Johannes Duijn
TrijnTje Muller - HoeksTra
Duncan Jacobus Emmo Niesten
Jacob Smit
Ben de Haan
Piet Munts
Jacob Smit

zaterdag 3 oktober

Janna Pieternella Verhage
Kreszenz Schol
Marie Elshof - Slomp
Helen Mulder
Marjon Hittema
Willem Kuenen
Jan Cornelis Coenraad Vermeer
Akke Hoogerhuis - Feenstra
Cornelia Dusée-Vermeulen
Adriaantje Jantine Steunenberg-de Lange
Bob Rijneke
Annigje van Egmond
Wilhelmina Scheffer - Abbo
Marit van Duin
Adriana Christina Cornelia van der Mull – Brinkman
Geertje Rodewijk-van Klink
Anna Duvera Molenaar-van Lieshout
Nel van der Burg-Spaans
Clasina Cornelia van Kampen-van Seggelen
Gijsbertha Gosina Schlüter–de Boer
Helena Petronella Hoek – Koek
Jan van Dijk
Maria Mathea Giele - Murk
Johannes Petrus Maria van Cassel
Jan van Montfrans
Jan Frederik van Dijk

vrijdag 2 oktober

Cornelis Johannes Kortekaas
Hetty Oerlemans– Nouwland
Gerard Zeeman
Jitske van der Wal - Schaafsma
Adriaan Hagoort
Cornelis Antonius Prins
Lies Salm-Kluft
Rob Nap
Lambertus Josephus Boeyinga
Hendrik Scholte
Jan van der Linden
Riet Elderhorst - van Leeuwen
Gerrit Jan Middeldorp
Maartje Verveen – Kwast
Maarten de Vreugd
Martha Mantel - Schenk
Donald Tjemkes
René van Hees
Ria van Erp - Willems
Henka Rooda-Aukes
Maartje Hooijschuur-Wetsteen
Arie van Schaik
Christiaan Greveling
Maartje Schenk-Ooms
Nicolaas Johannes Cornelis Ketzer
Jacob Schans
Trijntje Drenth – Sluijs
Riekus van der Leek
Gerrit Iepenga
Petronella van Eijk-van der Leij

donderdag 1 oktober

David Potveer
Elly Loskamp – Hillesum
To de Wolf-Lepelaar
Henny Butter
Ida Jacoba Boonstra-Lijzenga
Adrianus Johannes Röling
Nanne Cornelis Breek
Maartje Kalf - Sikkes
Cornelia Bakker - Beets
Hans Martin Goedhart
Ans Zonneveld-Bakker
Petrus Guillaume Paauw
Agatha Maria Alphonsa van Sterkenburg - Cillessen
H.C. Smeenk-Hilterman
Hans Willem Spachtholz
Reinier Hendrik Boerkoel
Everardus Gerardus de Koff
Joop van Os
Jacob Jacobus Slikker
Divera Maria Bankert-Groot
Cornelia Wilhelmina Koppen
Steffen van der Kleij